Įkraunama...
Įkraunama...

Tik konkretūs Kalėdinių dovanų sąrašai!

Na as jau pasidariau sarasiuka:
Geriausiai draugei - tokia maza maza stora knygute apie draugus,buna knygynuose ten 16 litu mazdaug ir grazu pacios daryta atviruka.
Pusbroliui - stiklaini saldainiu ir mano gamybos atviruka.
Dar per velines giminej trauksim lapelius kas kam dovanos tai cia dar paziuresim. smile.gif
Mamai – stalo irankiu komplektas,gal darzoviu plaustykle,smulkintuvas ar kazkas tokio.. na kazka is virtuves reikmenu,kai reiks pirkti issirinksiu... biggrin.gif
Teciui - receptu knyga.
Sese - kazkas is bodyshop ir saldu saldu wink.gif
Seses geriausiai draugei ir vaikinui – mano ranku darbo atvirukai.
tai va kolkas tiek
000054.gif newyear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supha!:*: 28 spalio 2010 - 14:18
Vaikui- mašinytę-paspirtuką (turimą jau išaugo) ir konstruktorių
Tėčiui- saldainių ir kažką skirtą žvejybai
Anytai -prieskonines ir receptų knygą
MB krikšto dukrytei- rinkinuką papuošaliukų gamybai
Broliui - motociklo modeliuką ir....??? doh.gif
MB- Džemperį ir piniginę
Draugei-manikiūro rinkinį
Tėčio draugei- 2 medines dežutes "TEA" ir "COFFE"
Tetai su vyru -arbatų rinkinį
MB krikšto dukters tėvams - rinkinuką:saldainiai+ vynas+suvenyras, susijęs su 2011 metais
Mažiaus promočiutėms- vitaminų
Atsakyti
Na as sitaip galvoju:
Mamai - auskarus , kokius gal auksinius ,bet brangoki bus... na zodziu ,nes jau gal 10 metu su tais paciais vaiksto,vis neprisiruosia nauju nusipirkti ,tik per sventes pasikeicia biggrin.gif
Sesei - Bodyshop rinkinuka.
Teciui - receptu knyga arba kazka is virtuves reikmenu
Draugei - knyga,atviruka
Kolkas tik tiek sugalvojau,sarasas pildysis smile.gif*
Atsakyti
dovanos labai kuklios, nes visi kurie svesim kaledas kartu, sutarem, kad seimai ~20lt skirsim rolleyes.gif sukames kaip tik mokam biggrin.gif
taigi:

*dukrytei nauja lele, nes viena neseniai iskeliavo i leliu roju lotuliukas.gif
*mb tevams galvoju daryt 2011metu sienini kalendoriu su anuku nuotraukomis (jie tokie senamadiski, kad istikruju neisivaizduoju ka ir dovanot doh.gif )
*mamai ir jos draugui planuoju zvakiu dovanoti, nes jie dabar kaip paaugliai romantikoj paskende hihihi.gif (tokia ideja maciau: imti zvakes tas kur ale auksu buna isblizgintos, ir ant to blizgucio su adata israsyti zodzius, pvz 'meile', 'ramybe', 'siluma' ir t.t....) nors dar bandysiu pro parduotuves prasisukt, gal ka idomesnio rasiu rolleyes.gif
*mb tapkes biggrin.gif neturi vargsas doh.gif
*kaimynams - mazucius meduolinius namukus kepsiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 30 spalio 2010 - 21:24
Kaip smagu, kad visos jau kupinos idėjų kalėdoms rolleyes.gif
Taigi dalinuosi ir aš savosiomis:
MB — E.Kalėdos knygos kurių trūksta iki pilnos kolekcijos, ir dar kazkas kalėdiško, tik kolkas nžn kas g.gif
Mamai, (tuo pačiu sau ir MB) — bilietai į Gulbių ežerą wub.gif
Močiutei — rankų darbo atvirutė ir dar kažkas, tik nžn kas, patarkit? (vitaminai, kojinės, šeimos kalendoriai, nuotraukos netinka)
Mano krikšto tėvams — galvoju apie rinkinuką: kalėdinis vynas, riešutai, šokoladas, gal sūriai kokie tai? g.gif
Pusseserės ir pusbrolio leliukams — seilinukai su išsiuvinėtais vardais ar inicialais
MB tėvams ir krikštatėviams — taip pat rinkinukai
MB krikštasūniui — kažkas susijęs su ratais (baisiai jau jam viskas patinka)
MB močiutei —rankų darbo atvirutė ir vitaminai
Liko sugalvoti ką dovanoti MB broliui, pirmokui kuriam įdomu tik kompiuteriniai žaidimai, bet aš nieko panašaus dovanoti nekėtinu doh.gif Dar jo senelis, jokių minčių blink.gif ir mano pusbrolis bei pusseserė su antromis pusėmis (jaunos šeimynėlės), rinkinukai čia jau netinka help.gif help.gif help.gif 000054.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Manau, jog šiemet nebus labai didelio galvosūkio kam ką padovanoti.
Savo mamai mąstau nupirkti gerų, brangių saldainių dėžę.
Tėtei - jei dar rasiu - Lipton arbatų rinkinį - tokia didelė Lipton dėžė, kur sudėta įvairių skonių arbatų. Ankščiau buvo tokių dėžių Sanitexe, apie 50 Lt kainavo. Gal esat kažką panašaus matę kur kitur?
Sesei gal irgi kažkas valgomo, ar receptų knyga..
Šiaip jaučiu, kad dauguma dovanos bus tiesiog saldainiai ir skanūs gėrimai bigsmile.gif . Tiesa, jei nepersigalvosiu, tai darysiu atvirukus.
Atsakyti
Na ir as pasidalinsiu ka sugalvojus ,o jeu kazka ir nusipirkus
Tai va:
Vyro broliui su zmona po dubeneli sultinio su lekstutem ir gal dar kaka is akledu atributikos (pvz zaisliuka ant eglutes ar sokoladini seni..),ju vaikams berniukui ir megytei jau nupirkau maximoj per ispardavima po dubeneli su puodeliu su winnie pooch ir makvino masynytem ir dar sakiau ir kazka is kaledu atributikos idesiu
Uosvenei dovanosim turbut plauku dziovintuva,o gal irgi sultinio puoduka su lekstute,taip pat ir uosviui
vyrui tai net neisivaizduoju,nes jam sunku isrinkt
savo mamai patalynes komplekta arba sage ranku darbo
mociutei-siltas auliukus-kambarines tapkes vadinamas
sesei-ranku darbo auskarus(cia viena mamyte grazius daro papuosaliukus:))
na kaip ir viskas
o dar turiu namam pripuost praeitais metais pripirktu dekoraciju uz viena eura smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
kaip tik pradėjau sukti galvą dėl kalėdinių dovanų ir labai nudžiugau radu s šią temą smile.gif einu paskaitinėsiu thumbup.gif
Vaikui planuoju - play doh plastelina
Tėvam, uošviams - greičiausia prieskonių rinkinius iš prieskonių ABC
Vyrui, sese, broliui nežinau dar sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myrus: 04 lapkričio 2010 - 14:51
Pas mane dovanų sąraše daugiausiai - knygos, tuo labiau, kad beveik visuose knygynuose joms nuolaidos, o ir nauda jų aiški biggrin.gif Pvz. uošviams, pagal jų amžių - nupirksiu knygas A.Čekuolio parašytas, sūnui(pirmokui) - knygą "Nesudėtingi lankstiniai", mamai - knyga, kaip mesti rūkyti blush2.gif (nu čia ji pati užsiprašė biggrin.gif ). Sau ir vyrui nupirkau bilietus į koncertą. Labai nemėgstu nereikalingų daiktų ir visokių niekučių, todėl savo vaikams užprašiau gerų didelių medinių rogių, tegu visi susideda ir bus vienas, bet geras ir reikalingas daiktas.
O su vyru mes vaikams nupirksim irgi vieną dovaną, tik jiems asmeniškai, nedidelį CD grotuvą, galės dainuot du gaidelius ir šokt lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip malonu kad ne aš viena jau svaigstu apie Kalėdas smile.gif Šį šeštadienį paskyriau dovanų apmąstymui smile.gif Todėl dabar sėdžiu prie kompiuterio ir ieškau naujų idėjų smile.gif

Šiais metais išsirinkau štai tokias idėjas:

*Vyno butelį apklijuotą mažais saldainiais
*Puodelius specialiai plykytai arbatai
*Kulinarijos knygą
*Akinių dėklą
*Vitaminus
*ETNO arbatos rinkinį
*Vardinius rankšluosčius
*Patalynės rinkinį
*Chalatą

Norėjau paklausti šiauliečių, gal kuri žinote, kur galima būtų įsigyti nebrangiai vyrišką chalatą? Maximose po 100lt. Gal žinote kur pigiau? smile.gif
Atsakyti
Anytai ir savo teciui zadu dovanoti issiuvinetus frotinius ranksluostukus.Tik dar nesugalvojau ka issiuvinet,ar vardus,ar kokia prasminga fraze. rolleyes.gif
Su vyru viens kitam dovanu nedovanojam,tiesiog nusprendziam ko musu seimai labiausiai reiketu,tai ir nusiperkam.Siemet manau tai bus bulviu tarkavimo masina arba nauji patalynes komplektai.Esu vienus tokius fainuoliskus nusiziurejus,ale nepigiai kainuoja. doh.gif
Vaikams isrinkti,didziausias galvos skausmas.Vyresnelis uzsimane BMX dviracio,o as esu kategoriska tuo klausimu,nes vasara nupirkom nauja normalu dvirati ir nenusiteikus esu pirkti kito.Nezinau kaip reiks issisukti unsure.gif .Mazyliui aisku reik visu zaislu rodomu per reklama,o namuose per zaislus perlipti jau neimanoma.Net nebeisivaizduoju,kas galetu but vaikui idomu ir ji nudziugintu. doh.gif
Draugams zadu daryti eglutes is saldainiu ant sampano butelio.Manau ir grazu ir visai praktiska.Gales pasidziauge suvartoti pagal paskirti. biggrin.gif
Noreciau pabandyti iskepti kalediniu meduoliuku ir juos su glajum papuosti,bet nesu bandziusi ir man tai labai sudetingai atrodo,tad nezinau ar pasirysiu.
Jei iskepciau,tai manau butu priedai prie dovaneliu,arba kaimynams pavaisinti. ax.gif
Atsakyti
* knyga
*cigars
*masazuoklis
*virtiviniai irankiai
*meduoliai
*kaledinis vynas
*jei zmogus ka nors kolekcionuoja, tada lengva dovanoti
*kaklo pakabukas
*vaisiai
*linksmos kojines
*sokoladas su kvapnia arbata
*kumpio kvapnaus biggrin.gif
Atsakyti