Įkraunama...
Įkraunama...

Pienas su Arbata 4

QUOTE(saule1 @ 2010 04 19, 09:17)
g.gif tu taip nepergivenk ir nesisverk kas diena tiesiog keisk po truputi mityba ir pamatysi kartas nuo karto tavo svoris mazes ir tikrai maziau vel priauksi ir iskrova reguliarei daryk savaite 1 karta ir pamatysi rezultatus sekmės mirksiukas.gif


Aciu, Saulut, uz patarimus ir sekme 4u.gif

Eh, nesisverti kasdien negaliu, tai jau i krauja iauge. Taip man zymiai idomiau ir tik taip galiu susekti, kur ka dariau ne taip , tada iskart kazka keisti rolleyes.gif O ir vakarais save drasinu, kad va, "sivakar reik butinai negriesint, idomu ka rytoj svarstykle rodys" biggrin.gif

Cia rasau ataskaitas kone kasdien, kad pati vakarais neprisiesciau ir nemesciau visko, tesciau toliau.. blush2.gif O tai nei valios, nei kantrybes pas mane oi kaip nerasta.. doh.gif

Po vakar dar +0.5cm ant liemens. Taciau dar -0.5kg ir -2cm turiu islikusius nuo praeitos iskrovos. Nagi, nagi, sugris jie, ar visgi pas mane pasiliks rolleyes.gif Bet jei ir prilips sitie paskutinieji per 2 dienas iki treciadienio, tai nepergyvensiu, tiesiog nebedarysiu daugiau iskrovu ir tiek ax.gif
Atsakyti
smile.gif Labas! smile.gif

Taigi vagi, dar truputi svoriuko ir cm sugrizo po iskrovos, bet dekui dievui, ne visi smile.gif Per visa savaite nuo praeitos iskrovos su pienarbate, is numestuju -1.5kg ir -4cm, isliko tik ketvirtadalis - 400gr ir -1cm (ne karto nesugriesinus vakare) verysad.gif Na, tikrai mazokai, tikejausi kad bent puse minuso isliks, geriant abu gerimus kasdien saziningai ir po 18 nevalgant. Taigi su litru pienarbates daugiau iskrovu nebedarysiu, neapsimoka smile.gif 2-u kart meginau, abu kartus nusivyliau.

Dabar isvaziuoju savaitei, kur nieko isvis laikytis neiseis.. seks gimtadieniu ir jubilieju maratonas doh.gif Labai tikiuosi didelio pliuso neparsivezti unsure.gif Na o grizus, visgi liekninsiuos su siais gerimais toliau smile.gif Is pradziu kokia savaite tik abu gerimus gersiu iki 18, reiks visu svenciu tortus is organizmo tokiu budu pravalyti biggrin.gif O kai tik gimtadieniu prieaugis nustos kristi, pameginsiu padaryti iskrova vien tik su VANDENIU! bigsmile.gif , po jos pirmaja diena - iki 1500kcal, o paskui nebeskaiciuosiu, o meginsiu bent puse vandenines iskrovos minuso islaikyti tik su pienarbate (be cinamonines). Taigi lieknejimo planas uzplanuotas dar pusei geguzes menesio. O gal imsiu sitaip ir visgi sulieknesiu biggrin.gif Nes dar labai nesinori pastoviai tu kcal skaiciuoti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos! bigsmile.gif

Na ka gi, grizau po visu baliu festivaliu su nedideliu pliusiuku, reikia imtis lieknejimo toliau ax.gif

Dabar kaip tik Mmm, tai apimtys nuo abieju gerimu ne tik kad nekrenta, bet ir dar labiau puciasi unsure.gif Abu gerimus gersiu po savaites, kai jau mmm nebebus. O dabar emiausi iskrovos su vandeniu ir arbatom smile.gif Ziuresim, ar daugiau svorio ir cm nukris, nei kad darant iskrova su pienarbate. O po to visa savaite gersiu kasdien pienarbate + valgis iki 18. Tik pirmaja diena po iskrovos nevirsysiu 1500kcal, o toliau nebeskaiciuosiu. Reiks ziureti, kiek per savaite nuo siandienines iskrovos minuso isliks. Tikiuosi, kad daugiau nei -1cm, ne kaip praeitakart g.gif Gal tokiu budu iseis svori mesti, kuomet Mmm..

Gal kas iskrovai i kompanija? bigsmile.gif
Atsakyti
Tesiu savo monologa toliau, tam, kad nepaluzciau hihihi.gif

Taigi po vakarykstes sunkiosios iskrovos su 2.5 litro vandens ir 2 puodeliais ramuneliu arbatos, nukrito neitiketinai daug apimciu! bigsmile.gif -1.5 kg ir net -9cm! blink.gif bigsmile.gif

Palyginimui, kai laikiausi iskrovos su pienarbate, kg tiek pat nukrito, bet apimciu tik -4 cm. Taigi su vandeniu iskrovauti labiau apsimoka, nors ir sunkiau, buni nedarbinga visa diena.. unsure.gif Bet jei yra galimybe namuose 1 diena per savaite praleist ir patinginiaut, pasivoliot, tuomet geriau rinktis vandeneli ir arbatas smile.gif

Siandien vel imu pienarbate i rankas, o cinamonines arbatos kol kas savaite negersiu. Sian skaiciuoju iki 1500 kcal, rytoj - nebe. Liks tik pienarbate ir valgis iki 18. Taip trauksiu iki kito ketvirtadienio ir tuomet pranesiu, kiek isliko per savaite, po sios iskrovos, minuso. Tuomet spresiu, ka daryti toliau smile.gif Iki! bye1.gif

P.s. Gaila, kad su Pienarbate lieknintis belikau as viena rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leidana: 30 balandžio 2010 - 12:21
QUOTE(Leidana @ 2010 04 30, 12:17)

P.s. Gaila, kad su Pienarbate lieknintis belikau as viena  rolleyes.gif

Na, bet ner naudos is tos pienarbates.. verysad.gif Jeigu isgeriu ios is pat ryto, tai tada valgyt iki pietu nesinori..Bet kai tik uzvalgau - jau apetito nesuvaldau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Leidana @ 2010 04 30, 14:17)
Tesiu savo monologa toliau, tam, kad nepaluzciau  hihihi.gif

Taigi po vakarykstes sunkiosios iskrovos su 2.5 litro vandens ir 2 puodeliais ramuneliu arbatos, nukrito neitiketinai daug apimciu!  bigsmile.gif  -1.5 kg ir net -9cm!  blink.gif  bigsmile.gif

Palyginimui, kai laikiausi iskrovos su pienarbate, kg tiek pat nukrito, bet apimciu tik -4 cm. Taigi su vandeniu iskrovauti labiau apsimoka, nors ir sunkiau, buni nedarbinga visa diena..  unsure.gif  Bet jei yra galimybe namuose 1 diena per savaite praleist ir patinginiaut, pasivoliot, tuomet geriau rinktis vandeneli ir arbatas smile.gif

Siandien vel imu pienarbate i rankas, o cinamonines arbatos kol kas savaite negersiu. Sian skaiciuoju iki 1500 kcal, rytoj - nebe. Liks tik pienarbate ir valgis iki 18. Taip trauksiu iki kito ketvirtadienio ir tuomet pranesiu, kiek isliko per savaite, po sios iskrovos, minuso. Tuomet spresiu, ka daryti toliau smile.gif Iki!  bye1.gif

P.s. Gaila, kad su Pienarbate lieknintis belikau as viena  rolleyes.gif

Labukas 4u.gif
Visada paskaitau tavo monologus biggrin.gif saunuole kad laikaisi thumbup.gif o man kazkaip nelabai sekasi blush2.gif O ir svarstykles +1 kilograma parode doh.gif Teks kazko jau imtis,nes tuoj vasara..teks ir i bikini issipraust ax.gif mano seseriai gydytoja dave specialia dieta kurios reikia laikytis tik savaite per menesi,tai manau teks prasyti kad atsiustu. Gydytoja sako kad kos laikantis per menesi numetami 5 kg. Ir visai nereikia badauti. Man 5 kilogramu numest gal ir nereikia...man bent kokius 3 blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes! bigsmile.gif

Eh, jau ir as pati cia reciau beuzsunku ax.gif Nors pienarbate kasdien geriu.

Taigi nuo mano tos iskrovos su vandeniu, po kurios nukrito net -1.5 kg ir -9 cm, lygiai po savaites isliko trecdalis kg (-0.5 kg) ir beveik du trecdaliai apimciu (-5.5cm). Ta savaite be grieku saziningai nevalgiau po 18h ir geriau kasdien po pienarbates 1 dideli puodeli. Viskas butu buve super , jei tuomet lygiai po savaites ir vel iskart daryciau iskrova.. Bet isejo taip, kad viena savaite iskrova praleidau, o dar ta savaitgali reikejo baliuj sudalyvauti, kuris truko 2 dienas. Na ir ka, praleista iskrova ir 2 dienos grieku = grizes svoris su pliusu verysad.gif Reikia kas savaite iskrova daryti, nepraleisti ir baliukai - kuo reciau.

Del to pliuso labai supykus, laikiausi vakar iskrovos su vandeniu vel. Taciau jau nebenukrito tiek daug kaip pirmaji karta sad.gif Nukrito po vakar vandenelio dvigubai maziau: -700gr. ir - 4.5 cm (Labiausiai pilvas ir liemuo). Siandien 1500 kcal su pienarbate. O nuo rytdienos vel visa savaite nevalgymas po 18 + pienarbate. Ziuresiu kiek dabar per savaite sito minuso isliks. Jei maziau nei trecdalis, tuomet dar Medaus-cinamono gerima paprastom dienom pridesiu g.gif
Papildyta:

QUOTE(deltadu @ 2010 05 03, 12:27)
Na, bet ner naudos is tos pienarbates.. verysad.gif Jeigu isgeriu ios is pat ryto, tai tada valgyt iki pietu nesinori..Bet kai tik uzvalgau - jau apetito nesuvaldau... verysad.gif


Labuks! Is dalies pritariu tau unsure.gif Jeigu meginti lieknintis tik su viena pienarbate be jokiu papildomu priemoniu - tai taip, ji pakeicia tik koki 1 rimta valgyma per diena. As ja, tarkim, geriu vietoj pietu. O po to visi valgymai kaip iprasta..

Prie pienarbates prijungiau nevalgyma po 18 val. ir 1 k./sav. iskrova su vandeniu. Jei gerciau tik pienarbates po puodeli kasdien ir viskas - tai pati isitikinau, kad jokios naudos tuomet, deja..
Bet manau, labai gerai pienarbate tiems, kas kalorijas skaiciuoja. Uzmusa kokiom 3-4 val. alki, pakelia nuotaika ir padeda kcal tokiu budu sutaupyt ir nepadaugint bigsmile.gif Jei veliau skaiciuosiu kcal, butinai pienarbate telksiuos i pagalba, nes kitaip palusiu po keliu dienu..
Papildyta:
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 05 03, 12:42)
Labukas 4u.gif
Visada paskaitau tavo monologus biggrin.gif  saunuole kad laikaisi  thumbup.gif o man kazkaip nelabai sekasi blush2.gif O ir svarstykles +1 kilograma parode doh.gif  Teks kazko jau imtis,nes tuoj vasara..teks ir i bikini issipraust ax.gif  mano seseriai gydytoja dave specialia dieta kurios reikia laikytis tik savaite per menesi,tai manau teks prasyti kad atsiustu. Gydytoja sako kad kos laikantis per menesi numetami 5 kg. Ir visai nereikia badauti. Man 5 kilogramu numest gal ir nereikia...man bent kokius 3  blush2.gif



Smagu, kad yra dar kas paskaito biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif

Na, o kaip tu laikaisi? Ar megini pasiliekninti kaip nors? Gal gavai is seses dieta? Ar ji laikesi jos, ar labai sunku buvo jai ir kiek kg pamete gal zinai? bigsmile.gif O gal jau ir pati pasilaikyti tos dietos spejai? bigsmile.gif Idomu, kaip atrodo dieta, kad net 5 kg nukrenta g.gif o jei per kitas pora savaiciu jie atgal gris? g.gif

As anksciau pasilaikydavau retkarciais Delcios dietos. Ji griezta yra, sunku istvert.. Nukrisdavo per savaite 3-4 kg. Bet po to per kitas 2 savaites viskas sugrizdavo, nors ir prisiziuredavau po dietos, kcal skaiciuodavau, po to pienarbate gerdavau, vakarais nevalgydavau, bet va vistiek verysad.gif Tai nuo to laiko visos dietos man itartinos atrodo..
Atsakyti
labukas 4u.gif
Leidana,vargsiuke na ir kankiniesi tu su tais nelemtais kilogramais unsure.gif Isivaizduoju kaip pikta kai taip sunkiai numestas svoris gryzta ir dar su kaupu doh.gif As tai dabar su svarstyklem nedraugauju ax.gif geriau ziuriu i veidrodi biggrin.gif Ten vaizdas geresnis nei svrastykles rodo biggrin.gif
Tos dietos dar negavau,nes sesuo isvykus buvo. Beto siandien nusipirkau masazines taures thumbup.gif reiks problemines vieciukes pakankint,gal aptirps tie riebaliukai kiek. na ir zinoma kartais pienarbate pasimegauju. bet dazniausiai tik del to kad pieno galiojimas nepasibaigtu biggrin.gif Suvalkiete as ,negi pilsiu lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 05 13, 15:38)
As tai dabar su svarstyklem nedraugauju ax.gif geriau ziuriu i veidrodi biggrin.gif Ten vaizdas geresnis nei svrastykles rodo biggrin.gif

O man kaiptik atvirksciai : svarstykles po biskiuka vis maziau rodo, o veidrodis uzmusa su tokiais vaizdeliais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malamutas @ 2010 05 13, 17:55)
O man kaiptik atvirksciai : svarstykles po biskiuka vis maziau rodo, o veidrodis uzmusa su tokiais vaizdeliais  doh.gif

tai reiskia meti ne nuo ten kur reikia biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif Na pagaliau su savo dieta (kuri pasirodo cia,SM yra) nuo pirmadienio iki dabar pameciau 1 kg thumbup.gif Taip pat kasdien pamasazuoju slaunis tauremis. Labai dziaugiuosi kad taip lengvai ir nebadaujant pavyko numesti kilograma per dvi dienas. Dar kiograma ar du numesciau ir buciau laiminga ax.gif Paskui reikes kazkaip ta pasiekta rezultata islaikyti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi galiu pasigirti, kad numeciau 1,5 kg. be jokiu dietu, vakarais siektiek prisilaikau, sportuoju, o diena kemsu viska ax.gif
Atsakyti