Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

Pavėluotai atsakau - kg pamečiau nuo japonų dietos, o kadangi druskų stygius troškina, tai žinau, kad tos gurmanų ax.gif arbatėles į sveikatą, tai ir geriu...
Dėl cinamono, medaus receptukų...Dedu kaukę, -rezultatas patinka thumbup.gif Tik dėl slinkimo - nėra ko baimintis, nes dabar slinkimo metas verysad.gif
Per Malachovo laidas girdėjau, kad arbata su pienu tikrai daro stebuklą geriant ilgesnį laiką, bet kiek pamenu akcentavo ir po ilgo gėrimo galimas skrandžio problemas verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Noreciau as ta pieno arbata isbandyti bigsmile.gif Tik klausimelis,ar galima ja gurksnoti visa diena,kai tik praalksti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2009 11 11, 02:26)
Labas vakaras  4u.gif Noreciau as ta pieno arbata isbandyti  bigsmile.gif Tik klausimelis,ar galima ja gurksnoti visa diena,kai tik praalksti?  4u.gif

galima
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2009 11 11, 00:51)
Per Malachovo laidas girdėjau, kad arbata su pienu tikrai daro stebuklą geriant ilgesnį laiką, bet kiek pamenu akcentavo ir po ilgo gėrimo galimas skrandžio problemas verysad.gif

o konkrečiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 11 11, 12:45)
o konkrečiau  g.gif

kalbėjo apie moterį, kuri numetė gerdama stiprios juodos arbatos, nes ji tipo neleidžia įsisavinti riebalus g.gif Sako, nors su pienu gertu, bet ir tai ilgalaikis vartojimas nėra gerai doh.gif
Tiksliau paklausiu uošvio gydytojo, jis irgi sakė man gerti juodą arbatą dėl svorio kritimo blink.gif Mediciniškai vėliau atrašysiu tongue.gif
Atsakyti
labas mergu kaip senai buvau pas jus apsilankiusi mirksiukas.gif
zinote turiu pasigirti man liko dietos 14 dienu is 90 clap.gif
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2009 11 11, 13:34)
kalbėjo apie moterį, kuri numetė gerdama stiprios juodos arbatos, nes ji tipo neleidžia įsisavinti riebalus  g.gif Sako, nors su pienu gertu, bet ir tai ilgalaikis vartojimas nėra gerai  doh.gif
Tiksliau paklausiu uošvio gydytojo, jis irgi sakė man gerti juodą arbatą dėl svorio kritimo  blink.gif Mediciniškai vėliau atrašysiu  tongue.gif

Labai laukiu 4u.gif
Turiu refliuksą GERL, noriu pagerti arbatos, bet dabar net nežinau unsure.gif paprastą arbatą tai geriu blush2.gif
Atsakyti
Na va, pradejau ir as pienarbate gerti 4u.gif Bet turbut per mazai pieno uzpyliau, nes labai stipriai jautesi arbatos skonis g.gif Bet visai skaniai susigere smile.gif O ryte ja reikia ant tuscio skrandzio gerti? g.gif
Atsakyti
Sveikutes, apleidau jus visai blush2.gif


neprisimenu kada geriau pienarbate doh.gif

Cikita_G, stulbinantys rezultatai. Saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Viltuke84, as neatsisakyciau pusryciu.... negadink sau sveikatos, geriau tarp valgymu ir vakare gerk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 11 lapkričio 2009 - 23:49
QUOTE(Cikita_G @ 2009 11 11, 14:46)
labas mergu kaip senai buvau pas jus apsilankiusi  mirksiukas.gif
zinote turiu pasigirti man liko dietos 14 dienu is 90  clap.gif
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel  mirksiukas.gif

oho, nu saunuole thumbup.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2009 11 11, 15:46)
labas mergu kaip senai buvau pas jus apsilankiusi  mirksiukas.gif
zinote turiu pasigirti man liko dietos 14 dienu is 90  clap.gif
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel  mirksiukas.gif

Kas per dieta? As irgi noriu?
Kaip ta arbatele gerei?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2009 11 11, 15:46)
labas mergu kaip senai buvau pas jus apsilankiusi  mirksiukas.gif
zinote turiu pasigirti man liko dietos 14 dienu is 90  clap.gif
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel  mirksiukas.gif

saunuole thumbup.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Nerytė @ 2009 11 12, 01:48)
Sveikutes, apleidau jus visai blush2.gif
neprisimenu kada geriau pienarbate doh.gif



As irgi neatsimenu kada geriau blush2.gif Jei uzsimanau pienarbates tai apsiziuriu kad pienas pasibaiges,o jei piemo yra tai siaip nenoriu biggrin.gif
Bet man kol kas uztenka kad po18 nevalgau.Tiesa,svoris jau nebekrenta taip kaip pirmomis dienomis schmoll.gif Bet apimtys tai sumazeje...ypac krutines doh.gif Nu ka padarysi-nereikia noret visko-ir lieknos figuros ir grazios krutines verysad.gif Is pradziu norejau svert 50 kg dabar galvoju kad bus ties 52 apsistot. Taigi iki siekiamo tikslo liko apie 2 kg ax.gif
Atsakyti