Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

Kai kaukę alyvuogių aliejus+medus+cinamonas patobunau šaukštu ricinos aliejuku rezultatu likau labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Plaukai nebe taip veliasi ax.gif
Atsakyti
labukas, o jei as issispaudziau svoguno sulciu ir man gavosi per daug ar galiu palaikyti saldytuve likusia dali kokias 2 dienas?
Atsakyti
QUOTE(Simute90 @ 2009 11 21, 21:49)
labukas, o jei as issispaudziau svoguno sulciu ir man gavosi per daug ar galiu palaikyti saldytuve likusia dali kokias 2 dienas?



Kuo ilgiau laikant įvairias sultis, tuo jos nebe tokios vertingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 11 21, 15:14)
Su kuo jus merginos ta kauke tepat?


nenaudoju jokiu vatu,kempiniu ar sepeteliu..tik sugeria jie dali kaukes doh.gif rankom viska,va kaip jus raset,i vonia isteplioju pirma pakausi atsistojus pries veidrodi,tada palenkiu galva zemyn ir uzpilus likusia dali kaukes ismasazuoju pirstais visa galva... apsitasko visa vonia,bet ka darysi biggrin.gif

vakar bandziau imbiero sultys,medus,citrina ir migdolu aliejus thumbup.gif imbieras taip maloniai pakaitino galvos oda,laikiau 4 valandas..plauku blizgesys wub.gif
aplamai man nuo situ priemoniu visokiu,virsugalvyje jau nebe eziukas,o pilnas siausalynas thumbup.gif plauku kiek auganciu...
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 22, 11:42)
aplamai man nuo situ priemoniu visokiu,virsugalvyje jau nebe eziukas,o pilnas siausalynas  thumbup.gif plauku kiek auganciu...

nu geras kaip saunu thumbup.gif o kiek laiko jau uzsiemi tomis kaukemis? gal turi koki eiliskuma ar taip kada tik pasidarai ka sumastai ir viskas. As gal sakau blogai darau. as naudoju kaukes kas antra diena, bet vis skirtingai tai varnalesu aliejumi issitepu tai cemerytem su ricinu aliejum ir vitaminai kauke, tai arbatos nuovirais skalauju o va vakar dar ir medaus kauke isbandziau, sakau gal negerai taip maisyti g.gif kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 11 22, 13:04)
nu geras kaip saunu  thumbup.gif  o kiek laiko jau uzsiemi tomis kaukemis?


taip rimtai pradejau nuo vasaros galo...per vasara buvau apleidus,nes nera kada vasaroti reikia biggrin.gif o dabar jau tapo iprociu ir gan stipriu,nes darau i savaite nemaziau kaip po 3 kaukes,ir visokias 4u.gif aliejai silti,medus,mieles,citrinu sultys,zibalas ir skalavimai po kiekvieno plovimo visokiom zolem doh.gif drauges jau juokiasi,sako zolininke tapai,pilni namai visko lotuliukas.gif bet rezultatas uz save kalba ir iki vasaros tikrai nesustosiu... tik va su dazymu nezinau ka daryt...tie siausiukai ir anksciau augdavo,bet va nusidazydavau ir jie matyt nutrupedavo..uz tai plaukai ir nestorejo ir nedidejo ju apimtis unsure.gif ...
kol kas nzn ka rinktis ar sveikus plaukus ar grazius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 22, 16:09)

kol kas nzn ka rinktis ar sveikus plaukus ar grazius  lotuliukas.gif

Va, būtent, ir pas mane dažymo klausimas tebėra atviras doh.gif Jau šaknys šviečia oho ho, bet ką daryti, bijau dažyti. Jei jau rinkčiausi dažymą kažin kokius dažus geriau naudoti? Į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį>
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 22, 16:45)
Va, būtent, ir pas mane dažymo klausimas tebėra atviras  doh.gif Jau šaknys šviečia oho ho, bet ką daryti, bijau dažyti. Jei jau rinkčiausi dažymą kažin kokius dažus geriau naudoti? Į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį>


as zadejau tamsinti plaukus,visada buvau blondine...saugiau galvojau..bet nieko neiseis...saknys ataugineja sviesesnes ir jei tamsinsiu tamsiau nei tamsi blondine (medaus spalva) tai saknys bus sviesesnes doh.gif kas man l. negrazu.. teks turbut eiti i kirpykla ir dazyti visa galva kokia sviesia naturalia..man gerai ima pigmentas..ka darysi...atsiauginti naturalius reiktu nemazai metu,ilgi plaukai mano.. unsure.gif tik va,bijau kad to siausiuko virsugalvyje su ta pacia diena ir nebeliks.. nzn..

jei dazysit pirma karta geriau pasitarkite su kirpeja,aisku dazai geriausiai beamonjakiniai..nors kazkiek saugiau plaukams 4u.gif
Atsakyti
Vakar 4 valandas laikiau kaukę alyvuogių aliejus+medus+cinamonas+ricinos aliejus. Išplovus plaukučiai buvo tokie minkšti. Labai patiko.

O šiai esu didelė naminių kaukių gerbėja, jas su nedidelėmis pertraukomis naudoju jau gerus dvejus metus. Rezultatas- blizgantys it šilkiniai plaukai, tačiau mano bėdos- plaukų slinkimo ir plonų plaukų- tai niekaip neįtakoja...
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 22, 17:09)
jei dazysit pirma karta geriau pasitarkite su kirpeja,aisku dazai geriausiai beamonjakiniai..nors kazkiek saugiau plaukams  4u.gif

Žiūrėjau vienus dažus, pavadinimo gerai neprisimenu, bet buvo parašyta, kad sudėtyje perkosidas blink.gif Na vnz. be amoniako, bet su peroksidu g.gif O kokią dar dažų buna? Visi ko gero arba su amoniaku arba su peroksidu? blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(lauraa @ 2009 11 23, 15:10)
Vakar 4 valandas laikiau kaukę alyvuogių aliejus+medus+cinamonas+ricinos aliejus. Išplovus plaukučiai buvo tokie minkšti. Labai patiko.


Va šita kaukė man taip pat super. thumbup.gif
Vakar tepiau ant plaukų "Repeinoje maslo" tą visų išgirtąją, bet rezultatas man nepatiko. Plaukai sukritę, matyt blogai išsiplovė, nes atrodo kaip neplauta galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 23, 16:40)

Vakar tepiau ant plaukų "Repeinoje maslo" tą visų išgirtąją, bet rezultatas man nepatiko. Plaukai sukritę, matyt blogai išsiplovė, nes atrodo kaip neplauta galva doh.gif


blogai isplovet tiesiog ir tiek... plaukus skalauti rieikia dvigubai ilgiau nei muilinam sampunu...kazkur skaiciau.. smile.gif neismeskit pabande tik karta.. mirksiukas.gif

Atsakyti
4u.gif
sveikos,o as pasidariau tokia plauku kauke: kadangi pati kepu namine duona,tai paemiau duonos raugo, ipyliau saltalankiu aliejaus, imusiau kiausini isplakiau viska ir 2val palaikiau, plaukai tapo purus, svelnus, stiprus ir pradeda atauginet, taip pat lb gerai nuo pleiskanu mirksiukas.gif
Atsakyti