Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salotų receptai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
due drops
QUOTE(kisule @ 2010 10 27, 16:27)
Gal kokias zinote skanias salotas su mesa kepta  ax.gif  4u.gif
*

Keptos jautienos gabaliukai,raudona paprika,sviezias agurkas,saulegrazu seklos,acto-medaus uzpilas
Bluko
QUOTE(ceburashka @ 2010 09 22, 18:08)
Sveikos 4u.gif
Noriu pasigaminti tokiu salotu,jie "Rimi"parsiduoda,vadinasi "prie alaus" blush2.gif tik neberandu tokio didzio zirniu pirkti.o gal ten ne zirniai? g.gif

Siandien dariau salotas su silke
1 silke(galima file)supjaustyti juostelemis.Sutarkuota bulvyne tarka-dideli svoguna+rugstu obuoli-su burokine tarka.Obuoli ir svoguna sumaisyti su majonezu ir uzdeti ant silkutes.Labai neiprastas skonis,svelnus smile.gif
*

Aš panašiai darau tik, obuoli supjaustau kvadrateliais, svogūnas, sumaišau su grietine. Man šis miksas net prie mėsos labai tinka wink.gif
Renatukx
Sveikos saunuoles.
Man labai patinka tokios lengvos salotytes.
Konservuoti kukuruzai
Kiniskos salotos
Pomidoras
Paprikos
Uzpilti:citrinos sultis, alejus, cukrus, druska

Gal kas zino salotu receptu su aliejum?
denciuke
nerealaus skonio salotos su silke 4u.gif
dedu aisberg salotu,pekino kopusto,marinuoto agurko,pomidoriuku tu mazyciu(vysniniai ar kaip ten jie vadinasi)ir zinoma silkes,bet tokia naudoju kur buna rausvoji,nu thumbup.gif skani slikute,uzdedu majonezo,pasidarius salotas pakepinu bulve tokio tipo kaip traskuciai apvalainai tik siek tiek stoesniai griezineliais ir apdedu lekste su salotom,nu lb gardu,neturiu nuotraukos blush2.gif tikiuosi suprasit mano toki padrikoka raceptuka 4u.gif
aga1
QUOTE(Renatukx @ 2010 10 31, 21:14)

Gal kas zino salotu receptu su aliejum?
*

Tai, kad cia neperdaug ka gali ir ismastyti.
As, tarkim, dedu agurkus, pomidorus, svogunus, ridikelius ir uzpilu aliejum.
Arba tik pomidorus su svogunais plius aliejus.
Arba, visas darzoves kokias turiu, sumetu i bliuda ir uzpilu aliejum.
*sirse*
Lyg ir pervečiau temą, bet neradau nieko panašaus, ką ragavau viename vakarėlyje. Gal kuri nors žinosite tikslų receptą: buvo dėta rukola, juodos alyvuogės, vyšniniai pomidoriukai, daug tarkuoto sūrio a la "Džiugas", šiek tiek, atrodo, vytinto kumpio. Ir skaidrus užpilas, tik neįsivaizduoju jo sudėties... Iš anksto ačiū, jei kas patikslinsit 4u.gif
laizanika
Paskutiniu metu daznai perkam salotas is IKI, jos gamintos vietoj taip supakuotos i apvalu indely, buna 4 rusiu su tunu, su vistiena, su lasisa ir su feta. Nu nerealiai man jos skanios, o kas skaniausia jose tai padazas. Gal kas ragavot, gal turit minciu kaip ji pagaminti blush2.gif Kas labiausiai man patinka, kad salotos nebuna sumakaluotos, padazas idetas atskirai supiltas i indely. Ir kaina padori. Nu bet kaip pasigaminti ta padaza namie g.gif
Papildyta:
QUOTE(due drops @ 2010 10 28, 03:29)
Keptos jautienos gabaliukai,raudona paprika,sviezias agurkas,saulegrazu seklos,acto-medaus uzpilas
*

Hmmm, ar ne kazkas panasaus ir bus, rytoj isbandysiu thumbup.gif
Ingel
Labai skanios gaivios salotos
Reikės kinietiško kopūsto, pomidorų, krabų lazdelių, virtų kiaušinių. Viską supjaustome ir sumaišome su majonezu.
user posted image
delfinarija
Labai skaniai atrodo ok.gif bandysiu daryti Ingel 4u.gif
Jokūba
QUOTE(Ingel @ 2010 11 07, 19:12)
Labai skanios gaivios salotos
Reikės kinietiško kopūsto, pomidorų, krabų lazdelių, virtų kiaušinių. Viską supjaustome ir sumaišome su majonezu.
*

o cia tas kinietiskas kopustas tai tas pats kas pekino salotos ar ne? Kaip atrodo? blush-anim-cl.gif biggrin.gif
nesusipratele
QUOTE(Jokūba @ 2010 11 09, 21:13)
o cia tas kinietiskas kopustas tai tas pats kas pekino salotos ar ne? Kaip atrodo?  blush-anim-cl.gif  biggrin.gif
*

tas pats mirksiukas.gif
dianele
Labai skanios salotos isejo. Aciu uz receptuka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katex @ 2010 09 27, 19:15)
Kazkada is zurnalo "Zmones" buvau issikirpusi salotu "Egzotika" recepta, bet tik siandien isbandziau, labai skanu, tikrai rekomenduoju ax.gif
Stai originalus receptas:

Stikline ryziu
virta vistos krutinele
sviezias agurkas
nedidelis indelis konservuotu persiku
sauja nuplautu dziovintu slyvu
saujele graikiniu riesutu
skiltele cesnako- kas megsta
druskos, pipiru, prieskoniu
keletas saukstu majonezo

As dejau ne visus ingridientus, o tik virta krutinele, ryzius, persikus, graikinius riesutus ir majoneza. Man sis derinys labai patiko ir zinau, kad dar darysiu ne karta 4u.gif
*

As irgi dariau sitas salotas. tik antra karta nedejau persiku, tik slyvas. Buvo geriau, nes su persiku salotos pavandenija ax.gif
lelijabalta1
Sveikos
nežinau kas man šiandien šovė į galvą, bet taip užsinorėjau kokios mišrainės su apelsinais (šiandien pietum valgiau kiaulienos kepsnį, tai sumaniau išsispausti apelsino, nu taip patiko...), bet ne vaisinių kokių. Va kažin ką galima suderinti ir koks tiktų padažas.
MAMICY
QUOTE(dianele @ 2010 11 12, 16:39)
Labai skanios salotos isejo. Aciu uz receptuka 4u.gif
Papildyta:

As irgi dariau sitas salotas. tik antra karta nedejau persiku, tik slyvas. Buvo geriau, nes su  persiku salotos pavandenija ax.gif
*

jaučiu iš tų pačių žmonių esu nukopinusi kitas salotas... dingsta vienos pirmųjų

vištos krūtinėlė
vynuogės
kepintos saulėgražos,
svogūnas
pekino kopūstas

Ką reik pasmulkinam + druskos,pipiro + koks nors "neryškus" majonezas(man atrodo recepte helmans light). Kadangi įeina svogūnas, tai per naktį šaldytuve geriau nelaikyti smile.gif

miskouoga
QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 11 13, 23:48)
Sveikos
nežinau kas man šiandien šovė į galvą, bet taip užsinorėjau kokios mišrainės su apelsinais (šiandien pietum valgiau kiaulienos kepsnį, tai sumaniau išsispausti apelsino, nu taip patiko...), bet ne vaisinių kokių. Va kažin ką galima suderinti ir koks tiktų padažas.
*

As tokias darau.

Apelsina nulupti, ir dar karta nulupti biggrin.gif , t.y. nuimti visas pleveles ir skureles, kad liktu apelsino "mesa", pjaustom kubeliais. Raudonaji svoguna pjaustom pusziedziais plonais. Viska sumaisom, paslakstom alyvu aliejum, druska, pipirais. As patiekiau su skrudintu prancuzisku batonu. Skonis maloniai nustebino.
Sarmite
QUOTE(MAMICY @ 2010 11 14, 10:50)
jaučiu iš tų pačių žmonių esu nukopinusi kitas salotas... dingsta vienos pirmųjų

vištos krūtinėlė
vynuogės
kepintos saulėgražos,
svogūnas
pekino kopūstas

Ką reik pasmulkinam + druskos,pipiro + koks nors "neryškus" majonezas(man atrodo recepte helmans light). Kadangi įeina svogūnas, tai per naktį šaldytuve geriau nelaikyti smile.gif
*

aš darau labai panašiai, tik svogūno nededu(sakot tinka? g.gif ) arba dar vietoj saulėgrąžų naudoju graikiškus riešutus smile.gif
ing13
Perskaiciau tema , taciau neradau salotu su liezuviu, o kaip tycia turiu issivirus kelis.
Gal pagelbetumete ax.gif ?
Papildyta:
Kelis receptus radau, va tik dabar blush2.gif
regna
Siūlau gaivias,sveikas salotėlias

Smulkia trintuve sutarkuojame morkas{4vnt}
pora antaninių obuolių, galvutė česnako{galima dėti ir mažiau,jeigu nemėgstate}
gera sauja migdolų{juos nuplikome,nuneriame odelę} sūris
Prieskoniai,balti pipirai,bazilikas,mairūnas,krapai,druskytė.
Paruoštas morkas užpilame graikinių riešutų aliejumi,išmaišome
Kapokle sukapojame nuvalytus migdolus,cesnaką sūrį.
Įberiame prieskonius
Sumaišome su morkomis ir paliekame,kad įsigertų aliejus į kitus produktus..

latte..
Norėčiau pasiūlyti laaabai skanias salotas is knygos VEGETARIŠKI PATIEKALAI.
Čia originalus receptas:

SALOTOS SU KEPTA MOCARELA

Įvarių salotų (naudojau iceberg)
3 pomidorų
1 raudonojo svogūno
saujelės juodų alyvuogių
3-4 ritinėliai mocarelos
1 š miltų
1 kiaušinio
3 šaukštų džiūvesėlių (apvolioti)
alyvuogių aliejaus

PADAŽAS:

1 š skysto medaus
1 š sojų padažo
1 š citrinų sulčių
3 š alyvuogių aliejaus
1 š saldžiarūgščio padažo

Mocarelos ritinėlius supjaustyti griežineliais ir apvolioti miltuose, kiausinių plakinyje bei dziūvesėliuose. Keptuveje gerai įkatinti aliejų ir iš abiejų pusių apkepti mocarelą (kol gražiai apskrus).
Padažui skirtus produktus sumaišyti. I lėkštes sudėti pasmulkintas salotas, pjaustytus pomidorus, žiedais supjaustytą svogūną, alyvuoges, keptą mocarelą ir užpilti padažą.

KĄ AŠ DARIAU KITAIP: I salotas nedėjau svogūno, o padažą dariau iš 1 š skysto medaus + 1 š citrinų sulčių + 2 š alyvuogiu aliejaus + 1 š garstyčių + pipirų (šis padažas taip pat iš tos knygos, tik kitų salotų). Na, be galo skaniai gavosi, ryt jas vėl būtinai gaminsiu! Tikrai REKOMENDUOJU 4u.gif
Kolibri
QUOTE(latte.. @ 2010 11 30, 21:12)

Tikrai REKOMENDUOJU  4u.gif
*

Reikia isbandyti bigsmile.gif bigsmile.gif
Padaza tikriausiai reikia atskirai paduoti,nemaisyti su salotom?
latte..
Padažiukas gaunasi toks skystas - juo reikėtų apšlakstyti salotas (kai jau viską sudėsite).
mamakarolina
QUOTE(latte.. @ 2010 11 30, 20:12)
Norėčiau pasiūlyti laaabai skanias salotas is knygos VEGETARIŠKI PATIEKALAI.
Čia originalus receptas:

SALOTOS SU KEPTA MOCARELA

Įvarių salotų (naudojau iceberg)
3 pomidorų
1 raudonojo svogūno
saujelės juodų alyvuogių
3-4 ritinėliai mocarelos
1 š miltų
1 kiaušinio
3 šaukštų džiūvesėlių (apvolioti)
alyvuogių aliejaus

PADAŽAS:

1 š skysto medaus
1 š sojų padažo
1 š citrinų sulčių
3 š alyvuogių aliejaus
1 š saldžiarūgščio padažo

Mocarelos ritinėlius supjaustyti griežineliais ir apvolioti miltuose, kiausinių plakinyje bei dziūvesėliuose. Keptuveje gerai įkatinti aliejų ir iš abiejų pusių apkepti mocarelą (kol gražiai apskrus).
    Padažui skirtus produktus sumaišyti. I lėkštes sudėti pasmulkintas salotas, pjaustytus pomidorus, žiedais supjaustytą svogūną, alyvuoges, keptą mocarelą ir užpilti padažą.

KĄ AŠ DARIAU KITAIP: I salotas nedėjau svogūno, o padažą dariau iš 1 š skysto medaus + 1 š citrinų sulčių + 2 š alyvuogiu aliejaus + 1 š garstyčių + pipirų (šis padažas taip pat iš tos knygos, tik kitų salotų).  Na, be galo skaniai gavosi, ryt jas vėl būtinai gaminsiu! Tikrai REKOMENDUOJU  4u.gif
*

labai skanios salotos wub.gif
Nanita
Dave man anyta daug virtu dideliu raudonu pupeliu,kur jas panaudoti?Gal kas isnegintas paprastas salotas zino? rolleyes.gif ir galietu pasidalinti receptuku blush2.gif Tik nesiulikite ta su kepta duona ir suriu,jau atsibodo.
Nanita
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 17:42)
Dave man anyta daug virtu dideliu raudonu pupeliu,kur jas panaudoti?Gal kas isnegintas paprastas salotas zino? rolleyes.gif ir galietu pasidalinti receptuku blush2.gif Tik nesiulikite ta su kepta duona ir suriu,jau atsibodo.
*

Na,niekas nieko kolkas nesiulote.Teko improvizuoti smile.gif Pakepinau du svogunus,baigiant kepti idejau pora saukstu pomidoro padazo,atskirai pakepinau sampinionus,kai svogunai ir grybai atveso,idejau pupeles,pjaustyto kubeliais saltai rukytos sonines ir pora saukstu majonezo.Visai skaniai gavosi rolleyes.gif

O is likusiu pupeliu ka paparyti? g.gif
airunia
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 18:31)
Na,niekas nieko kolkas nesiulote.Teko improvizuoti smile.gif Pakepinau du svogunus,baigiant kepti idejau pora saukstu pomidoro padazo,atskirai pakepinau sampinionus,kai svogunai ir grybai atveso,idejau pupeles,pjaustyto kubeliais saltai rukytos sonines ir pora saukstu majonezo.Visai skaniai gavosi rolleyes.gif

O is likusiu pupeliu ka paparyti? g.gif
*

Jei megstat silke,tai skanu pupeliu salotos su silkem ax.gif
jurgav..
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 18:42)
*

galima misraine su virtais burokeliais, pupelem, marinuotais agurkais ir poru pasidaryt.
ar i cili troskini sunaudot 4u.gif
Nanita
Aciu luarilija ir jurgav 4u.gif 4u.gif Padariau su silke(beja MB labai skania Trakuose nupirko,tokios seniai nevalgiau skanios thumbup.gif .Tikiuosi ne bus OT blush2.gif ) Ir cili troskini is likusiu. smile.gif
Sunkissed
Pomidoras agurkas,rukyta vistiena,zali pievagrybiai,krapas ,majonezas.
lolanta
Gal kas žinote skaniu salotų (mišrainių) rezeptu su rūkyta žuvim. Man šventei reikia ką nors su rukyta skumbre padaryti o aš nieko nesugalvoju blush2.gif
regna
QUOTE(lolanta @ 2010 12 20, 11:54)
Gal  kas žinote skaniu salotų (mišrainių) rezeptu su rūkyta žuvim. Man šventei reikia ką nors su rukyta skumbre padaryti o aš nieko nesugalvoju blush2.gif
*

Jolanta,

nežinau ar tau patiks,bet aš,atnešu tokį paprastą salotų receptuką

reikės skumbrės,
dviejų stiklinių pupelių{išvirtų}
gero obuolio,gerai būt antaninis,nedidelio poro,
grietinės,majonezo,krapų,prieskonių kokis mėgsti

pupeles jau išvirtos,žuvį susmulkiname,porą ir obuolį supjaustome kūbeliais.
Įberiame prieskonių,krapų.
Grietinę sumaisome su majonezu.supilame ir išmaišome.
Puošiame,pupelėmis poro griežinėliais.

aš,nuo savęs,grietinę išsuku su garstyčiomis,man tai skaniau,
Justina1
QUOTE(lolanta @ 2010 12 20, 12:54)
Gal  kas žinote skaniu salotų (mišrainių) rezeptu su rūkyta žuvim. Man šventei reikia ką nors su rukyta skumbre padaryti o aš nieko nesugalvoju blush2.gif
*

jei skumbre karsto rukymo, tai as darau taip:

Skumbre, virti kiausiniai, smulkiai pjaustytas svogunas, marinuoti zirneliai ir majonezas.

Papildyta:
Misraine su mandarinais

mandarinu skilteles, rukyta vista, graikiniai riesutai ir cesnakas. Viska supjaustyti ir sumaisyti su majonezu.
Drugeliss
Sveikos,

O aš štai tokias darau salotas su skumbrija:
4 kietai virti kiaušiniai, 100gr. fermentinio sūrio,
šaltai rūkyta skumbrija,
grietinės ir majonezo,

baltymus atskirai supjaustyti smulkiais kubeliais ir berti į indo dugną,
užpilti turpučio padažo(grietinės -majonezo)
Klokite antrą sluoksnį skumbrės kubeliais pjaustyta, ir vėl pilkite padažo.
Trečia sluoksnį klokite fermentinio sūrio(tarkuoto) vėl padažiuko,dedam trynius smulkintus. na jai liko dar visko tai kartojam vėl iš naujo,
Gražiai atrodo permatomam inde, ir labai skanūs.
Skanaus smile.gif
miligerta
Musu megstama misraine:
Virti ryziai
marinuotas agurkas
virti kiausiniai
poras
konservuoti kukuruzai
kepta zuvis (apvoliota miltuose)
majonezas,skaniausia ,su Helmans
viska susmulkinam, paruosta!
Poema
.

Papildyta:
Misraine su mandarinais

mandarinu skilteles, rukyta vista, graikiniai riesutai ir cesnakas. Viska supjaustyti ir sumaisyti su majonezu.
*

Sias gaminau laabai patiko essen.gif Aciu uz recepteli mirksiukas.gif
mamulka10
musu seimoj mylimiausios Cezario salotos doh.gif biggrin.gif

- reikia vistos krutineles ( marinuoju ja su prieskoniais ir pakepinu aliejuje)
- alyvuoges
- salotos susmulkinu vasara o ziema su kinu kopustais darau
- pomidorai
- agurkai
- pora skilteliu svoguno raudono
- jai yra namie ir papriku tiks ir ju biski gali buti geltonas, raudonas
- majozenas
- cesnakas ( sutrinu su majoznezu kartu)

Greitai lengvai ir labai skaniai mirksiukas.gif

SKANAUS smile.gif

user posted image
user posted image

MAMICY
QUOTE(Sarmite @ 2010 11 15, 16:38)
aš darau labai panašiai, tik svogūno nededu(sakot tinka? g.gif ) arba dar vietoj saulėgrąžų naudoju graikiškus riešutus smile.gif
*

tinka tinka. melynas. smulkiai. duoda savu pliusų tikrai.
TG*
QUOTE(Justina1 @ 2010 12 21, 17:43)
Misraine su mandarinais

*

Ne salotos o skanestas wub.gif
Vakar sakiau metu atradimas wub.gif
Super, idealiai tinkancios mano skoniui thumbup.gif
Aciu 4u.gif
due drops
QUOTE(lolanta @ 2010 12 20, 11:54)
*

Man skanu rukyta zuvis su ryziais,konservuotais zirneliais,svieziu agurku ir majonezu.
Papildyta:
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 17:42)
*

Silke,tarkuoti virti burokeliai,pupeles,kons.zirneliai.Viska susluoksniuoti,virsu aptepti majonezu 4u.gif
Rigoleta

Nezinau,gal jau kas rase sias salotas su rūkyta skumbre

Išvirkite bulves pasūdytame vandenyje.
Dubenėlyje sumaišykite krienus, grietinę, citrinos sultis ir aliejų. Galite paskaninti maltais pipirais.
Obuolius ir dar šiltas bulves supjaustykite stambokais kubeliais, sumaišykite dubenyje ir apliekite padažu. Ant viršaus paplėšykite salotų lapų ir padėliokite skumbrės (be odos) gabalėlių.
Poema
QUOTE(convict @ 2011 01 01, 17:49)
Ne salotos o skanestas wub.gif
Vakar sakiau metu atradimas wub.gif
Super, idealiai tinkancios mano skoniui thumbup.gif
Aciu 4u.gif
*

Tikrai thumbup.gif
Arpe
[
Misraine su mandarinais

*

[/quote]

sakykite o koki majoneza siai misrainei naudojate?
Justina1
[quote=Audryla,2011 01 02, 20:06]
[
Misraine su mandarinais

*

[/quote]
sakykite o koki majoneza siai misrainei naudojate?
*

[/quote]
dazniausia perku daumantu neriebu. Svarbiausia, kad nerugstus butu.
TG*
As dariau su Helmans light ir buvo labai skanu rolleyes.gif
Sarmite
QUOTE(Justina1 @ 2010 12 21, 18:43)

Misraine su mandarinais

*

Sakykite o riesutukai nekepinti? g.gif Labai skaniai skambanti misraine ax.gif
Blykstė
Parašysiu ir aš mėgstamų salotų receptus, nepykit jei kartais kartosis smile.gif
#1 Makaronai (kaspinėliai) + šiaudeliais pjaustyti rauginti agurkai + šiaudeliais pjaustytas kumpis + šiaudeliais pjaustytas sūris + svogūnų laiškai smulkiai pjaustyti + majonezas

#2 Kepta kubeliais duona + kubeliais pjaustyti obuoliai + kepinti ir sūdyti žemės riešutai (skardinėse) + majonezas thumbup.gif

Nanita
Ir vel reikia jusu pagalbos blush2.gif smile.gif Turiu gabaliuka ~250g virtos jautienos.Noriu padaryti salotas.Tai gal kas isbandyta receptuka turi?Laukiu pasiulimu 4u.gif
laurol13
Labas mamytės,
Gal kuri žinot kaip paruošti tokias su kopustu ir morkom traškias, gaivias salotas, tik ne su majonezu, kavinėse dažnai įdeda, kaip užkandį. Iš anksto labai dėkoju! 4u.gif
Sarmite
QUOTE(ceburashka @ 2011 01 18, 14:03)
Ir vel reikia jusu pagalbos blush2.gif  smile.gif Turiu gabaliuka ~250g virtos jautienos.Noriu padaryti salotas.Tai gal kas isbandyta receptuka turi?Laukiu pasiulimu 4u.gif
*

marinoti pievagrybiai, marinuoti agurkeliai, svogunu laiskai ir majonezas. Zinoma ir mesyte.... as taip su liezuviu darau bet mesa manu ir tiktu... smile.gif
Spurgitta
Ir vel reikia jusu pagalbos blush2.gif  smile.gif Turiu gabaliuka ~250g virtos jautienos.Noriu padaryti salotas.Tai gal kas isbandyta receptuka turi?Laukiu pasiulimu 4u.gif
*

Aš esu darius kažkada alia "kinietišką" variantą: šiaudeliais supjaustyt mėsytę, morkas ir agurkus, užpilti padažu iš sojos, medaus, alyvuogių aliejaus ir citrinos ir apibarstyti sezamo sėklom 4u.gif
due drops
*

Mesa,raudona paprika,sviezias agukas,saulegrazu seklos,acto-medaus uzpilas.
Papildyta:
QUOTE(laurol13 @ 2011 01 18, 14:25)
Labas mamytės,
Gal kuri žinot kaip paruošti tokias su kopustu ir morkom traškias, gaivias salotas, tik ne su majonezu, kavinėse dažnai įdeda, kaip užkandį. Iš anksto labai dėkoju! 4u.gif
*

Per smulkia tarka sutarkuokit kopusta ir morka,uzpilkit acto-aliejaus uzpilu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.