Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(Victorious @ 2010 02 05, 16:43)
Aš šiaip ant sausų tepu, bet esu youtube video mačiusi, kad prieš tepant aliejų plaukus dar paprastu vandeniu supurškia, kad drėgni būtų  g.gif

tai čia dėl to, kad priemonės skalsiau naudotųsi. Prieš dažant plaukus irgi patariama plaukus sudrėkinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 02 05, 17:43)
Aš šiaip ant sausų tepu, bet esu youtube video mačiusi, kad prieš tepant aliejų plaukus dar paprastu vandeniu supurškia, kad drėgni būtų  g.gif

Aciu,bandysiu pasiteplioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 05, 18:46)
tai čia dėl to, kad priemonės skalsiau naudotųsi. Prieš dažant plaukus irgi patariama plaukus sudrėkinti. smile.gif

Tai čia ir nuo dažų dar priklauso, nes bent mano bandytus bespalvius reik tept ant būtinai v i s i š k a i sausų ir jokiom priemonėm neteptų plaukų.
Aš galvoju, tas aliejus ant sušlapintų plaukų gal dar ir drėgmę kažkiek fiksuoja g.gif Pavyzdžiui, kaip kremus ar serumus patariama tepti ne ant visai nusausintos odos, kad būtų geresnis drėkinantis efektas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 vasario 2010 - 17:57
QUOTE(Victorious @ 2010 02 04, 13:06)
Kuo šią kaukę pagerina grietinė? Kol kas dar nesu jos plaukams naudojusi smile.gif

Nezinau kuo pagerina, bet anksciau dedavau majoneza (geresni ta, be konservantu), kazkur buvau prisiskaiciusi, kad irgi plaukams gerai, o si karta pabandziau grietine, kazkada turejau pirktine kauke plaukams su pieno proteinais, pagalvojau nepakenks ir grietine biggrin.gif
O siaip man patinka toks derinys, aliejus, trinys, majonezas arba grietine, medus, tada suplaku viska su sakute, ir gaunasi tirsta, lyg kremas, kaip pirktine kauke, patogu uztepti. Kita karta bandysiu sudrekinti plaukus, gerai kad perskaiciau, nezinojau g.gif
Atsakyti
Esu bandžius majonezo kaukes, bet kažkokio ypatingo poveikio ir nepastebėjau g.gif Nemažai kas kritikuoja majonezo naudojimą plaukams, nes jo sudėty yra acto, kuris linkęs sausint..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 vasario 2010 - 18:22
QUOTE(Victorious @ 2010 02 05, 18:21)
Esu bandžius majonezo kaukes, bet kažkokio ypatingo poveikio ir nepastebėjau  g.gif Nemažai kas kritikuoja majonezo naudojimą plaukams, nes jo sudėty yra acto, kuris linkęs sausint..

Taip, aisku majoneze yra priemaisu, gal grietine net geriau unsure.gif
Actas taip, sausina plaukus, bet tuo paciu metu priduoda blizgesi, atsimenu mano mociute skalaudavo plaukus actu. Zodziu kiekvienas renkasi, kas jam tinka. As manau dabar kaitaliosiu, darysiu viena karta su grietine, kita su majonezu. rolleyes.gif
Bet noreciau ka nors naujo isbandyti, reikia paieskoti nauju receptuku bigsmile.gif
Atsakyti
Išbandžiau kaukę 1 šaukštas medaus,1 šaukštas alyvuogių aliejaus,1 šaukštas ricinos aliejaus,kiaušinio trynys.Jau po pirmo karto buvau patenkinta.Plaukai tapo minkštesni,švelnesni.Mažiau riebaluojasi.Plaudavau kas 2-3 dienas.Po kaukės praėjo 4 ir plaukai kaip vakar plauti.Esu patenkinta,dėsiu dabar pastoviai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 02 08, 16:32)
Išbandžiau kaukę 1 šaukštas medaus,1 šaukštas alyvuogių aliejaus,1 šaukštas ricinos aliejaus,kiaušinio trynys.Jau po pirmo karto buvau patenkinta.Plaukai tapo minkštesni,švelnesni.Mažiau riebaluojasi.Plaudavau kas 2-3 dienas.Po kaukės praėjo 4 ir plaukai kaip vakar plauti.Esu patenkinta,dėsiu dabar pastoviai thumbup.gif

Man atrodo, kelis kartus perplovėt ar šiaip daugiau šampūno sunaudojot norėdama tą kaukę iš plaukų išplaut, tai ir plaukai daugiau pasausinti liko, todėl ir nesusiriebino taip greit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 08 vasario 2010 - 15:03
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 02 05, 17:41)
vartau anadien cosmopolitan'a (ne nauja)...raso kad jokie aliejai nedaug naudos duoda plaukams... g.gif  atseit, tik profesionalios prieziuros (suprask: pirk kaukes, balzamus is sarmos) priemones gali pagelbeti  doh.gif  supykau ant cosmo  biggrin.gif  tongue.gif

mesk lauk ta s... cosmo, as jau 10m nedraugauju su bulvariniais skaitalais, renkuosi info is rimtu saltiniu, taip kad uz naturalius aliejukus geriau nieko nesu atradusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 02 08, 16:03)
Man atrodo, kelis kartus perplovėt ar šiaip daugiau šampūno sunaudojot norėdama tą kaukę iš plaukų išplaut, tai ir plaukai daugiau pasausinti liko, todėl ir nesusiriebino taip greit biggrin.gif

Nesigincyju tikrai,bet atrodo ploviau kaip visada.Gali buti ir isitikinimas,bet faktas,kad jauciuosi patenkinta.O ko daugiau reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 02 08, 14:32)
Išbandžiau kaukę 1 šaukštas medaus,1 šaukštas alyvuogių aliejaus,1 šaukštas ricinos aliejaus,kiaušinio trynys.Jau po pirmo karto buvau patenkinta.Plaukai tapo minkštesni,švelnesni.Mažiau riebaluojasi.Plaudavau kas 2-3 dienas.Po kaukės praėjo 4 ir plaukai kaip vakar plauti.Esu patenkinta,dėsiu dabar pastoviai thumbup.gif


oho, net maziau riebaluojasi, as tai buvau kelis kartus galus pasitepus alyvuogiu aliejum ir ploviau tikrai normaliai, bet neissiplove, atrode kaip neplauti...
o ant saknu irgi tepi? ziuriu daug kas giria sita kauke, manau reiks pabandyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(diamant @ 2010 02 08, 23:05)
oho, net maziau riebaluojasi, as tai buvau kelis kartus galus pasitepus alyvuogiu aliejum ir ploviau  tikrai normaliai, bet neissiplove, atrode kaip neplauti...
o ant saknu irgi tepi? ziuriu daug kas giria sita kauke, manau reiks pabandyt wink.gif

Tepiau ir ant saknu ir galiukus mirksiukas.gif
Atsakyti