Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(Visenta @ 2011 03 29, 21:38)
Kur galima įsigyti sveriamų jūros kopūstų?


Prieskonių parduotuvėlėse
Atsakyti
sveikutes! Stai mano receptas: salieras,agurkai,džiovintas ananasas,obuolys. Viska supjaustom gabaliukais ir uzmaisom majonezu. Gardumélis
Atsakyti
gl galit kokių idėjų su krevetėmis pasiūlyti ax.gif
Atsakyti
Padėkite prašau: noriu tokių "mandresnių" salotų. Turiu rūkytos vištienos ir konservuotų persikų. Dar galvoju pekino kopūstą nusipirkti ir su majonezu. Gal kas bandė, ar skanu? O gal dar kokį agurką arba konservuotų kukurūzų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astiena @ 2011 04 08, 13:40)
gl galit kokių idėjų su krevetėmis pasiūlyti  ax.gif

Krevetes,raud. paprika,kons.kukuruzai,ryziai,majonezas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 10, 13:03)
Padėkite prašau: noriu tokių "mandresnių" salotų. Turiu rūkytos vištienos ir konservuotų persikų. Dar galvoju pekino kopūstą nusipirkti ir su majonezu. Gal kas bandė, ar skanu? O gal dar kokį agurką arba konservuotų kukurūzų?  g.gif

Su rukyta vistiena dazniausiai darau tokias:

rukyta vistiena - kubeliais
konservuotas ananasas - kubeliais
salotu lapai
isspausti cesnako
majonezas

arba:
rukyta vistiena
konservuoti ananasai
konservuoti kukuruzai
tarkuotas suris
svogunas
majonezas
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astiena @ 2011 04 08, 13:40)
gl galit kokių idėjų su krevetėmis pasiūlyti  ax.gif

Virti sraigtiniai makaronai (as naudoju spalvotus,)
krevetes
zali zirneliai (naudoju saldytus)
paprika
megstami prieskoniai
truputis majonezo
Viska sumaisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukija @ 2011 04 10, 18:20)
Su rukyta vistiena dazniausiai darau tokias:

Dėkui 4u.gif O jei konservuotus ananasus pakeist persikais - taip pat skaniai gautųsi? g.gif
Atsakyti
Labas rytelis,
už lango pavasaris, dygsta žolytės ir mano organizmas užsimanė "pasiganyti" hihihi.gif
Žinau, kad žmonės daro salotytes su šviežiai pradygusių pienių lapeliais, žliugėmis, dilgėlėmis ir pan. Dar niekad gyvenime tokių norų neturėjau, bet šiemet... Tai ir receptukų neprikaupiau blush2.gif Gal kas pasidalinsit, kas gaminat blush2.gif (ta prasme, receptu, ne pačiomis salotomis biggrin.gif )
Ačiū ir šviesaus pavasario 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 04 11, 10:21)
Labas rytelis,
už lango pavasaris, dygsta žolytės ir mano organizmas užsimanė "pasiganyti"  hihihi.gif
Žinau, kad žmonės daro salotytes su šviežiai pradygusių pienių lapeliais, žliugėmis, dilgėlėmis ir pan. Dar niekad gyvenime tokių norų neturėjau, bet šiemet... Tai ir receptukų neprikaupiau  blush2.gif  Gal kas pasidalinsit, kas gaminat  blush2.gif  (ta prasme, receptu, ne pačiomis salotomis biggrin.gif )
Ačiū ir šviesaus pavasario  4u.gif



Va va, ir aš laukiu kada pasirodys visi tie augaliukai - geriausi pavasario vitaminai. thumbup.gif Mes tiesiog vietoj įprastinių salotų lapų ar kartu dar įpjaustom pienių lapų, dilgėlių lapelių, garšvų, kelis pienių žiedus. Net gi draugė šaltibarščius darydama įpjausto visokių pievoje rastų lapelių smile.gif


Aš tokias radau:
Žaliosios salotos
Žliūgė, dilgelės, garšva, pienių lapai, ridikėlių lapai, pipirinė, agurklė, rūgštynės (arba kiškio kopūstai), svogūnų laiškai, grietinė arba aliejus, prieskoniai.
Supjaustyti po sauja visų minėtųjų žalumynų, užpilti aliejumi arba grietine, pridėti mėgstamų prieskonių. Galima įlašinti citrinos sulčių. Žalumynų proporcijos gali būti įvairios, pagal kiekvieno skonį.

Atsakyti
Taip supratau - ką randi, tą dedi biggrin.gif
Eisim ganytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Per iki reklamą rodė kažkokias žalias salotas su grūdėta varške. Gal kas pamenat ką ten dėjo g.gif Nerandu iki puslapyje aš jų ir reklamos nebematau biggrin.gif
Atsakyti