Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

Ieva, Agnė thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,gal galetumet pasakyt geguzes 13d.kokie mergaiciu vardai,nes maldaknyges neturiu o butu idomu pagal diena varda isrinkt.aciu
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

Musu sunaus vardas Artiom, bet krikstysim kataliku (tevas ir visa jo gimine sentikiai). Pas kuniga buvau pasiklaust del "reikalavimu" bet paklaust del vardo ir pamirsau blush2.gif Gal jus galite pasakyti kaip krikstyjama tokiose situacijose g.gif ? Kaip su tais vardais?
Atsakyti
QUOTE(kitia @ 2007 05 26, 14:43)
Sveikos mamytes  smile.gif

Musu sunaus vardas Artiom, bet krikstysim kataliku (tevas ir visa jo gimine sentikiai). Pas kuniga buvau pasiklaust del "reikalavimu" bet paklaust del vardo ir pamirsau blush2.gif  Gal jus galite pasakyti kaip krikstyjama tokiose situacijose g.gif ? Kaip su tais vardais?

na jei vardas nėra šventas tai duoda papildomą, kuris yra šventas. Čia daug kas nuo kunigo priklauso, nes pvz Giedrius nėra šventas bet mūsų kunigas antro vardo nedavė, pasakė jog puikus ir šis kurį davėte.
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2007 05 18, 15:39)
na mes irgi ruosiames siai dideliai sventei, bet tik nezinau is kur rinkti sventa varda? kaip zinoti ar jis sventas?  blush2.gif

šventi vardai
Papildyta:
QUOTE(mammy @ 2007 05 18, 16:05)
O Lukas sventas ane?  mastau.gif

šventas mirksiukas.gif
Atsakyti
mano sunaus vardas ADAMAS, o antra varda duosim PATRIKAS.
Atsakyti
O kažin kaip su Laura g.gif - lietuviškam Ramunitos nurodytam vardyne nėra, bet indekse radau net tris, tai, matyt, šventas g.gif
Atsakyti
Sveikutes,tai kiek supratau jei pirmas vardas sv. tai antro nereik?
Atsakyti
QUOTE(kitia @ 2007 05 26, 14:43)
Musu sunaus vardas Artiom, bet krikstysim kataliku (tevas ir visa jo gimine sentikiai). Pas kuniga buvau pasiklaust del "reikalavimu" bet paklaust del vardo ir pamirsau blush2.gif  Gal jus galite pasakyti kaip krikstyjama tokiose situacijose g.gif ? Kaip su tais vardais?



kodėl nekrikštijate sentikiu? tiesiog smalsu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(emaliuke @ 2007 05 30, 11:31)
Sveikutes,tai kiek supratau jei pirmas vardas sv. tai antro nereik?


nesu tikra, bet įsivaizduoju, kad antras šventas vardas duodamas dėl globėjo. taigi jeigu ir pirmas, ir antras vardai krikščioniški, vaikas tiesiog turi du globėjus, o čia nieko blogo.
ir tie vardai visai nėra šventi - tiesiog kalendoriniai krikštavardžiai mirksiukas.gif
Atsakyti
visada galvojau kad Lukrecija nesventas vardas, pasirodo klydau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 05 30, 15:17)
visada galvojau kad Lukrecija nesventas vardas, pasirodo klydau tongue.gif


Bet Ramunitos nuorodoj yra Lukrecija 03 15 g.gif O indekse atrodo nėr g.gif O tu klebono gal klausei?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 05 30, 14:54)
kodėl nekrikštijate sentikiu? tiesiog smalsu  ax.gif

Na tiesiog taip gavosi kad abu norejom kad vaikas turetu pastarojo tikejima ir ne vienas nenusileidom. Tad metem burtus ir as laimejau ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ramunitos nuorodoj parasyta kad Ernestas sventas vardas, bet kai mane krikstyjo tai kunigas pasake kad Ernesta nesventas... Tai kaip cia dabar? g.gif Kas teisus?
Atsakyti