Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

Inga654
aciu,kiek daug kaukiu,tikrai pasinaudo verta 4u.gif
va cia tau uz info
user posted image
Papildyta:
QUOTE(tik drugelis @ 2010 03 10, 23:53)
Ne tik i medu (as darau kauke be medaus, nes man medus nelabai tinka)
Cinamona - paprasta, malta.
Kava - uzplikau tokia gan stipria, veliau praleidziu pro sieteli (kad tirsciu neliktu, nes darau be jokiu aparatu), tada jau pacia kavyte dedu (pilu) i kaukes.


o ten su tais tirsciais negalima trint?jauciu po to sunku butu isplaut is poilgiu plauku g.gif
Atsakyti
noreciau labai pasidaryti kauke su kava, bet ar nepatamsins man sviesiu plauku? kiek kartu per savaite darote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 03 11, 17:43)
Papildyta:
o ten su tais tirsciais negalima trint?jauciu po to sunku butu isplaut is poilgiu plauku  g.gif


Turbut galima ir su tirsciais, bet man be ju smagiau, manau, kad lengviau isisplauna.

Kaip tik siandien dariau kauke su kava (ir dar cinamonu, kiausiniu tryniais, varnalesu ir ricinos alejais, kedru EA)... Man skanumelis wub.gif

Beja, sviesiems plaukams su kava nedaryciau - man rodos, kad gali nudazyti plaukus.
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2010 03 11, 20:06)
noreciau labai pasidaryti kauke su kava, bet ar nepatamsins man sviesiu plauku? kiek kartu per savaite darote?  g.gif


Nedrisciau blondiniu vietoje darytis kaukes su kava, itariu kad patamsint gali g.gif. Gal ramuneliu nuoviru geriau praskalauti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 11, 16:52)
Tada supermama nereikalinga, viska galim rast googlej biggrin.gif


doh.gif doh.gif doh.gif


Vat, dar vienas copy paste apie plauku kaukes rolleyes.gif

I.

* 2-jų kiaušinių tryniai (geriau iš ten, kur yra gaidys lotuliukas.gif ),
* 1- šaukštas medaus,
* 2- šaukštai konjako (tiks ir brendis),
* 1- citrinos sultys (prieš spaudžiant sultis citriną gerai nuplauti ir nuplikinti verdančiu vandeniu).

Viską gerai sumaišyti ir ištepti galvą. Laikyti apie 20 minučių. Kad nesudžiūtų paviršius, galima apsukti galvą rankšluosčiu, nors tai nebūtina. Išplauti galvą šiltu vandeniu. Jokių šampūnų nereikia. Toliau formuoti šukuoseną, kaip esate įpratę.

II.

* kefyras (ištepti plaukus, apsukti rankšluoščiu ir palaikyti 2 val.),
* kiaušinio trynys (išplauti galvą, vietoj šampūno),
* ramunėlių nuoviras (praskalauti).

Po kefyro kaukės plaukus galima išplauti ir šiltu vandeniu su muilu.

Kiekvieną kartą plaunant šviesius plaukus galima praskalauti ramunėlių nuoviru ( labai patogu naudoti parduodamas vaistažoles, supakuotas maišeliais), o tamsius dilgėlių. Tamsiems plaukams taip pat tinka keli lašai žibalo įlašinto į vandenį, skirtą skalavimui.

III.

* juoda ruginė duona užpilta karštu vandeniu,
* šaukštas garstyčių (dedama atšaušud),
* 1-kiaušinio trynys (dedama ataušus).

Ištepti plaukus šiuo mišiniu, po 10 minučių išplauti. Galima plauti plaukus ir vien tik užplikyta juoda duona.

Dar vienas labai paprastas ir efektyvus plaukų stiprinimo mišinys:

IV.

* sutarkuotas svogūnas - 4dalys,
* medus - 1dalis.

Sumaišyta košelė įtrinama į išplautų plaukų šaknis, galva aprišama rankšluoščiu ir palaikoma 40 minučių. Po to išplaunami plaukai šiltu vandeniu be muilo. Jei plaukai sausi, galima įpilti alyvų ar kukurūzų aliejaus.

Esant riebiai odai, patartina plaukų pašaknes kas kelinta diena įtrinti beržo, alksnio, gluosnio, dilgėlių lapų, medetkos šakučių, arba ramunėlių ištrauka- 4 valgomieji šaukštai vaistažolių pusei litro degtinės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 11 kovo 2010 - 20:28
QUOTE(cognac @ 2010 03 11, 20:06)
noreciau labai pasidaryti kauke su kava, bet ar nepatamsins man sviesiu plauku? kiek kartu per savaite darote?  g.gif

Kaip tik siandien dariau kauke su kava smile.gif Nors esu sviesiaplauke, bet manes nenudaze, be be.. tongue.gif Tik va nieko negaliu pasakyti apie sviesiu plauku praskalavima kava..gali siaip ir nudazyti g.gif Reikes paeksperimentuoti biggrin.gif
Atsakyti
as kaip tik vakar su kava galva skalavau masazavau, i puodeli dejau 3saukstus kavos uzplikiau,atveso nukosiau ir ityniau i galvos oda ,palaikiau byskuti smile.gif koks efektas nezinau, tik noriu,kad plaukai greiciau augtu thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi šiandien kavą išbandžiau. Praskalavau ja plaukus, palaikiau 20min ir nuskalavau vandeniu. Tikiuosi sustiprins šaknis, skaičiau daug kur, kad slinkimą stabdo.
O visas aliejines kaukes kol kas metu į šalį, darysiu kokio mėnesio pertrauką, nes nuo jų man apsunko plaukai ir slinkt pradėjo doh.gif Jau kelios savaitės kaip pastebėjau, kad jei aliejum tepu, ar kaukę darau, tai baisiai slenka poto planant ir šukuojant. Tai ta proga paguglinau ir radau ne vieną straipsnį sakantį, kad pastovus aliejaus naudojimas gali apsinkint šaknis ir sukelt slinkimą...pasirodo ir taip būna unsure.gif
Atsakyti
o kaip tik jusų norėjau paklausti apie kavos tirsčius, dažo jie plaukus ar ne ir žiū kaip tik apie tai pastaruoju metu ir kalbėjotes biggrin.gif .taigi kad ir kaip keistai nuskambetu norečiau kad jie patamsėtų(visiskai nenoriu dažyti jų dažais ir vėl iš naujo "susivaryti" plauku biggrin.gif) taigi pagalvojau apie kavos tirsčius. ir šiaip plaukam bus į naudą biggrin.gif mano plaukų spalva tokia pilkai ruda, tai norėčiau, kad įgautų rudą spalvą. tai nežinau galvoju kada nors reiks padaryti tokį ekperimentą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simbucke @ 2010 03 16, 19:23)



Man rodos, kad plauku dazymui kava nelabai tinka...
Isivaizduoju, jog rizika yra, kad gali kazkiek patamsinti blond plaukus (ypac nenaturalius, nes is tokiu plauku pigmentas yra dirbtinai pasalintas ir kavai tarsi yra kur vieta uzimti). Tuo tarpu, kai plaukas turi savo pigmenta (pvz. ruda), tai vargu ar zenkliai spalva pasikeis.
Bet lauksim eksperimentu rezultatu 4u.gif Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 03 12, 17:17)

O visas aliejines kaukes kol kas metu į šalį, darysiu kokio mėnesio pertrauką, nes nuo jų man apsunko plaukai ir slinkt pradėjo

Taip ir buna kai "permylim" plaukus su aliejais... as vadinu tai "nutukimu" plauku biggrin.gif kad to nebutu reikia kaukes daryti reciau,pakankinti plaukus tik plovimu be jokiu kitu priemoniu. mirksiukas.gif ... juk jei dedam aliejines kaukes,paskui dar kondic.,balzamus pylam,tepam aliejukais vel po plovimo doh.gif tai isivaizduokit kaip plauka "tukinam" biggrin.gif ...
Atsakyti
kiausinis, medus ir ricinos aliejus, palaikyti 20 min, karta per dvi savaites, super efektas
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 03 17, 11:56)
Taip ir buna kai "permylim" plaukus su aliejais... as vadinu tai "nutukimu" plauku  biggrin.gif kad to nebutu reikia kaukes daryti reciau,pakankinti plaukus tik plovimu be jokiu kitu priemoniu. mirksiukas.gif ... juk jei dedam aliejines kaukes,paskui dar kondic.,balzamus pylam,tepam aliejukais vel po plovimo  doh.gif tai isivaizduokit kaip plauka "tukinam"  biggrin.gif ...


Tai "uzfundini" bado dieta? biggrin.gif Kol nepapraso plaukuciai nors mazo "kasnelio"?...
Visiskai sutinku del alieju ir kad reiketu pertraukas daryti, bet visai be nieko palukus palikti man kazkaip schmoll.gif Kai darau "poilsi" nuo alieju, tai bent su kokiu zoleliu nuoviru praskalauju, ta pacia kava ar dar ka....
Atsakyti