Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Turkija
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mamyte-Julia
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 30, 12:24)
kiek mokejote, koki menesi ilsesites 4u.gif
*

isskrendame liepos 13d. gristame 20d. Varysime 3 suaugusieji 7566lt ant triju , tai vienam iseina 2522lt. nezinau ar cia mes brangiai paiemem ar ne unsure.gif
Udrius
QUOTE(chiki-piki @ 2010 01 30, 13:36)
Sveikutes. 4u.gif
Gavau i pasta isankstiniu pasiulymu i Turkija. Turkijoj dar nebuvom, todel uzsikabinau. Brangaus vezbutuko nereikia, norim pakeliauti. Sakykit kokiam mieste geriau apsistoti, is kur arciau nuvaziuoti iki idomiu vietu? Ar ten galima isnuomoti patiems masina ar geriau su vietine agentura?
Kiek mazdaug gali kainuoti keltuvas iki Rodo? Visai smagu butu ir Roda kartu aplankyti. Ir koks oras geguzes pradzioj. Paskutiniu metu nesiseka su oru nei Graikijoj, nei Tunise, nei Kanaruose, nesinori vel su megztukais vaiksciuot.  schmoll.gif Aciu.
*

į Rodą kgali pakliūti tik iš Marmario regiono, todėl ir užsisakyti viešbutį šiuo atveju teks Marmario regione. Dėl mašinų nuomos - Turkijoje tai nėra labai populiaru, čia visi mėgsta "pliažinį" poilsį. Tai tiem trumpai smile.gif Beje, neskubėkite su pirkimais - vasario 8 d. bus paskelbtos kitų organizatorių kainos, tada ir bus galima lyginti kur pigiau ir pirkti keliones...
JM
QUOTE(Udrius @ 2010 01 30, 10:53)
Dėl mašinų nuomos - Turkijoje tai nėra labai populiaru, čia visi mėgsta "pliažinį" poilsį. Tai tiem trumpai smile.gif
*

manau pakankamai populiaru,tik gal lietuviai dar maziau isdrista Turkijoje nuomuotis.Bet vienadienes masinu nuomos tikrai populiarios 4u.gif 4u.gif
Mamyte-Julia
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 30, 14:05)
manau pakankamai populiaru,tik gal lietuviai dar maziau isdrista Turkijoje nuomuotis.Bet vienadienes masinu nuomos tikrai populiarios 4u.gif  4u.gif
*

o kokia kaina mazdaug kainuoja nuoma ? 4u.gif

ir kokia valiuta geriau su savimi imti?
JM
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2010 01 30, 11:10)
o kokia kaina mazdaug kainuoja nuoma ?  4u.gif

ir kokia valiuta geriau su savimi imti?
*

mes nauja masina buvome nusidereje uz 30 doleriu,bet..isvykome i Kapadokija 2 dienom ir pritruko laiko.Viskas priklauso nuo nusiderejimo.Aisku,kur viesbutyje esancios nuomos uzsiplesia desimteriopai doh.gif
Emiau ir doleriu ir euru...perkant kazka is karto klausia kokia valiuta mokesi-nemaciau skirtum kokia valiuta moketi, kursa paskaiciuoja normaliai.
Forma
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 29, 21:24)
1.pamaloninimas isskirstomas is bendru dezuciu,kurios yra pastatytos restorane,o asmeniniai pamaloninimai ir yra asmenininai pamaloninimai ir jis nesidalinamas su kitais.
*

na turbut ne visur. Daugelyje viesbuciu visi pamaloninimai privalu buti dedami i dezute. Darbuotojai privalo sumesti viska ten. o pamaloninimai cigaretemis, alkoholiu ar kt dovanomis jau asmeniniai.
visi zino, kad taip turi buti bet ...
Papildyta:
del valiutos tai pastebejau, kad prekeiviai taikosi prie turistu daugumos. Tarkim Kemere daugumoje kainos rasomos ir sakomos doleriais. Antalijoje, Alanijoje, Sideje eurais ir liromis. bet jokio jiems skirtumo kokie pinigeliai, vistiek skaiciuoja pagal tos dienos kursa. Cia manau reiketu pasidometi koks kursas ir pasiskaiciuoti ka labiau apsimoka veztis. ax.gif
JM
QUOTE(Forma @ 2010 01 30, 13:15)
na turbut ne visur. Daugelyje viesbuciu visi pamaloninimai privalu buti dedami i dezute. Darbuotojai privalo sumesti viska ten. o pamaloninimai cigaretemis, alkoholiu ar kt dovanomis jau asmeniniai.
visi zino, kad taip turi buti bet ...
*

nezinau as daugeliu viesbuciu nepravaziavau lotuliukas.gif tiesiog tai nerasyta taisykle,nesvarbu kokia tai salis ir koks viesbutis. 4u.gif Jei asmeniskai tave aptarnaujanciam asmeniui atsidekoji tai ir buna tik jo asmeninis bonusas. 4u.gif O dezutes tam ir stovi,kad ten metami bendrai aptarnaujanciam personalui,kuris poto buna isdalinamas.O jau atskirai kiekvienas turistas pagal norus pamalonina ir atsidekoja.
Beje vyras anksciau yra dirbes viesbuciuose,tad visa sita mate ir is vidaus 4u.gif
Drute
mes vakar klientam isnuomavome auto su kasko draudimu, aisku masina ne siu metu, bet gal keliu metu senumo uz 25 eurus wink.gif cia Sideje smile.gif

O del arbatpinigiu JM ir Zilvinas teisus, jei juos iteiksi matant kitiems deja jie turi keliauti i bendra dezute, bet jei niekas nemato... jie keliauja i asmenine jus aptarnavusio asmens kisenele. O taip sakant jei niekas nemato, patikekit jis/ji niekam nesigirs, kad gavo arbatinigiu, o jie tikrai pamalonina tiek personala tiek pakelia paslaugu kokybe smile.gif

Taip pat tikra tiesa, kad JM viesbutyje personalas nesikeicia ar dar keliuose, taip pat zinau, kad Side Barut seimai priklausanciuose viesbuciuose nesikeicai personalas, taip juos paleidzia atostogu, bet taip pat moka per tas atostogas jiems minimalius atlyginimus. Todel daug kas nori patekti ten dirbti, nes zino, kad tai nuolatinis darbas, pati ejau pokalbin, man pasake, mes ieskome ilgalaikio personalo, taip pat tokiuose viesbuciuose labiau rupinamasi darbuotojais, kas be ko tai atsiperka, kai metu is metu klientai sutinka tuos pacius darbuotojus, kai juos atsimena, argi nesmagu...

Deja tokiu viesbuciu nera daug, o Formos pasakota realybe daugumoje viesbuciu... mazi atlyginimai, ilgos darbo valandos... O daznai toks vienas jaunuolis visa likusia seima islaiko, kuria paliko kur nors Turkijos rytuose, pasienyje su Sirija ar pan...
Zilvinas75
QUOTE(Cobre @ 2010 01 30, 20:56)
Zilvinai, o lyg ir nebloga kaina cia i Kemer Resort papirko g.gif  gal siais metais varysi?
*

7500 uz savaite... Kai mes mokejom 6000 uz 10 naktu, tiesa birzelio pradzioj unsure.gif Gal kol kas nebusiu toks ryztingas ir palauksiu kitu kainu biggrin.gif
Cobre
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 30, 23:04)
7500 uz savaite... Kai mes mokejom 6000 uz 10 naktu, tiesa birzelio pradzioj  unsure.gif  Gal kol kas nebusiu toks ryztingas ir palauksiu kitu kainu  biggrin.gif
*

palaukti tai be abejo, kad reiktu, juk pernai ir novaturas turejo KR (o tezai berod net ir jo nedave), tai gal konkurencija suveiks g.gif
Si karta ir as tavo neryztingumui pritariu biggrin.gif biggrin.gif
JM
QUOTE(Cobre @ 2010 01 30, 19:56)

Zilvinai, o lyg ir nebloga kaina cia i Kemer Resort papirko g.gif  gal siais metais varysi?
*

visgi maziau nei i Delphin Palasa doh.gif
Mamyte-Julia
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 30, 23:04)
7500 uz savaite... Kai mes mokejom 6000 uz 10 naktu, tiesa birzelio pradzioj  unsure.gif  Gal kol kas nebusiu toks ryztingas ir palauksiu kitu kainu  biggrin.gif
*

gal ir mums reikejo palaukti, bet jau tiek to irnesakyk.gif kita kart zinosiu, kad galima palaukti blush2.gif
Zilvinas75
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2010 01 30, 22:10)
gal ir mums reikejo palaukti, bet jau tiek to  irnesakyk.gif kita kart zinosiu, kad galima palaukti  blush2.gif
*

Tai kad vargu ar bebus i ten pigiau tokiam metui smile.gif Mes i ten patekom pries du metus ir as vis dar naiviai tikiuosi, kad krizes metu kainos turetu mazeti, o ne dideti biggrin.gif Bet realybe kazkodel kitokia smile.gif
Saunus jusu pasirinkimas, mano manymu: geras viesbutis, labai siltas metas, gal kiek per trumpas pabuvimas smile.gif Ai dar trys suaugusieji vienam kambary kiek studentiskai pasirode, bet geroj kompanijoj niekad anksta nebuna thumbup.gif
Savūnė
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 30, 22:19)
Ai dar trys suaugusieji vienam kambary kiek studentiskai pasirode,

Ar pačiam pernai taip nepasirodė? Ar kad ir šiųmetinėj šeimyninėj svajonėj? mirksiukas.gif

Skaičiau apie 14+ mirksiukas.gif Bet žinai ką, padaryk sūnui dovaną, nupirk atskirą kambarį. Bus super, ypač vakare, prieš miegą biggrin.gif smile.gif Kai kur kainuos, kai kur susitaupys smoke.gif

Zilvinas75
QUOTE(Savūnė @ 2010 01 31, 00:10)
Ar pačiam pernai taip nepasirodė? Ar kad ir šiųmetinėj šeimyninėj svajonėj? mirksiukas.gif

Skaičiau apie 14+ mirksiukas.gif Bet žinai ką, padaryk sūnui dovaną, nupirk atskirą kambarį. Bus super, ypač vakare, prieš miegą biggrin.gif  smile.gif  Kai kur kainuos, kai kur susitaupys smoke.gif
*

o kas yra 14+ ? unsure.gif Jeigu mano vaikas, tai jis dar 14- biggrin.gif Musu nusiziuretam ir kol kas vieninteliam pasirinkime ir bus FamilyA (2 uždari miegamieji, maks. 3+1 asm., 35 kv.m). Skant, labiausiai knarkiantis ciuozia miegot atskirai cool.gif

Dar galvojom, kad cia uzsisakineti standartini, o ten uz dolerius gauti erdvesni, bet turbut nerizikuotumem ir imtumem cia. Kitas klausimas, kad butu, jeigu atvykus paaisketu, kad laisvu seimyniniu kambariu tame viesbutyje nera. Neretai juk taip pasitaiko su standartiniais ir pasiulo i kita viesbuti vaziuot pagyvent. Tiek visko prisigalvoji, kai nera is ko rinktis lotuliukas.gif
Daisy
temai atgaivinti klausimas, ar kas buvot GYPSOPHILA HOLIDAY VILLAGE, jis Delphino kaimynas.
Pernarsiau LT tai radau gal tik 2 atsiliepimus ir tai kazi ar ne to pacio zmogaus, nes skirtinguose saituose. O siaip ji tiek rusai, tiek vokieciai anglai net labai gerai suvertine.

ir dar klausimas, kas geriau viesbutis kur 90% rusu, ar viesbutis su 90% vokieciu? Man teko buti kur vokieciai. Tai zinokit labai net patenkinta buvau, kad tikrai tvarka, ramu, na gal bingo zaidimo metu jie jau pasukaudavo, bet siaip tai kliutis buvo tik vokieciu kalba. Kurios nevaldau nei kiek, o viskas vokiskai.
JM
QUOTE(Daisy @ 2010 01 31, 13:51)
temai atgaivinti klausimas, ar kas buvot GYPSOPHILA HOLIDAY VILLAGE, jis Delphino kaimynas.
Pernarsiau LT tai radau gal tik 2 atsiliepimus ir tai kazi ar ne to pacio zmogaus, nes skirtinguose saituose. O siaip ji tiek rusai, tiek vokieciai anglai net labai gerai suvertine.

ir dar klausimas, kas geriau viesbutis kur 90% rusu, ar viesbutis su 90% vokieciu? Man teko buti kur vokieciai. Tai zinokit labai net patenkinta buvau, kad tikrai tvarka, ramu, na gal bingo zaidimo metu jie jau pasukaudavo, bet siaip tai kliutis buvo tik vokieciu kalba. Kurios nevaldau nei kiek, o viskas vokiskai.
*

visai nieko viesbutukas ax.gif gaila,kad neaplankeme,jis salia Delphin Delux Resorte.
Rinkciausi kur vokieciu daugiau ax.gif
Daisy
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 31, 16:22)
visai nieko viesbutukas ax.gif gaila,kad neaplankeme,jis salia Delphin Delux Resorte.
Rinkciausi kur vokieciu daugiau ax.gif
*

o kokiu atsiliepimu gal girdejot apie ji?
Martyna
Daisy, rinkciausi kur daugiau vokieciu, nes rusai laabai jau daug ir garsiai svencia, uzteko uzpernai ir kokiu 40 proc., net ne 90 lotuliukas.gif O pernai buvom 95 proc. vokiskam, tai tikrai viskas liuks, nors vokieciu kalbos ir as neivaldzius ax.gif
JM
QUOTE(Daisy @ 2010 01 31, 14:26)
o kokiu atsiliepimu gal girdejot apie ji?
*

visiskai jokiu atsiliepimu negirdejau verysad.gif siaip ir jokiu dideliu triuksmu is to viesbucio nesigirdejo. Vat aplink Delphin Palasa ir Diva patys visus viesbucius apziurejom,kai kuriuose ir viduje lankemes.
Man tik nepatiko krantas prie tavo ziurimo viesbucio-akmenukai ir iejimas i jura toks nepatogus,zodziu net su spec batais ten ieiti nemalonu,geriausiai nuo tiltelio plaukti-taip ir dariau,bet vaikai prie juros visiskai nejo schmoll.gif nepatiko jiems ten,jei tas neaktualu tai be problemu paplaukiosi ir nuo tiltelio.
Mamyte-Julia
O, tai Kemer Resort ten rusu ar vokeciu daugiau? smile.gif
Daisy
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 31, 16:55)
visiskai jokiu atsiliepimu negirdejau verysad.gif
*

na jis ramus, kuo ir traukia, nes dauguma kaip trukuma jam rase, kad nera diskotekos, o as tame maciau pliusa, na su mazais vaikais tai man privalumas B

Martyna, mes pernai kai buvom, buvo rusu buvo viena seima tik, tai kazkaip neteko susidaryt ispudzio, o vokieciai man patiko drinks_cheers.gif nors buvau, skaiciusi, kad jie tai irgi nieko gero.

Dar prisiminiau, mum ilsintis atostogauti savaitgaliui atveze bijau sumeluoti 3 autobusus turkiuku paaugliu (12-16 metu), va kas ten daresi doh.gif siaubas kazkoks, bet gerai, kad jie tik prie snack baro ir kalniuku pagrinde bazavosi, bet tokio chaoso inese, kad laukem kol isvaziuos biggrin.gif Tai net islekem viena diena skubos tvarka i ekskursija, kad dingti is viebucio unsure.gif
JM
QUOTE(Daisy @ 2010 01 31, 15:20)
na jis ramus, kuo ir traukia, nes dauguma kaip trukuma jam rase, kad nera diskotekos, o as tame maciau pliusa, na su mazais vaikais tai man privalumas B

*

taip is bendro vaizdo susidaro,kad pakankamai ramus.
Na is kitos puses jei ir butu diskoteka,tai ji man nei karto nei viename viesbutyje netrukde ax.gif Kazkaip nesigirdi garsu,matyt protingai "paslepta" nuo ramybes trokstanciu poilsiautoju. ax.gif
Martyna
QUOTE(Daisy @ 2010 01 31, 16:20)
Dar prisiminiau, mum ilsintis atostogauti savaitgaliui atveze bijau sumeluoti 3 autobusus turkiuku paaugliu (12-16 metu), va kas ten daresi doh.gif siaubas kazkoks,

Mums vienas vakaras pagerintas irgi pernai buvo ax.gif Buvo kazkoks ten viebucio pristatymas rusu agenturoms, tai atveze gal 10 rusaiciu apziuret viesbuti vakare ir jos jame nakvojo, tai o siaubeli kas ten daresi lauko bare iki paryciu, vokieciai buvo pakraupe, miegot irgi nelabai isejo, tik su pilnai uzdarytais visais langais lotuliukas.gif
Rucelie
na mes kai Sidėj buvom a le vokiškame viešbutyje (tikrai daug vokiečių ten buvo), tai sakyčiau ganėtinai snobiškas buvo požiūris į ne vokiečius svečius, matyt tie vokiečiai ten kibirais arbatpinigius kasa, ar kaip, nežinau, bet mus lietuvius ten daugmaž kaip šiukšles traktavo. nebenorėčiau į pilną vokiečių viešbutį. aišku, dar nebuvau pilname rusų biggrin.gif
Zilvinas75
Kitoj saly esu buves viesbutyje, kur turbut 90 proc vokieciu ilsejosi. Galiu pasakyti, kad garso buvo laaabai nemazai smile.gif Cia turbut netautybeje esme, bet viesbucio politikoje (seimyninis ar orentuotas i linksmybes ar pan). Triuksma gali kelti ir 10 rusaiciu, ir 5 vokieciai, ir trys lietuviai geriantis lietuviska absoliuta bei uzkandziaujantys lasiniais. Paprastai viesbuciai paskirsto triuksma, lauke muzika garsiau groja iki tam tikros valandos, paskui bandoma uzsibuvusius lebautojus nukreipti arba i uzdaras patalpas, arba i tolimesnes nuo miegamuju patalpu teritoriju vietas. Ir tik poilsiautoju mentaliteto klausimas, ar jis pagalvos apie kitus, ar rekaus po langais gilios nakties metu.

Papildyta:
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2010 01 31, 16:17)
O, tai Kemer Resort ten rusu ar vokeciu daugiau?  smile.gif
*

Ten tautu makalyne; rusai, ukrainieciai, zydai, lietuviai, lenkai....
Martyna
QUOTE(Rucelie @ 2010 01 31, 17:46)
na mes kai Sidėj buvom a le vokiškame viešbutyje (tikrai daug vokiečių ten buvo), tai sakyčiau ganėtinai snobiškas buvo požiūris į ne vokiečius svečius, matyt tie vokiečiai ten kibirais arbatpinigius kasa, ar kaip, nežinau, bet mus lietuvius ten daugmaž kaip šiukšles traktavo. nebenorėčiau į pilną vokiečių viešbutį. aišku, dar nebuvau pilname rusų  biggrin.gif
*

Mes kazkaip su tuo nesusidurem, nors puse atostogu buvom vieninteliai ne vokieciai viesbutyje ir dar vokiskai nei bumbum biggrin.gif Receptione net klause kaip mes cia patekom, matyt nemate dar lietuviu buvo ar ka lotuliukas.gif
NOKIA
Gal kas buvot kemere amara club marine? g.gif
Cobre
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2010 01 31, 21:36)
aciu uz ats.  4u.gif  dabar zinosiu, kas gali buti  thumbup.gif
*

as buvau pavasari Kemer resorte, tai daugiausia buvo skandinavu, tada sekantys pagal gausa buvo rusai. viena rusu kompanija ( visi is vienos darbovietes) ju gal kokie 15, jei ne daugiau buvo, tai buvo tokia pagerinta, pradedavo pusrycius nuo nemazo kiekio tekilos, bet is principo, tai jie man nemaise, triuksmingi, bet lyg ir nepiktybiniai biggrin.gif

O as laikausi savo nusistatymo, kad svarbiausia, jog kuo maziau lietuviu butu. Rudeni man nemenkas burys tautieciu viesbutyje ne itin patiko.
Gintaras.U
Susiruosiau vaziuoti i Royal Wings. Dabar skaitau viska ka tik randu apie sita viesbuti. Pagrindiniai pliusai ir minusai lyg ir kazkiek jau zinomi (is jusu komentaru), bet apie dvi detales perskaiciau priestaringai: vieni sako, kad neduoda svieziu sulciu, kiti gi teigia, kad duoda. Taip pat viename laiske teigiama, kad zalumos nedaug, kitame rasoma atvirksciai. Kaip yra is tikruju ?
Tafi
QUOTE(NOKIA @ 2010 01 31, 19:29)

taip buvau, jokiu priekaistu 4u.gif kelios foto blush2.gif

viesbutis viskas iskaiciuota biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

papludimys
user posted image

teritorija
user posted image
user posted image
Shopaholic
QUOTE(Gintaras.U @ 2010 01 31, 22:23)
Susiruosiau vaziuoti i Royal Wings. Dabar skaitau viska ka tik randu apie sita viesbuti. Pagrindiniai pliusai ir minusai lyg ir kazkiek jau zinomi (is jusu komentaru), bet apie dvi detales perskaiciau priestaringai: vieni sako, kad  neduoda svieziu sulciu, kiti gi teigia, kad duoda. Taip pat viename laiske teigiama, kad zalumos nedaug, kitame rasoma atvirksciai. Kaip yra is tikruju ?
*

svieziu sulciu neduoda tikrai smile.gif(cia man vienintelis minusas) o zalumos kaip Laroj uztenka biggrin.gif nera ko lygintis Larai su Beleku, kemeru, ar dar ten kuom, nes ten naujas kurortas, pastatytas ant dykvietes smile.gif
bellivi

QUOTE(NOKIA @ 2010 01 31, 19:29)

Buvome šiame viešbutyje 2009 rugpjūtį, jei kažkas domina klauskite...man viskas patiko, o mano bendrakeleiviams nevisai...
esu-mama
teztour nemazas nuolaidas duoda 4* viesbuciams, bet kaip su vaikais issirinkti geriausiai varianta, man ir tie 4zv kai kurie atrodo labai neblogi. sakykim Lietuvoj 4zv viesbuciai mane beveik visi pilnai tenkina , bet kaip va ten gerai issirinkti. et jei cia koks kelioniu gidas ar vadybininkas koks uzsuktu norintis man nuosirdziai gera kelione parduot buciau laaabai dekinga blush2.gif

o prie to pacio gal kas buve 4zv viesbuciuose su vaikais turkijoje, konkreciau ziuriu Antalija ir galit pasisakyt kazka. nes temoje keliones su vaikais visi tik i 5 zv vaziuoja
Daisy
QUOTE(vaidicita @ 2010 02 01, 14:00)
teztour nemazas nuolaidas duoda 4* viesbuciams, bet kaip su vaikais issirinkti geriausiai varianta, man ir tie 4zv kai kurie atrodo labai neblogi. sakykim Lietuvoj 4zv viesbuciai mane beveik visi pilnai tenkina , bet kaip va ten gerai issirinkti. et jei  cia koks kelioniu gidas ar vadybininkas koks uzsuktu norintis man nuosirdziai gera kelione parduot buciau laaabai dekinga  blush2.gif

o prie to pacio gal kas buve 4zv viesbuciuose su vaikais turkijoje, konkreciau ziuriu Antalija ir galit pasisakyt kazka. nes temoje keliones su vaikais visi tik i 5 zv vaziuoja
*

na nezinau ar kuo padesiu, bet pirma reik susitatyti reikalavimus. Pvz man butina salyga - mini clubas, ir iskart tenka atmesti viesbucius, kurie to neturi.
O pagal tezu kainas tai yra ir 5* pigiau negu 4*. Plius koks yra biudzetas, kiek keliaujanciu, kokio laiko ir kada norit?

tarkim mano siu metu tezu variacijos. Pirmiausia issirinkau si viesbuti
http://www.tury.ru/hotels/4916.html
Taciau kuo daugiau skaiciau apie ji, tuo jis man pradejo nebepatikti
Tada nusprendziau, kad gal reik mazinti nakvyniu skaiciu ir ziureti i ka telpam dar
Tada apsistojau ties siuo
http://www.tury.ru/hotels/17629.html
Ir kol kas tik mintyse viskas vyksta, nes laukiu sofos ir novaturo kainu, kad kazka galutinai issirinkti

Yra tik vienas siulymas, pasirinkti laika, atostogu trukme, biudzeta ir ziureti ka siulo paieskos sistema ir nagrineti viesbuti (juk nebutina labai ilgai, ativerti vertinimus rusu-anglu, bendra paziuri greit ir daug maz aisku)
Nes kokie poreikiai jusu seimai, tai nereiskia, kad kita seima iesko t drinks_cheers.gif o paciu
Cobre
QUOTE(vaidicita @ 2010 02 01, 15:00)
teztour nemazas nuolaidas duoda 4* viesbuciams, bet kaip su vaikais issirinkti geriausiai varianta, man ir tie 4zv kai kurie atrodo labai neblogi. sakykim Lietuvoj 4zv viesbuciai mane beveik visi pilnai tenkina , bet kaip va ten gerai issirinkti. et jei  cia koks kelioniu gidas ar vadybininkas koks uzsuktu norintis man nuosirdziai gera kelione parduot buciau laaabai dekinga  blush2.gif

*

as jusu vietoje nusistatyciau ne zvaigzduciu, o kainos riba. neretai 5 zv kainuoja ne daugiau nei 4. Palaukite truputeli ir galesite rinktis is didesnes pasiulos, nei yra dabar.
Įdomi
QUOTE(vaidicita @ 2010 02 01, 13:00)
*

Pritariu Cobrei ir Daisy drinks_cheers.gif Aš pernai 3* neįpirkau, teko į 5* važiuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Parodos metu tam 5* viešbučiui buvo taikoma gera nuolaida thumbup.gif Taigi, visų pirma reikia žiūrėti, kiek pinigų galite skirti kelionei, o tada ieškot geriausio varianto thumbup.gif
Daisy
Idomi, pasakok apie paroda, kokiu ten stebuklu buna.
Įdomi
QUOTE(Daisy @ 2010 02 01, 14:38)
Idomi, pasakok apie paroda, kokiu ten stebuklu buna.
*

Tai kad nėra ką labai pasakot biggrin.gif ax.gif Buvau tik kartą biggrin.gif Bent jau pernai ir bent jau tezai, kai kuriems viešbučiams parodos metu taikė ypatingas nuolaidas, kurios galiojo tik perkant kelionę parodos metu biggrin.gif Kadangi į parodą ėjau nusiteikusi, kad be kelionės iš jos neišeisiu, tai labai gerai viskas buvo rolleyes.gif
Daisy
QUOTE(Įdomi @ 2010 02 01, 15:49)
Tai kad nėra ką labai pasakot biggrin.gif  ax.gif Buvau tik kartą biggrin.gif Bent jau pernai ir bent jau tezai, kai kuriems viešbučiams parodos metu taikė ypatingas nuolaidas, kurios galiojo tik perkant kelionę parodos metu biggrin.gif Kadangi į parodą ėjau nusiteikusi, kad be kelionės iš jos neišeisiu, tai labai gerai viskas buvo rolleyes.gif
*

gal gali isduoti kiek kainavo siaip (jei zinai) ir kiek parodos metu buvo nuolaida?
Zilvinas75
Bet tai tos "parodines" kainos galiojo ne tik parodos lankytojams ? g.gif Visai nesinori vaziuoti iki Vilniaus. Juk reikia internete apsiziureti viesbuciu aprasymus ir atsiliepimus. Supermamoj aptarti, ar vertas demesio pasiulymas biggrin.gif
Įdomi
QUOTE(Daisy @ 2010 02 01, 15:00)
gal gali isduoti kiek kainavo siaip (jei zinai) ir kiek parodos metu buvo nuolaida?
*

Seniai jau tai buvo, liko tik gražūs prisiminimai biggrin.gif Aš mokėjau, berods, 4230 Lt g.gif 10 naktų 2 žmonėm (man ir vaikui). Jau kitą dieną įprasta kaina lyg apie 5500 buvo g.gif Mūsų kelionė buvo brangiuoju periodu (nuo liepos 23 d. ax.gif ) Važiuojant gegužės paskutinę dieną tikrai žymiai pigiau prasisukt eitų bigsmile.gif Na, bet prisiminus, kur pakliuvom, negaila nei vieno išleisto lito schmoll.gif wub.gif rolleyes.gif

Beje, tas 3*, į kurį nenuvažiavau, kainavo virš 4000 Lt. 7 naktim blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 02 01, 15:06)
Bet tai tos "parodines" kainos galiojo ne tik parodos lankytojams ?  g.gif  Visai nesinori vaziuoti iki Vilniaus. Juk reikia internete apsiziureti viesbuciu aprasymus ir atsiliepimus. Supermamoj aptarti, ar vertas demesio pasiulymas  biggrin.gif
*

Nežinau, Udrius gal pasakys, kaip ten yra ax.gif O dėl atsiliepimų - su "Baltic Tours" mergiote parodos metu internete ir atsiliepimus, ir nuotraukyčių pažiūrėjom biggrin.gif Bet labai atmestinai, nes man geriausias atsiliepimas lig šiol būdavo mano nuojauta bigsmile.gif ax.gif Pamatau - noriu - perku lotuliukas.gif
pikute
Laba, Turkijos mylėtojos ir mylėtojai 4u.gif
Norėčiau jūsų patarimo, nes ruošiamės į Turkiją pirmą kartą lėkti ax.gif Kokį laiką patartumėt rinktis - ar birželio pirma pusė, ar rugpjūčio pabaiga(grįžti kokią rugpjūčio 30).Įdomu, ar yra koks orų, poilsiautojų skaičiaus, vandens temperatūros ir kitokie (gal kainos?) skirtumai tais dviem laikotarpiais? g.gif
Ciklomena
Turiu isisaugojusi Vivaturo pernykstes kainas (tiesa tik Novaturo):
BELEKAS, LARA. TURKIJA
KAINYNAS 2009

Nuolaidos:
• Parodos "Vivattur" nuolaidos galioja užsisakius kelionę nuo vasario 26 d. iki kovo 2 d. imtinai.
• Kovo mėnesio nuolaidos galioja užsisakius kelionę iki kovo 31 d. imtinai.
• Lėktuvo bilietams išankstinio pirkimo nuolaidos netaikomos.

Grįžti į pradžią

Kaina nuo 2009 04 18-2009 06 07
2009 07 14-2009 07 26
2009 08 25-2009 09 13 2009 06 09-2009 07 12
2009 07 28-2009 08 23
2009 09 15-2009 10 24
Užsakymo ir apmokėjimo data 02 26 – 03 02 iki 03 31 02 26 – 03 02 iki 03 31
LIMAK ATLANTIS HOTEL & RESORT 2.319 Lt 14% 10% 12% 8%
MIRACLE RESORT 2.409 Lt 22% 15% 20% 13%
IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT 2.419 Lt 14% 10% 12% 8%
CONCORDE DE LUXE 2.529 Lt 15% 11% 13% 9%
LIMAK LARA DE LUXE 2.529 Lt 12% 8% 10% 5%
IC GREEN PALACE 2.609 Lt 14% 10% 12% 8%
VOYAGE BELEK 2.649 Lt 12% 8% 10% 5%
GLORIA VERDE RESORT & SPA 2.719 Lt 17% 10% 15% 8%
PAPILLON ZEUGMA 2.739 Lt 12% 8% 10% 5%
ELA QUALITY 2.769 Lt 10% 5% 7% 3%
ROYAL WINGS 2.769 Lt 12% 8% 10% 5%
SPICE HOTEL & SPA 2.789 Lt 17% 13% 15% 10%
GLORIA GOLF RESORT 2.979 Lt 17% 10% 15% 8%
DELPHIN PALACE DE LUXE 2.999 Lt 22% 15% 20% 13%
CORNELIA DE LUXE RESORT 3.209 Lt 10% 5% 7% 3%
GLORIA SERENITY RESORT 3.269 Lt 17% 10% 15% 8%
CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT 3.509 Lt 10% 5% 7% 3%
LYKIA WORLD & LINKSGOLF RESORT 3.549 Lt 22% 15% 20% 13%
RIXOS PREMIUM BELEK 3.849 Lt 17% 13% 15% 10%
ADAM & EVE HOTEL 4.019 Lt 18% 13% 16% 10%
CALISTA LUXURY RESORT 4.069 Lt 22% 15% 20% 13%
KEMPINSKI HOTEL THE DOME 4.389 Lt 12% 5% 10% 3%

Kam idomu galiu imest i e-maila suzipuota visa kainyninka
Zilvinas75
Gavau is kelioniu agenturos spama: jau ateikite pasiimti Novaturo katalogo i siltus krastus. Ten dar paminetos kainos: Antalija nuo 1419, Side nuo 2019.... Maljorka nuo 1869 7-iom naktim blink.gif
Novaturo puslapyje apie nauja sezona kol kas nei zodzio g.gif

QUOTE(pikute @ 2010 02 01, 23:02)
Kokį laiką patartumėt rinktis - ar birželio pirma pusė, ar rugpjūčio pabaiga(grįžti kokią rugpjūčio 30).Įdomu, ar yra koks orų, poilsiautojų skaičiaus, vandens temperatūros ir kitokie (gal kainos?) skirtumai tais dviem laikotarpiais? g.gif
*

poilsiautoju turbut tiek pat, t.y. pilnas viesbutis
oras karstesnis, vanduo siltesnis, pinigu reiks daugiau vasaros pabaigoj
Jusu teise rinktis 4u.gif
Įdomi
QUOTE(pikute @ 2010 02 01, 23:02)
Norėčiau jūsų patarimo, nes ruošiamės į Turkiją pirmą kartą lėkti ax.gif Kokį laiką patartumėt rinktis - ar birželio pirma pusė, ar rugpjūčio pabaiga(grįžti kokią rugpjūčio 30).Įdomu, ar yra koks orų, poilsiautojų skaičiaus, vandens temperatūros ir kitokie (gal kainos?) skirtumai tais dviem laikotarpiais? g.gif
*

Birželio pirmoj pusėj bus vėsiau (jeigu galima taip sakyti lotuliukas.gif ), pigiau, greičiausiai mažiau vaisių ax.gif Poilsiautojų užteks abiem laikotarpiais bigsmile.gif Jei norite ne tik prie baseino ir jūros gulėti, gal birželį važiuokite g.gif Ekskursijose nebus taip karšta g.gif Nors ir taip, greičiausiai, bus virš +30 bigsmile.gif Liepos pabaigoj pernai būdavo apie +40 ax.gif thumbup.gif
Smurka
QUOTE(pikute @ 2010 02 02, 00:02)
*

Aš rinkčiausi birželio pirmąją pusę, nes be to, kad mažiau žmonių dar bus ir ne taip karšta, o vanduo jau įšilęs
Papildyta:
QUOTE(Įdomi @ 2010 02 02, 09:18)
greičiausiai mažiau vaisių ax.gif
*

Braškių derlius jau eis į pabaig, bet bus prisirpusios vyšnios, trešnės, abrikosai, nektarinai, jau bus šviežių arbūzų ir melionų. Dar nebus prisirpusios figos. MAžai? Nemanau schmoll.gif
Cobre
As vaziuociau birzeli. Oras tai be kalbu virs 30, vaisiu pakankamai (bet cia jau kaip viesbutis susimyles). O jau tresnes kokios... wub.gif wub.gif
Įdomi
QUOTE(Smurka @ 2010 02 02, 08:44)
Braškių derlius jau eis į pabaig, bet bus prisirpusios vyšnios, trešnės, abrikosai, nektarinai, jau bus šviežių arbūzų ir melionų. Dar nebus prisirpusios figos. MAžai? Nemanau schmoll.gif
*

Aš turėjau omeny viešbutyje ax.gif Paprastai, važiuojantys gegužę, birželio pradžioj, skundžiasi, kad viešbutyje mažai vaisių buvo ax.gif Liepos pabaigoj, rugpjūtį aš su tokia problema nesusidūriau schmoll.gif O nusipirkt tai be abejo bus galima jau nemažai ko ir birželį smile.gif Žinant tų vaisių skonį ir pinigų ne taip jau gaila biggrin.gif ax.gif
mazhule
Įdomi. o kokiame viešbutyje buvote apsistoję? Ačiū 4u.gif
_ _ _ _
mes pernai buvome gegužės mėn 5-17 d. - vanduo jau buvo apie 22-23 laipsnius ir žmonių pats tas, viešbutis neperpildytas, ir braškių buvo smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.