Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(Geriuke @ 2011 09 13, 14:57)
Mergytes,gal kuri zinot is kur gaut raidziu sablonu,kur juos atsispaudini,issikerpi ir puosi kambari?Niekur nerandu verysad.gif

Aš pati pasidariau Word'e A4 formato lape po 1 raidę, o poto atsispausdinau ant spalvotų lapų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2011 09 15, 10:25)
Aš pati pasidariau Word'e A4 formato lape po 1 raidę, o poto atsispausdinau ant spalvotų lapų  4u.gif







as ir taip pasidariau Worde paskui beliko tik spalvoto popieriaus nusipirkt ir atspauzdinti smile.gif aciu jums visom uz idejas sestadieni svesim savo maziuko 1metuku gimtadieni thumbup.gif is cia puikiu ideju pasiemiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2011 09 15, 09:25)
Aš pati pasidariau Word'e A4 formato lape po 1 raidę, o poto atsispausdinau ant spalvotų lapų  4u.gif

Nemoku as word naudotys blush2.gif Gal paaiskinkit kaip tai daroma mirksiukas.gif
Atsakyti
isgoogling alphabet stencils,atsispausdink ir turesi... 4u.gif
Atsakyti
Tiuosi mamyte Paslydau nesupyks blush2.gif ax.gif kad pacituosiu ja is kitos temos, bet cia labai labai tinka vaiku stalui bigsmile.gif niam niam ir labai grazu ir skanu ir paprasta (cia labai super stala ruosianciai mamai biggrin.gif )


QUOTE(paslydau @ 2011 10 12, 07:35)

pasirodom mes, kad snd i darzeli isnesem skanestus rudenelio sventiniam staliukui smile.gif

user posted image

user posted image



QUOTE(paslydau @ 2011 10 12, 07:59)
o ten tie uzkandziai tai kriauses padas, varskyte uztepta ir akytes - vynuogiu puseles, nosyte - morka, lupos - slyvos skilteles smile.gif dar pasake naujiena kad iki penktadienio ir darzoviu darbeli atnesti, tai vel reikes galva lauzyti smile.gif

Atsakyti
svesim po savaites sunaus 4 metuku gimtadieni, tema indenai, gal kokiu ideju turite
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2011 10 21, 14:02)
svesim po savaites sunaus 4 metuku gimtadieni, tema indenai, gal kokiu ideju turite

indenu tema stai toki torta esu dariusi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 10 21, 15:00)
indenu tema stai toki torta esu dariusi
user posted image


o kokias dekoracijas namie darei?
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2011 10 23, 13:14)
o kokias dekoracijas namie darei?

manes tik prase kad padaryciau,bet ne mes sventem.
tai kiek sake,bus apsirenge ta tema, o svente vyko bare
Atsakyti
Mes uz poros geru savaiciu svesim sunaus antraji gimtadieni. si tema labai sauni, labai daug geru ideju. Taigi namus puosimes taip:
uzrasas su gimtadieniu ant sienos
daug balionu
nuo sviestuvo link sienu kelios virvutes ant kuriu skalbiniu segtukais prisegtos nuotraukos nuo gimimo
kadangi sventeje bus seneliai, proseneliai, kristateviai ir pora vaikuciu, tai maistas bus ivairus. patieksiu ir karsta.
stengsiuos nuotraukeliu ikelt po visko
Atsakyti
As per gimtadieni visada foto darau ant sienos ax.gif ...nuo ...iki...

user posted image



Ant stalo turejome pora sunkvezimiu masinu su saldainiais ir sausainiais, gaila foto nerandu..

Papildyta:
siemet nupirkau toki dalykeli,
user posted image

Patiko,kad viskas sudeta,net tie popieriukai, mase, sokolado mase ir net draze, tai visai liuks manau bus,duosiu paciam jubiliatui juos puosti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 30, 22:15)
Patiko,kad viskas sudeta,net tie popieriukai, mase, sokolado mase ir net draze, tai visai liuks manau bus,duosiu paciam jubiliatui juos puosti smile.gif

kur tokiu yra pirkt? bigsmile.gif nematyta...
Atsakyti