Įkraunama...
Įkraunama...

Alijošius

o alijošiaus išspaustas sultis,kiek ilgai galima laikyti???ar kas kartą šviežiai išspausti reiktų???
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2012 09 06, 10:39)
o alijošiaus išspaustas sultis,kiek ilgai galima laikyti???ar kas kartą šviežiai išspausti reiktų???

naudojamas ne senesnis nei 5 metu namuose augintas alijosius
nupjaunam geras sakeles, palaikom iki 4 paru saldytuve, ne kameroje, tik pom to spaudziam sultis, turiu labai gera sulciaspaude, gerai viskas isejo
ar grynu nenaudojau, man Balvociute dave recepta prie mano negalavimu, kalbejau su ja asmeniskai, ji sake, kad viska gerai padariau,
alijosiu maisiau su daugeliu ingridientu, ten iejo ir konjakas, taigi stoveti galejo ilgai,
kaip man minejo Balvociute, kad naudojant gryna, reikia butinai zinoti skrandzio rugstinguma
Atsakyti
Jis ne tik vidinis vaistas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 04 27, 19:41)
Man  arbatmedis nepadėjo problemų išspręst, bandžiau.


Čia forume radau patarimą išbndyti česnaką. Bet kokiai pienligės stadijai tinka, praeina visi simptomai per tris dienas. Man pasitvirtino.
Atsakyti
As alijosiaus sultis itrinu i galvos oda,palaikau apie pusvalandi ir tuomet einu plautis smile.gif Ir istikruju ka pastebejau tai man plaukai nustojo slinkti smile.gif Nezinau ar tai tik sutapimas ar tai istikruju jo deka g.gif
Atsakyti
Parduodu vaistine paleistuve Kaune,kaina 20 LT, jei kam reikia rasykit i AZ.

Nuo slogos ir sekretui šalinti iš nosies kalankė yra nepakeičiama, ypač vaikučiams, kurie dar nemoka išpūsti nosies.
Šios sultys gali puikiai padėti ir maitinančioms motinoms, jeigu suskilinėja speneliai. Rekomenduojama ant jų įtrūkimų užlašinti po kelis lašiukus kalankės sulčių po kiekvieno maitinimo.
Įrodyta, kad kalankės sultys turi antivirusinių savybių; iš jų buvo išskirtas antivirusinis faktorius, skatinantis medžiagos, panašios į interferoną, gamybą.
Iš kalankės lapų išspaustos sultys naudojamos gydant žaizdas (turi unikalią savybę gydyti žaizdas nepaliekant randų) ir opas, parodontozę, ginekologines ligas, akių, ausų, nosies ir gerklės ligas.

Nuo slogos
Paleistuvės lapo kraštelį nuplaukite ir sutrinkite, kad atsirastų sulčių. Jas praskieskite virtu vandeniu santykiu 1:2, galite dar įlašinti kelis lašus alyvuogių aliejaus, kad nesausintų nosies. Po 2 lašelius šio skysčio lašinkite į abi nosies šnerves maždaug kas 4 val.
Žaizdoms gydyti
Kalankės lapo sultimis suvilgytą tvarstį uždėkite ant žaizdos ar supūliavusios vietos ir pritvirtinkite. Arba žaizdą tepkite nuluptu gleiviniu kalankės lapeliu.
Gripo profilaktikai
Lašinkite po 2 lašiukus atskiestų vandeniu kalankės sulčių (santykiu 1:3 ) į kiekvieną šnervę rytais prieš išeidami iš namų ir vakarop sugrįžę.


Isbandyta ir patikrinta! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOVILEKRISTUPAS @ 2013 07 02, 18:05)
Parduodu vaistine paleistuve Kaune,kaina 20 LT, jei kam reikia rasykit i AZ.

Nuo slogos ir sekretui šalinti iš nosies kalankė yra nepakeičiama, ypač vaikučiams, kurie dar nemoka išpūsti nosies.
    Šios sultys gali puikiai padėti ir maitinančioms motinoms, jeigu suskilinėja speneliai. Rekomenduojama ant jų įtrūkimų užlašinti po kelis lašiukus kalankės sulčių po kiekvieno maitinimo.
    Įrodyta, kad kalankės sultys turi antivirusinių savybių; iš jų buvo išskirtas antivirusinis faktorius, skatinantis medžiagos, panašios į interferoną, gamybą.
    Iš kalankės lapų išspaustos sultys naudojamos gydant žaizdas (turi unikalią savybę gydyti žaizdas nepaliekant randų) ir opas, parodontozę, ginekologines ligas, akių, ausų, nosies ir gerklės ligas.   

    Nuo slogos
    Paleistuvės lapo kraštelį nuplaukite ir sutrinkite, kad atsirastų sulčių. Jas praskieskite virtu vandeniu santykiu 1:2, galite dar įlašinti kelis lašus alyvuogių aliejaus, kad nesausintų nosies. Po 2 lašelius šio skysčio lašinkite į abi nosies šnerves maždaug kas 4 val.
      Žaizdoms gydyti
    Kalankės lapo sultimis suvilgytą tvarstį uždėkite ant žaizdos ar supūliavusios vietos ir pritvirtinkite. Arba žaizdą tepkite nuluptu gleiviniu kalankės lapeliu.
    Gripo profilaktikai
    Lašinkite po 2 lašiukus atskiestų vandeniu kalankės sulčių (santykiu 1:3 ) į kiekvieną šnervę rytais prieš išeidami iš namų ir vakarop sugrįžę.
Isbandyta ir patikrinta! smile.gif

visiskai pritariu, as budama nescia net sinusita issigydziau, viska isciaudejau biggrin.gif
as maisydavau su virintu vandeniu ir lasindavau,
Atsakyti
Ieskau alijosio, Vilnius mirksiukas.gif
Atsakyti
alijošius su medumi pagrindinis vaitas nuo kosulio
Atsakyti
Alijošiaus sultys į nosį - patikimas vaistas nuo slogos ir užsikimšimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 06, 18:50)
Alijošiaus sultys į nosį - patikimas vaistas nuo slogos ir užsikimšimo biggrin.gif

Vaikam tinka? Ar reikia skiesti?
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2014 04 07, 09:10)
Vaikam tinka? Ar reikia skiesti?


šito nežinau, mano mama taip lašinasi smile.gif
Bet kodėl gi ne? nebent "skonis" gali vaikiukui nepatikti smile.gif
Atsakyti