Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 04, 16:37)
man sakyciau rabarbarus primena... ne astru, bet skonis specifinis. taip pat reiketu kuo jaunesniu stiebu ieskoti, nes peraugusiu gyslos labai kietos.


Jaunesnių, tai vadinas ieškot kuo mažesnių, ar kaip? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2010 02 04, 13:46)
Jaunesnių, tai vadinas ieškot kuo mažesnių, ar kaip?  doh.gif  blush2.gif

Na taip, steibai buna arba storoki arba plonesni. as perku gumba, nes jei pjaustyti, daznai buna gan "riebus", jie ne tokie sultingi. nezinau koks LT pasirinkimas...
Atsakyti
Šiuo metu šios salotos mano virtuvėje-ant bangos thumbup.gif :
mėlynasis kopūstas,
fermentinis sūris,
skrudinta balta duona,
razinos,
česnakas,
majonezas.

Kopūstą sutarkuoju dviejų peilių tarka, fermentinį sūrį supjaustau kubeliais, razinas nuplaunu ir nusausinu, duonytę supjaustau kubeliais, paberiu ant skardos ir orkaitėje be riebalų paskrudinu..Česnako porą-tris skilteles išspaudžiu, užpilu majonezo...Niam niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 04, 16:49)
Na taip, steibai buna arba storoki arba plonesni. as perku gumba, nes jei pjaustyti, daznai buna gan "riebus", jie ne tokie sultingi. nezinau koks LT pasirinkimas...


Labai dėkui 4u.gif Nusipirkau jau, tik dabar įdomu: juos taip žalius ir pjaustyt? Keli stiebai, o šitiek klausimų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2010 02 04, 23:32)
Labai dėkui  4u.gif Nusipirkau jau, tik dabar įdomu: juos taip žalius ir pjaustyt? Keli stiebai, o šitiek klausimų  doh.gif

Flooding 4u.gif -jeigu teko matyti J.Oliverio laidas,jis į salotas dėjo tik tuos vidurinius lapelius.
Aš,jų negaliu naudoti ,jie man per aštrūs,nors gumbinius mielai naudoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 02 04, 20:37)
Flooding 4u.gif -jeigu teko matyti J.Oliverio laidas,jis į salotas dėjo tik tuos vidurinius lapelius.
Aš,jų negaliu naudoti ,jie man per aštrūs,nors gumbinius mielai naudoju. 4u.gif

o as niekada negaleciau deti ju lapu schmoll.gif nors i daugumos salotu receptus jie ieina.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 02 04, 23:37)
Flooding 4u.gif -jeigu teko matyti J.Oliverio laidas,jis į salotas dėjo tik tuos vidurinius lapelius.
Aš,jų negaliu naudoti ,jie man per aštrūs,nors gumbinius mielai naudoju. 4u.gif


Nea, nemačius aš nei vienos jo laidos blush2.gif jau pradedu gailėtis, kad nusprendžiau daryt šitas salotas lotuliukas.gif
Atsakyti
Gaivios salotos:
Pekino kopustas, lasisa, greifruktas, majonezo padazas.
Atsakyti
QUOTE(fragila @ 2010 02 05, 12:13)
Gaivios salotos:
Pekino kopustas, lasisa, greifruktas, majonezo padazas.

Fragila 4u.gif -čia man ydomu,teks išbandyti.
Ačiū,už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
fragila aciū už receptėlį laaabai skanios salotos 4u.gif
Atsakyti
Ateinu pasakyti, kad visgi tos salotos su salierais yra be galo skanios bigsmile.gif Recepto autorei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FreeDay @ 2010 01 15, 19:25)
Mes mėgstam karštas kumpio salotas:

Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė/ pjaustom juostelėm
Morka/ tarkuojam
Svogūnas/ susmulkinam
Pekino kopūstas/ susmulkinam
Agurkas (žalias)/ pjaustom juostelėm
Pomidoras (žalias)/pjaustom kubeliais

Į keptuvę pilame truputį alyvuogių aliejaus, apkepinam morkas, svogūną ir kumpį. Pagal skonį beriam juodųjų pipirų, bazilikų, česnako granulių. Lėkštėje išdėliojame smulkintą pekino kopūstą, agurką bei pomidorą ir keptą masę dedame ant viršaus.
Kas mėgsta galima pagardinti majonezu. Bet aš mėgstu be jokio padažo, nes nuo kepintų daržovių būna alyv. aliejaus.

Skanaus essen.gif

Situ salotu ir ieskojau essen.gif
Atsakyti