Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

tik ne barškutį lotuliukas.gif visi ateinantys nešė po vieną iš maksimos, tad prisirinkau ir vienodų virš 15... tikrai nereikėjo biggrin.gif pastebėjau, kad žmonės mėgsta pirkti dovaną atmestinai: pačiumpa bet ką, kas po nosim prekybcentryje. pilni namai plastiko...
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 03 08, 14:41)
Geriausia dovana gimdyvei butu grazus sulenkiamas atvirukas su nuosirdziais sveikinimais ir viduje kudirka, vydunas arba bent jau daukantas smile.gif


tikrai taip
Atsakyti
As irgi pastebejau tokia tendensija, tik nesuprantu is kur tokia mada nesti kazka plastmasinio, man pussesere atveze 2 savaiciu vaikui ne barskuti, bet toki zaisla irgi is plastiko ir su meskino galva, tai as savo kudikiui nedysau jo duoti, gal kiek perdedu su tuo savo polinkiu I svara, bet velnias zino, kiek zmoniu ji ciupinejo, kaip jis buvo transportuojamas iki to laiko, kol pateko pas mus, tad padetas po lova ir yura nenaudojamas. KaZkaip manau, kad tokie zaisliukai tai gryniausia nesamone, apskrotai nemanau kad kudikiams dera nesti zaislus smile.gif, jiems ju tikrai maziausiai reikia
Atsakyti
O man asmešikai gėlių nesinorėtų gauti po gimdymo - papildomas vargas jas prižiūrėt, pakirpt kotus, pakeist vandenį - po gimdymo ir taip yra ką veikti. Apskritai nemėgstu gėlių gaut dovanų, ypač didelių - pabūna jos pas mane vieną dieną ir keliauja į šiukšlių dėžę (o ten užima daug vietos!!)
Mano manymu, dovana turi nesukelti papildomo vargo, o būti praktiška ir naudinga arba mamytei arba kūdikėliui. smile.gif
Taip, kad kažkuri čia rašė, kad gėlės gidyvei būtinos - tai visiškai prieštarauju. smile.gif
Atsakyti
Man laabai patiko dovanu cekiai vaikisku prekiu parduotuvems.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 21, 14:36)
Man laabai patiko dovanu cekiai vaikisku prekiu parduotuvems....  ax.gif

Man taip pat yra super gauti cekiu parduotuvems nei po kelis vienodus zaislus,kuriais vaikas net nesidomi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 21, 14:36)
Man laabai patiko dovanu cekiai vaikisku prekiu parduotuvems....  ax.gif

pritariu,ka noresim ta issirinksim smile.gif
Atsakyti
Sveikos;) na o as visiems pasakiau, kad mums dovanotu tik dovanu cekius, manau, kad net draugams tai daug paprasciau, nereikia sukti galvos! Aisku, buvo kas atnese ir maitinimo kedute, bet va, pati norejau visiskai kitos. O geliu gauti niekada neatsisakysiu, jos taip puosia namus !!!!
Atsakyti
Labai buvau patenkita kai daruges ir gimines atvaziave aplankyti padovanojo parduotuviu cekius, tikrai praverte labiau nei kokie minksti zaislai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa&Andrius @ 2012 01 31, 17:32)
Dar labai gera dovana mano manymu yra "kūdikio knyga"  thumbup.gif  labai geras daiktas  smile.gif
gavau 2knygas...taip ir neprisiverciau perskaityti blush2.gif
Atsakyti
geraiusia dovana- knyga apie zindyma, jeigu tokios neturi, nes labai svarbu ir aktualu, manau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(__Adelė__ @ 2012 09 04, 11:40)
geraiusia dovana- knyga apie zindyma, jeigu tokios neturi, nes labai svarbu ir aktualu, manau  thumbup.gif


oi, ne... nei pati dovanociau, nei noreciau gauti... kodel? ogi todel, kad jau iki gimdymo mama buna nusprendusi, kaip ji maitins kudikeli ir susirinkusi reikiama info.... tai su tokia knyga toms, kurios nutaria nemaitinti, tarsi druska ant zaizdos bertum... o toms, kurios maitina ir yra tvirtai pasiryze maitinti MP - jos neskaitys ir dulkes ji rinks....
Atsakyti