Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliai (pyragai, desertai....)

Atsakyti
Kaip ir zadejau, siandien kepiau obuoliu pyraga su manais. Visos gyret, kad labai skanu, pabandziau ir as.
Ir ka jus galvojat... Nieko man is to neisejo blush2.gif
Viska dariau, kaip buvo parasyta recepte. Manai, miltai, cukrus, obuoliai, kepimo milteliai, sviestukas ant virsutinio sluoksnio.
Kepiau kazkur virs valandos, sluoksniu tikrai nedariau storu... Kvepejo tikrai skaniai, o kai prapjoviau ir paragavau... manai girgzdejo tarp dantu doh.gif
Ka dariau ne taip?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Siandien radau obuoliuku temoj laumupes pyrago recepta, pabandziau, niu super skanus gavosi bigsmile.gif

Aciu jai uz receptuka 4u.gif

Aga1, net nezinau ka tu darej blogai unsure.gif paskutinis sluoksnis sausas, tada sviestas g.gif. Pagal viska sausi sluoksniai turejo suslapti nuo obuoliu ir sviesto g.gif
Man is pirmo karto gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenuska03: 06 spalio 2009 - 21:20
aga1 o negalejo nuo virsutinio sluoksnio manai butnesumirke? as tai per mazai sviesto ant virsaus uzdejau ... tai pavirsiu valiau zemen valgydama blush2.gif
Bet siaip kadangi net mano mamai toks saldesis patiko ir net recepto klause, tai pyagas tikrai vertas demesio biggrin.gif ji saldumynu beveik nevalgo doh.gif
Atsakyti
As irgi taip maniau, kad tie sluoksniai sulips, juk obuoliu nepagailejau.
Ir sviestuko, manau, uzpyliau pakankamai...
Kas cia zino, kodel nepavyko?
Gerai yra sakoma, kad pirmas blynas visada prisviles doh.gif Nors pyragus esu kepusi ir anksciau, bet praktikos turbut dar truksta...nieko, pasimokysiu dar.
Atsakyti
Siandien ir vel kepiau obuolini pyraga, tik jau pagal nauja recepta.

Ko reikes
200gr sviesto
200gr grietines
6 kiausiniai
1.5-2 puodeliai cukraus
1 arb. saukstelis kepimo milteliu
miltu
obuoliu
cinamono
druskos

Eiga
Kiausiniu trynius issukau su cukrumi. Tada dejau grietine, sviesta, ziupsneli drukos, kepimo miltelius. Viska isplakiau mikseriu. Po to, po truputi dejau miltus. Kiek, tiksliai negaliu pasakyti. Tol kol tesla tampa grietines tirstumo. Kiausiniu baltymus isplakiau iki standziu putu ir supyliau i tesla, viska atsargiai ismaisiau. Tesla suverciau i sviestu istepta skarda.
Obuolius (neluptus, su skurele)supjausciau skiltelemis ir sudejau skurele i virsu ant teslos, apibarsciau cinamonu.
Kepiau 220C temperaturoje apie -/+ 1 valanda.

Gal kam patiks, pabandykit. Skanaus! essen.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif siandien kepsiu Mistikos pyraga, bet niekur neradau kiek laiko ji reikia kepti, gal kas pagelbes, nes supratimas kai paruduos man yra per tolimas , nes pyragus nelabai kepu, o dabar noriu pradeti, tad susiradau kas lengvesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 10 10, 15:24)
Sveikos smile.gif siandien kepsiu Mistikos pyraga, bet niekur neradau kiek laiko ji reikia kepti, gal kas pagelbes, nes supratimas kai paruduos man yra per tolimas , nes pyragus nelabai kepu, o dabar noriu pradeti, tad susiradau kas lengvesnio ax.gif

Pyragas padarytas, skeptas ir paragautas smile.gif
Skaniai gavosi, tik pagal receptura mn cukraus ryskiai per daug schmoll.gif ir vadovautis tuom "kol paruduos" tikrai negalima. Kepiau apie valbada, bet receptas isties labai geras ir skanus wub.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif ir as snd kepiau obuoliu pyraga labai paprasta, bet labai skanu smile.gif reikes: 6 kiausiniu, 2 nedideliu puodeliu cukraus, 2 tokiu paciu puodeliu miltu, vanilinio cukraus, obuoliu smile.gif druskytes ciut-ciut smile.gif ir kepimo milteliu sauksciuka arbatini.
Viska sumaisty ir kept... o kai jau iskepa, tada as visada istirpinu sviestuko 100g ir apslakstau pyraga, toks gaunasi slapias smile.gif
O del puodeliu, tai as nelabai isivaizduoju kiek ten gramu yra, bet emiau tokius, kur mamos servyzinius puodelius senoviskus biggrin.gif nu tikiuosi supratot smile.gif

Skanaus wink.gif
Atsakyti
nuo šiol mano pats mėgstamiausias tai dailininkės Sigutės Ach, jo receptas buvo žmonių žurnale. THE BEST smile.gif 4u.gif
p.s. pavyko tik iš antro karto bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gilumine: 11 spalio 2009 - 21:57
gilumine> ir koks tai receptas butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 10 10, 17:56)
Pyragas padarytas, skeptas ir paragautas smile.gif
Skaniai gavosi, tik pagal receptura mn cukraus ryskiai per daug  schmoll.gif  ir vadovautis tuom "kol paruduos" tikrai negalima. Kepiau apie valbada, bet receptas isties labai geras ir skanus  wub.gif



Kepu mažiau nei valandą. Gal kokių 30-40 min.
Cukraus tai jo, jei su saldžiais obuoliais ar kriaušėm daugokai (nors MB sako, kad mažai doh.gif , jei su vyšniom ar vengerkom pats tas smile.gif
Atsakyti