Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(sky-copy @ 2009 10 17, 17:45)
as ir darau svogunu kauke cia prisiskaicius  4u.gif seip labai patiko tik dabar dar idejau obuolio ir reikejo morkos taciau neturejau  smile.gif

ta prasme sultis spaudziat ir tepat plaukus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aqva @ 2009 10 16, 14:08)
Tai vat prisipirkau visokiu arbatu (ajeru, dilgeliu, varnalesu), kolkas ploviau tik su ajeru nuoviru, tai labai patiko nes plaukai buvo labai svelnus ir nuime ta puruma truputi, bet dabar vat dariau jau nuovira is visu arbatu dar tik bandysiu nes dar sedziu su kauke,kuria dariau ir kiausinio trynio, ricinos aliejaus, vitamino e, vitamino a, cemeryciu vandens. tai vot ir iskilo dabar man toks klausimas gal galit padeti?



QUOTE(aqva @ 2009 10 16, 14:37)
Drėkinamoji ir maitinamoji plaukų kaukė:
1 kiaušinio trynys
1 arb. šaukštelis aliejinio vitaminų A, E, ir D tirpalo
3 lašai medicininio žibalo
1 arb. šaukštelis čemeryčių vandens
1 arb. šaukštelis ricinos aliejaus

Vaistinėj perkant visus tuos vitaminų tirpalus? Ar realiai matomos jie turi naudos? 4u.gif
Kur perkant medicinį žibalą? Aš tik kosmetinio esu radusi g.gif
Atsakyti
[quote=aistuliaa,2009 10 16, 20:30]
Arbatmedis ar rozmarinas padeda? Nes arbatmedi naudoju veidui, tai gal reikia ir plaukams pamaisyti man jo g.gif
Matau gal ir rozmarinu nusipirkti, ziuriu sm daug kas naudoja biggrin.gif
Kur tu ji perki? smile.gif nes va radau ekologiskiproduktai.lt, idomu ar geras jis ten g.gif
Papildyta:

as perku Metos EA (prekybcentruose buna ) rozmarinu patinka labiau - stiprina plaukus, skatina augima, padeda nuo slinkiimo, taip pat jy veidui naudoju, o arbatmedis-mazina riebalavimasi, ir nuo slinkimo gelbsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 10 18, 15:33)
as perku Metos EA (prekybcentruose buna ) rozmarinu patinka labiau - stiprina plaukus, skatina augima, padeda nuo slinkiimo, taip pat jy veidui naudoju, o arbatmedis-mazina riebalavimasi, ir nuo slinkimo gelbsti  smile.gif

O kuris AE, įlašintas į šampūną, daugiau spindesio suteiktų? ax.gif
Atsakyti
[quote=Paradoksualė,2009 10 16, 22:59]
paverdu apie 20 min. ir leidziu atvest...kadangi uzsiverdu dideli kieki (apie 2 litrus) tai susipilu i "bambali" ir i saldytuva smile.gif o sudetis: azuolo zieve,berzu lapai,dilgeles,svogunu lukstai ir dilgeles 4u.gif "zaidziu" apie menesi... rezultatas tikrai jauciasi...nepatingekit mirksiukas.gif

o puiki mintis del bambalio smile.gif
as ir darydavausi nuovirus dilgele-ajeru saknys- varnalesu saknys-berzu lapai, va dar nusisperinsiu ir svogunu lukstu idesiu, azuolo zeve nepatiko nes smirdejo beverdant ir plauka man tamsindavo, bet patyngedavau kas kiekviena plovima pasigalmint nuoviro blush2.gif
Dabar darysiu su bambalio pagalba, as proporciju nelabai zinau, 2litram uztektu visko po saujele det? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 17, 09:27)
nu sakykim po sauja visko imu,kadangi apsirupinus esu is kaimo zolem visokiom tai nelabai ten porcijas ziuriu,zodziu viralas gaunasi tamsus ir stiprus  smile.gif
ir po kiekvieno plovimo skalauju,mirkau plaukus jame..  bet pazaisti reikia reikia..nuo karto vieno stebuklu nebus,kantrybes ir laiko  4u.gif


O pataikiau su sauja smile.gif Mano zoles-saknys ir is kaimo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2009 10 18, 14:39)
O kuris AE, įlašintas į šampūną, daugiau spindesio suteiktų? ax.gif


Citrinu EA, pati nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 10 18, 15:44)
Citrinu EA, pati nebandziau.

Skaičiau, kad jis rekomenduojamas riebiems. Įdomu, nenusausintų plaukų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 18 spalio 2009 - 13:56
LABAS PANELES... smile.gif ZODZIU GAL GALIT PATARTI... TURIU SVIESIUS PLAUKUS, NUO DAZYMO JIEMS SAKES ... KIEKVIENA DIENA JIE MAN VIS PATRUMPEJA, KAI SUKUOJU.... GALIUKAI LABAI KRENTA.. JOKIOS KAUKES PIRKTINES NEPADEDA... AISKU NORIU ILGU PLAUKU, BET MANAU NEPAVYKS MAN JU UZSIAUGINTI verysad.gif NESIOJU SINJONA, BET JIS MANE TAIP UZKNISA.. SEGIOTIS IR SEGIOTKIIS.... GELBEKIT... ISDUOKIT KOKIA KAUKIA KAD PLAUKAI TOKIE SAUSI NEBUTU IR GALIUKAI NEKRISTU?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 10 18, 14:39)
O kuris AE, įlašintas į šampūną, daugiau spindesio suteiktų? ax.gif

Mandarinų arba ylang-ylang 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ausrinee19 @ 2009 10 18, 15:44)
LABAS PANELES... smile.gif  ZODZIU GAL GALIT PATARTI... TURIU SVIESIUS PLAUKUS, NUO DAZYMO JIEMS SAKES ... KIEKVIENA DIENA JIE MAN VIS PATRUMPEJA, KAI SUKUOJU.... GALIUKAI LABAI KRENTA.. JOKIOS KAUKES PIRKTINES NEPADEDA... AISKU NORIU ILGU PLAUKU, BET MANAU NEPAVYKS MAN JU UZSIAUGINTI verysad.gif  NESIOJU SINJONA, BET JIS MANE TAIP UZKNISA.. SEGIOTIS IR SEGIOTKIIS.... GELBEKIT... ISDUOKIT KOKIA KAUKIA KAD PLAUKAI TOKIE SAUSI NEBUTU IR GALIUKAI NEKRISTU?

Kol šviesinsi juos visokiais cheminiais dažais, beviltiška stengtis. O šiaip tų kaukių čia daugybė, skaityk temą ir rasi pagal turimus produktus ką sau pritaikyti 4u.gif Su sudegintais plaukais, kaip bebūtų gaila, bet turėsi atsisveikinti, nes atgaivinti negyvus plaukus nepadės jokia "stebuklinga" kaukė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 16, 20:21)
Norėjau toje temoje parašyti, bet uždarė biggrin.gif

Taigi:
Čemeryčių vanduo, ricinos aliejus ir medus tinka tik plaukų šaknims, nes jie sausina.
Rozmarinų eterinis aliejus skatina plaukų augimą ir stabdo slinkimą, o arbatmedžio eterinis aliejus nuo pleiskanų, tik eterinius reikia lašinti į kokius nors bazinius aliejus(migdolų, kokosų, makadamijų ir kt). Šaukštui aliejaus 5-6 lašai eterinio 4u.gif

sveikos merginos,turiu problema siuo metu del didelio slinkimo plauku,net baisu darosi,kur eini namie visur mano plaukai.tai ka perskaiciau pagaliau jusu temuke ir jau antra kauke bandau.na ziuresime kas bus.dabar sedziu su svogunu kauke doh.gif ,na jauciu kvapa bet ko nepadarysi del plauku kad butu grazus.
dar manau reiks nuoviru pasidaryti.
Norejau paklausti kur perkate Rozmarinu alieju?
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 17, 19:39)
ta prasme sultis spaudziat ir tepat plaukus?  smile.gif

sultis spaudziu, nes ktaip sunku juos isrinkt is galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2009 10 18, 19:08)
Norejau paklausti kur perkate Rozmarinu alieju?

Aš pirkau vaistinėje tokį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 18 spalio 2009 - 18:40
QUOTE(ernesin @ 2009 10 18, 20:40)
Aš pirkau vaistinėje tokį 4u.gif

Ir jaučiasi poveikis? Žvilgesni plaukai nuo EA? ax.gif
Atsakyti