Įkraunama...
Įkraunama...

BIG būstas Klaipėdoje

Nusprendėm su MB, kad jau laikas keisti būtą. Noriu paklausti ką gero ar blogo girdėjote apie Big2 butus, nes galvojame apie butą tenai.
4u.gif
Atsakyti
vienas baisiausių mano matytų projektų.. Žinoma tai subjektyvu, bet klausimas per kiek laiko toookio dydžio būstas bus pilnai apgyvendintas? g.gif gyventi pastoviose remontuose, šildyti negyvenamų butų sienas žiemą, mokėt už liftą, jei jis veiks unsure.gif .. Manau Klaipėdoje galima rasti geresnių vietų g.gif
Atsakyti
ir man idomu,lauksim atsilepimu!!! 4u.gif
Atsakyti
Komentaro ieskokite po projektu:
http://www.ntspekuli..._pr_141__big2_/
Atsakyti
man tai dangoraizis vaiduoklis blink.gif
tikrai yra daug jaukesniu namu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na mes irgi svarstem apie siuos butus, MB i pradziu patiko, taciau nuvykus ten apziuresjus isplanavima ir apskritai ivertinus visus aspektus, kai kas jau buvo minejas kai kuriuos is ju, tai minusu atsirado begale schmoll.gif mano manymu nenusisekes projektas Klaipedoje mirksiukas.gif
Atsakyti
o man tai jie patinka, tureciau pinigeliu tai pirkciau... ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif Baisiau nebuna-salia gatves, prekybcentriu, asfalto apsupty... Ir siaip-tokia daugiaaukste statyba tik minusus turi-labiau laiptines nudrengtos, parkingo problemos. Jau tada mazesne blogybe Arkados namai kitoj gatves pusej
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 11 04, 16:48)
o man tai jie patinka, tureciau pinigeliu tai pirkciau... ax.gif

o kas įdomu ten patinka? g.gif

aš asmeniškai dabar dairyčiaus nebent į namus esančius Panevėžio gatvės gale.. net nežinau kas ten stato, bet vieta graži ten, namai sąlyginai nedideli smile.gif na ir lyg neblogai jau apgyventi
Atsakyti
Pats namas gal ir nieko, bet pagalvojus kaip ten reiketu vaikus auginti ant asfalto g.gif
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2009 12 10, 23:31)
Pats namas gal ir nieko, bet pagalvojus kaip ten reiketu vaikus auginti ant asfalto g.gif


Man tie namai nepatinka, bet uzvakar vaziam i BIG'a apsipirkt, tai mano keturmete dukryte sako: "kaip gerai butu virs bigo gyvent, gali is karto po parduotuves vaiksciot ir i vaiku kambari nueit, ir i picerija"..taip, kad vaiku filosofija kitokia lotuliukas.gif
Man asmeniskai nepatinka tokie dideli namai, tiek daug kaimynu schmoll.gif Juk sunku ir penkiaaukscio laiptinej del ko nors susitart, o cia...Uzsienyje tokie namai paparastai turi administratorius, kurie priziuri viska, o pas mus prieziura tesiasi kol parduoda butus, o po to kiekvienas sukasi kaip nori...Todel visada teikciau prioriteta butams, esantiems mazesniuose namuose: ir jaukiau, ir labiau visus pazisti...
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2009 12 11, 09:53)
Man tie namai nepatinka, bet uzvakar vaziam i BIG'a apsipirkt, tai mano keturmete dukryte sako: "kaip gerai butu virs bigo gyvent, gali is karto po parduotuves vaiksciot ir i vaiku kambari nueit, ir i picerija"..taip, kad vaiku filosofija kitokia  lotuliukas.gif
Man asmeniskai nepatinka tokie dideli namai, tiek daug kaimynu  schmoll.gif  Juk sunku ir penkiaaukscio laiptinej del ko nors susitart, o cia...Uzsienyje tokie namai paparastai turi administratorius, kurie priziuri viska, o pas mus prieziura tesiasi kol parduoda butus, o po to kiekvienas sukasi kaip nori...Todel visada teikciau prioriteta butams, esantiems mazesniuose namuose: ir jaukiau, ir labiau visus pazisti...

Va va ir as galvoju, kad vaiku zaidimo aikstele butu parduotuves lotuliukas.gif Dar reiketu papildomu islaidu kisenpinigiams arba gelezines kantrybes doh.gif
Atsakyti