Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(LIUTOZAURAS @ 2010 01 29, 15:57)
Ir aisku nuo personalo pamaloninimo $$$


jusu sis pamaloninimas visada keliauja i bendra viesbucio dezute, kuri menesio pabaigoje vadovybes sprendimu padalinama personalui. taigi vargu ar tai turi dideles itakos, daug kas priklauso nuo paciu asmenu, kaip jie vertina savo darba. beto daugelyje viesbuciu sezono ikarcio metu zmones dirba be iseiginiu po 8-16 val. taigi manau galima suprasti jei ne visada sulaukiame maloniu sypsenu. Be to ju atlyginimai ne tokie, kurie vercia sypsotis. Dazniausiai tai yra 600-800TL. + arbatpinigiai ~100TL.
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2010 01 29, 16:30)
jusu sis pamaloninimas visada keliauja i bendra viesbucio dezute, kuri menesio pabaigoje vadovybes sprendimu padalinama personalui.

Ar tikrai visada visada ?
Kemer resorte pasisveikinant is delno i delna nukeliaudavo pinigas ir vikriai buvo paslepiamas kiseneje. Daima resorte demonstratyviai ikisamas i auku dezute. Kazkaip buvau isitikines, kad pirmu atveju asmeninis atlygis suveikdavo didesniu demesiu mano personai smile.gif Kartais neprasyti brendzio atbogindavo (nors nei mums jo reikejo, nei as ji geriau lotuliukas.gif ) Alui taurej nesibaigus, paslaugi padaveja taip pat neprasyta atnesdavo nauja (nors mes jau gal ir norejom traukti link lovu biggrin.gif ) Toli grazu ne visi aplinkui sulaukdavo tokiu paslaugeliu. Ir iki dabar sventai tikejau, kad sitas visas reikalas buvo nupirktas pirmu dienu arbatpinigiais. Dabar tikesiu, kad visdelto tai mano asmeninis zavesys lotuliukas.gif
Daimoj vienas padavejas vis prislinkdavo man sprando masaza padaryt. Vakarieniauti trukde. Gaudavo doleri, prapuldavo biggrin.gif Tas pinigas irgi mikliai budavo paslepiamas kisenej. Negi juos apkraustydavo ? unsure.gif
Atsakyti
Na kad mažiau nervintis smile.gif

Gerbiami kolegos,

Norime Jus informuoti dėl Novaturo naujojo 2010 m. vasaros sezono pradžios.
Novaturo katalogai ir plakatai Jūsų biurus pasieks jau kita savaitę.
Pardavimų pradžią planuojame paskelbti vasario 8d. Apie tai paskelbsime atskiru laišku.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 01 29, 18:29)
Na kad mažiau nervintis smile.gif



thumbup.gif
O kokia tikimybe, kad Teztouro kainos dides nuo vasario 15 ? Berods tokia data minejai. Tiesa jie dar galetu iki to laiko ir kitu saliu kainas paskelbt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 29, 18:29)
Ar tikrai visada visada ?
Kemer resorte pasisveikinant is delno i delna nukeliaudavo pinigas ir vikriai buvo paslepiamas kiseneje. Daima resorte demonstratyviai ikisamas i auku dezute. Kazkaip buvau isitikines, kad pirmu atveju asmeninis atlygis suveikdavo didesniu demesiu mano personai smile.gif Kartais neprasyti brendzio atbogindavo (nors nei mums jo reikejo, nei as ji geriau  lotuliukas.gif  ) Alui taurej nesibaigus, paslaugi padaveja taip pat neprasyta atnesdavo nauja (nors mes jau gal ir norejom traukti link lovu  biggrin.gif  ) Toli grazu ne visi aplinkui sulaukdavo tokiu paslaugeliu. Ir iki dabar sventai tikejau, kad sitas visas reikalas buvo nupirktas pirmu dienu arbatpinigiais. Dabar tikesiu, kad visdelto tai mano asmeninis zavesys  lotuliukas.gif
Daimoj vienas padavejas vis prislinkdavo man sprando masaza padaryt. Vakarieniauti trukde. Gaudavo doleri, prapuldavo  biggrin.gif Tas pinigas irgi mikliai budavo paslepiamas kisenej. Negi juos apkraustydavo ?  unsure.gif

Mums pernai vienas padavejas pasake, kad duotume paslapcia, kaip ir tu parasei i delna, tik atsisveikinant, mes taip ir darem, tai net lietuviskai ismoko zmogelis per 10 dienu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2010 01 29, 19:16)
Mums pernai vienas padavejas pasake, kad duotume paslapcia, kaip ir tu parasei i delna, tik atsisveikinant, mes taip ir darem, tai net lietuviskai ismoko zmogelis per 10 dienu  lotuliukas.gif

ai kas del atsidekojimo tai prisiminiau, kad kai su draugais vaziavom, tai vienas padavejas paprase pavaisinti cigarete. As pats nerukantis, tai nelabai prisimenu, kokios cigaretes buvo, bet turbut eilines Lietuvai Marlboro. Draugas atidave visa pradeta pokeli. Tai tas turkiukas visa vakara aplink ji lakste aptarnaudamas ir lankstydamasis: I love you ir I want to kiss you lotuliukas.gif Beje tas pats draugas tu paciu atostogu metu ir pritruko cigareciu biggrin.gif Tai viesbucio parduotuvej lyg ir nebuvo tokio pacio Marlboro. Tik raudonas. Ir is principo ten brangus tabakas
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 29, 19:29)
Ar tikrai visada visada ?
Kemer resorte pasisveikinant is delno i delna nukeliaudavo pinigas ir vikriai buvo paslepiamas kiseneje. Daima resorte demonstratyviai ikisamas i auku dezute. Kazkaip buvau isitikines, kad pirmu atveju asmeninis atlygis suveikdavo didesniu demesiu mano personai smile.gif Kartais neprasyti brendzio atbogindavo (nors nei mums jo reikejo, nei as ji geriau  lotuliukas.gif  ) Alui taurej nesibaigus, paslaugi padaveja taip pat neprasyta atnesdavo nauja (nors mes jau gal ir norejom traukti link lovu  biggrin.gif  ) Toli grazu ne visi aplinkui sulaukdavo tokiu paslaugeliu. Ir iki dabar sventai tikejau, kad sitas visas reikalas buvo nupirktas pirmu dienu arbatpinigiais. Dabar tikesiu, kad visdelto tai mano asmeninis zavesys  lotuliukas.gif
Daimoj vienas padavejas vis prislinkdavo man sprando masaza padaryt. Vakarieniauti trukde. Gaudavo doleri, prapuldavo  biggrin.gif Tas pinigas irgi mikliai budavo paslepiamas kisenej. Negi juos apkraustydavo ?  unsure.gif

na taip kas slapcia tas slapcia drinks_cheers.gif bet jei suzinotu valdzia jie lektu is darbo. Grieztokai su jais ten elgiamasi.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 01 29, 14:24)
nereikejo nei vieno dol ar euro, bet viskas buvo ciki. personalas pasakiskas  wub.gif  vien del jo noreciau grizti, tik netikiu, kad bus tas pats, baugoka nusivilti  ax.gif


vat del to as noreciau gristi i Delphinu tinkla..nes personalas pasakiskas wub.gif wub.gif wub.gif ypac animatoriai wub.gif ir vadybininkai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Forma @ 2010 01 29, 15:30)
1.jusu sis pamaloninimas visada keliauja i bendra viesbucio dezute, kuri menesio pabaigoje vadovybes sprendimu padalinama personalui. taigi vargu ar tai turi dideles itakos, daug kas priklauso nuo paciu asmenu, kaip jie vertina savo darba. beto daugelyje viesbuciu sezono ikarcio metu zmones dirba be iseiginiu po 8-16 val. taigi manau galima suprasti jei ne visada sulaukiame maloniu sypsenu.
2.Be to ju atlyginimai ne tokie, kurie vercia sypsotis. Dazniausiai tai yra 600-800TL. + arbatpinigiai ~100TL.

1.pamaloninimas isskirstomas is bendru dezuciu,kurios yra pastatytos restorane,o asmeniniai pamaloninimai ir yra asmenininai pamaloninimai ir jis nesidalinamas su kitais.
2.taip sioje vietoje tiesa,tik dalinai biggrin.gif arbantpinigiu jie guana daug daugiau,bet atlyginimai laaabai mazi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Forma @ 2010 01 29, 19:15)
na taip kas slapcia tas slapcia  drinks_cheers.gif  bet jei suzinotu valdzia jie lektu is darbo. Grieztokai su jais ten elgiamasi.

jokio slaptumo,kas ten gali buti slaptai???nuo vadybininku,kurie VISKA MATO.Tiesiog tokia politika 4u.gif Tas pats Turkijoje tas pats LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 29, 07:38)
Bet yra viesbuciu,kuriuose personalas nesikeicia ilgus metus 4u.gif tiesiog politika kitokia.Taip ziemos sezonu,kai kurie darbuotojai grista pas  seima,o pries sezona vel atvyksta dirbti.
Aisku,kazkokia maza kaita darbuotu yra,bet pagrindinis personalas nelabai keiciasi.



QUOTE(jolita.martyna @ 2010 01 29, 20:24)
vat del to as noreciau gristi i Delphinu tinkla..nes personalas pasakiskas wub.gif  wub.gif  wub.gif ypac animatoriai  wub.gif ir vadybininkai wub.gif
Papildyta:



Sitas tinklas labai vertina savo personala, ir jis jau ten sake daugiau maziau nesikeicia net 15 metu, jau bent taip mums sake turkijoje dirbantis zmogelis biggrin.gif Ir tikrai personalas Delphinuose dirba pilnai patenkinti turistu norus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dia10: 29 sausio 2010 - 20:29
QUOTE(dia10 @ 2010 01 29, 19:28)
Sitas tinklas labai vertina savo personala, ir jis jau ten sake daugiau maziau nesikeicia net 15 metu, jau bent taip mums sake turkijoje dirbantis zmogelis  biggrin.gif  Ir tikrai personalas Delphinuose dirba pilnai patenkinti turistu norus  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
todel daug klientu ten grista ne karta ir ne du...taip pat yra lojalumo programa turistams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 29 sausio 2010 - 20:34
Sveiki, Turkijos mėgėjai, matau tema vėl aktyvi, smagu. Aš šiemet vėl intuityviai pradėjau laukti kelionių pasiūlymų. Dar kai facebook radau ir prisijungiau pernai metais sutiktus animatorius biggrin.gif negaliu atsikratyti minties vėl pakelti sparnus ten... Tik kol nėra Novaturo pasiūlymo(pernai pirkom is Jų), negaliu prisiminti ar jau pasiūlytos Tez tour, kainos yra nors kiek mažesnes nei pernai... gal kas netyčia pastebėjo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivapach: 29 sausio 2010 - 20:58
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 28, 22:50)
Disco... Kad jau esu isrankus, tai man nelabai. Lauke sokiai pokiai vyksta, bet muzika... na tokia turkiska popsine ir pan. Buvom karteli po 24 h toj diskotekoj, kur viesbucio viduj, tai irgi nesuzavejo. bet cia skonio reikalas. Daug mieliau netoli lobby baro velyvais vakarais klausiau pianino su saksu. Aisku daug geriau butu buve ant juros kranto  rolleyes.gif  Bet tie irgi pasirode ne pirma atostogu diena ir nereiskia, kad visa vasara buvo. Kalbejau, bulgaru porele, keliavo per viesbucius...

Aciu, disco turejau omeny 4u.gif

QUOTE(Daivapach @ 2010 01 29, 22:57)
negaliu prisiminti ar jau pasiūlytos Tez tour, kainos yra nors kiek mažesnes nei pernai... gal kas netyčia pastebėjo ?

Mes jau nupirkome TEZ tour bilietus vasarai 4u.gif
Atsakyti