Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(NOKIA @ 2010 02 05, 15:01)
Taip ir padarysiu...Gal kas girdėjot atsiliepimus apie KAMELYA HOLIDAY VILLAGE Sidėje?


tai, kad toloka nuo juros... g.gif ar ne sis?
man kazkuri agentura si viesbuti rekomendavo... nelabai man jis atrodo
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 31, 08:56)
o kas yra 14+ ? unsure.gif  Jeigu mano vaikas, tai jis dar 14-  biggrin.gif 

doh.gif 14- ir turėjau galvoj biggrin.gif matyt, kažkoks vidinis pozityvas neleido minuso paspaust biggrin.gif

Aš truputį įlendu ne apie viešbučius ir katalogus. Gal kas žinot, ar dar vizų reketą taiko mūsiškiams oro uostuose? Jei lieps mokėt, kaip reaguot: ginčytis ar numot ranka ir susimokėti?
Atsakyti
Nu sakes tikrai tezai pabrangino, as buvau pasiskaiciavus Delphine Palace laroje, tai dabar jis beveik ant 2000lt brangiau blink.gif blink.gif blink.gif
bet kitu viesbuciu lyg ir ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 05 vasario 2010 - 15:41
QUOTE(Savūnė @ 2010 02 05, 15:28)
Aš truputį įlendu ne apie viešbučius ir katalogus. Gal kas žinot, ar dar vizų reketą taiko mūsiškiams oro uostuose? Jei lieps mokėt, kaip reaguot: ginčytis ar numot ranka ir susimokėti?

Nu jeigu jau net cia raso, kad nereikia, o cia musu nebera, tai gal nebereketuoja. Paklausim pirmu grizusiu ankstyva pavasari mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shopaholic @ 2010 02 05, 15:37)
Nu sakes tikrai tezai pabrangino, as buvau pasiskaiciavus Delphine Palace laroje, tai dabar jis beveik ant 2000lt brangiau blink.gif  blink.gif  blink.gif
bet kitu viesbuciu lyg ir ne g.gif

o procentais kiek sudaro tie 2000 ? Nes nuo 20 tukst iki 22 lyg ir nedaug skiriasi smile.gif O jeigu kokiu trecdaliu, tai VAGYYYS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 02 05, 15:11)
ir aš gavau, iš Horizon travel. bet GEGUŽĖS 2 dienai. vėlesni pasiūlymai oi nebe tokie viliojantys  biggrin.gif o gegužės 2 dar tikrai nesišaldysim.


tai va, geguzes 2 man irgi rodos, kad bus per salta... ziurineju as nuo geguzes 17 kazkur...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 02 05, 17:06)
gavau spec pasiulyma - Long beach resort & spa, 5*, UAI, 7 dienos 1470 Lt nuo geguzes 2 d  g.gif  kazki kas nors yra apie ji girdejes is savo patirties? atrodo tai ganetinai grazus...  unsure.gif

as atostagavau kaiminystei, tai is sono labai grazus didelia teritorija, galingas akvaparkas. labai grazus. bet toli iki miesto.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 02 05, 16:44)
Nu jeigu jau net cia raso, kad nereikia, o cia musu nebera, tai gal nebereketuoja. Paklausim pirmu grizusiu ankstyva pavasari  mirksiukas.gif
Papildyta:

o procentais kiek sudaro tie 2000 ? Nes nuo 20 tukst iki 22 lyg ir nedaug skiriasi smile.gif O jeigu kokiu trecdaliu, tai VAGYYYS  doh.gif

Tarkim dviems suaugusiems ir vaikui 3 metuku mums 9 naktys buvo su visom nuolaidom apie 8000, o dabar apie 10000 blink.gif nu nemazai pabrango vistiek unsure.gif Tikrai Zilvinai75 VAGYSSSSS bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 05 vasario 2010 - 18:15
QUOTE(Shopaholic @ 2010 02 05, 18:14)
Tarkim dviems suaugusiems ir vaikui 3 metuku mums 9 naktys buvo su visom nuolaidom apie 8000, o dabar apie 10000 blink.gif nu nemazai pabrango vistiek unsure.gif Tikrai Zilvinai75 VAGYSSSSS bash.gif  bash.gif  bash.gif

+25 proc unsure.gif Reiskia neapsigavo tie, kurie ciupo pirmieji smile.gif


rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 05 vasario 2010 - 18:42
QUOTE(NOKIA @ 2010 02 05, 13:10)
Delphin deluxe resort,bet ir kiti pakilo,oamara kemere išvis dingo

tai kiek paskaiciavo mirksiukas.gif koki menesi kiek naktu mirksiukas.gif

QUOTE(Shopaholic @ 2010 02 05, 17:14)
Tarkim dviems suaugusiems ir vaikui 3 metuku mums 9 naktys buvo su visom nuolaidom apie 8000, o dabar apie 10000 blink.gif nu nemazai pabrango vistiek unsure.gif Tikrai Zilvinai75 VAGYSSSSS bash.gif  bash.gif  bash.gif

cia koki menesi?
Man paskaiciavo rugsejo pradziai 14 naktu 2 suauge 2 vaikai( 4 ir 13) beveik 20 tuks(be keliu simtu litu,dabar tiksliai nebepasakysiu)
Atsakyti
Dar agentūra mums pasiūlė miracle resort. Gal žinote ką nors apie jį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 02 05, 17:11)
ir aš gavau, iš Horizon travel. bet GEGUŽĖS 2 dienai. vėlesni pasiūlymai oi nebe tokie viliojantys  biggrin.gif o gegužės 2 dar tikrai nesišaldysim.

dar pries kelis menesius girdejau pletkelius kad horizontai bankrutavo blink.gif o dabar jus vel gaunate pasiulymus is ju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 02 06, 08:04)
dar pries kelis menesius girdejau pletkelius kad horizontai bankrutavo  blink.gif  o dabar jus vel gaunate pasiulymus is ju?  g.gif

http://vz.lt/straips..._lydi_speliones
Atsakyti