Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

Mano merginos antras vardas yra Terese 4u.gif
Atsakyti
mano dukters vardas Veronika ir zinau, kad jisai sventas....bet zinot kaip buna: viena varda duoda tevai, kita vaikas pats atnesa, todel as noriu dukryte pakrikstyti Monikos vardu. Likus č sav. iki gimdymo susapnavau maza mergaite, kuri prisistate mano dukra vardu Monika......
todel as noriu, kad ja globotu sv. Monika...smile.gif nezinau ar teisingai elgiuosi
Atsakyti
laba. o mano antras vardas Vaclava rolleyes.gif kaip senelio.
o norejau paklaust, kur internete rast visus sventu vardu aprasymus? ten pvz ONA: buvo tokia ir tokia, paskelbta sventaja tada ir tada, ten rolleyes.gif aciu 4u.gif nes darau laikrastuka krikstynom, tai noriu idet kriksto vardo reiksme ax.gif
ir dar gal zinot, ar galima kriksto varda duot toki pati, kaip vardo? pvz jonas, o kriksto vardas jonas?
Atsakyti
šiaip maldaknygėse yra, o internete kur - reikia ieškoti, bandyk klausti dalyvės karbynės(patieška) . ji nurodys įvairių psl.
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lylu @ 2007 03 05, 22:30)
mano dukters vardas Veronika ir zinau, kad jisai sventas....bet zinot kaip buna: viena varda duoda tevai, kita vaikas pats atnesa, todel as noriu dukryte pakrikstyti Monikos vardu. Likus č sav. iki gimdymo susapnavau maza mergaite, kuri prisistate mano dukra vardu Monika......
todel as noriu, kad ja globotu sv. Monika...smile.gif nezinau ar teisingai elgiuosi
thumbup.gif fantastiškas vardas- jis pas mus paliktas ateičiai mirksiukas.gif thumbup.gif
Mūsų mažės vardas taip pat šventas- Kotryna wub.gif wub.gif wub.gif

lylu, o ar tu teiravaisi, ar galima vaikui duoti dar vieną šventą vardą, jei jo vardas ir taip šventas? g.gif pvz krikštijo mano krikštasūnį Augustą (šventas vardas), tai antro nebedavėm...manėm, kad negalima...o galima? g.gif

p.s mano pačios krikšto vardas Jurga, o sakramento sutvirtinimo- Veronika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 06 kovo 2007 - 15:45
QUOTE(Cikadelė @ 2007 03 06, 15:43)
pvz krikštijo mano krikštasūnį Augustą (šventas vardas), tai antro nebedavėm...manėm, kad negalima...o galima?  g.gif

galima, jei tik yra noro 4u.gif
Atsakyti
O maniskes antras vardas Marija. Man jis labai patiko, o vat mano vyreliui ne. Tai kai atejom kristyti ir kunigas paklasue koks bus vaiko antras vardas as greitakalbe isposkinau, kad Marija, o maniskaim buvo nepadoru baznycioje gincytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nePadori @ 2007 03 11, 00:51)
O maniskes antras vardas Marija. Man jis labai patiko, o vat mano vyreliui ne. Tai kai atejom kristyti ir kunigas paklasue koks bus vaiko antras vardas as greitakalbe isposkinau, kad Marija, o maniskaim buvo nepadoru baznycioje gincytis  lotuliukas.gif

hihihi.gif
o man irgi labai grazus vardas Marija
as suneliui ieshkau shvento vardo,liepos gale krikshtysim ax.gif
Atsakyti
Kaip idomiai, siame "Patron Saints" vardu sarasiuke http://www.catholic-forum.com/saints/saintd.htm duota, jog Donata, Donato, Donatus yra sventi vardai... g.gif O kaip LT, ar galima krikstijant vaikuciui duoti toki sventa varda?... unsure.gif
Atsakyti
mano mergytė Urtė-Ieva wub.gif
berniukas-Pijus wub.gif
Atsakyti
mano pirmoji Indre-Kazimiera,antrasis -Andrius -Martynas,o jauniauisias bus Paulius -Mykolas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti