Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

Niu va tiek laukiau patarimu. Ir siandien pakrikstyjom. Ir varda pasiule Marija, man patiko tai taip ir pakrikstijome. Kad sventas tai tiksliai aisku.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita&P @ 2006 05 19, 21:19)
Niu va tiek laukiau patarimu. Ir  šiandien pakrikstijom ir varda pasiule Marija. Man patiko tai taip ir pakrikstyjome. Kad sventas tai tiksliai aisku.


Na ir gerai, Marija pats švenčiausias vardas, aš savo mergaitei irgi daviau šį krikšto vardą
Atsakyti
QUOTE(Happymother @ 2004 04 15, 18:31)
NEBUTINAI REIKIA VARDA DUOTI MANO VARDAS LINA ATRODO NESVENTAS IR NETURIU KITO VARDO . DAR NESU GIRDEJUS KAD KRIKSTO VARDAIS KAS VADINTU

Tai juos ir nevadina tik duoda mes tai leidom krikšto tėvam duoti varda krikšto nors bus per Jonines duos Martynas ir Martyna o mus kunigėlis klausė koki varda duosit aš pasakiau kad krikšto tėvai duos
Atsakyti
merginos, jei vaiko vardas sventas (Patricija) ar dar reik mums koki kita galvoti g.gif siandie man baznycioj sako, koki duosit kriksto varda... as sakau nezinau dar.. o dabar ziuriu, kad Patricija sventas vardas, kam tada dar kitas doh.gif nenoriu biggrin.gif
Atsakyti
Jaunyste, kiek zianu kad jai pirmas sventas vardas tai antro nereikia. mirksiukas.gif na bent jau seniau tai taip tikrai buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2006 05 19, 11:03)

paskaitinejus tips vardus susidare ispudis, kad visi arba beveik visi vardai sventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 05 19, 21:23)
Sabrina nešventas vardas, šventas Sabina.
O dėl Sigito tai parašyta kad šventas Sigisbertas (Sigitas), tai reik suprask kaip kad šventas.





Taip Sigitas sventas vardas ,mes si sestadieni krikstinom kunigas sake kad sventas.Ir musu sunaus vardas Ignas tai pat sventas vardas,bet mes dar davem ir antra kriksto varda,nors kunigas sake nereike antro vardo,bet jei norit galit ir duot,nuo to blogiau nebus.
Atsakyti
QUOTE(milky way @ 2006 05 24, 08:39)
Jaunyste, kiek zianu kad jai pirmas sventas vardas tai antro nereikia.  mirksiukas.gif na bent jau seniau tai taip tikrai buvo  blush2.gif

Ir dabar taip...nebent antro norėtųsi.
Atsakyti
QUOTE(Jaunystė @ 2006 05 23, 13:47)
merginos, jei vaiko vardas sventas (Patricija) ar dar reik mums koki kita galvoti g.gif siandie man baznycioj sako, koki duosit kriksto varda... as sakau nezinau dar.. o dabar ziuriu, kad Patricija sventas vardas, kam tada dar kitas  doh.gif nenoriu biggrin.gif

Tai priklauso nuo kunigo juk nieko blogo nebus jei tūrės antra vardą kaip užaugs bus idomu jai.Aš tai turiu net tris ir dermavonės
Atsakyti
Aš ilgai sukau galvą, kokį tą šventą vardą vaikui duodi ir paskui tarsi nušvitimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif ogi duosim Matas - juk tai buvo vienas galimų vaikučio vardų thumbup.gif man jo reikšmė patinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes! Turiu dukryte vardu Sintija. Kaip manot koks kriksto vardas jai tiktu (noretusi, kad graziai skambetu)? g.gif
Atsakyti
sveikos, as tai savo maziuke krykstyjau birzelio 10 d., kadangi pas mano dukryte skaitosi vardas sventas Gabriela, tai nedavem antro vardo. Manau, kad nereikia. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti