Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(etamo21 @ 2010 01 22, 05:45)
o ka esi naudojus ar naudoji kad patiko plaukam?mano tokia pat situacija tai gal pristaikysiu sau mirksiukas.gif

naudoju kaukę: medus, alyvuogių aliejus, kiaušinio trynis. Vėliau dar pradėjau į ją dėt cinamono. Šitos kaukės man labai teigiamai plaukus veikė thumbup.gif Taip pat turiu linų sėmenų aliejaus, sezamo sėklų aliejaus, tai teplioju irgi kaip kaukes. Sezamo aliejų tai daugiau odai naudoju, bet ir plaukams kartais. Bet mano plaukams labiau tiko kaukės su medum, negu gryni aliejai, nes jei dažniau pateplioju, plaukas apsunksta jau unsure.gif
Aj dar turiu ricinos aliejaus, tai įmaišau į medaus kaukes kartais, kartais su kitais aliejais maišau, jis man nuo slinkimo padeda 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif va sedziu issitepusi plauku saknis svoguno sultimis,bet nepraskidziau vandeniu,kita syki praskiesiu. Siandien pirma karta dariau smile.gif Labai plaukai slenka,taip pat jeigu rasiu zadu eit pasidaryti ramuneliu arbatos nuoviro ir isplovus praskalauti,o jeigu nerasiu tai tiek to 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
merginos,kaip manot,ar nieko tokio šildyti medų?nes jis pas mane labai tirštas,sunku kaukę pasidaryti,o pašildžius skystas patampa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2010 01 26, 12:35)
Sveikos  4u.gif
merginos,kaip manot,ar nieko tokio šildyti medų?nes jis pas mane labai tirštas,sunku kaukę pasidaryti,o pašildžius skystas patampa  ax.gif

Manau,nieko tokio.As tai paprasciausiai idedu puodeli su medum i dubeneli su karstu vandeniu,ir jis atsyla ir tada jau geriau tepasi.Nors bet kokios konsistencijos ji uztept man vergelis. smile.gif
Atsakyti
Na siaip ne taip uzsitepiau biggrin.gif glitumas nenusakomas,ant saknu sunku tept,bet po biskiuka...sumaisiau medu su aliejumi.cinamono neturejau.bet vat tas aliejus...nesvarbu gal,jog maistui labiau orientuotas?labai jau norejau siryt darytis ta kauke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2010 01 26, 13:14)
Na siaip ne taip uzsitepiau  biggrin.gif  glitumas nenusakomas,ant saknu sunku tept,bet po biskiuka...sumaisiau medu su aliejumi.cinamono neturejau.bet vat tas aliejus...nesvarbu gal,jog maistui labiau orientuotas?labai jau norejau siryt darytis ta kauke  lotuliukas.gif

o cia sita kauke sausiems plaukams? o beje vien su kiausiniu jeigu darai koks poveikis? g.gif
Atsakyti
Na nusiploviau tą kaukę po poros valandų,ilgiau laikyti negalėjau,na tai kažinau..Plaukai švelnūs,blizga,tačiau pridavė man gelsvą atspalvį biggrin.gif esu blondinė,tai tas geltonumas man nelabai patinka,tačiau per kelis kartus manau nusiplaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovenote69 @ 2010 01 22, 22:31)
Labas vakaras  4u.gif  va sedziu issitepusi plauku saknis svoguno sultimis,bet nepraskidziau vandeniu,kita syki praskiesiu. Siandien pirma karta dariau smile.gif Labai plaukai slenka,taip pat jeigu rasiu zadu eit pasidaryti ramuneliu arbatos nuoviro ir isplovus praskalauti,o jeigu nerasiu tai tiek to  4u.gif

as niekaip neisdristu svoguno kaukiu darytis del kvapo. Issiplauna normaliai jis? g.gif

Ir dar klausimas toms, kurios darosi kaukes su kiausiniu. Iki siol visada naudojau tik tryni, bet kazkaip pasidare gaila vis ta baltyma ismest ( doh.gif lotuliukas.gif ) nu nesunaudoju as jo vieno niekur. Galvoju gal reikia pradet su visu kiausiniu kaukes daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 01 26, 21:51)
as niekaip neisdristu svoguno kaukiu darytis del kvapo. Issiplauna normaliai jis? g.gif

Ir dar klausimas toms, kurios darosi kaukes su kiausiniu. Iki siol visada naudojau tik tryni, bet kazkaip pasidare gaila vis ta baltyma ismest ( doh.gif  lotuliukas.gif ) nu nesunaudoju as jo vieno niekur. Galvoju gal reikia pradet su visu kiausiniu kaukes daryti? g.gif

cia panos skaiciau kepa is baltymu sausainiukus thumbup.gif
o baltymo geriau nedek- supuls gumulais, nuo karsto vandens denaturuosis, bus balti gabaliukai plaukuose, kurie sunkokai issirankioja 4u.gif ir be to, kiek girdejau baltymas ne tox vertingas kaip trinys, bet gal as klystu, pataisykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 01 26, 23:06)
cia panos skaiciau kepa is baltymu sausainiukus  thumbup.gif
o baltymo geriau nedek- supuls gumulais, nuo karsto vandens denaturuosis, bus balti gabaliukai plaukuose, kurie sunkokai issirankioja  4u.gif ir be to, kiek girdejau baltymas ne tox vertingas kaip trinys, bet gal as klystu, pataisykit  blush2.gif

rimtai, kazkaip pati apie denaturavima nepagalvojau doh.gif nu nieko, teks ir toliau ispilinet ta baltyma, nes sausainiu tai nelabai turiu laiko kept doh.gif
Atsakyti
jau baltymo tai tikrai nereikia plaukams, sutepkit ant veido vietoj kaukes, berods pasausina jis. kieno normali oda, tyik visam veidui, kieno jautri ar sausa-geriau netepti. mano misri, tai tepu kakta, smakra ir nosi. svelni palieka oda, tempimas tiesa smarkus, bet nusiplovus po kokiu 10-15min.normaliai
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2010 01 26, 13:35)
Sveikos  4u.gif
merginos,kaip manot,ar nieko tokio šildyti medų?nes jis pas mane labai tirštas,sunku kaukę pasidaryti,o pašildžius skystas patampa  ax.gif

As sildziau,bet man nepatiko su medum,plaukai siurkstus labai po to buvo unsure.gif
Atsakyti