Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Nodux @ 2009 10 01, 13:16)
Laba visiems Turkijos gerbejams,
norejau pasiteirauti, gal kas zinote, ar imanoma isigyti tik aviabilietus i certerinius skrydzius, konkreciai domina i Antalija, ar butina pirkti visa paketa: skrydis + viesbutis (nors jame negyvensim). Jei taip, tai del bilietu reiktu kreiptis kur ? i kelioniu agenturas ?

imanoma pirkti atskirai ir i Antalijos oro uosta mirksiukas.gif As bandysiu lygintis kainas kitais metais ir galbut atskirai pirkti viesbuti ir bilietus...vat tik bilietai brangus,gal kas bande jei pavasari perki vasarai gal pigiau imanoma rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nodux @ 2009 10 01, 15:16)
Laba visiems Turkijos gerbejams,
norejau pasiteirauti, gal kas zinote, ar imanoma isigyti tik aviabilietus i certerinius skrydzius, konkreciai domina i Antalija, ar butina pirkti visa paketa: skrydis + viesbutis (nors jame negyvensim). Jei taip, tai del bilietu reiktu kreiptis kur ? i kelioniu agenturas ?


jei paskubesi tai bilieta i viena puse isigysi uz 299 lt, tikrai galima, kitaip kaip gi mes isgyventumeme be artimuju vizitu ir savo pasilakstymu. Kuo anksciau ssuirupinsite bilieto isigyjimu tuo pigesni bilieta turesite, mano mamukas uzsisedejo tai suskraide uz 600 lt, bet as pati esu suskraidziusi uz 300 lt (cia pirmyn ir atgal) smile.gif o siaip nuolaidos viesbuciams prasideda ramadano metu ir rugsejui, stipriai atpinga viesbuciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drute: 01 spalio 2009 - 20:27
Labas vakaras 4u.gif
atleiskit, jei mano klausimukas bus ne vietoj, ar toks jau buvo, bet vis delto blush2.gif niekad nesu buvus Turkijoj, ir labai noriu ten nuvykt, bet noreciau paklaust ar lapkricio pradzioj nebus per salta? gal kas nors buvot tokiu laiku ten ir galetumete siek tiek placiau papasakot ar verta aplankyt turkija tokiu metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiche87 @ 2009 10 01, 21:24)
Labas vakaras  4u.gif
atleiskit, jei mano klausimukas bus ne vietoj, ar toks jau buvo, bet vis delto  blush2.gif  niekad nesu buvus Turkijoj, ir labai noriu ten nuvykt, bet noreciau paklaust ar lapkricio pradzioj nebus per salta? gal kas nors buvot tokiu laiku ten ir galetumete siek tiek placiau papasakot ar verta aplankyt turkija tokiu metu?  g.gif


Ziurint i kuria Turkijos dali Lapkriti skrisite, bet paprastai su lapkriciu ateina lietus...
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2009 10 01, 21:28)
Ziurint i kuria Turkijos dali Lapkriti skrisite, bet paprastai su lapkriciu ateina lietus...

skrisciau ten, kur silciausia biggrin.gif bet vat del to lietingo sezono pradzios ir baiminuosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiche87 @ 2009 10 01, 21:31)
skrisciau ten, kur silciausia biggrin.gif bet vat del to lietingo sezono pradzios ir baiminuosi  g.gif


tiesiog suabejojau ar kokia agentura skraidina i siltesnius krastus, nes sezonas uzdaromas spalio pabaigoje ir atidaromas balandzio pradzioje. Tai jei jau po spalio planuojate skristi ar neteks paciai viskuo pasirupinti.
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2009 09 30, 22:53)
Tai kainos beveik kaip ir Bodrum mieste, alus apie 7€. As irgi buvau nustebus kai praleido su pilnu buteliu vandens.

As paciame Bodrumo centre esanciame tikrai fainame ir sausakimsame dance bar uz normalaus dydzio ir tikrai skanu kokteili mokejau 10 lyru. Veliau kitame bare mokejau tiek pat uz kokteilius. Maciau daug kas kazkokia kitokia makle uzsisakinejo, tai ten aplamai tik 5 lyras tekainavo.
Na ir tu pasakojai apie turkiska pirti, tai mano mama irgi vare tai mokejo jos 18 tik dabar nepasakysiu ar euru, ar dol, patiko labai, nuveze, parveze. Taip, kad visokiu tu kainyciu ir Bodrume yra.

Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 10 01, 15:33)
As bandysiu lygintis kainas kitais metais ir galbut atskirai pirkti viesbuti ir bilietus...vat tik bilietai brangus,gal kas bande jei  pavasari perki vasarai gal pigiau imanoma rasti ax.gif

Aš šiemet bandžiau. Pavasario pradžioj, tiksliai nepamenu, bet ne vėliau kaip kovo pabaigoj, klausiau vien skrydžio kainos, tik ne į Antaliją, o į Dalamaną, nes buvau nužiūrėjus viešbutį Ičmelere, į kurį mūsiškia neveža. Man reikėjo liepos pirmai pusei. Novaturas buvo išmetęs kelias kainas, pigiausios 398, bet jų jau nebebuvo. Buvo 598 tik savaitei (man atrodė mažai biggrin.gif ) ir 698 vėlesniam laikui, nuo savaitės iki dviejų, bet ir 9, 10 dienų, žodžiu, dar buvo pasirinkimas. O su Tezais buvo taip, kad jie agentūroms bilietų kainų nebuvo išmetę, o buvo nurodę kreiptis į juos (užklausą daryt) kiekvienu konkrečiu atveju. Tai aš sakiau man nedaryt. Ir kaip tik pasirodė Austrijos avialinijų akcija į Barseloną, ir tada man individuali Turkija atkrito, liepą skridom patys į Ispaniją, o rugpjūtį jau į Turkiją su agentūra.
Bet paskui vasarą mačiau, kad skelbė bilietus už 199 į vieną pusę. Tai tie patys 398 išeina. Aišku, neaišku, ar jų realiai buvo biggrin.gif bet supratau, kad iš anksto pigiau bilietų neparduoda. Nes nežino, kaip seksis pardavimai, kaip labiau apsimokės.
Šiaip, mano manymu, verta tada, jei nusižiūri vietovę, į kurią mūsų organizatoriai neveža, arba viešbutį kokį ypatingą. Dėl kainos tai vargu.
Primenu, kad tai mano nuomonė biggrin.gif


Drute, koks lietingiausias pavasario mėnuo Stambule ir Kapadokijoj? Paklausiau gan tiesiai blush2.gif , nes reik pavasariui bilietus pirkt, šaltis nebaisu, o va lietaus labai nesinori.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2009 10 01, 18:21)
As paciame Bodrumo centre esanciame tikrai fainame ir sausakimsame dance bar uz normalaus dydzio ir tikrai skanu kokteili mokejau 10 lyru. Veliau kitame bare mokejau tiek pat uz kokteilius. Maciau daug kas kazkokia kitokia makle uzsisakinejo, tai ten aplamai tik 5 lyras tekainavo.
Na ir tu pasakojai apie turkiska pirti, tai mano mama irgi vare tai mokejo jos 18 tik dabar nepasakysiu ar euru, ar dol, patiko labai, nuveze, parveze. Taip, kad visokiu tu kainyciu ir Bodrume yra.



Tikiu, kad turbut visokiu kainu yra. Mes buvome klube-bare Helva, atseit vienas is geresniu. Na, fainas, bet kad super duper, tai nepasakyciau. Iejimas nemokamas, kokteiliai po 25liras, alus 15 o nealkoholiniai kokteiliai po 10 liru. Nebent yra atskiri meniu vietiniams ir turistams. As pagalvojau kad mums dar kaip mums tos kainos, bet jei ir vietiniams tas pats, tai auksinis jaunimelis turetu rinktis. g.gif
Turkiska pirtis vadinosi Nirvana irgi su parvezimu ir nuvezimu. Emem per agentura, tai aisku jie ir sau dali nusiplese.
Atsakyti
Ar kas turi atsiliepimų apie Hedef Kleopatra Golden Sun (Alanijoje)? Per paiešką nieko neradau, negi ten niekas nebuvo?
Atsakyti
Jolita Martyna,

bilietus ziuriu per bet kuria agentura, nes pigius bilietus paleidzia Novaturas, o parduoda bet kuri kelioniu agentura. Tarkim mamai as pirkau balandzio menesi tai jau galima sakyti buvo paveluota, o pati sau pirkau vos ne kovo pabaigoje, taigi labai is anksto reikia pasirupinti bilietukais jei norisi pigesniu ir reikia pasistumdyti pirmyn atgal laika, kad rasti pigiausia varianta.
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 10 02, 09:35)
Ar kas turi atsiliepimų apie Hedef Kleopatra Golden Sun (Alanijoje)? Per paiešką nieko neradau, negi ten niekas nebuvo?

na, jei skaitai užsienio kalba, tai idealus puslapis ką nors sužinoti yra tripadvisor.com
be abejo rusų kalba ką nors rasti galima.
Kiek spėjau užmatyti - tai normalus 3 žvaigždučių viešbutis. Nors pilna ir nekokių atsiliepimų - iki tokių, kaip "siaubinga"... užmečiau akį į vokiškus atsiliepimus
Atsakyti