Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką padovanoti gimdyvei?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Po gimdymo
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
vaivorykste:)
As noreciau is savo brangiausiojo koki papuosaliuka gauti wub.gif Ir ilgai isliekantis, ir malonus, ir reikalingas daikciukas ax.gif
O geles - kas be ko blush2.gif
espera
aisku, demesys geriausia (aisku, neperdetas biggrin.gif ), bet va kazkada, kai jau nebereikejo, ciupinejau maitinimo pagalve-dirza ir pagalvojau - kad kas man butu atejes ir padovanojes ligoninej toki daikta...but maziau nervu ir asaru buve stengiantis is ligonines pagalviu susilipdyti kazka panasaus blush2.gif
diamona
Man yra teke eiti du kartus lankyti drauges su lelias
tai jauciu kad pirmaji karteli nelabai vykusiai padovanojau kudikiui ranksluostuka kuris su kapisoniuku yra (nors man tada atrode originali ir praktiska dovanele)
o antraji karta kai ejau tai padovanojau mazajam zaiisliuka, kuris labai pravercia jei vaikas neramus vakarais, ir tas zaisliukas neispigiuju tai manau tevai gal ir nebutu nupirke ir siaip net nezinojo kad toks buna,(tai tas zaisliukas tokia zvaigzdute tvirtinasi prie lovytes yra trys lopsiniu melodijos ir vakare uzstatai 5 ar 10 min ir i lubas sviecia lempute su ivairiais paveiksleliais, tai kudikis jau nuo menesio i ji reaguoja ir labai vakarais iesko tu svieseliu), beja kaina ir neismazuju 62 atrodo kainavo su gerom baterijom
o mamoms geliu, kad originaliai butu tqai dideli glebi ivairaspalviu balionu ir vietoj geliu grazu kaktusiuka
Shopaholic
As tai jau esu uzsiprasiusi is vyro dovanu, po gimdymo kai tik atsigausiu noriu daug daug visokiausiu proceduru Spa centre, kad atsigautu mano kunas wub.gif
kiškio kopūstai
O as visai noreciau kokio zurnalo apie vaikus ar kokio kitokio prenumeratos.

WildWildWest
I ligonines tai tikrai nenoreciau,kad kas be artimiausiu zmoniu ateitu lankyti bigsmile.gif Jau gryzusi is ligonines gavau paliktu dovanu,na buvo draugai ateje pasveikinti mano artimuju ir tiesiog paliko dovaneles-labai graziu drabuzeliu mergaitei,ir avent buteliuku thumbup.gif .Po 2savaiciu jau pradejo ateidineti ir sveikinti i namus(na man paciai tai atrode per anksti,bet,kad jau visi draugai labai norejo pamatyti lotuliukas.gif )Tai dazniausiai atnesdavo pinigeliu vokeli,man taip ir geriausiai buvo thumbup.gif
Evute
As pati turiu si kudikio albuma,kur paveiksleli kazkuri idejot smile.gif Bet uz si yra simta kart fainesnis "Penkeri mano gyvenimo metai". Ten lapu 96,o paveiksleliai superiniai!!!!Kaina apie 45 litus smile.gif
baltė
Man atrodo malonios dovaneles - zaisliukai, rubeliai, ranksluostukai ir pan. Nereikia nieko superbrangaus... gal teveliai nekaip pasijus. smile.gif

Bet jei lankote kiek veliau ne is karto po gimdymo, tai visi teveliai labai dziaugtusi gave sauskelnes, nes sako, kad labai brangu pripirki. Manau, kad tai pernelyg praktiska dovana, todel smagu, jei ji isliktu ilgesni laika (sauskelnes geitai susinaudoja, o dar reikia zinoti koki dydi pirkti). ax.gif

MAMICY
nuo vyro gimdymo namuose gavau net nežinau kiek rožių (tikriausiai nupirko visas vienos rūšies rožes turgely). Nors šiaip esu prieš pinigų mėtymą gėlėms, bet tada buvo wub.gif o sesuo į gimdymo namus atnešė didžiūūūūūūūlę puokštė helinių balionų (nu man jie labai patinka), tai palata atrodė super thumbup.gif

o poto beveik iš visų lankančių gaudavau nors po mini gėytę ar kokią nedidelę dovanėlę (pvz. knygelė - visa tiesa apie motinystę ir pan.). Šiaip sakyčiau einant pas naujagimį mamai nunešti gėlytę reiktų - labai pamalonina smile.gif
Soni
Kai ėjau aplankyti savo draugės, susilaukusios dukrytės, nešiau dovanų barškutį ir pačios numegztus batelius 4u.gif
RVJ
Sulaukus mažiuko, sulaukėme nemažai svečių. Buvo asmeninių, bendrų kelių giminaičių bei kolektyvų dovanų. Dauguma klausė, ką norėtume gauti dovanų. Pasitaikė ir tokių, kurie neužmiršo ir mūsų vyresnių vaikų, bei mano vyro. Mane dažniausiai pamalonindavo gėlėmis.
Labiausiai mums patikusios dovanos:
1. Albumas "Penkeri mano gyvenimo metai - vaikystės prisiminimai" su Anne Geddes fotografijomis (mažiuko istorijai rašyti ir nuotraukoms įklijuoti).
2. Dovanų čekis (įsigijome mažą sulankstomą sportinį vežimėlį).
3. Vaikiška medinė montuojama kėdutė su staliuku.
4. Naudota giminaičio vaikų maniežinė lovytė.
5. Vaikiška Merino avių vilnos patalynė.
6. Dailininkės Sigutės ACH paveikslas.
7. Fotoalbumas nuotraukoms.
8. Iš smulkių daiktų: dantų šepetėlis, kramtukas, žaisliukas ant vežimėlio, dėžutė žindukams, molinis angeliukas.
Saugau prisiminimui visas atvirutes, laiškelius su nuostabiais žodžiais ir palinkėjimais, net ir vaikučio gimimo dienos kalendoriaus lapelį.
Mums visos dovanos yra labai brangios, jei dovanojama iš širdies, o užrašyti linkėjimai išlieka ilgam. 4u.gif

rutelee
Man patiktu gauti geliu, sokolado nereikia, isivaizduoju, kad po gimdymo liks keletas atliekamu kilogramu.
O kudikeliui noreciau gauti dideli kudikio albuma, kur daud vietos komentaram, nuotraukom, ir siaip , kad grazus butu...
Dar labai noreciau knygos apie vaiku auginima, jos brangokos, bet pravercia gyvenime.
O is tetuko tikiuosi kokios nors ypatingos dovanos mamytei:)
Pumpurėlis
QUOTE(Smulkmena @ 2007 01 29, 15:53)
Gal kas žino kur tokį daiktą galima būtų nupirkti?
*

Yra pripučiamas bebe confort, galima gauti Tindi rindi parduotuvėje, bet jis labai brangus (virš 200 Lt). Manau, turėtų būti pigesnių variantų, gal nepripučiamų, bet niekur daugiau nemačiau.
RVJ
Manau, kad geriausia dovana, kas lieka ilgam, atminčiai su mielu įrašu ir palinkėjimu pirmame puslapyje, jei tai knyga arba nugarėlėje, jei tai paveiksliukas, o jei koks nors kitas mielas daikčiukas ar suvenyras su prikabintu sveikinimu.
Tai galėtų būti įvairios prekės iš knygyno:
albumai, vaikučio gimimo ir auginimo istorijoms įamžinti,
įvairios knygos mamoms,
sentencijų knygos,
pasakos, eilėraščiai vaikams,
mieli ir šilti dailininkų paveiksliukai,
lavinamieji žaidimai vaikams ir visa kita
net ir knygyno čekis.
Tai prekės, kurios turėtų likti ilgam, o parinkti gražūs ir šilti žodžiai viską papirks. wub.gif

Mamytei svarbu ir gėlės, bet kad įspūdis būtų didesnis ir ilgesnis, galima nupirkti kylantį balioną, balioną - gėlę, pliušinę gėlytę, dirbtinę gėlytę (interjero prekėse), skirtą ilgam papuošti namus. 4u.gif

Na, o jeigu nepamiršit ir tėvelio kokia nors smulkmenėle ar skanėstu, ar gėrimu, džiaugsis visa šeima ir jus tik geruoju minės ir ilgai jus prisimins.
Smulkmena
Aš kaip tik susidariau sąrašą kraiteliui supirkti. Bet dabar sėdžiu ir galvoju, o gal nepirkt visko patiems, gal palikt kažką svečiams padovanot? g.gif Juk vis tiek gi eis į svečius ir neš beleką, tai gal geriau nepirkti pvz. kelioninės sulankstomos lovytės, o paprašyti jos dovanų tongue.gif Arba pvz. įtraukiau į pirkinių sąrašą 'radijo auklę' ir visai netyčia sužinau, kad seneliai jau mums ją turi dovanų doh.gif Kaip jūs elgiatės?
Pumpurėlis
QUOTE(Smulkmena @ 2007 02 18, 16:47)
Aš kaip tik susidariau sąrašą kraiteliui supirkti. Bet dabar sėdžiu ir galvoju, o gal nepirkt visko patiems, gal palikt kažką svečiams padovanot?  g.gif Juk vis tiek gi eis į svečius ir neš beleką, tai gal geriau nepirkti pvz. kelioninės sulankstomos lovytės, o paprašyti jos dovanų  tongue.gif Arba pvz. įtraukiau į pirkinių sąrašą 'radijo auklę' ir visai netyčia sužinau, kad seneliai jau mums ją turi dovanų  doh.gif Kaip jūs elgiatės?
*

Man irgi atrodo, kad reikia palikti kažką kad svečiai atneštų dovanų, kokius nors daiktus, kurių pačiom pirmom dienom nereikia.
Bet šita temelė yra apie dovanas nešamas gimdyvei, tai čia matyt lankant dar ligoninėje, o ne lankant kelių mėnesių kūdikį. Kadangi aš greičiausiai visai nenorėsiu, kad mane tik pagimdžiusią kas nors lankytų, tai net nelabai galvojau, ko norėčiau lauktuvių. Matyt ramybės, kaip jau čia buvo rašyta smile.gif
anileva
as labai aiskiai savo artimiesiams pasakiau, kad i ligonine isileisiu tik vyra ir jokiu lankymu, jei nenori uzsitraukti prakeiksmo smile.gif grisiu namo ir gales lankyti, o po gimdymo ner ko galva kvarsinti smile.gif tai dar bijo kas ir papriestarauti, o dar zinant mano charakteri, tai ne tik prakeiksma galiu pasiusti smile.gif
su MB eisim pas pusbroli kudikelio lankyti, jau koks menuo kaip namie, manau pats tas laikas lankymui, kai ir teveliai kiek atsipute ir mociutes apziureje, niekaip nesugalvoju ka vaikeliui padovanot, norisi kazko originalaus, mamytei neim geliu ir knyga, teveliui buteleiti kokio svaigaus gerimo ir cigara smile.gif liko tik vaikiukui sugalvoti
bog
Panašius i šituos rėmelius mačiau Jyske prie nuotrauku rėmelių, nebrangūs, tik girdėjau reikia spausti kai vaikas miega kad nekrutetų.

Aš ir dabar kraitelį susipirkinėju tai dabar matau kad kai pati eidavau lankyti nepagalvodavau kokie daiktai reikalingi, o kokie ne. Pvz. pirkom litekso pleduka gražiame įpakavime vilnoni ~50Lt. Yra firminėj Litekso parduotuvėj Draugystės g., yra ir gariūnuose, yra ir kitokių pleduku ne vilnonių. Galvoju jei dar vieną padovanotų praverstų ir tas. Žaislas ant lovytės grojantis ar supantis, pvz. yra "iki" ~30Lt. Rūbeliai tinka, tik jau gal kokio ne mažesnio nei 62 dydžio ( didesni geriau nei mažesni), rėmeliai ir albumas visada tinka.
Granteja
QUOTE(vasar_a @ 2007 02 08, 17:53)
Geriausia dovana gimdyvei - ramybė  bigsmile.gif
*

drinks_cheers.gif Na jau tikrai, be pačių pačių artimiausių žmonių nieko nebūčiau norėjus matyti... Jau geriau neneškit gėlių - vargas buvo galvoti kur jas pamerkti, važiuojant namo galvoti kaip jas nusinešti, kur padėti doh.gif Jau geriau kokią mielą smulkmenėlę nei gėlių bukietą. Su knygom irgi atsargiai - turėjau nupirkus kūdikio knygą ir lygiai tokią pat gavau dovanų doh.gif Jei pirksit didesnę dovaną - manau, reikėtų atsiklausti tėvų nei pirkti "na ura". Jei nedidukę - tai galėtų būti pirštinytės ir kojinytės kūdikiui, rankšluostis (gavom dovanų lygiai tokį patį kokį ir turėjom, bet nieko baisaus, praverčia) - tokios "sunaudojamos" dovanėlės.
Agniusia
na, mes gavom daug visokiu dovaneliu pradedant gelem baigiant zaislais ir drabuzeliais smile.gif viskas buvo labai miela ir malonu smile.gif net ir filmuka "pirmos mazylio dieneles" gavom dovanu smile.gif) viskas labai praverte ir tikrai nebuvo nukista giliai i spinta, nors ir taip ta spinta buvo pilnutele smile.gif svarbiausia buvo artimu zmoniu demesys ir supratingumas smile.gif juk nesinori, kad kasdien namai butu pilni sveciu, norisi ir ramybes smile.gif taciau mum priiminet svecius tikrai buvo malonu:) na, o siaip manau, kad gimdyviai tikrai praverstu (labai banalus dalykas,bet nepakeiciamas smile.gif ) pampersai. o jei norite kazka grazaus ir isimintino, atelje galima padaryti ivairiausiu grozybiu is nuotrauku, taip pat yra jau mineti remeliai. va dar sis tas tik cia pirmaiusia reiktu paklausti ar dar neturi isigije-mamos ir vaiko rysys (racijos) ju yra visokiu, su kamera, nesiojamu ir stacionariu, bet isties labai labai geras daiktas. smile.gif tik jau brangokas dalykelis.
joge
Tik žurnalų skaityt neneškit po gimdymo, nes tikrai nėr kada skaityt
RVJ
QUOTE(Agniusia @ 2007 06 22, 20:17)
...o siaip manau, kad gimdyviai tikrai praverstu (labai banalus dalykas,bet nepakeiciamas smile.gif ) pampersai...
*

Esame pora kartų gavę dovanų ir sauskelnių, kurių negalėjome naudoti, nes beria vaikutį, tinka tik vienintelė rūšis, o ne bet kokia. Nerekomenduoju dovanoti sauskelnių, tai labai atmestina ir nekūrybiška dovana, kuri gali net netikti vaikučiui pagal svorį ir rūšį. Palyginimui - gimtadienio proga, niekas paketų man dar nepadovanojo.
Geriau padovanoti ką nors atminčiai. O šiaip prieš perkant, galima pasidomėti ko norėtų, ko reikėtų, tada bus paprasčiau surasti ir vertingiau naudoti. Jeigu mamytė pati pageidauja ir nurodo sauskelnių rūšį, aišku, galima ir jas padovanoti.
ingere
QUOTE(RVJ @ 2007 07 20, 20:20)
Esame pora kartų gavę dovanų ir sauskelnių, kurių negalėjome naudoti, nes beria vaikutį, tinka tik vienintelė rūšis, o ne bet kokia. Nerekomenduoju dovanoti sauskelnių, tai labai atmestina ir nekūrybiška dovana, kuri gali net netikti vaikučiui pagal svorį ir rūšį. Palyginimui - gimtadienio proga, niekas paketų man dar nepadovanojo.
Geriau padovanoti ką nors atminčiai. O šiaip prieš perkant, galima pasidomėti ko norėtų, ko reikėtų, tada bus paprasčiau surasti ir vertingiau naudoti. Jeigu mamytė pati  pageidauja ir nurodo sauskelnių rūšį, aišku, galima ir jas padovanoti.
*

Visiškai drinks_cheers.gif ...mums irgi pridovanojo pampersų, tai neturėjome kur dėti, irgi vieni netiko, kiti - per maži...

Beje nepatarčiau dovanoti ir pliušinių žaislų, gražu, bet visiškai nenaudinga g.gif Mums pritempė dideliausių meškinų, dukrytei jau 2 metukai, jokio susidomėjimo jais nerodo schmoll.gif Geriau lavinamuosius žaisliukus rolleyes.gif
Maldyve
gavome daugybe dovanu, t.y. dukra gavo kruvas zaislu, knygu ir drabuzeliu. pampersu negavom ne vieno biggrin.gif .
gaila, kad gimdyves truputi pamirstamos, o juk ir joms butu smagu kokia smulkmenele tokia proga. as gavau (neskaitant vyro ir uosviu) tik viena dovanele - knyga apie vaiku ligas. Labai nudziugino.

Draugei i ligonine pati nesiau geliu ir ivairiu skanestu, kad jegas po sunkaus gimdymo atgautu.
bog
aš gavau vietoj gėlių balioną rūžavą (mergaitišką) jį prikabinom prie vaikelio lovelės ligoninėj labai kelia nuotaiką smile.gif
Ash_taippat
...prie ligonines pasitiko MB tevai.Man geles su atvirute ir padotia suma...vaikuj baliona su irasyta info apie lyti ir zaislu..to ir uzteko neleidau niekam lankyti,ziureti ir pan.Tik po men.kai ishtikruju pripratom prie maziuko,sustiprejom tik tada sukvietem draugus.Daugelis(MB darugu nekaltinsi kai be zmonu tai ner kam paprotyt lotuliukas.gif ) su gelem ir niekuchiu...Drauges skambinosi ,teiravosi apie sveikata,kas kaip tai viena atnese liuks rinkini zaislu ir man vitaminu skatinanchiu laktoze,kita spec arbatos pienuko gamybai ir baisiu krepsi,o leliuj albumuka pirmom nuotraukom,dar buvo vaiko kede...Na ka as chia,juk tema ka padovanoti gimdyvei doh.gif Tai va niekad lankant negalima pamirshti mamos,vaikelio ir geliu che che Ash manau geriausia,kai yra paklausiama ko mamai reitu ar ko ji noretu...nes mes gavai visko ko reikejo,tada apie save nepagalvojau,bet patikekit buvau neapsakomai laiminga gavus priemones del pienuko skatinimo,nes turejau problemu,ir labai dekinga kad po pasisedejomo drauges manes neklausydamos sutvarke-ta prasme ishplove indus ir sudejo,ash galejau megautis ju buvimu ir didziuotis savo mazuoju,o nesivarginti po svechiu buities tvarkymu
KYM
QUOTE(Ash_taippat @ 2007 08 24, 18:30)
... buvau neapsakomai laiminga gavus priemones del pienuko skatinimo,nes turejau problemu,ir labai dekinga kad po pasisedejomo drauges manes neklausydamos sutvarke-ta prasme ishplove indus ir sudejo,ash galejau megautis ju buvimu ir didziuotis savo mazuoju,o nesivarginti po svechiu buities tvarkymu
*

va čia tai aš suprantu kaip geras drauges drinks_cheers.gif tikrai supratingos draugės.. 4u.gif mes gavom dovanų vaikiukui mašininę kėdutę, žaislų, drabužėlių.. tikrai, gėlių tam reikalui irgi nebus per daug.. pamalonina wub.gif dar mes gavom knygą kūdikių masažams.. labai faina wub.gif
Akropolina
Man sesė padovanojo Cindy Crawford kasete, kurioje irasyta mankstos programa moterims po gimdymo. Labai specifiniai pratimai, tame tarpe yra ir del prasiskyrusiu pilvo preso raumenu. Super dovana, ir dziaugiausi labai, ir labai pasinaudojau. thumbup.gif
moss
Mano drauges saunuoles padovanojo man stangrinanti krema ir labai gera knyga "sveikas ir saugus vaikas nuo kudikystes iki brandos" thumbup.gif . Tikrai labai vertingos dovanos
opium
QUOTE(joge @ 2007 07 20, 18:10)
Tik žurnalų skaityt neneškit po gimdymo, nes tikrai nėr kada skaityt
*

kaip kam smile.gif su palatos drauge net pritrūkom skaitalo, ramiakės buvo mūsų mergičkos biggrin.gif
Mama liala
gera buvo gauti knyga apie vaiku auginima-cia kai pirma pagimdziau o kai antra tai drauges padovanojo tokia didelia bonke vitaminu ten 350 vit jos kazkur uzsake spec uzsakyma ir pasake cia tau visiem metam kad stipri butum ir pienuko kad .netruktu clap.gif
KYM
QUOTE(RVJ @ 2007 07 20, 19:20)
Nerekomenduoju dovanoti sauskelnių, tai labai atmestina ir nekūrybiška dovana, kuri gali net netikti vaikučiui pagal svorį ir rūšį. Palyginimui - gimtadienio proga, niekas paketų man dar nepadovanojo.
Geriau padovanoti ką nors atminčiai. O šiaip prieš perkant, galima pasidomėti ko norėtų, ko reikėtų, tada bus paprasčiau surasti ir vertingiau naudoti. Jeigu mamytė pati  pageidauja ir nurodo sauskelnių rūšį, aišku, galima ir jas padovanoti.
*

mes dar vaikiuko neturėjom, kai padovanojo mums Pampers poką.. ir likom tikrai patenkinti drinks_cheers.gif ir tikrai nemanau, kad tai bloga dovana.. ax.gif
Viltin
Man patiko gėlės ir žaislai leliukui. Nemėgstu buitinių dovanų (drabužių, pampersų...)
Miegaliuke S
As ir gavau geliu,vaikas zaisliuko
INEXS
Man labai patiko kai i ligonine atnese knyga apie pirmuosius vaiko gyvenimo metus,turejau nors ka paskaityt smile.gif
-freya-
QUOTE(lauraeva @ 2007 10 18, 09:10)
Man labai patiko kai i ligonine atnese knyga apie pirmuosius vaiko gyvenimo metus,turejau nors ka paskaityt smile.gif
*

Na jo, čia labai gera dovana, jei tik mamytė tokios dar neturi, nes dažniausiai tokias knygas perka dar besilaukiančios mamos... bet šiaip dovana super 4u.gif
Šypsenėlė24
Aš ir gavau gėlių , vitaminų,labai apsidžiaugiau gavusi orchidėją, kuri dar ir dabar primena apie dovanojusius žmones thumbup.gif
O kalbant apie dovanas vaikučiui, tai nepatiko, kai dovanoja pampersus, ir net nepaklasusę kokius naudojam. O įsimintiniausią dovaną gavom dar ligoninėj - išsiuvinėtą metriką su meškučiu, ir sūnelio vardu bei gimimo data wub.gif
Ramuniokas
Manau kad reikia nepamiršti mamytės, gėlių ar saldumynų kokių atnešti ax.gif
Aš nuo vienų draugų gavau dovanos čekį į SPA, po poros mėn nuėjau į masažą - buvo nerealu thumbup.gif
Egloja
Kokia gera tema radau! Broliene uz keliu savaiteliu gimdys, vis suku galva, ka reikes jai ir leliukui padovanoti. Butent busimai mamai ir norisi kazka malonaus, o ne tik geliu. Radau geru ideju, aciu 4u.gif
Emanuella
man geriausios dovanos tai buvo rubeliai dukrytei.tokie grazus visi smile.gif juk taip norisi puosti savo mazuliukus.... 4u.gif
eiwile
Manau gera dovana mamai yra geles o vaikuciui dovanu cekis,as gimdziau vasara pridovanojo vasariniu rubeliu kurie mums tik dabar tinka,daug rubeliu liko kuriu nei karto neapvilkau.Mamytes turetu nesidroveti ir jei klausia pasakyti ko reikia dovanu.As artimiausiems zmonems pasakiau ka nupirkti ir paciai maiau islaidu thumbup.gif
RVJ
Ilgiausiai išliekanti dovana yra knyga, nesvarbu kam ar vaikučiui, ar mamytei. Ką gavome net prieš 13 metų, išsaugota ir su malonumu kiekvieną kart paimame į rankas.
Alinella
QUOTE(Meina @ 2008 01 20, 20:55)
drinks_cheers.gif sutinku
o dėl gėlių būsiu nepopuliari ir pasakysiu, kad viena kita gėlytė simboliškai - taip smile.gif bet kalnas - schmoll.gif geriau kažkas naudingo arba bent jau gėlė vazonėlyje, o ne skinta
*

Visiškai pritariu, gėlės palatoje nepageidaujamos, nes gali padidinti infekcijos riziką. Gyd. ir sesutės visada įspėja, bet mamytės ir jų artimieji kažkaip vis praignoruoja tai, ir kelia papildomus pavojus naujagimiui laikydami nežinia iš kur atvežtas, nežinia kokiais chemikalais nupurkštas gėles dažnai prie mažiuko lovelės.
elenuxus
Dovanu gavo daugiausia lelyte - rubeliu, lavinimo kojinyciu, pacios drauges megztu baciuku,dienorasti mazylei, ranksluosti su gobtuvu.Mamyte gavo geliu, kuno prieziurai skirtu kremu ir "grynuju", kad pati sau issirinktu ko nori(protingiausia).
Visi klause KA PADOVANOTI, tai nesidrovejom ir diktavom ko reikia tongue.gif .Taigi, mociutes ir seneliai suveike ir manieza, ir lavinimo kilimeli ir kitu daikteliu.
Jei ir jusu klaus ko norite ar ko reikia - nesidrovekit.Geriau reikalingi daiktai, nei tie, kurie dulkes lentynoj renka ar jau nebetinka, nes vaikutis isauges. lotuliukas.gif
-->BLOOONDINKA<--
na mes gavom visai nepraktisku dovanu,ir nelabai tikusiu drabuzeliu vaikui, geriausiai grynieji arba pakvietimai i parduotuves, o isvis geriausia pasiklaust ko reikia,nes pvz mes jau turejom karuseles su muzikike vaikui prie lovos o dovanu gavom dar vienas doh.gif
mikki
as taip pat pritariu kad geles netinkama dovana schmoll.gif vyra ispejau tai namuose radau balionais ispuosta vaiko lovele.o siaip nesidrovejom prasyti ko mum reikia-gavom karusele,lavainimo kilimeli,zaislu lankeli,cekuciu apsipirkti.i gimdymo namus kazkaip visi saldumynus tempe,bet juk maitinanciai pirmas dienas negalima,tai gal geriau susilaikyti mirksiukas.gif siaip manau tinkamo dydzio drabuzeliai taip pat gerai,jei mamos ir sveciu skoniai sutampa tongue.gif bei be abejo sauskelnes(patarciau pasiklausti ismiera ir gamintoja) mirksiukas.gif o tokius dalykus kaip pietntraukiai,buteliukai,soskiukai siulyciau palikti patiems teveliams pirkti.Va tiek is savos patirties mirksiukas.gif
Vikiuke
vyras man padovanojo balto aukso ziedeli ir beabejo geliu, o draugai ir pazystami nese pagrinde angeleliui drabuzelius, (vaje buciau zinojus kad tiek gausim buciau galejus net nepirkt), pampersu pora pakiu gavome ir zaisliuku. thumbup.gif
Katusik
o aš iš vyro net gėlių negavau, nekalbant apie ką rimčiau unsure.gif

draugai padovanojo čekį iš vaikiškių prekių parduotuvės ir rėmą 12 vaiko nuotraukų wub.gif

mano tėvas paslapčia įteikė pinigų, motina - nieko (nei man, nei anūkui). uošviai - analogiškai verysad.gif
Reduli
Sveikos smile.gif Pasvajoju apie ta laika, kai jau pamesiu pilveli, tai pirmiausiai noresiu pasilepinti SPA... ax.gif Paskui bijau kad protelis aptems lakstant po parduotuves ir perkantis naujus rubus - taip pasiilgau kokios dailios ILIEMENUOTOS sukneles, svarkelio.... rolleyes.gif wub.gif Ir butinai vel grisiu prie aukstakulniu! thumbup.gif Va tai sitaip pasvajoju apie vel sugrisiancia figura ax.gif rolleyes.gif Labai tiktu dovanoms ivairus parduotuviu cekuciai, jei pingelius dovanoti atrodo banalu.
O del dovanu leliukui.. Nezinau, savajam as jau nupirkau viska, ko reiks bent pirmaisiais gyvenimo menesiais. Nes noriu savo kudikeliui viso ko geriausio, graziausio. Neisivaizduoju, ka galetu mums padovanoti lankytojai. Pavyzdziui, kai apziurinejau grojancius zaisliukus, kabinamus virs lovytes, ju buvo pirkti labai ivairiu: skyresi melodijos (vienos ikyrios burzgiancios, kitos malonios, melodingos), skyresi ratu sukabinti "karuseles" zaisliukai (plastmasiniai ar minkstuciai) ir t.t. As rinkausi ir niekaip neissirinkau, kuris geresnis. Kainos - nuo 35 (tu burzgianciu) iki 150 (tu dailiuju) Lt mazdaug. Pardaveja patare uzsiprasyti tokio daikto dovanu. Gerai, jei zmogui ne tas pats, jei supranta, nes kitas tai ir nupirktu ta burzgianti plastmasini, koks skirtumas, galvotu, bile pigiau.
Nepamanykit kad esu baisiausiai isranki ir lepi smile.gif Savo naujagimio reikaliukais noriu pasirupinti pati - o kas gi kitas tai galetu padaryti geriau nei mamyte?? wub.gif Jau dabar jei kas klausia, sakau, kad dideliu brangiu dovanu nereikia, tik nuosirdaus dziaugsmo musu laime, geru linkejimu, demesio, supratimo, pagalbos, jei prireiks. 4u.gif
Arven
Man atrodo, kad galima padovanoti kokia idomia knyga ar zurnalo prenumerata, kad mama galetu prasiblaskyt vaikuti augindama. Pvz.: as labai nudziugciau gavusi "iliustruoto mokslo" prenumerata... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Supervyre @ 2007 10 17, 23:42)
ir geriausia vazonine gele good.gif, nes ligoninese vazu nebuna  verysad.gif
*

Siaip jau ligoninese turetu visai nebuti vazoniniu augalu, pagal higienos normas. Zemese veisiasi labai daug bakteriju, kurios patekusios i zaizda, gali sukelti sunkia infekcija (pvz.: bambutes infekcija arba zaizdos po cezario ir t.t.), plius dar viosokiu mikroskopiniu grybeliu, pelesiu etc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.