Įkraunama...
Įkraunama...

Tik konkretūs Kalėdinių dovanų sąrašai!

Kadangi mėgstu gauti ir dovanoti tik reikalingas ar rankų darbo dovanėles, kiekvienai porai (tėvams, broliams su draugėmis, draugams, bendradarbėms) paruošiau po mini rinkinuką:

dailus stiklainiukas naminės čili uogienės (tinka prie mėsos patiekalų, sumuštinių);
10-12 vnt dekoruotų meduoliukų-žvaigždučių Kalėdų eglei papuošti ir vėliau suvalgyti.

Jei atsiras kokių "nenumatytų progų", turiu paruošusi porą buteliukų prieskoninių aliejų.

Manau ir praktiška, ir miela.
Atsakyti
Pernai sventems vyras is manes gavo dovanu nedidele odine rankine (piniginei , raktams ir mazoms smulkmenoms susideti), o as is jo - odine pinigine - abi sias dovanas rinkomes ir pirkom kartu, kad tikrai sios nepigios dovanos tiktu ir patiktu blush2.gif Tevai (kazkaip standartiskai) - vitaminu/maisto papildu, brolio vaikuciai - kaip visada zaislu, o brolis su broliene po USB rakta smile.gif
Siemet vyro uzprasiau vieno man patinkancio leidinio metines prenumeratos, o jis gaus dovanu Lietuvos atlasa (pats labai jo nori, nes yra zvejys, o ten pazymeti net ir smulkiausi Lietuvos ezeriukai, kas jam yra svarbu), taip pat vaikuciai gaus zaislu, o kitiems nusprendziau kepti kaledinius meduolius, juos ir padovanoti blush2.gif
Atsakyti
Mano planuojamos ir jau nupirktos dovanos sioms kaledoms:
Kadangi ant dovanu kitiems iseina begale pinigu,siais metais vienas kitam su vyru nutareme nieko nedovanoti, o nusipirkti bendra dovana abiems- kaljana smile.gif
Uosvienei- veidro ranksluosciai,virtuviniai ranksluosciai,sampunas ir duso zele+tele loto bilietas
Uosviui- nupirkom megztini is OUTLET parko, uz 49 lt, o grazumo!+teleloto
Vyro broliui- apatinio trikotazo,salika ir usb rakteli+teleloto
Mano mamai ir teciui-skrudintuve,forminio batono ir sirupu i kava,dar ieskome po ruriuku i pirti padekliuku(gal kas zinote kur rasti?)
Mano sesei- nauja receptu gustavo knyga ir sketi
Vyro mociutei-vilnone pagalve is ermitazo+teleloto
Mano mociutei-pledas+teleloto
Mano seneliui-kojines ir cigareciu+teleloto
Mano babai-gliukozamino vitaminu is vynotekos(10lt) + teleloto
Vyro tetai ir jos sunui- dusu zele,sampunas,o sunui rutulinis dezodorantas
Mano trims draugems- po receptu knyga

Pati noreciau,bet negausiu biggrin.gif biggrin.gif : noriu kailines kepures is ukininku turgaus, D&G the one kvepaliuku, patalynes is SBA baldu, pinigines smile.gif
Atsakyti
Na pagaliau ir mano sarašiukas irgi aiškus, dalis dovanėlių nupirkta:
Mamai ir tėčiui - rinkinukas: kava, mėgstamiausiai saldainiai, vynas, arbata, teleloto bilietai, gal dar kas papildys
Broliui - (taip pat truputi ir su praėjusiu gimtadieniu bus smile.gif ) Mano siuvinėtas paveikslas, ir saldainiai šeimynai
Brolio dukrytei - vaikiška kuprinytė eiti į darželi ir į ją kanors įdėsiu.
Krikšto dukrai - dar neaišku ar grįš iš UK, jei taip tai kažkoks lavinamasis žaislas
Puseseriai - auskarai (gimtadienio dovana) + stiklainis su saldainiais
Vyro sese - stiklainis su saldainiais + kojnytės būsimam leliukui
Uošvienė - seniai prašo siuvinėto paveikslo.
Vyro sunėnui ir dukterėčiai - tėvai prašo prisidėti prie kompiuterio, na tai dar pagardinsiu kokiais saldainiais.
Močiutei. - Danutės pyrago (pati Danutė)
Kitai močiutei - jei susitiksime per šventes kokių saldainių ar didelį šokoladą.
Šiaip netikėtai sutiktom draugėms (kartais būna biggrin.gif ) turbūt kokie saldainiai šokoladai ar pan smulkmenos.
Dukrytei dovana perka tėtis,
Vyrui Kalėdinių dovanų nedovanoju (bloga žmona) na gal ka simboliškai nebent.
biggrin.gif laukiu švenčių

Atsakyti
aš ir po truputėlį puolu į tą dovanų pirkimą. smile.gif
mamai dovanosim Beatos virtuvės knygą ir šlepetes
tėčiui dar didelis klaustukas
kambariokei stovą auskarams (tą medį) ir saldainių bei kokį mažą mielą kiškutį
draugui - diržą ir kokį zuikutį. aj dar gal išseis pabūti vieniem tai apsirengsiu seksualiai snieguole (pažadas dar susipažinus, kad ateisiu kaip snieguolė, o jau porą metų praėjo po to)
draugei - padarysiu rinkinuką. nupirksiu dėžutę įdėsiu žvakutę, zuikutį, šokoladinį senį ir dar ką sugalvosiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RKriste: 01 gruodžio 2010 - 19:12


O nenukrypstant nuo temos, stai mano dovanu sarasas:

Plauku dziovintuvai
Marskiniai
Dovanu rinkiniai is Rituals
Too Faced seseliu rinkinys (labai graziu yra)
Salikelis
Tepami kvepaliukai is Loccitane (10 ml - 29 Lt, bet sako ju nedaug reikia smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 02 gruodžio 2010 - 16:32
Mano dovanu sarasas:
Megztas megztinis,
Vaikiskas kompiuteris,
Iskylos kuprine,
Zurnalo "As ir psichologija"prenumerata,
Siuta prijuoste,
Vaikisko zurnaliuko prenumerata,
Kepti sausainiai ir meduoliai biggrin.gif
Atsakyti

Čia kad būtų į temą, tia bus ir mano dovanos, ir gal idėja šitam vargšui vaikinukui tongue.gif
1. Paimti pintą didelį krepšį/dubenį ir į jį sudėti vaisius (anansas, mandarinai, apelsinai, etc.), viską apsukti permatomu popierium ir viršuj surišti "bantą"
2. Kava reta ir brangi+kavos sirupai
3. Sveikatinančios dovanos: šaltalankių tyrė+čiobrelių sirupas
dar neįpareigojančios ir tinkančios dovanos uošvienei - šilta skara/šalis (mohera, vilna, šilkas, etc.), vilnonės šiltos šlepetės, arbatų rinkinys arbatų dėžutėje...

ir kitos jau asmeniškesnės ir būsimai uošvienei netinkančios dovanos:
4. termomtras automobilinis, rodantis vidaus ir išorės temp - broliui, nes auto senesnis ir temp nerodo - 30 lt
5. termometras (ar aš išprotėjau su ta temp lotuliukas.gif ) rodantis vidaus ir lauko temperatūra - seneliui, nes vis bėgioja į lauką į tą senovinį žiūrėt kiek tų laipsnių lauke. -30 lt
6. bakuganas - pusbroliui 8 m - 45 lt (rinkinys, susimesim su tėvais)
7. lipdukai mikės pūkuotuko tematika - pusseserei 4 m - 20 lt
8. web kamera kad matytumėmės per skype - tėčiui - 20 lt
9. mažiausia pasaulyje saulės energija varoma mašinėlė - techniškam berniukui 9 m. - 8 lt (siunčiuosi iš kiniečių)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 02 gruodžio 2010 - 16:25
Mano dovanu sarasas(dovanos bus ranku darbo):

Megztos kojines.

Megztos riesines.

Dekupazo budu dekoruoti skirtukai knygoms.

Ledo zvakes.

O vietoj atviruku-nertos snaiges.
Atsakyti
[SIZE=1] [FONT=Courier]
Vadinamoji "krizė" palietė biggrin.gif Tai manau,kad dovanos bus kur kas pigesnės nei seniau ir, manau jode įdėsiu dalelę savo širdutės.
Mamai- Žadu nupirkti maltos kavos (nes ji neepradeda rytų be karštos kavutės puodelio) Ir pridėti kokio šokolado skanaus.
Tečiui- Didelis megėjas brangių saldainių. Būtent juos ir gaus.
Brolis- Žadu pirkti daug saldumynų (t.y. šokoladukų,guminukų,dražė ir etc.) ir gražiai supakuoti.
Močiutei- Arbatos ir iš jos mėgstamiausios parduotuvėlės džiovintų vyšnių.
Šuniukui- (Nežinau kodėl,bet man labai patinka jam dovanoti mažas smulkmenas,širdyje tikiu,kad jis supranta kaip jį branginu) Taigi, pirksiu šokoladą šunims ir žaisla iš `Kikos`.
Atsakyti
Pirmines dovanu idejos:
Tevams ir uosviams: sveikatos dovanos - po Himalaju druskos 1kg (radau pigiai), teciui ir uosviui Brahmi milteliu (nuo streso ir t.t.), mamai ir uosvienei - Triphala (valo organizma)
Mociutei: Himalaju druskos + Asvaganda milteliu
Vyrui: dviratininko aprangos vasarines (dbr ispardavimai)
Broliui: zieda ir kvepalu
Pusseserei: knyga apie naturalia medicina
Atsakyti
Vyrui - nori berankovės striukės, lyg buvo mexxe ar s.oliver
dukrai - laikrodukas rankinis
mažajai - koks nors žaisliukas
vyro broliui - galvoju apie kokią kulinarinę knygą, nes gaminti patinka, o gal alyvų aliejaus kokį butelį
mamai - kosmetika (tušas, blizgis +kremas) - pati užsiprašė
dukterėčiai - žaislas kokis nors

tiek ir sugalvojau.. , o daugiau renkuosi idėjas čia - nes dar krūvą giminaičių reik apdovanoti
Atsakyti