Įkraunama...
Įkraunama...

Advento kalendorius

Nežinau, kaip jūs, bet aš jau imu uosti artėjančias šv. Kalėdas. Jau imu galvoti, kad verta pradėti gaminti Advento kalendorių - didįjį džiaugsmą vaikams, ir ne tik jiems.
Pernykštis manasis buvo štai toks...
user posted image
Daugiau galite pažiūrėti mano bloge
http://vaivosmokykle.....0 kalendorius

O štai čia vakar prisirinkau interneto platybėse idėjų. Gal ir jums pravers...

http://s251.photobuc..... kalendorius/

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 spalio 2009 - 21:42
Oj, jei galima, as pasigirsiu-jau liepos vidury pasiuvau sunui Advento kalendoriu ax.gif Buvo bizas uzejes. Tas uzsiemimas taip patiko,kad net dar 3 panasius pasiuvau. Fotografavau visus suguldytus,nes truksta lazdeliu pakabinimui:geda2: Siuliu nekritikuokit,pati zinau,kad nesu geriausia pasaulio siuveja tongue.gif Pats pirmasis (nors daug klaideliu,bet man mieliausias)
user posted image.

Cia neseniai siuti:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 spalio 2009 - 10:26
QUOTE(vaivaj @ 2009 10 13, 19:56)
Nežinau, kaip jūs, bet aš jau imu uosti artėjančias šv. Kalėdas. Jau imu galvoti, kad verta pradėti gaminti Advento kalendorių - didįjį džiaugsmą vaikams, ir ne tik jiems.
Pernykštis manasis buvo štai toks...


Pamačiau temelę ir šyptelėjau. Kaip tik šiandien, susipirkusi priemones, pradėjau daryti pirmąjį advento kalendorių mirksiukas.gif Ankstesniais metais vyresniajam pirkdavau kalendorių su saldainiais, o šįmet nusprendžiau pati ką nors padaryt. Didžiajam gal ir nelabai jau bus įdomu, bet mažajam tikrai bus smagu kiekvieną dieną ką nors rasti smile.gif
Jei būsiu patenkinta rezultatu, būtinai pasirodysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Mimo,

labai šilti, mieli ir gražūs. O aų jau galvojau, kad tik man Kalėdomis anksti pradeda kvepėti lotuliukas.gif
Atsakyti
vaivaj, ne tau vienai wink.gif Vos tik pirmas lapas pagelsta,as jau mintyse i kaledu laikotarpi nukeliauju smile.gif

Atsakyti
mimo,labai mieli kalendoriai wub.gif reiks ir man savo zuikiams kazka sugalvot ax.gif
Kaip supratau,i kiseneles reik det uzduoteles? blush2.gif Ar galima ir siaip kokias mielas staigmeneles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimushka: 16 spalio 2009 - 18:54
deimushka,

čia, matyt, pagal amžių ir vaiko potžreikius. Maniškis labiau džiauugėsi bendra veikla nei dovanėlėmis ax.gif
Atsakyti
Štai dar keli įdomūs...

user posted imageuser posted image

Atsakyti
Šauni tema thumbup.gif

QUOTE(tutis @ 2009 10 13, 22:47)
...Didžiajam gal ir nelabai jau bus įdomu, bet mažajam tikrai bus smagu kiekvieną dieną ką nors rasti smile.gif
Jei būsiu patenkinta rezultatu, būtinai pasirodysiu  rolleyes.gif

Kodėl? ax.gif
Pamenu, pernai skaičiau, kad Advento kalendorių net vyrui galima padaryti tongue.gif Su kokiomis užduotimis ir paskatinimais ir pan. ax.gif
Mano sūnelis dar per mažas, tiek užduotėlėms, tiek dovanėlėms, bet ką nors vistiek sugalvosiu ir šįmet jau turėsim kalendorių ax.gif
Atsakyti
Dar idėjų...

user posted image

user posted image

user posted image

Čia daugiau idėjų...
http://s251.photobuc..... kalendorius/

Štai šiųmetis mano ir sūnučio bendras projektas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Tai jau darome? šiais metais prisižadėjau, kad būtiniausiai bus advento kalendorius 4u.gif

o ką dedate į kišenėles? rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image[/URL]
Atsakyti