Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Amade @ 2010 01 14, 13:40)
na, musu langai ir buvo i ta triuksmingaja puse, bet man kazkaip diskomforto nekele  schmoll.gif nes liepos men langus laikem uzdare, kondiske ijunge, tai to triuksmo labai nesigirdejo.  g.gif Jei miegot atsidarisu balkona, tai tada gal blogiau butu, bet as siaip nesu labai jautri ivairiam triuksmui, tai man cia nebuvo minusas  schmoll.gif
Man pats viesbutis labai patiko - jaukus, nedidelis, visus gyventojus per pora dienu isimeni  biggrin.gif labai jauku vakarieniaut prie baseino, nes pesciuju takelis eina ne palei stalus, o uz kokiu 15 metru, nes pastebejau, kad kitu viesbuciu staliukai palei pesciuju taka sudeti, tai Valery Beach jauciasi toks jaukumas, kad kiekvienas praeinantis nespokso ka valgai  ax.gif


o kodel rinkotes ji? nes norejote viesbucio paciame kemere ir ant juros kranto? nes siaip tai man kaip uz tris zv tai brangokas. uz ta kaina galima ir geresniu variantu pasidairyti. pamenu kai giminaite vaziavo i ta viesbuti su nuolaida ir tuo pat metu Kirise buvo keliasdesimcia litu brangiau puikus 5* viesbutis. tiesa, agenturos ji labai siulo, nors man tai sis variantas atrodo nerealiai neatitinkantis kainos.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 01 14, 12:26)
o kodel rinkotes ji? nes norejote viesbucio paciame kemere ir ant juros kranto? nes siaip tai man kaip uz tris zv tai brangokas. uz ta kaina galima ir geresniu variantu pasidairyti. pamenu kai giminaite vaziavo i ta viesbuti su nuolaida ir tuo pat metu Kirise buvo keliasdesimcia litu brangiau puikus 5* viesbutis. tiesa, agenturos ji labai siulo, nors man tai sis variantas atrodo nerealiai neatitinkantis kainos.


na, mes kai vaziavom, tai nieko nenusimanem ir nezinojom, ko norim. biggrin.gif agenturoj pasiule kelis variantus, ir is ju rinkomes. Tai kaip ir negaliu palygint su kitais. Ispudi paliko tikrai gera, nors kaip raso, jame jokiu animaciju ir linksmybiu nevyksta. Buvo bene penktadieni ar sestadieni toks vietines reiksmes "gyvas" muzikantas, bet ji maciau visuose viesbuciuose vakarais dainuojanti irnesakyk.gif

O dabar zinau, kad mano noras yra prie juros+mieste. Tai is tos pajurio juostos gal ir koki kita issirinksim ax.gif Nors man ir Valery beach tikrai patiko. thumbup.gif Aisku, gal kartais maistas uzknisdavo, bet nezinau, koks tas maistas kituose viesbuciuose g.gif na, reikes gal tada kita viesbuti imt, kad palygint butu su kuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 13, 18:10)
oi, as irgi laukiu  bigsmile.gif  tik kad as zinau, kad tikrai i Kemera noriu, o viesbutis man Valery beach labai patiko  ax.gif  tai gal net i ten pat ir varytume  biggrin.gif na, bet paziuresim, bet tikrai pasirinksiu kazkuri is papludimyje esanciu viesbuciu  wub.gif
ar geguzes gale nesureiksmint papludimio artumo?  g.gif nes kiek prisimenu Liepos menesi, tai tame karsty kulniuot dar kelis simtus metru i papludimi nebutu jegu  doh.gif  biggrin.gif

IR MUMS LABAI PATIKO VALERY BEACH thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alexsana_80 @ 2010 01 14, 16:46)
IR MUMS LABAI PATIKO VALERY BEACH thumbup.gif


as taip su nostalgija prisimenu, ypac tas vakarienes prie baseino wub.gif nu fantastika thumbup.gif ir dar man patiko tai, kad tas viesbutis mazas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 14, 19:09)
as taip su nostalgija prisimenu, ypac tas vakarienes prie baseino  wub.gif nu fantastika  thumbup.gif  ir dar man patiko tai, kad tas viesbutis mazas  ax.gif

taip mums irgi labai patiko kad viesbutis nedidelis,irgi per pora dienu pazinom visus viesbucius gyventojus. smile.gif musu kambaris buvo 2aukste,su vaizdu i jura.vienu zodziu tikrai likom labai patenkinti situ viesbuciu,ir drasiai savo draugams rekomenduociau!mes buvom su dukryte,tai jokiu problemu nebuvo smile.gif nimusas tas kad nebuvo jojios animacijos,vandens kalniuku.bet mums ir taip buvo gerai.del triuksmo,tai tikrai negirdejom,ir ramiai megojom!sorry uz klaidas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alexsana_80 @ 2010 01 14, 18:19)
taip mums irgi labai patiko kad viesbutis nedidelis,irgi per pora dienu pazinom visus viesbucius gyventojus. smile.gif musu kambaris buvo 2aukste,su vaizdu i jura.vienu zodziu tikrai likom labai patenkinti situ viesbuciu,ir drasiai savo draugams rekomenduociau!mes buvom su dukryte,tai jokiu problemu nebuvo smile.gif nimusas tas kad nebuvo jojios animacijos,vandens kalniuku.bet mums ir taip buvo gerai.del triuksmo,tai tikrai negirdejom,ir ramiai megojom!sorry uz klaidas. blush2.gif


Turbut negirdejot triuksmo, nes langai i jura. O uz kambari registraturoj mokejot, kad gautumet i ta puse? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2010 01 14, 22:26)
Turbut negirdejot triuksmo, nes langai i jura. O uz kambari registraturoj mokejot, kad gautumet i ta puse? ax.gif

TAIP.10dolleriu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2010 01 14, 20:26)
Turbut negirdejot triuksmo, nes langai i jura. O uz kambari registraturoj mokejot, kad gautumet i ta puse? ax.gif


mes nieko nemokejom, o kambarys buvo 4 aukste pats kampinis i juros-kalnu puse thumbup.gif va toks buvo vaizdas pro langa wub.gif ech... net siurpuliukai eina pagalvojus rolleyes.gif

QUOTE(Daisy @ 2010 01 15, 10:41)


lekiu ir as paziuret i tas kainas bigsmile.gif
Atsakyti
Kas durniausia, kad skrydžius iš palangos paskelbia jau po išankstinių nuolaidų paskelbimo ir jų pabaigos... Nežinau kaip šiemet, bet pernai skrydžiai iš palangos turėjo vieną minusą - pirma lėktuvai parskraidindavo turistus iš turkijos, ir tik vėliau skrisdavo į ten. Todėl vietoje deklaruojamu 9 dienų būdavo 7 pilnos dienos...
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2010 01 16, 15:16)
O as lb noreciau skrydzio is Kauno  biggrin.gif

mes užpernai skridom, ir plūdomės. viešbutį pasiekėm grynai vakare. nes iš Kauno išskridom po 2 kažkada dienos. ta diena kaip ir išpuola iš konteksto, gaila laiko tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 01 16, 16:34)
mes užpernai skridom, ir plūdomės. viešbutį pasiekėm grynai vakare. nes iš Kauno išskridom po 2 kažkada dienos. ta diena kaip ir išpuola iš konteksto, gaila laiko tiesiog.


O idomu cia visada tokie velesni skrydziai buna, nes jau ne viena nusiskundima girdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2010 01 16, 16:00)
O idomu cia visada tokie velesni skrydziai buna, nes jau ne viena nusiskundima girdziu  g.gif

bent užpernai tai buvo tik berods vienas reisas per savaitę. taip kad, ir pasirinkimo tebuvo-važiuoti atostogauti vienai savaitei arba dviems. be jokių ten galimybių 10 dienų ar panašiai. penktadienį (atrodo) po pietų išskrendi, penktadienį grįžti. gal šiemet ir kitaip padarys, gerai būtų, mums irgi varginanti ta kelionė vidury nakties į Vilnių su mažais vaikais doh.gif nors pernai maniškiai antrą val nakties kaip kareivukai iš lovų iššoko, vos man burtažodį "keliamės, Turkija" pašnibždėjus lotuliukas.gif jokių zirzalų nebuvo, net tokiam ankstume juis prikėlus biggrin.gif kai žino kur važiuoja, sutiktų turbūt ir visą parą marmaliuotis lėktuvais cool.gif
Atsakyti