Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salotų receptai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Spurgitta
QUOTE(Lu Lu @ 2010 04 26, 14:26)
Sveikutes  4u.gif gal kas zino receptu salotu su ananasais konservuotais? aciu  4u.gif
*

Aš šiaip nelabai mėgėja salotų su konservuotais ananasais, bet mano draugė daro vienas, kurios man patinka:
pekino kopūstas,
konservuoti ananasai,
lydytas sūris,
saulėgrąžos.
Pekiną susmulkinti, sūrį supjaustyti kubeliais, sumaišyti su ananasais, saulėgrąžom ir majonezu. Prieskonių pagal savo nuožiūrą mirksiukas.gif
Noja78
Sveikutes  4u.gif gal kas zino receptu salotu su ananasais konservuotais? aciu  4u.gif
*

man labai skanios ir gaivios šios salotos.
rūkyta vištiena, salotų lapai , ananasų kubeliai ir majonezas 4u.gif
mantuke.
as nezinau, zaliasis ten padaziukas graikiskoms salotoms ar ne, bet saviski gaminu taip - cirtinos sultys, alyvuogiu aliejus, bazilikas su petrazolem sutrintas ir medaus slakelis. Viska sumaisau ir pilu ant salotu smile.gif
mantuke.
as dar darau tokias lesiu salotas:
svoguno galvute
truputis cesnaku
isvirti lesiai
salto rukymo skumbre
krapai
majonezas
druska
pipiriukai

Lesius isverdame, skumbre isvalome ir supjaustome gabaliukais, svoguna ir cesnaka susmulkiname, viska sumaisome su majonezu, paskaniname krapais, druskyte, pipiriukais smile.gif
Labai socios salotos tiek vienas valgyti, tiek patiekti ant skrudintos duoneles kaip uzkandi smile.gif
Gal kam patiks smile.gif
Lu Lu
aciu uz receptus su ananasais bigsmile.gif butinai isbandysiu, visi skaniai skamba biggrin.gif
Esprit
O as pastaruoju metu atradau toki skanesta kaip salieru stiebai rolleyes.gif Vakar dariau salotas: obuolys kubeliais, salieru stiebai, razinos, per burokine tarka tarkuota morka, viskas sumaisyta su majonezu
Siandien prie vistienos pagaminau: salieru stiebai, obuolys, saulegrazos, anakardziu riesutu pasmulkintu (irgi permaisyta su majonezu)
Man labai gardu smile.gif
mmartaa
labai neblogos paprastos salotos,ananasai konservuoti,kubeliais pjaustytas suris fermentinis,lazdyno riesutai ir viska sumaisyti su majonezu.jas valgai kaip kokias semkas biggrin.gif
mantuke.
turetu but gera manksta zandukams smile.gif
mmartaa
TIKRA TIESA! drinks_cheers.gif
Poema
QUOTE(mmartaa @ 2010 04 28, 15:29)
labai neblogos paprastos  salotos,ananasai konservuoti,kubeliais pjaustytas suris fermentinis,lazdyno riesutai ir viska sumaisyti su majonezu.jas valgai kaip kokias semkas biggrin.gif
*

Si savaitgali gaminsiu,sudomino bigsmile.gif
mantuke.
thumbup.gif
irmulia
Neseniai atrastos salotos:

1/2 avokado
sauja juotelėmis pjaustyto liežuvio
1 pomidoras pjaustytas riekelėmis
4-5 plonai pjaustyto riekelėmis ožkos sūrio su dilgėlėmis
plėšytų žaliųjų salotų lapų
keletą lašų citrinos sulčių
baziliko (šviežio arba džiovinto)

Gardumėlis thumbup.gif
mutka
QUOTE(irmulia @ 2010 04 29, 08:14)

1/2 avokado
Gardumėlis  thumbup.gif
*

Išbandžiau, man tiko ir patiko thumbup.gif
mantuke.
4-5 plonai pjaustyto riekelėmis ožkos sūrio su dilgėlėmis <-- cia kur tokio gauti ir kaip jis vadinasi? kazkaip nematytas man...
joliteee
Pasidariau siandien tokias salotas:
krabu mesa su prieskoniniu uzpilu
Mocarela suris
Sviezias agurkas
Idomios gaunasi, bet mums patiko
Margareta
gal galetumet pasiulyti koki sakar-makar su ryziais ax.gif didelei chebrai zodziu kad butu nebrangu, daug ir skanu biggrin.gif 4u.gif
regna
QUOTE(Margareta @ 2010 05 14, 11:03)
gal galetumet pasiulyti koki sakar-makar su ryziais  ax.gif didelei chebrai zodziu kad butu nebrangu, daug ir skanu  biggrin.gif  4u.gif
*

Margareta 4u.gif
Siūlau tokias ryžių salotas:
joms reikės ,virtų ryžių+virtos{arba keptos paukštienos}+obuolių+pomidorų tyrės+majonezo+pipirų+druskos.
Mėsa,obuoliai supjaustomi,įberiami virti ryžiaiu,viskas sumaišoma su majonezu suplaktu su pomidorų tyre.paskaninami pipirais,druska.

Antras derinukas,būtų virti ryžiai+kepta žuvis+rauginti agurkai+majonezas.
prieskoniai,druska.
mantuke.
pirmas variantas dar niekur negirdetas smile.gif idomu, koks skonis, reikes isbandyt smile.gif
pupa*uoga
savo gimtadieniui dariau viena megstamiausiu savo misrainiu smile.gif
kepta duona, tarkuotas suris, virtos pupeles, cesnakas, majonezas, karsto rukymo skumbre
http://public.fotki.com/pupadovile/niam-ni...i-duonytes.html
mantuke.
as dar vietoj skumbres kartais kumpio rukyto idedu thumbup.gif
aga1
QUOTE(pupa*uoga @ 2010 05 20, 17:40)
savo gimtadieniui dariau viena megstamiausiu savo misrainiu smile.gif
kepta duona, tarkuotas suris, virtos pupeles, cesnakas, majonezas, karsto rukymo skumbre
http://public.fotki.com/pupadovile/niam-ni...i-duonytes.html
*

Niam niam skaniai atrodo. Kaip tik turiu olandisko suriu, reiks ir man padaryti.
Tik, kad niekad nesu deju skumbres g.gif
pupa*uoga
skumbre suteikia toki gera skoni, sunku pasakyti, bet ji su kepta duona laaabai tinka smile.gif
jurga r
TUNO SALOTOS.Reikes pekino salotos,agurko,pomidoro,tuno koncervu(tinka ir aliejuje ir savo sultyse),majonezo Helmans,pipiru.Pjaustyti pekina,siaudeliais agurka ir pomidora,user posted imagedeti tuna ant virsaus majoneza,pabarstyti pipirais.
Papildyta:
Ir dar vienos SU RUKYTA VISTIENA.Vistienos ketvirtis,obuolys,ryziai virti,nedidelis poras,truputi paprikos,druskos,pipiru,krapu,majonezo Helmans. Vistiena ir obuoli supjaustyti kubeliais,pora ziedeliais,paprika supjaustyti smulkiais kvadratukais,viska kresti i dubeni ir gerai ismaisyti.Skanaus!user posted image
kosmonaute:)
*

Na,mano visu draugu megstamiausios:
konservuoti ananasai;
konservuoti kukuruzai;
cesnako skiltele;
rukyta vistiena;
majonezas.
Ananasus,vistiena supjaustyti kubeliais, sudeti kukuruzus, ispausti cesnako ir uzdeti majonezo. Cesnakas labai superini skoni duoda. biggrin.gif Jei kepu vistiena, tai sias salotas pateikiu be rukytos vistienos. Tikrai labai skanu.
mantuke.
sitos mano mamos pacios megstamiausios smile.gif
No comment
QUOTE(mazge1979 @ 2009 10 29, 10:27)
pekino kopūstas, žalias agurkas, kukurūzai, prieskoniai, majonezas

user posted image
*

Čia mano anytos mėgstamiausios salotos - tik dar kartais prideda kiaušinio ir vištienos. essen.gif
mmartaa
as darau tokias pacias,bet idedu dar skrudintu saulegrazu,labai skanu thumbup.gif pameginkit,neapsiriksit mirksiukas.gif
neinzy
su ananasais darau sias salotas-

vistienos krutinele
pekino kopustas
koncervuoti ananasai
poras
skrudintos saulegrazos
majonezas
druska,pipirai

gaunasi gaivios socios salotos, skanaus 4u.gif
Finna
QUOTE(irmulia @ 2010 04 29, 07:14)

1/2 avokado
Gardumėlis  thumbup.gif
*

Ar tikrai visas šių salotų padažas tik keli lašai citrinos sulčių? g.gif
---
Ir labai sudomino kur perkate ožkos sūrį su dilgėlėmis? smile.gif Nes ožkos sūrį labai mėgstam ir dažnai valgom, bet tokio dar neteko ragauti bigsmile.gif
No comment
Ar kas nors žino kokių salotų su raugintais kopūstais?
Labai daug jų turime, tai jau nebeįsivaizduoju, ką dar su jais sugalvoti... doh.gif
Mmarisha
QUOTE(jurga r @ 2010 05 21, 18:37)
TUNO SALOTOS.Reikes pekino salotos,agurko,pomidoro,tuno koncervu(tinka ir aliejuje ir savo sultyse),majonezo Helmans,pipiru.Pjaustyti pekina,siaudeliais agurka ir pomidora,user posted imagedeti tuna ant virsaus majoneza,pabarstyti pipirais.
Papildyta:
Ir dar vienos SU RUKYTA VISTIENA.Vistienos ketvirtis,obuolys,ryziai virti,nedidelis poras,truputi paprikos,druskos,pipiru,krapu,majonezo Helmans.                          Vistiena ir obuoli supjaustyti kubeliais,pora ziedeliais,paprika supjaustyti smulkiais kvadratukais,viska kresti i dubeni ir gerai ismaisyti.Skanaus!user posted image
*

Turetu buti labai skanu,bet as dedu ne pekino,o aisbergo salotas ir vietoj majonezo alyvuogiu aliejaus arba paciame tune uztenka aliejaus smile.gif
jurga r
QUOTE(Mmarisha @ 2010 05 26, 09:56)
Turetu buti labai skanu,bet as dedu ne pekino,o aisbergo salotas ir vietoj majonezo alyvuogiu aliejaus arba paciame tune uztenka aliejaus  smile.gif
*

Nu kaip kam patinka,as naudojau tuna savo sultyse,tai dejau majonezo ir siaip man su majonezu skaniau thumbup.gif .Pirmosios tokios gaivesnes,o antrosios labai skanios ir socios,ir dar i salotas as dedu tik Helmans majoneza,nes su kitokiu tai man pasidaro tokia pliurza,pavandeniuoja,o su siuo tai thumbup.gif gaunasi.
mantuke.
siaip kaip pastebejau, Helmans majonezas daugumai patinka ir net prieskoniu maziau det reikia smile.gif su juo daug skaniau smile.gif
jurga r
QUOTE(drugqueen @ 2010 05 26, 12:10)
siaip kaip pastebejau, Helmans majonezas daugumai patinka ir net prieskoniu maziau det reikia smile.gif su juo daug skaniau smile.gif
*

tikrai taip drinks_cheers.gif jis man pats skaniausias good.gif
jurga r
Turejau virtos mesos kurios jau niekas nnorejo valgyt tai pasigaminau tokias MESOS SALOTAS.REIKES:1 didesnio zalio agurkelio,saujos smulkintu svogunu laisku,1 maiselio ryziu(100gr),virtos mesos apie 200gr.,2kiausiniai,2 cesnako skilteliu,majonezo,pipiru,druskos.Ryzius isvirti,agurka mesa,kietai virtus kiausinius supjaustyti kubeliais,berti svogunu laiskus,smulkinta arba trinta cesnaka,skaninti druska,user posted imagepipirais,kresti majoneza ir viska gerai ismaisyti.SKANAUS! thumbup.gif
Karabama
QUOTE(jurga r @ 2010 05 26, 23:40)

gardu thumbup.gif
Balta balta
Nepaprastai skanios ir paprastos
Salotos su avokadu ir kukurūzais

2 gerai prinokę avokadai
300 g konservuotų nusunktų kukurūzų
1 poro stiebas
citrinos sultys
druska, pipirai

Avokadus supjaustyti kubeliais, porus - ritinėliais (geriausia jei jie išsisluoksniuoja, tuomet skonis geriau pasiskirsto). Avokadus ir porus sumaišyti su kukurūzais, užpilti citrinos sulčių, paskaninti druska ir pipirais.
Svarbiausia, kad avokadai būtų minkšti, itin gerai prinokę ir kremiškos konsistencijos. Manau, kad visai neblogai būtų į salotas įmaičius ir juodųjų pupelių bei krutonų.
Kibekė
Mano "firminės" biggrin.gif pikantiškos salotos su obuoliais

kepta duona
virti kiaušiniai
fermentinis sūris
poras
obuolys
majonezas
česnakas
petražolės, krapai, dar galima svogūnų laiškų įpjaustyti
prieskoniai.

Išsikepame duoną. Ją įtriname česnaku. Smulkiai susitarkuojame kiaušinius, sūrį. Pjaustome smulkiai porą ir obuolį, dedame petražoles, krapus ir barstome mėgstamais prieskoniais (aš bėriau druskytės, pipirų, baziliko). Viską sumaišome su majonezu ir gražiai dedame ant keptos duonos gabalėlių. Skanaus cool.gif
mamakarolina
QUOTE(jurga r @ 2010 05 26, 22:40)
Turejau virtos mesos kurios jau niekas nnorejo valgyt tai pasigaminau tokias MESOS SALOTAS.REIKES:1 didesnio zalio agurkelio,saujos smulkintu svogunu laisku,1 maiselio ryziu(100gr),virtos mesos apie 200gr.,2kiausiniai,2 cesnako skilteliu,majonezo,pipiru,druskos.Ryzius isvirti,agurka mesa,kietai virtus kiausinius supjaustyti kubeliais,berti svogunu laiskus,smulkinta arba trinta cesnaka,skaninti druska,user posted imagepipirais,kresti majoneza ir viska gerai ismaisyti.SKANAUS! thumbup.gif
*

dariau su stirniena virta smile.gif patiko labai wub.gif thumbup.gif
due drops
Man l.skanios:Virta liezuvi,sviezia agurka ir morka susipjaustom siaudeliais,pabarstom druska ir juodaisiais pipirais.Majonezas pagal skoni (as naudoju Daumantu pasriebi) wub.gif
Sunflowers
Sveikutes!
Gal patarsit kokias salotas galima butu pasidaryti is menkes kepeneliu? g.gif
Kiek perziurejau - arba akys neuzkliuvo, arba nera! blush2.gif
Kibekė
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 03, 22:20)
Sveikutes!
Gal patarsit kokias salotas galima butu pasidaryti is menkes kepeneliu? g.gif
Kiek perziurejau - arba akys neuzkliuvo, arba nera! blush2.gif
*

Pilnas i-netas tokių receptų. Surinkit paiešką į google, ir tikrai nemažai išmes salotų su menkių kepenėlėmis pagaminimo būdų.

Kažkada dariau tokias, man patiko, reiks vėl kada prisiminti rolleyes.gif

200 g konservuotų menkių kepenėlių
3 kietai virti kiaušiniai
1 svogūnas
1 pomidoras
200g konservuotų žirnelių
3 šaukštai majonezo
druskos pagal skonį

Menkių kepenėles sumaigome šakute. Kiaušinį ir pomidorą supjaustome kubeliais. Svogūną nuplikome verdančiu vandeniu ir taip pat supjaustome kubeliais. Sudedame žirnelius, uždedame majonezo, druskos, išmaišome ir tiekiame.Skanu su skrudinta balta duona.
Sunflowers
QUOTE(Kibekė @ 2010 06 04, 07:57)
Pilnas i-netas tokių receptų. Surinkit paiešką į google, ir tikrai nemažai išmes salotų su menkių kepenėlėmis pagaminimo būdų.

Kažkada dariau tokias, man patiko, reiks vėl kada prisiminti  rolleyes.gif

200 g konservuotų menkių kepenėlių
3 kietai virti kiaušiniai
1 svogūnas
1 pomidoras
200g konservuotų žirnelių
3 šaukštai majonezo
druskos pagal skonį

Menkių kepenėles sumaigome šakute. Kiaušinį ir pomidorą supjaustome kubeliais. Svogūną nuplikome verdančiu vandeniu ir taip pat supjaustome kubeliais. Sudedame žirnelius, uždedame majonezo, druskos, išmaišome ir tiekiame.Skanu su skrudinta balta duona.

Pilnas, bet jie visi kartojasi tie patys, kazko ivairesnio norisi! 4u.gif
aciuks.gif uz recepta!
S@lsa
user posted image
Salotos, svogunu laiskai, ridikeliai, agurkas, pomidoras, krapai, petrazoles, tunas aliejuje, ir pupeles su kepinta duona, sojos padazas. Suplesom salotu lapus, apdedam svogunu laiskais ir apslakstom soju padazu tada visa kas like supjaustom ir dedam ant virsaus. Labai skanios salotos thumbup.gif
Rigoleta

Vištienos salotos

4 porcijos

200g įvairių salotų
2 pomidorai
indelis konservuotų kukurūzų
indelis konservuotų žirnelių
2 virtos vištos krūtinėlės
2 ananso griežinėliai
150ml natūralaus jogurto
druskos, pipirų,citrinos sulčių
šaukštas medaus
Viską sumaišome ir skanaus smile.gif
regna
Siūlau tokias paprastas salotas,gal kas rasė,bet įdėja man gimė eksprontu,atsidarius saldytuvą,ko buvo iš to dariausi.
Reikės:
tuno indelio{savose sultyse}gero alyvų aliejaus šlakelio.
poro,
svogūno laiškų,
alyvuogių,
kaparėlių,
agurko,
salotos,
prieskoniai{balti pipirai,bazilikas,petražolės,,krapai}
Salotas suplėšau,ant jų išimu{stambiais gabaliukais mėgstu tuną}
Ir su sakute gerai išmaišau su salotomis,kad salotų lapus apkibtų tuno masė.
Tuomet supjaustau agurką,porą svogūno laiškus,alyvuoges{juodas}perpjaunu,supilu kaparius.
Suberiu smulkintą bažiliką,krapus,petražoles,pabarstau pipirais šv.maltais.
Užpilu aliejumi.
Uždengiu maistine plėvele,statau į šaldytuvą,kad persipintų skoniaisu daržovėmis.
Skanaus 4u.gif
Renatina
QUOTE(No comment @ 2010 05 25, 21:54)
Ar kas nors žino kokių salotų su raugintais kopūstais?
Labai daug jų turime, tai jau nebeįsivaizduoju, ką dar su jais sugalvoti...  doh.gif
*

skanu tiesiog raug.kopūstai su šalotais (ar šiaip svogūnais) ir saulėgrąžų aliejum.

Taip pat man skanu su konservuotais arba virtais burokėliais, virtom bulvėm (kubeliais) ir saul.aliejum. Į tokias dar galima dėti kons. žirnelių arba virtų/konservuotų pupelių. Gardintijuodaisiais pipirais.

Rigoleta
O man skanios sios tuno salotos:

I lekste dedamas supjaustytas stambiais kvadrateliais pekinas ant jo bulves virtos ir marinuotas agurkelis siaudeliais,tada ant siu supjautytu darzoviu dedama majonezo kauburelis,bet neismaisoma,aplink si majonezo,, kalneli'' dedamas skiltelemis supjaustytas pomidoras,bet su tarpeliais ir i tuos tarpelis sudedamas virtas,skiltelemis supjaustytas kiausinis.Ant virsaus deti tuno(aliejuje skaniau).Lekstes vienoje puseje, puslankiu pabarstoma melyno pjaustyto pusgrieziniais svoguno ir kampeliuos po zalia alyvuoge,pabarstom petrazolem. thumbup.gif
noriu zinoti
QUOTE(Rigoleta @ 2010 06 10, 13:43)
O man skanios sios tuno salotos:

I lekste dedamas supjaustytas stambiais kvadrateliais pekinas ant jo bulves virtos ir marinuotas agurkelis siaudeliais,tada ant siu supjautytu darzoviu dedama majonezo kauburelis,bet neismaisoma,aplink si majonezo,, kalneli'' dedamas skiltelemis supjaustytas pomidoras,bet su tarpeliais ir i tuos tarpelis sudedamas virtas,skiltelemis supjaustytas kiausinis.Ant virsaus deti tuno(aliejuje skaniau).Lekstes vienoje puseje, puslankiu pabarstoma melyno pjaustyto pusgrieziniais svoguno ir kampeliuos po zalia alyvuoge,pabarstom petrazolem. thumbup.gif
*

Skamba nepaprastai skaniai 4u.gif Labai panasias esu valgiusi -drauge vaisino. Tik jei atmintis neapgauna, ten vietoj agurko buvo ideta konservuotu kukuruzu. Ir majonezas ne "kalneliu" sudetas, o ant kiekvieno sluoksnio po truputi uzpilta.
Rigoleta
Na sitos salotos is vienos picerijos,tai mano vienos is megstamiausiu ir dar vienos pas juos labai skanios,tai vistienos salotos(cia anksciau jas darydavo):
Issiverdam vistienos krutinele, pora kiausiniu.Tada nusilupam obuoli,supjaustom siaudeliais,r.paprika ,konservuota agurka didesni irgi siaudeliais,o vistiena,virtus kiausinius- kubeliais.Visus siuos produktus sumaisom su garstyciu padazu:majonezas(didesne dalis) ,grietine,grudetu garstyciu ,truputi cukraus.
I lekstele dedam pjaustyta pekina,ant virsaus isnmaisytus produktus su garstyciu padazu.Ir puslankiu isdestom pjaustyta pomidora skiltelem,pabarstom petrazolem. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.