Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(jurga r @ 2010 05 21, 18:37)
TUNO SALOTOS.Reikes pekino salotos,agurko,pomidoro,tuno koncervu(tinka ir aliejuje ir savo sultyse),majonezo Helmans,pipiru.Pjaustyti pekina,siaudeliais agurka ir pomidora,user posted imagedeti tuna ant virsaus majoneza,pabarstyti pipirais.
Papildyta:
Ir dar vienos SU RUKYTA VISTIENA.Vistienos ketvirtis,obuolys,ryziai virti,nedidelis poras,truputi paprikos,druskos,pipiru,krapu,majonezo Helmans.                          Vistiena ir obuoli supjaustyti kubeliais,pora ziedeliais,paprika supjaustyti smulkiais kvadratukais,viska kresti i dubeni ir gerai ismaisyti.Skanaus!user posted image

Turetu buti labai skanu,bet as dedu ne pekino,o aisbergo salotas ir vietoj majonezo alyvuogiu aliejaus arba paciame tune uztenka aliejaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2010 05 26, 09:56)
Turetu buti labai skanu,bet as dedu ne pekino,o aisbergo salotas ir vietoj majonezo alyvuogiu aliejaus arba paciame tune uztenka aliejaus  smile.gif

Nu kaip kam patinka,as naudojau tuna savo sultyse,tai dejau majonezo ir siaip man su majonezu skaniau thumbup.gif .Pirmosios tokios gaivesnes,o antrosios labai skanios ir socios,ir dar i salotas as dedu tik Helmans majoneza,nes su kitokiu tai man pasidaro tokia pliurza,pavandeniuoja,o su siuo tai thumbup.gif gaunasi.
Atsakyti
siaip kaip pastebejau, Helmans majonezas daugumai patinka ir net prieskoniu maziau det reikia smile.gif su juo daug skaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugqueen @ 2010 05 26, 12:10)
siaip kaip pastebejau, Helmans majonezas daugumai patinka ir net prieskoniu maziau det reikia smile.gif su juo daug skaniau smile.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif jis man pats skaniausias good.gif
Atsakyti
Turejau virtos mesos kurios jau niekas nnorejo valgyt tai pasigaminau tokias MESOS SALOTAS.REIKES:1 didesnio zalio agurkelio,saujos smulkintu svogunu laisku,1 maiselio ryziu(100gr),virtos mesos apie 200gr.,2kiausiniai,2 cesnako skilteliu,majonezo,pipiru,druskos.Ryzius isvirti,agurka mesa,kietai virtus kiausinius supjaustyti kubeliais,berti svogunu laiskus,smulkinta arba trinta cesnaka,skaninti druska,user posted imagepipirais,kresti majoneza ir viska gerai ismaisyti.SKANAUS! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga r @ 2010 05 26, 23:40)


gardu thumbup.gif
Atsakyti
Nepaprastai skanios ir paprastos
Salotos su avokadu ir kukurūzais

2 gerai prinokę avokadai
300 g konservuotų nusunktų kukurūzų
1 poro stiebas
citrinos sultys
druska, pipirai

Avokadus supjaustyti kubeliais, porus - ritinėliais (geriausia jei jie išsisluoksniuoja, tuomet skonis geriau pasiskirsto). Avokadus ir porus sumaišyti su kukurūzais, užpilti citrinos sulčių, paskaninti druska ir pipirais.
Svarbiausia, kad avokadai būtų minkšti, itin gerai prinokę ir kremiškos konsistencijos. Manau, kad visai neblogai būtų į salotas įmaičius ir juodųjų pupelių bei krutonų.
Atsakyti
Mano "firminės" biggrin.gif pikantiškos salotos su obuoliais

kepta duona
virti kiaušiniai
fermentinis sūris
poras
obuolys
majonezas
česnakas
petražolės, krapai, dar galima svogūnų laiškų įpjaustyti
prieskoniai.

Išsikepame duoną. Ją įtriname česnaku. Smulkiai susitarkuojame kiaušinius, sūrį. Pjaustome smulkiai porą ir obuolį, dedame petražoles, krapus ir barstome mėgstamais prieskoniais (aš bėriau druskytės, pipirų, baziliko). Viską sumaišome su majonezu ir gražiai dedame ant keptos duonos gabalėlių. Skanaus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga r @ 2010 05 26, 22:40)
Turejau virtos mesos kurios jau niekas nnorejo valgyt tai pasigaminau tokias MESOS SALOTAS.REIKES:1 didesnio zalio agurkelio,saujos smulkintu svogunu laisku,1 maiselio ryziu(100gr),virtos mesos apie 200gr.,2kiausiniai,2 cesnako skilteliu,majonezo,pipiru,druskos.Ryzius isvirti,agurka mesa,kietai virtus kiausinius supjaustyti kubeliais,berti svogunu laiskus,smulkinta arba trinta cesnaka,skaninti druska,user posted imagepipirais,kresti majoneza ir viska gerai ismaisyti.SKANAUS! thumbup.gif


dariau su stirniena virta smile.gif patiko labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man l.skanios:Virta liezuvi,sviezia agurka ir morka susipjaustom siaudeliais,pabarstom druska ir juodaisiais pipirais.Majonezas pagal skoni (as naudoju Daumantu pasriebi) wub.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Gal patarsit kokias salotas galima butu pasidaryti is menkes kepeneliu? g.gif
Kiek perziurejau - arba akys neuzkliuvo, arba nera! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 03, 22:20)
Sveikutes!
Gal patarsit kokias salotas galima butu pasidaryti is menkes kepeneliu? g.gif
Kiek perziurejau - arba akys neuzkliuvo, arba nera! blush2.gif


Pilnas i-netas tokių receptų. Surinkit paiešką į google, ir tikrai nemažai išmes salotų su menkių kepenėlėmis pagaminimo būdų.

Kažkada dariau tokias, man patiko, reiks vėl kada prisiminti rolleyes.gif

200 g konservuotų menkių kepenėlių
3 kietai virti kiaušiniai
1 svogūnas
1 pomidoras
200g konservuotų žirnelių
3 šaukštai majonezo
druskos pagal skonį

Menkių kepenėles sumaigome šakute. Kiaušinį ir pomidorą supjaustome kubeliais. Svogūną nuplikome verdančiu vandeniu ir taip pat supjaustome kubeliais. Sudedame žirnelius, uždedame majonezo, druskos, išmaišome ir tiekiame.Skanu su skrudinta balta duona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kibekė: 04 birželio 2010 - 06:58