Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

QUOTE(vaiddda-d @ 2010 02 16, 10:32)
Saunuole Neryte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 


As deja pasigirti neturiu kuo blush2.gif  Labai sunku nevalgyti vakarais...neimanoma tiesiog  doh.gif  Bet vietoj to pasportuoju siek tiek.  Kasdien padarau 50 atsilenkimu ir dvirati paminu dar po to  ax.gif  Jei nesukusiu nuo to tai bent tikiuosi nestoresiu  blush2.gif

ax.gif bus matyt kaip toliau eisis


thumbup.gif saunuole, kad prisiverti pasportuoti

Leidana, sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labos merginos 4u.gif

Na gi, kaip jums einasi, pasakokit? Ar bent viena laikosi ko nors, ruosiasi pavasariui? rolleyes.gif smile.gif

Pas mane reikalai tai nelabai kokie.. Storeju. Nors saziningai laikausi! blink.gif gun_bandana.gif Po Valentinkes visa savaite nevalgiau po 19h, geriau medaus-cinamono gerima ir pienarbate kasdien, ne karto vakare nesugriesijau, o va vistiek sad.gif Na, po valentinkes per 2 dienas buvo grize,ka meciau savaite pries ja, t.y. +1,5kg. Bet po to, sekancios savaites begyje tikejausi, kad prielipas istirps vel, o vietoj to priaugo dar +0,5 kg ir apimtys nereikalingiausiose vietose atitinkamai doh.gif Tai likau nesupratus.. Viska nurasau Mmm ir del to padidejusiam apetitui. Nuo siandien nusprendziau koreguoti kai ka: vietoj nevalgymo po 19h, nebevalgysiu nuo 18h. Laikinai nebegersiu cinamonines arbatos, o paliksiu tik pienarbate. Gal gi suveiks g.gif Taip tesiu, kol Mmm pasibaigs, o tada ziuresim rolleyes.gif
Atsakyti
Leidana,man irgi taip buvo kad nustojo krist svoris,o po to pradejo netgi augt doh.gif Nevalgiau po 18,nei karto nesugriesijau,ir dienos metu nevalgiau kas papuola. Ir vistiek... unsure.gif Tai del to ir pasidaviau tada...Stimulo nebeliko ... verysad.gif
Dabar valgau po truputi bet kada to noriu,bet nepamirstu pasportuot kasdien thumbup.gif
Jei is pradziu padaryt 50 atsilekimu buvo pragariskai sunku,tai dabar padarau ir 60 be dideliu pastangu thumbup.gif Ir zinoma ant dviratuko tada smile.gif Nezinau kiek tai naudos duoda,bet suteikia energijos tai tikrai thumbup.gif Ant svarstykliu dar nelipu-nenoriu nuotaikos gadintis blush2.gif

Neryte o kaip tau sekasi? Gal tirpsti kaip pavasarinis sniegelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 02 21, 10:11)
Neryte o kaip tau sekasi? Gal tirpsti kaip pavasarinis sniegelis  mirksiukas.gif

pas mane irgi velniava, vel pradejau vakarais daug uzkandziauti, tos sventes, tai pas sdraugus, tai i kavine, alus, pica doh.gif sugrizo mano kg. bet dziaugiuosi nors tuo, kad neauga (reikia kazkaip pasiguosti) lotuliukas.gif

ziuriu visoms nekoks periodas doh.gif
Atsakyti
na belieka tiketis kad netrukus pajudes ledai ax.gif Beje pries pora dienu sesuo,kuri mane paskutini karta mate kai buvau 3 kg lengvesne,pagyre,kad dabar atrodau graziau nei kuda ax.gif Ale vistiek ta pilva reik kazkaip sumazint doh.gif Per daug ten man jau to "grozio" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 02 21, 16:53)
na belieka tiketis kad netrukus pajudes ledai ax.gif Beje pries pora dienu sesuo,kuri mane paskutini karta mate kai buvau 3 kg lengvesne,pagyre,kad dabar atrodau graziau nei kuda ax.gif Ale vistiek ta pilva reik kazkaip sumazint doh.gif Per daug ten man jau to "grozio" doh.gif

lotuliukas.gif man irgi
Atsakyti
Sveikos! bigsmile.gif

Atejau pas jus su pienarbates puodeliu, o cia tyla, ramuma.. rolleyes.gif
Na ka, jau pavasaris, o as vis dar lasiniuota.. doh.gif

Pasipasakokit kaip jums sekasi, merginos? 4u.gif

Eksperimentavau zodziu as su tuo medaus-cinamono gerimu ir priejau tokios isvados, kad vien su juo, be pienarbates nieko nebus schmoll.gif

As anksciau paprastom dienom gerdavau vien cinamonine. O pienarbate pridedavau tik per pms ir Mmm.

Tai dabar gaunasi taip, kad viena karta cinamoninis gerimas padeda, praeina Mmm, ir jau nebepadeda. Tada meginau kaitalioti ivairiai, geriau tai po puse puodelio, tai po visa, tai vienguba proporcija (0.5 cinamono+ 1a.s. medaus), tai dviguba (1 cinamono+ 2medaus), tai po 19 nevalgyt, tai po 18 val. Ir visuomet ta pati istorija: kai ka nors truputi pakeiti, is pradziu padeda, lieknina. Per Pms ir Mmm - visai neveikia, reik su pienarbate vartot. O kai jau baigias Mmm, tuomet vel pamegini be pienarbates tik cinamonine gert - ir jau nebepadeda, storeji. Tai rezultate dabar svoris po visu svyravimu -/+1-2kg toks pats koks ir buvo, o apimtys gerokai storesnes g.gif

Na, dabar vel kitaip meginsiu smile.gif Kasdien be isimties gersiu po pienarbates dideli puoduka, be pertrauku. Per pms ir mmm - pridedinesiu cinamonine, kad svoris nekiltu , o kristu. (Nes jei vien pienarbate geriu - tai per tas dienas vistiek svoris ir cm uzkyla).
Nu jei ir sitaip neveiks, tada paskutinis budas - visalaik gerti abu siuos gerimus kartu g.gif

Vis tebeieskau to stebuklingo budo.. hihihi.gif Nes dar taip nesinori imtis kaloriju skaiciavimo ir iskrovu dienu blush2.gif
Atsakyti
Leidana, o as krypuoju kaip zasis, tai numetu 1 kg. tai vel priauga... tai numetu 0,5 kg. tai vel priauga, bet gerai, kad i virsu nekyla, numetu arba sugrizta i pradine padeti cool.gif nors beveik jokiu pastangu nededu, kai turiu galimybe (neinam i svecius, vyras dirba ilgai, tada nereikia vakaroti prie iv. uzkandziu) tai apriboju vakarinius valgymus
Atsakyti
Smagu , Neryte, uz tave, kad svoris bent stabilus pasilieka bigsmile.gif

As tai kazkodel vis i pliusa varau, nors stengiuosi atvirksciai doh.gif Kas cia per periodas toks neaiskus.. Visa ziema liekneju, o rezultate - dar storesne lotuliukas.gif

Nepasiteisino man vakarykstis budas, gerti pienarbate be nieko iki 19 val. Jau siandien dar +0.5kg, pastorejo pilvas, liemuo ir sikna gun_bandana.gif Nors vakar tai ir valgiau maziau, nes nuo pienarbates nesinorejo..

Na, teks visalaik abu siuos gerimus kartu pagerti, ir cinamonine ir pienarbate, gal gi kas iseis g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2010 03 05, 09:46)
Smagu , Neryte, uz tave, kad svoris bent stabilus pasilieka  bigsmile.gif

As tai kazkodel vis i pliusa varau, nors stengiuosi atvirksciai  doh.gif  Kas cia per periodas toks neaiskus.. Visa ziema liekneju, o rezultate - dar storesne  lotuliukas.gif

Nepasiteisino man vakarykstis budas, gerti pienarbate be nieko iki 19 val. Jau siandien dar +0.5kg, pastorejo pilvas, liemuo ir sikna gun_bandana.gif Nors vakar tai ir valgiau maziau, nes nuo pienarbates nesinorejo..

Na, teks visalaik abu siuos gerimus kartu pagerti, ir cinamonine ir pienarbate, gal gi kas iseis  g.gif  rolleyes.gif

o gal pries mmm... organizmas daugiau vandens prikaupia del to +0,5 kg. priaugo ax.gif
Atsakyti
Na, as vel cia su pienarbates puodu biggrin.gif
Neryte, tikrai ne, iki mmm dar 2,5 savaites.. Nieko, kaip nors surasiu savo buda vistiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2010 03 05, 16:04)
Na, as vel cia su pienarbates puodu  biggrin.gif
Neryte, tikrai ne, iki mmm dar 2,5 savaites..  Nieko, kaip nors surasiu savo buda vistiek  ax.gif

4u.gif imk balioncika uz kantrybe ir valia 4u.gif
Atsakyti