Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salotų receptai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Magnifique
Aš labai mėgstu salotas,bet būtent paprastas ir neriebias.
Mylimiausios mano:
Pomidoras
Agurkas
Solotų labai arba kininis kopūstas
Galima dėt paprikų
Fetos sūris
Visas daržoves supjaustom,sumaišom.Tada supjaustom fetakį ir labai atsargei sumaišom.Viską užpilt su Aliejum ir citrinų sultim thumbup.gif
O jei pirktinės salotos-dievinu Čili picerijoj esančias Salotas su kepta vištiena ir skrebučiais. wub.gif
latte..
Mano skaniausios salotos:
Pekino kopustas
Konservuoti kukuruzai
Pomidoras
Fermentinis suris
Virtas kumpis
Gruzduciai
Majonezas (lb tinka Helmans)
Cesnakas
(I sias salotas dedasi kiausinis, bet man skaniau be jo)
Pirmiausia i lekste dedamas supjaustytas kopustas, kubeliais pjaustytas kumpis, pomidoras, kukuruzai. Ant ju dedame majonezo pagal skoni, isspaudziame cesnako, apibarstome gruzduciais. Pabaigoje apibarstome per smulkia tarka sutarkuota suri.
Gruzducius darau pati-supjaustau kelias batono riekeles kubeliais ir juos paskrudinu orkaiteje 200 laipsniu temperaturoje.
Sias salotas darau atskirai kiekvienam i lekste ir neismaisau, nes tada gruzduciai neperslampa ir lieka traskus. SKANAUS!!! 4u.gif
Nova
Neskaiciau visos temos, tad nezinau, gal jau buvo sita misraine:

Keptos duonos ir surio misraine

Kubeliais pakepinti juoda duona
Kubeliais supjaustyti fermentini suri
Susmulkinti kelias skilteles cesnako
Ideti majonezo ir viska ismaisyti

I misraine galima deti ir kubeliais pjaustyta obuoli.

Super skanu!
Papildyta:
QUOTE(katex @ 2010 01 06, 12:59)
Mano skaniausios salotos:
Pekino kopustas
Konservuoti kukuruzai
Pomidoras
Fermentinis suris
Virtas kumpis
Gruzduciai
Majonezas (lb tinka Helmans)
Cesnakas
(I sias salotas dedasi kiausinis, bet man skaniau be jo)
    Pirmiausia i lekste dedamas supjaustytas kopustas, kubeliais pjaustytas kumpis, pomidoras, kukuruzai. Ant ju dedame majonezo pagal skoni, isspaudziame cesnako, apibarstome gruzduciais. Pabaigoje apibarstome per smulkia tarka sutarkuota suri.
    Gruzducius darau pati-supjaustau kelias batono riekeles kubeliais ir juos paskrudinu orkaiteje 200 laipsniu temperaturoje.
    Sias salotas darau atskirai kiekvienam i lekste ir neismaisau, nes tada gruzduciai neperslampa ir lieka traskus. SKANAUS!!! 4u.gif
*

Katex, kas tie gruzduciai?
latte..
Recepte parasiau, kad tai supjaustyto batono kubeliai paskrudinti orkaiteje 4u.gif Juos gal kaip kitaip vadinate, cia gal mano mandras pavadinimas biggrin.gif
Girl_not4_you
Merginos, zinau, kad truputi ne i tema, bet gal zinote kaip pasidaryti aliejaus ir zalumynu padaza salotoms? g.gif toki kaip galima pasirinkti cili picoje - nu man jis nerealus unsure.gif
Nova
QUOTE(katex @ 2010 01 07, 17:17)
Recepte parasiau, kad tai supjaustyto batono kubeliai paskrudinti orkaiteje 4u.gif Juos gal kaip kitaip vadinate, cia gal mano mandras pavadinimas biggrin.gif
*

Oi, atsiprasau, as tik ingridientus skubedama paskaiciau blush2.gif
Midėja
Mano skoniui pacios skaniausios salotos:
Žalias agurkas, pjaustytas gabaliukais,
Pomidoras, supjaustytas gabaliukas,
Pjaustytos krabų lazdelės arba krabų mėsa,
krapai, svogūnų laiškai, druska, pipirai
majonezas.
Visko dedu "iš akies" todėl negaliu tikslaus kiekio parašyti blush2.gif
Rugseje
Pasidalinsiu ir aš pora receptėlių smile.gif atsiprašau, jei pasikartosiu, visų temų neskaičiau rolleyes.gif

Tuno salotos:
Į gilų indą dedam sluoksniais virtus ryžius, kubeliais supjaustytus pomidorus, paprikas, agurkus, konservuotus žirnelius, tuną ir viršuje sluoksnis majonezo (bet manyčiau galima ir be jo smile.gif )

Dar man patinka tokios kalafijorų salotos:
Kalafijoras (reikėtų truputėlį apvirti arba bent apiplikyti, tada būna minkštesnis), krabų lazdelės, daug krapų ir majonezas.
Kalafijorą ir krabų lazdeles supjaustom gabaliukais, apibarstom krapais (manau tiktu ir kokie kiti žalumynai) ir užpilam majonezu (man skaniausia neriebiu, gaunasi labai gaivios salotos)

Skanaus, jei bandysit 4u.gif
Makra
Isduosiu as savo mociutes recepteli, kuris vis labiau uzkariauja mano skrandi ir vis dazniau dominuoja mano lekstej biggrin.gif

virtos morkos (tarkim 5 vnt.)
poras(mazdaug 2cm baltos dalies)
marinuotas agurkas (1 vienetas)
majonezas, druska ,pipirai.
Viska supjaustome itin plonais griezineliais, agurko griezineliai mociutes misrainej net permatomi, paskaninam prieskoniais ir sumaisom su majonezu.

Yra keli niuansai - 1) morku nereiketu pervirti, nes plonai pjaustomos jos susitrins; 2) agurkas turetu buti tvirtas ir neperauges, kad nebutu labai vandeningas ir didelem seklom (kokie kartais pasitaiko vakuojant namie);

Be to tai puikus "kitoks/neiprastas" garnyras prie kepsnio bigsmile.gif
ritule.rita
Aisbergo salota, pomidoras, agurkas, paprika, salotu prieskoniai ir balzamiko actas thumbup.gif
latte..
Katik pasidariau salotas, kuriu recepta nukopijavau is zurnalo "Zmones", jas gamino E.Jackaite.
Salotos GAIVUMA:
1 vistienos krutinele
1 sauja saulegrazu
1 kinietiskas kopustas
1 nedidelis svogunas
300 g vynuogiu
druskos, pipiru
majonezo (zurnale raso, kad geriausia su "Hellmanns Light", nes jis suteikia ypatinga skoni)
Vistos krutinele isvirti, paskui supjaustyti. Orkaiteje pakepinti i skarda subertas saulegrazas. Supjaustyti zaliaja kopusto dali, svoguna-itin smulkiai, vynuoges- i keturias dalis arba per puse, priklauso nuo dydzio. Isimti kauliukus. Salotas pagardinti druska ir pipirais, viska sumaisyti su majonezu.
Na tikrai labai labai skanios salotos. thumbup.gif Tikrai darysiu dar ne karta..Tik as nedejau druskos ir pipiru, nes nevalgau suriai, be to man uztenka majonezo surumo. ax.gif Rekomenduoju isbandyti 4u.gif
S.N.A.S
QUOTE(%ziema% @ 2009 12 28, 16:07)
svtgl sveciuose algiau nuostabia misraine-salotas, kaip supratau pirktines..tai gal is Maximos ar Iki nzn, kiek iziurejau ir paskanavau tai ju sudetis turejo buti mazdaug tokia (jei kas zinote sias salotas labai prasau parasykite tikraji recepta)
pomidorai, salotos Kiniskosios, virti kiausiniai, juodieji ir raudonieji ikrai dirbtiniai (labai pridave spalvos ir pikantiskumo)...kas dar galvoju g.gif o padazas tai garstycios grudeliais maisytos su citrinos sultim ir grietine manyciau...
tai va gal kas zinote tikraji recepta, nes saloto skonis nerealus, patiko visiems prie stalo sedejusiesm ir jas ragavusiems.. ax.gif noreciau ir as pasigaminti ju tik va nzn ar tiksliai atgaminau recepta, tad sakau jei ka pataisykite 4u.gif
*

QUOTE(klik @ 2009 12 28, 20:43)
Šios salotos yra iš Maximos. Jos tik neseniai atsirado ten ir yra vienos mano mėgstamiausių. Vadinasi "Šefo" salotos. O receptą atgaminote tiksliai smile.gif  Pomidorai, kiniški kopūstai, virti kiaušiniai, raudoni ir juodi ikrai, padažas (berods, majonezas, citrinų sultys, garstyčios). Manau, dar galima žalumynų visokių pagal skonį įdėt.
*

tai kad pomidorą pamiršot paminėt 4u.gif
latte..
Tai kad abejuose paminetas pomidoras lotuliukas.gif
S.N.A.S
QUOTE(katex @ 2010 01 13, 10:50)
Tai kad abejuose paminetas pomidoras  lotuliukas.gif
*

bigsmile.gif griūk negyvas, skaičiau nevienąkart, o vat pomidoro nemačiau doh.gif lotuliukas.gif
sorry 4u.gif
FreeDay
Mes mėgstam karštas kumpio salotas:

Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė/ pjaustom juostelėm
Morka/ tarkuojam
Svogūnas/ susmulkinam
Pekino kopūstas/ susmulkinam
Agurkas (žalias)/ pjaustom juostelėm
Pomidoras (žalias)/pjaustom kubeliais

Į keptuvę pilame truputį alyvuogių aliejaus, apkepinam morkas, svogūną ir kumpį. Pagal skonį beriam juodųjų pipirų, bazilikų, česnako granulių. Lėkštėje išdėliojame smulkintą pekino kopūstą, agurką bei pomidorą ir keptą masę dedame ant viršaus.
Kas mėgsta galima pagardinti majonezu. Bet aš mėgstu be jokio padažo, nes nuo kepintų daržovių būna alyv. aliejaus.

Skanaus essen.gif
mazhulinka
QUOTE(ANDI @ 2010 01 15, 16:25)
*

essen.gif essen.gif essen.gif bet turbut rieboka, nes morkytes labai geria riebalus? g.gif
FreeDay
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 15, 22:07)
essen.gif essen.gif essen.gif bet turbut rieboka, nes morkytes labai geria riebalus? g.gif
*

Aha, todėl aš ant jų nededu jokio padažo ax.gif
regna
Gaivios morkų salotos
reikia:
morkų,
alyvuogių{juodųjų}
kaparėlių,
česnako,
alyvuogių aliejaus,
sūrio,
baltųjų pipirų,
krapų dž.
baziliko dž.
Morkas sutarkuojame stambia trintuve.
Apšlakstome alyvuogių aliejumi.
Suberiame sutraiškytą česnaką{gerai išmaišome}
Suberiame alyvuogias.,kaparėlius.
Sudedame sukapotą sūrį.
Pabarstomeš šv. grūstais pipirais,krapais,bazilikais.
Pašlakstome aliejumi,ir viską gerai išmaišome.
Paliekame salotas pastovėti,kad geriau įsigertų aliejus,prieskoniai.
linnna
Gal kuri žinot salotų receptuką ,kad būtų su žaliais (nevirtais) burokėliais. Sako, kad labai sveika, bet kaiptai nerandu tokio, kad patiktų. ax.gif
mazhulinka
QUOTE(linnna @ 2010 01 26, 18:57)
Gal kuri žinot salotų receptuką ,kad būtų su žaliais (nevirtais) burokėliais. Sako, kad labai sveika, bet kaiptai nerandu tokio, kad patiktų. ax.gif
*

siaudeliais pjaustyti burokeliai ir morkytes, spinatu lapeliai, raudonasis svogunas. viska apslakstau citrinu ir/ar laimu sultimis, pipirais, druskyte. galima ideti ir agurko. laaaabai sveikos salotos!
linnna
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 26, 22:24)
siaudeliais pjaustyti burokeliai ir morkytes, spinatu lapeliai, raudonasis svogunas. viska apslakstau citrinu ir/ar laimu sultimis, pipirais, druskyte. galima ideti ir agurko. laaaabai sveikos salotos!
*

Dėkui smile.gif
Aaammm...tai gal kiek pastovėti turėtų, tipo- pasimarinuotų? rolleyes.gif
mazhulinka
QUOTE(linnna @ 2010 01 26, 20:09)
Dėkui smile.gif
Aaammm...tai gal kiek pastovėti turėtų, tipo- pasimarinuotų?  rolleyes.gif
*

as dazniausiai salocikes padarau pirmas, dedu i saldytuve ir palieku kol visa kita gaminu. tikrai nieko"marinuoti" nereikia, tik burokeliu siaudeliai turetu buti gan ploni, kitaip jausis tas zemes skonis... taip pat skaniau, jei burokeliai nedidukai. dedavau ir burokeliu lapeliu salotas vietoj spinatu, tokiu pas mane yra pirkti pokeliuose..
*benigna*
Gal kas zinot kokiu skaniu salotu su salieru(stiebais)? ax.gif Internete kazkaip nieko patinkancio nerandu (isskyrus Nerytes vistienos salotas su salierais, obuoliais ir graikiskais riesutais) ax.gif
pupa*uoga
QUOTE(vaidoose @ 2010 01 28, 18:10)
Gal kas zinot kokiu skaniu salotu su salieru(stiebais)? ax.gif  Internete kazkaip nieko patinkancio nerandu (isskyrus Nerytes vistienos salotas su salierais, obuoliais ir graikiskais riesutais) ax.gif
*

mes ai labai megstam tokias salotas:
vynuoges
kukuruzai
salieru stiebai
virta arba rukyta vistiena
majoneza
tokia gaivi gaunasi smile.gif
mazhulinka
QUOTE(vaidoose @ 2010 01 28, 16:10)
Gal kas zinot kokiu skaniu salotu su salieru(stiebais)? ax.gif  Internete kazkaip nieko patinkancio nerandu (isskyrus Nerytes vistienos salotas su salierais, obuoliais ir graikiskais riesutais) ax.gif
*

Uzpilui:
vienos citrinos sultys
1v.s. geru garstyciu (dijono l. tinka)
1 a.s. medaus
1v.s. alyvuogiu aliejaus
druska, pipirai

2 saliero stiebai
1 zalias obuolys (Granny smith)
2 v.s. apkepintu graikisku riesutu ax.gif
Panele:)
Man pacios skaniausios salotos su salierais:
Salieru stiebai
Pievagrybiai
Pomidoras
Agurkas
Svogunas
Krapai.
Susmulkinama ir viskas sumaisoma su alyvuogiu aliejumi. smile.gif
nukule
Sveikos seiminikes smile.gif gal kuri zinot koki gera receptuka salotu, kurias man suvalgius nepustu mazyliui pilvuko... kazkaip neskanu valgyti vien virtas bulves ir morkas... norisi kad ir sveika ir gardu butu. buciau labai dekinga uz patarimus rolleyes.gif essen.gif
regna
Sveikos 4u.gif
Noriu pasidalinti salotų receptuku,kurį šiandiena ruošiau pusryčiams.
naudojau:
morkas{tarkavau su stambia trintuve}
obuoliai{pjausčiau šiaudeliais.nemažais}
alyvuoges{naudojau juodąsias}
česnaką{kapojau kapokle}
sūrį{naudojau,pjaustytą}
migdolus{nuplikinau,nulupau luobelę,kapojau}
prieskonius{naudojau dž.krapus,baziliką,meirūną,baltus pipirus}
Galima naudoti majonezą,bet aš,pati naudojau alyvų aliejų,man sveikiau,skaniau.
Skanaus 4u.gif
mazhulinka
Regna, turetu buti labai skanu, bet cesnakai pusryciams ne kokia ideja biggrin.gif
regna
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 03, 17:25)
Regna, turetu buti labai skanu, bet cesnakai pusryciams ne kokia ideja biggrin.gif
*

Mazhulinka 4u.gif -
Aš,rytą mėgstu,tokias gaivias salotas,man patiko.
Dėl česnako sutinku su tavimi,aš norėjau dėti kaparius,bet jie pasibaigę pas mane.
Todėl teko dėti česnakiuką,bet jis labai nesijautė.
mazhulinka
vistiek sedziu namuose, net pati nesuprantu kodel kabinejuosi... patinka man cesnakai labai, sako pieno uzgeri ir numusa ta kvapa biggrin.gif

nusikopijavau, dedu i receptu knygute, labai idomiai skamba thumbup.gif
regna
Sveikos 4u.gif
aš,vėl su nauju salotų receptuku,ruošiau iš to ka turiu savo šaldytuve,ūkinėje maisto spintoje.
Naudojau:
tuną{savose sultyse}
konservuotą agurką{savo gaminimo]
juodos alyvuogės,
konservuota paprika{savo rošimo}
česnako keletą skiltelių{galima dėti svogūną,jeigu česnakas,netinka}
prieskoniai:
balti pipirai,dž.krapai,bazilikas,meirūnas.
Galima valgyti,su majonezu,bet aš,jo nevalgau.
Naudojau graikinių riešutų aliejaus nedidelį kiekį.
Skanaus 4u.gif
flooding
Sveikos 4u.gif Ketinu MB gimtadienio proga gaminti vištienos kepsniukus, gal galit patarti, kokias salotas patiekti prie jų? Perskaičiau visą temą, tačiau nieko tinkamo neradau, nes visur įeina, tai tunas, tai kokia mėsos rūšis, tai sūris. Man norėtųsi tokių paprastų, bet nepaprastų biggrin.gif

QUOTE(Panele:) @ 2010 01 28, 23:39)
Man pacios skaniausios salotos su salierais:
Salieru stiebai
Pievagrybiai
Pomidoras
Agurkas
Svogunas
Krapai.
Susmulkinama ir viskas sumaisoma su alyvuogiu aliejumi.  smile.gif
*

Šitos lyg ir tiktų, bet nesu niekad valgius salierų stiebų....koks jų skonis? g.gif Aštru? Man kažkodėl iškart asocijuojasi su imbieru...
mazhulinka
QUOTE(flooding @ 2010 02 04, 13:33)
Šitos lyg ir tiktų, bet nesu niekad valgius salierų stiebų....koks jų skonis? g.gif  Aštru? Man kažkodėl iškart asocijuojasi su imbieru...
*

man sakyciau rabarbarus primena... ne astru, bet skonis specifinis. taip pat reiketu kuo jaunesniu stiebu ieskoti, nes peraugusiu gyslos labai kietos.
flooding
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 04, 16:37)
man sakyciau rabarbarus primena... ne astru, bet skonis specifinis. taip pat reiketu kuo jaunesniu stiebu ieskoti, nes peraugusiu gyslos labai kietos.
*

Jaunesnių, tai vadinas ieškot kuo mažesnių, ar kaip? doh.gif blush2.gif
mazhulinka
QUOTE(flooding @ 2010 02 04, 13:46)
Jaunesnių, tai vadinas ieškot kuo mažesnių, ar kaip?  doh.gif  blush2.gif
*

Na taip, steibai buna arba storoki arba plonesni. as perku gumba, nes jei pjaustyti, daznai buna gan "riebus", jie ne tokie sultingi. nezinau koks LT pasirinkimas...
linozmona
Šiuo metu šios salotos mano virtuvėje-ant bangos thumbup.gif :
mėlynasis kopūstas,
fermentinis sūris,
skrudinta balta duona,
razinos,
česnakas,
majonezas.

Kopūstą sutarkuoju dviejų peilių tarka, fermentinį sūrį supjaustau kubeliais, razinas nuplaunu ir nusausinu, duonytę supjaustau kubeliais, paberiu ant skardos ir orkaitėje be riebalų paskrudinu..Česnako porą-tris skilteles išspaudžiu, užpilu majonezo...Niam niam bigsmile.gif
flooding
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 04, 16:49)
Na taip, steibai buna arba storoki arba plonesni. as perku gumba, nes jei pjaustyti, daznai buna gan "riebus", jie ne tokie sultingi. nezinau koks LT pasirinkimas...
*

Labai dėkui 4u.gif Nusipirkau jau, tik dabar įdomu: juos taip žalius ir pjaustyt? Keli stiebai, o šitiek klausimų doh.gif
regna
QUOTE(flooding @ 2010 02 04, 23:32)
Labai dėkui  4u.gif Nusipirkau jau, tik dabar įdomu: juos taip žalius ir pjaustyt? Keli stiebai, o šitiek klausimų  doh.gif
*

Flooding 4u.gif -jeigu teko matyti J.Oliverio laidas,jis į salotas dėjo tik tuos vidurinius lapelius.
Aš,jų negaliu naudoti ,jie man per aštrūs,nors gumbinius mielai naudoju. 4u.gif
mazhulinka
QUOTE(regna @ 2010 02 04, 20:37)
Flooding 4u.gif -jeigu teko matyti J.Oliverio laidas,jis į salotas dėjo tik tuos vidurinius lapelius.
*

o as niekada negaleciau deti ju lapu schmoll.gif nors i daugumos salotu receptus jie ieina.
flooding
QUOTE(regna @ 2010 02 04, 23:37)
*

Nea, nemačius aš nei vienos jo laidos blush2.gif jau pradedu gailėtis, kad nusprendžiau daryt šitas salotas lotuliukas.gif
fragila
Gaivios salotos:
Pekino kopustas, lasisa, greifruktas, majonezo padazas.
regna
QUOTE(fragila @ 2010 02 05, 12:13)
Gaivios salotos:
*

Fragila 4u.gif -čia man ydomu,teks išbandyti.
Ačiū,už nuorodą 4u.gif
Poema
fragila aciū už receptėlį laaabai skanios salotos 4u.gif
flooding
Ateinu pasakyti, kad visgi tos salotos su salierais yra be galo skanios bigsmile.gif Recepto autorei 4u.gif
Nervita
QUOTE(FreeDay @ 2010 01 15, 19:25)

Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė/ pjaustom juostelėm
Morka/ tarkuojam
Svogūnas/ susmulkinam
Pekino kopūstas/ susmulkinam
Agurkas (žalias)/ pjaustom juostelėm
Pomidoras (žalias)/pjaustom kubeliais

Į keptuvę pilame truputį alyvuogių aliejaus, apkepinam morkas, svogūną ir kumpį. Pagal skonį beriam juodųjų pipirų, bazilikų, česnako granulių. Lėkštėje išdėliojame smulkintą pekino kopūstą, agurką bei pomidorą ir keptą masę dedame ant viršaus.
Kas mėgsta galima pagardinti majonezu. Bet aš mėgstu be jokio padažo, nes nuo kepintų daržovių būna alyv. aliejaus.

Skanaus essen.gif
*

Situ salotu ir ieskojau essen.gif
mamakarolina
QUOTE(fragila @ 2010 02 05, 12:13)
Gaivios salotos:
*

vakar dariau, tik vietoj greipfruto dejau apelsina smile.gif buvo labai skanu 4u.gif o be to ir dukryte valge su didziuliu noru, kas mane labai nustebino, nes paprastai ji jokiu salotu nevalgo bigsmile.gif

paprasta, greita ir lengva thumbup.gif
Ingava
Siuo metu megstamiausios salotos:
Avokadas
Poras
Ziedinis kopustas (kelias minutes nuplikau karstu vandeniu)
vysniniai pomidorai (nebutina)
Kiausiniai
Majonezas salotoms

Viska supjaustome (isskyrus kiausinius), sumaisome su majonezu, idedame prieskoniu, baltu pipiru, baziliku, jei yra svieziu zalumynu. Dedame i salotine, o aplink apdedame kiausiniais, pjaustytais i keturias dalis. Labai grazu vietoj vistos kiausiniu isdelioti putpeliu smile.gif
regna
Šiandiena ruošiau tokias salotas
Sutarkavau morkas,apšlaksčiau alyvų aliejumi.
Porą supjausčiau žiedeliais.
Obuolius supjausčiau,kvadratėliais.
Alyvuoges{naudojau žalias}
Česnaką sukapojau.
Šalto rūkymo skumbrė.
Prieskoniai:balti pipirai,dž.bazilikas,ir dž.krapai.
Skanaus 4u.gif
Kibekė
Vakar valgykloje valgiau labai skanią mišrainę.

Acte pamarinuota silkutė, poras, olandiškas sūris, juoda kepta duona, mėgstami prieskoniai. Viskas labai smulkiai supjaustoma ir sudedama lygiomis dalimis.
Skanaus 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.