Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaiko gimtadienio stalas
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
RIMGAILĖ
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 04 25, 18:04)
Na alyvuogiu ne kiekvienas ir suauges valgo,o kiausiniai,pomidorai ir kt darzoves labai valgomos maniskes.
*

o mano sunelis nuo 1,5m alyvuoges taip slamscia, kad net reikia slepti lotuliukas.gif arba saugoti, jei sveciuose doh.gif

Pamacius, kokios mamos saunuoles ir as jau susigundziau grazumynais smile.gif nors sakiau savo trimecio gimtadienyje apsieisiu tik krepseliais su idarais ir namie kepta pica ax.gif
leguska69
pasirodau ir as kaip atrode musu gimtadienio stalas praeita savaitgali

http://public.fotki.com/leguska69/leguska69/p5209296.html
remini
mes irgi po šventės 4u.gif
stalui neturėjau daug laiko puošti,tai tiesiog gėlytėm iš daržo papauošiau 4u.gif bet vaikams buvo dzin, nes nuo batuto nesitraukė lotuliukas.gif
čia keletas foto ax.gif
sidrulka
visų stalai vau gražuoliai ir dekoraicjos super gražios thumbup.gif wub.gif

mes irgi pasirodysim, kai tėvelis sutvakrys foto, tik toli gražu neprilysgtam tokiems grožiams.... blush2.gif

ir iš viso prieš kiek dienų jūs pradedate ruošti gimtadienio vaišes? gal turit daug pagalbinkų? na, vieną naktį užsiėmiua sausianiukų ir keksiukų gamyba, aišku gavosi kieti doh.gif nors prie receptų superiniai komentarai- oi kokie minkštučiai, skanučiai ir pan.... gimtadienio dieną sukomės dviese nuo pat ryto ir tai dar liko keli suplanuoti patiekalai nepagaminti, o jau ir tiap be jokių didelių puošybų doh.gif doh.gif doh.gif

bet šiaip šventė praėjo gan šauniai- visiems buvo akcijų atrakcijų ir linksmybių thumbup.gif dar gerai, kad geras oras, tai bent jau karštas patiekalas atkrito- na, tiksliua vyras užsiėmė šašlyko kepimu....
egzotikaa
leguska69, man neatidaro nuorodos Idek foto cia per www.radikal.ru (prisek ir nukopijuok nr 2 koda, visi matys foto cia)

remini, viskas labai labai grazu. wub.gif kaip fainai tiem, kurie gime siltuoju metu laiku ir gali svente svesti jua lauke, sildant saulytei wub.gif Saunuole

QUOTE(sidrulka @ 2012 05 29, 11:52)
ir iš viso  prieš kiek dienų jūs pradedate ruošti gimtadienio vaišes?
*

kepinukai, kurie per nakti nesudzius (riesuteliai, grybukai, sukti vafliai, na dar zele (jau nekepinukas )is vakaro) o visa ita gimtadienio diena karsta.gif
leguska69
nu bandau idet:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
egzotikaa
QUOTE(leguska69 @ 2012 05 29, 14:02)
nu bandau idet:

*

wub.gif labai patiko ouoliuku ideja bigsmile.gif o ten ant tu lapeliu, kas surasyta - to menesio pasiekimai?
Baranka
Gera diena. Gal kas pasidalins patirtimi, kaip ruosiate vaises gimtadieniui i darzeli? Aukletoja ispejo, kad torto nenesti. Belieka tik saldainiai ir grybukai... Ka galima idomaus paruosti? blush2.gif
Tatuskes
Mes i darzeli neseme tik keksiukus ir sulciu,gan simboliskai ,bet visi buvo patenkinti thumbup.gif
user posted image
skorpyte
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 31, 18:12)
Mes i darzeli neseme tik keksiukus ir sulciu,gan simboliskai ,bet visi buvo patenkinti  thumbup.gif
http://images21.fotki.com/v850/photos/1/11...P4050010-vi.jpg[/img]
*

Fantastiški keksiukai...... Pati darei?
Tatuskes
QUOTE(skorpyte @ 2012 05 31, 18:51)
Fantastiški keksiukai...... Pati darei?
*

oi ne ,paciai tiek laiko ir kantrybes nebutu uzteke doh.gif blush2.gif
turim puikia kepejele Klaipedoje kuri daro tikrus sedevrus wub.gif
Baranka
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 31, 19:12)
Mes i darzeli neseme tik keksiukus ir sulciu,gan simboliskai ,bet visi buvo patenkinti  thumbup.gif
*

Labai dailu. Tik vargu ar man pavyks tokiu grozybiu gauti blush2.gif Gal kas dar kokia ideja turi, ka i darzeli nunesti (20 vaiku!)?
ingauk
QUOTE(Baranka @ 2012 06 01, 13:49)
Labai dailu. Tik vargu ar man pavyks tokiu grozybiu gauti  blush2.gif  Gal kas dar kokia ideja turi, ka i darzeli nunesti (20 vaiku!)?
*

visada tiek nesu tai reikia jau ir galva pasukti kai ne pirmi metai smile.gif bet tai gali buti ir spuryges aplietos sokoladu ar bulvyte su pabarstukais, labai graziai ziurisi ir vaikam patinka, sakotis, jeigu torto naminio ar pirktinio neleidzia valdzia smile.gif sausainukai idomesniu formu kepti namuciuos smile.gif
egzotikaa
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 31, 16:53)
oi ne ,paciai tiek laiko ir kantrybes nebutu uzteke  doh.gif  blush2.gif 
turim puikia kepejele Klaipedoje kuri daro tikrus sedevrus  wub.gif
*

wub.gif labai grazus keksiukai
gal galite pasidalinti tos kepejos kuri is klaiedos duomenimis bigsmile.gif man iri tokiu reiktu ax.gif
kokios kainos pas ja?
Tatuskes
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 01, 20:43)
wub.gif labai grazus keksiukai
*

Aciu,mums irgi labai patiko wub.gif
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 01, 20:43)
gal galite pasidalinti tos kepejos kuri is klaiedos duomenimis  bigsmile.gif man iri tokiu reiktu  ax.gif
*

Jeigu naudojates facebooku,tai susiraskite ten Ramune Budrikiene na kainos manau pagal susitarima,bet siaip kas liecia tortus ,keksiukus ,sausainukus tai isties daro tikrus meno sedevrus bigsmile.gif thumbup.gif tad atitinkamos ir kainos 4u.gif
puuupi
Na va, atsventem 4-aji gimtadieni.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
smilty
QUOTE(puuupi @ 2012 06 21, 19:58)
Na va, atsventem 4-aji gimtadieni.
user posted image
*

Super thumbup.gif piratu tema. Vandens ideja thumbup.gif Laivas tortas koks fainas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
egzotikaa
puuupi, superrrrrrrrrrrrr labai labai patiko man jusu idejos, iR vandenuko ideja biggrin.gif ir darzoviu pateikimas siaudeliais, viskas graziai apgalvota, suderinta SAUNUOLE 4u.gif
puuupi
QUOTE(smilty @ 2012 06 21, 19:19)
Super  thumbup.gif  piratu tema. Vandens ideja  thumbup.gif  Laivas tortas koks fainas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 22, 20:33)
puuupi, superrrrrrrrrrrrr labai labai patiko man jusu idejos, iR vandenuko ideja  biggrin.gif ir darzoviu pateikimas siaudeliais, viskas graziai apgalvota, suderinta SAUNUOLE  4u.gif
*

Aciu blush2.gif Ideju galvoj zymiai daugiua buvo, bet va laiko pritruko, nes gimtadieni planavom svest svetur ir netiketai planai pasikeite cool.gif

O va darzoves pacios pirmos nuo stalo dingo biggrin.gif
egzotikaa
QUOTE(puuupi @ 2012 06 22, 21:09)
O va darzoves pacios pirmos nuo stalo dingo  biggrin.gif
*

biggrin.gif as irgi jas pirmiausiai kibciau biggrin.gif o koks ten padazas paprikoje???
ir kas ten ireminta remeliuose ant stalo?

idekite savo idejas ir i teminiu gimtadieniu tema mirksiukas.gif
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=768998

piratu temai dar tikru ir skrynia an stalo su pinigeliais sokoladiniais bigsmile.gif
puuupi
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 25, 13:47)
biggrin.gif as irgi  jas pirmiausiai kibciau  biggrin.gif o koks ten padazas paprikoje???
ir kas ten ireminta remeliuose ant stalo?

piratu temai dar tikru ir skrynia an stalo su pinigeliais sokoladiniais  bigsmile.gif
*

Ten paprastas humusas, is parduotuves blush2.gif

Turejom ir skrynia, ir sokoladiniu pinigeliu, tik ne ant stalo, nes ten ir taip niekas netilpo cool.gif

Remelyje ten visokios piratu frazes ir su jais susije zodeliai (ahoy, yohoho ir pan.)
egzotikaa
user posted image
niukse
Vaje vaje mamytes ideju keliem metams i prieki prisikaupiau thumbup.gif DIIIDELIS Jum DEKUI!! Saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(puuupi @ 2012 06 21, 21:58)
user posted image

*

Sakykit prasau mamytes kaip padaryti tokia zydra zele? LABAI LABAI prasau nes musu gimtadienis jureiveliu tema tai man ju ziauriai reikia doh.gif
puuupi
QUOTE(niukse @ 2012 06 28, 17:52)
Vaje vaje mamytes ideju keliem metams i prieki prisikaupiau  thumbup.gif  DIIIDELIS Jum DEKUI!! Saunuoles  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sakykit prasau mamytes kaip padaryti tokia zydra zele? LABAI LABAI prasau nes musu gimtadienis jureiveliu tema tai man ju ziauriai reikia  doh.gif
*

Dariau su maistiniais dazais smile.gif Pacia zele dariau is zelatino (aptikau kelis lapelius spintelej) pagal instrukcijas, idejau keleta lasiuku dazu ir dar skonio turejau braskinio uzsilikusio.
niukse
QUOTE(puuupi @ 2012 06 28, 22:40)
Dariau su maistiniais dazais smile.gif Pacia zele dariau is zelatino (aptikau kelis lapelius spintelej) pagal instrukcijas, idejau keleta lasiuku dazu ir dar skonio turejau braskinio uzsilikusio.
*

Uuuui kaip gerai kad atsiliepet bigsmile.gif Aha maistiniais dazais, turiu zydru kur tortams naudoju tvarkoj, o kaip ten visa kita gal galetumet smulkiau? matot be proto nemegstu zele tai niekad jos ir nedarau nebent is pokeliu vyrui uzpilu biggrin.gif
Kiek tu zelatinos lapeliu ant kiek vandens? O koki ten skoni naudojot nes sirupas tai nudazys zele g.gif ? Ten toki kur pvz. Asdoj yra ( nes matau kad jus is UK ax.gif )prie kepimo prekiu visokiu galiu naudot? ( pavyzdziui Orange flavour kur raso), o tai cukraus irgi reikia dadet?
Nepykit kad taip prikibau nu bet taip ziauriai reikia tokiu melsvu zeliuku i laiveliu tema mirksiukas.gif
Beje zinokit jusu fotke su laivu tai net isisaugojau nereali ideja thumbup.gif
puuupi
QUOTE(niukse @ 2012 06 28, 20:55)
Uuuui kaip gerai kad atsiliepet  bigsmile.gif Aha maistiniais dazais, turiu zydru kur tortams naudoju tvarkoj, o kaip ten visa kita gal galetumet smulkiau? matot be proto nemegstu zele tai niekad jos ir nedarau nebent is pokeliu vyrui  uzpilu biggrin.gif
Kiek tu zelatinos lapeliu ant kiek vandens? O koki ten skoni naudojot nes sirupas tai nudazys zele  g.gif ? Ten toki kur pvz. Asdoj yra ( nes matau kad jus is UK  ax.gif )prie kepimo prekiu visokiu galiu naudot? ( pavyzdziui Orange flavour kur raso), o tai cukraus irgi reikia dadet?
Nepykit kad taip prikibau nu bet taip ziauriai reikia tokiu melsvu zeliuku i laiveliu tema  mirksiukas.gif
Beje zinokit jusu fotke su laivu tai net isisaugojau nereali ideja  thumbup.gif
*

Dabar smulkiai nepasakysiu kaip ta zele dariau, ryt pasiknisiu spintelej, gal dar liko pakuote. Siaip manau ant visu zelatino ipakavimu raso kaip paruost, kiek vandens imt ir t.t.
Cukraus dejau truputuka, o tie skoniai tai taip, kaip tik Asdoj ir pirkau biggrin.gif
Internete nemazai maciau ideju jureiviu tema cool.gif ten visokiu minciu prisigaudyt galima wink.gif
Gailė
gal kas zinote, kur galima įsigyti dekoracijų, papauošimų su traukinuku?
niukse
blush2.gif
QUOTE(puuupi @ 2012 06 29, 01:51)
Dabar smulkiai nepasakysiu kaip ta zele dariau, ryt pasiknisiu spintelej, gal dar liko pakuote. Siaip manau ant visu zelatino ipakavimu raso kaip paruost, kiek vandens imt ir t.t.
Cukraus dejau truputuka, o tie skoniai tai taip, kaip tik Asdoj ir pirkau biggrin.gif
Internete nemazai maciau ideju jureiviu tema  cool.gif ten visokiu minciu prisigaudyt galima wink.gif
*

Nu gi tiksliai bet as ir blondine doh.gif juk ant pakuotes raso radau kiek vandens. Tik skonio nusipirkt dar reikes ir bus man zeliukai, vyras bus apakes kad toookia zele padariau pati lotuliukas.gif nes jis labai ja megsta o as nedarau nes nemoku
Jo jo prasikuiciau jau internete susikaupiau biski ideju siai temai, tai ir sita zele ten maciau tik nesupratau kaip padaryt o cia gi ziu mamytes jau dare yra thumbup.gif po gimtadienio tikrai pazadu nuotraukyciu ikelt smile.gif jei oras nenuvils svente bus lauke, visokie papuosimai bus ta tema ir spalvine gama suderinta, vaika rengsiu jureiveliu, ir sveciu paprasiau kad kanors jureivisko jei turi, ar bent jau balto-melyno apsirengtu nuotraukos bus grazesnes, torta darysiu taip sia tema.

Tik va su zaidimais man sunku verysad.gif Nu neisradinga as sitam reikale blush2.gif Ka cia galima butu sugalvot i ta tema g.gif g.gif

Ai dar klausimelis prie to pacio - Kur pirkot tuos indelius kur zele supilta nes puodeliai persiauri o tokiu kaip dubeneliu as nerandu.
puuupi
QUOTE(niukse @ 2012 06 29, 09:23)
Tik va su zaidimais man sunku  verysad.gif  Nu neisradinga as sitam reikale  blush2.gif  Ka cia galima butu sugalvot i ta tema  g.gif  g.gif
----
Ai dar klausimelis prie to pacio - Kur pirkot tuos indelius kur zele supilta nes puodeliai persiauri o tokiu kaip dubeneliu as nerandu.
*

Maziems vaikams zaidimu isvis nereik, pripust balionu, burbulu ir uztenka biggrin.gif As siemet pirma karta tik kelis zaidimukus pasiuliau. Vaikam zymiai smagiau buvo laive zaist biggrin.gif jei turit didesniu kartoniniu deziu, galit koki sumeistraut smile.gif
----
indelius pirkau Sainsbury's, buvo prie vienkartiniu lekstuciu. priespaskutine diena aptikau smile.gif galvojau teks pirkt stiklinius indelius skirtus orkaitej kept ka (ramekins atrodo jie vadinas)
niukse
QUOTE(puuupi @ 2012 06 29, 22:40)
Maziems vaikams zaidimu isvis nereik, pripust balionu, burbulu ir uztenka biggrin.gif As siemet pirma karta tik kelis zaidimukus pasiuliau. Vaikam zymiai smagiau buvo laive zaist biggrin.gif jei turit didesniu kartoniniu deziu, galit koki sumeistraut smile.gif
----
indelius pirkau Sainsbury's, buvo prie vienkartiniu lekstuciu. priespaskutine diena aptikau smile.gif galvojau teks pirkt stiklinius indelius skirtus orkaitej kept ka (ramekins atrodo jie vadinas)
*

Aciu labai kad taip nuosirdziai viska papasakojot 4u.gif
s ir maniau nupirksiu burbulu, balionu dar appildomai pripusiu tegu zeme ritinejas kai vaikai begios, O zaidimu tai as galvojau tik del vyresniu nes bus keli vaikuciai ir 5, 9 metu tai galvoju kuom cia juos uzimti kad turetu kaveikti g.gif .Ne neturiu tokiu deziu sumeistrauciau laiva tikrai neradau temos kur visokie tokie uzsiemimai vaikam sakiau reiks paguglint kanors gal rasiu. Dar galvoju turim baseineli lauke gal sakau paleist kokiu popieriniu laiveliu ir vaikai galetu meskerioti juos ale kur tokia atributika idomu gaut su kuo ten meskeriot g.gif
sidrulka
QUOTE(niukse @ 2012 06 30, 13:15)
Aciu labai kad taip nuosirdziai viska papasakojot  4u.gif
s ir maniau nupirksiu burbulu, balionu dar appildomai pripusiu tegu zeme ritinejas kai vaikai begios, O zaidimu tai as galvojau tik del vyresniu nes bus keli vaikuciai ir 5, 9 metu tai galvoju kuom cia juos uzimti kad turetu kaveikti  g.gif .Ne neturiu tokiu deziu sumeistrauciau laiva tikrai neradau temos kur visokie tokie uzsiemimai vaikam sakiau reiks paguglint kanors gal rasiu. Dar galvoju turim baseineli lauke gal sakau paleist kokiu popieriniu laiveliu ir vaikai galetu meskerioti juos ale kur tokia atributika idomu gaut su kuo ten meskeriot  g.gif
*

sveiki,

galit duot nebūtinai žvejoti iš prūdo.... į prūdą siūlyčiau paleisti popierinisu laivelius su palinkėjimais jubiliatui. o ,,šžvejot" galit duoti vyresniems vaikučiams bandant pataikyti prie kelnių nugarinės dalies pririštą pieštuką ir patakyti su juom į butelį. dar duočiau užduotėlę- žuvies kontūrai ant didelio popieriaus lapo ir užrištom akim spalvinti tą žuvytę- gali dalyvauti ir suaugę. galit duot kokią užduotėlę: surast skirtumus tarp žuvyčių arba suskaičiuoti kiek žuvyčių plaukia į dešinę, kiek į kairę... galit susirasti internete kokį eilėraštį apie žuvytes ar jūreivius, praleisti tam tikrus žodžius, o paskui skaitote garsiai ir liepiat svečiams pasakyti žodį, kuris atsako į klausimą ,,ką", arba ,,koks" ir pan (priklausomai nuo to, koks žodis praleistas- kokia kalbos dalis) ir taip gaustie naujos kūrybos linksmą eilėraštuką smile.gif

galit išmėtyti kur nors kambaryje/ teritorijoje , kur švęsite žuvytes su klausimais apie jubiliatą, ir lai tie vyresni vaikučiai ieško tų žuvyčių, o paskui į klausimus atsakinės visi svečiai - už teisingus atsakymus- prizai 4u.gif

kūrybinės sėkmės 4u.gif

sorrriukas, ne toje temoje aš čia pasisakiua su tom užduotėlėm blush2.gif
rokeda
Labai sauniu ideju prisiskaiciau. Gal kas uzmate, ar esat dare PAUKSCIU tema.
Buciau labai dekinga
*Star*
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 28, 00:18)
*

Čia tai fantastiškas stalas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bet man tokiam kantrybės neužtektų lotuliukas.gif
sidrulka
pagaliau įkelsiu ir aš keletą foto , kad ir mėnesiu pavėluotai, bet kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekada biggrin.gif

tik gaila, kad mūsų tėvelis nelabai pastabus ir kai ko nenufotografavo - , vaisių drugelio, svečių - moterų forminių keksiukų - vabaliukų puošybos....

saldus stalas
user posted image

vitražinių drugelių sodas... (sausainiukai gan kietoki gavos, o tas ,,langelis"- tai iš vis reikia išdaužti kūjukiu lotuliukas.gif ; šiaip pastovėję kelias dienas patys sausainiukai atidrėko, suminkštėjo..... )
user posted image

keksiukai....
user posted image

tortas ... įsivaizdavau ir pageidavau kiek kitokio- gražesnio, bet tiko ir toks kuklutis... savrbiausia, jog buvo skanus thumbup.gif
user posted image

bendras vaišių stalas... nieko ypatingo.... lėkštelės ir puodeliai su drugeliais, ant staltiesės skylamušio pabarstukai ,,drugeliai", patiekaliukai sudėti į drugelio formos lėkšteles... ant šiaudelių- drugeliai-lipdukai, smeigtukai- namų gamybos...
user posted image

user posted image

galutinis desertas- drugelių žele- dariau kelių spalvų, bet.... gavosi vienspalviai, nes pasirodo per karštą želę pyliau vieną ant kitos doh.gif
user posted image
X-iuke
QUOTE(sidrulka @ 2012 07 13, 08:31)
pagaliau įkelsiu ir aš keletą foto , kad ir mėnesiu pavėluotai, bet kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekada biggrin.gif

tik gaila, kad mūsų tėvelis nelabai pastabus ir kai ko nenufotografavo - , vaisių drugelio, svečių - moterų  forminių keksiukų - vabaliukų puošybos....

*

Labai grazhus gimtadienio drugeliu stalas smile.gif wub.gif
axma
Labai grazus ir vasariskas gimtadienio stalas thumbup.gif thumbup.gif
sidrulka
dėkoju 4u.gif ax.gif bet kad čia viskas paprastai ir kukliai ax.gif
jau kurpiu naujas idėjas vyresnėlės dukrytės kalėdiniam gimtadieniui- bus tema,,,gyvūnėliai", kaip tik į prakartėlės temą biggrin.gif
Jinafire
QUOTE(rokeda @ 2012 07 06, 00:26)
Labai sauniu ideju prisiskaiciau. Gal kas uzmate, ar esat dare PAUKSCIU tema.
Buciau labai dekinga
*

As esu dariusi angry birds tema. Buvau idejus kelias nuotraukytes- jei idomu, praverskit tema mirksiukas.gif
Papildyta:
Merginos, o gal turit kokiu patiekaslu ideju gimtadienio temai- Strawberry Shortcake. Atributikos uzsipirkom, dabar reikia galvot, kaip maista pagamint g.gif Butu braskiu- nebutu galvos skausmo schmoll.gif Is ko jas dabar man pasidaryti? biggrin.gif
egzotikaa
QUOTE(DoVuKe @ 2012 07 13, 18:12)
Butu braskiu- nebutu galvos skausmo  schmoll.gif  Is ko jas dabar man pasidaryti?  biggrin.gif
*

padarykite senoviniu keptu braskiu su glaistu (nebutinai jas daryti is krakmolo, bulves kaip senoveje, galima kaip kitos kepa is meduolines teslos, tik nuglaisto paskui kaip braskyte essen.gif)

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...803802&st=0

Papildyta:
doh.gif blush2.gif jus jau apie tai pati pagalvojote, nes ziuriu idetoje temoje apie grybukus,ir t.t. jus jau diskutuojate apie tas braskes biggrin.gif
dar galima kokia braskine zele padaryti g.gif arba jei turite saldytu braskiu is ju ka nors sumastyti - zele, su varske, jogurtu sluoksniuoti g.gif

Papildyta:
uzmaciau fb wub.gif gal kam irgi tiks i Kitty tema bigsmile.gif wub.gif
user posted image

cia yra pauksciukas i PAUKSCIU gimtradienio tema mirksiukas.gif
user posted image
*Star*
Sidrulka, gražiai viskas ok, bet mane juokas suėmė- o tas daiktas su geltonu kakliuku labiausiai į temą lotuliukas.gif
sidrulka
QUOTE(*Star* @ 2012 07 15, 18:37)
Sidrulka, gražiai viskas ok, bet mane juokas suėmė- o tas daiktas su geltonu kakliuku labiausiai į temą   lotuliukas.gif
*

na, ...kadangi kartu buvo švenčiamas ir mamos gimtadienis, tai kaip ir.... blush2.gif o šompanas- tai likęs nuo Dovilės krikštynų ax.gif
*Star*
QUOTE(sidrulka @ 2012 07 15, 21:17)
na, ...kadangi kartu buvo švenčiamas ir mamos gimtadienis, tai  kaip ir....  blush2.gif o šompanas- tai likęs nuo Dovilės krikštynų ax.gif
*

Aaa, tai jūs čia dvigubą šventę šventėt bigsmile.gif

O man dar įdomu, paskutinėj foto kur tokie žele keksiukai kokie ar kas? g.gif bigsmile.gif Taip įdomiai atrodo
sidrulka
QUOTE(*Star* @ 2012 07 15, 20:56)
Aaa, tai jūs čia dvigubą šventę šventėt  bigsmile.gif

O man dar įdomu, paskutinėj foto kur tokie žele keksiukai kokie ar kas?  g.gif  bigsmile.gif Taip įdomiai atrodo
*

na, ten bandžiau daryti sluoksniuotą spalvotą žele ir paskui spaudėm drugelius su formele, bet... pasirodo per karštą želę pyliau ir visi mano sluoksniai susimaišė doh.gif gyveni ir mokaisi biggrin.gif 4u.gif kitą kartą sakiua bnadysiu daryti žele gabaliukus grietinėlėje
*Star*
QUOTE(sidrulka @ 2012 07 16, 00:38)
na, ten bandžiau daryti sluoksniuotą spalvotą žele ir paskui spaudėm drugelius su formele, bet... pasirodo per karštą želę pyliau ir visi mano sluoksniai susimaišė doh.gif  gyveni ir mokaisi biggrin.gif  4u.gif  kitą kartą sakiua bnadysiu daryti žele gabaliukus grietinėlėje
*

Bet įdomiai gavosi thumbup.gif
dzordze29
QUOTE(puuupi @ 2012 06 22, 23:09)
Aciu  blush2.gif  Ideju galvoj zymiai daugiua buvo, bet va laiko pritruko, nes gimtadieni planavom svest svetur ir netiketai planai pasikeite  cool.gif

O va darzoves pacios pirmos nuo stalo dingo  biggrin.gif
*

bepigu jums ten UK ruosti gimtadienius, kai ir pasiula visokioms dekoracijoms didele...O ka jau kalbet apie Lt???? Nebent as jau tokia buka ir nesugebu susiieskot doh.gif
Jakatta
QUOTE(dzordze29 @ 2012 07 18, 15:31)
bepigu jums ten UK ruosti gimtadienius, kai ir pasiula visokioms dekoracijoms didele...O ka jau kalbet apie Lt???? Nebent as jau tokia buka ir nesugebu susiieskot doh.gif
*

Yra yra. Ir ieskot perdaugiausiai nereikia. Prekybos centruose , kur yra balionu parduotuves pvz. Party line tikrai rasite ivairiu.
Aisku pasirinkimas ne toks didelis,kaip U.K. ...

Ir internetu ziuriu jie prekiauja:
http://www.e-balionai.lt/Gimtadienio-preke...artiniai-indai/
egzotikaa
cia idomiu patarimu, zaidimu ir maisto ideju sioms gimtadienio temoms bigsmile.gif

Džiunglių šventė

Kėglinės vakarėlis

Pasakos šventė

Piratų vakarėlis

Puota ūkyje

Roko vakarėlis

http://www.dansukker.lt/lt/vakar%C4%97lis_vaikams.aspx

QUOTE(ingrida625 @ 2011 10 22, 08:44)
user posted image
*

bigsmile.gif kaip tik vasarai
QUOTE(nakvisa @ 2011 05 02, 14:20)
ai dar galvoju nusipirkti vafliu ledam,ledu deze,ivairiu skoniu,spalvu ir geometriniu figuru saildainiuku ir juos dekoruoti su vaikais...
user posted image
*

egzotikaa
QUOTE(DoVuKe @ 2012 07 13, 18:12)
Merginos, o gal turit kokiu patiekaslu ideju gimtadienio temai- Strawberry Shortcake.
*

user posted image

user posted image
puuupi
QUOTE(dzordze29 @ 2012 07 18, 14:31)
*

Musu beveik visos dekoracijos buvo parsisiustos is ivairiu internetiniu puslapiu nemokamai.beliko tik atsispausdint, sukarpyt ir suklijuot mirksiukas.gif Sita galim apasidaryt bet kurioj saly gyvenant. biggrin.gif

O as jau ieskau ideju kitiem metam cool.gif

DOLLILYTE
QUOTE(puuupi @ 2012 07 25, 19:30)
Musu beveik visos dekoracijos buvo parsisiustos is ivairiu internetiniu puslapiu nemokamai.beliko tik atsispausdint, sukarpyt ir suklijuot  mirksiukas.gif Sita galim apasidaryt bet kurioj saly gyvenant.  biggrin.gif

O as jau ieskau ideju kitiem metam  cool.gif
*

gal galit pasidalint nuorodom? ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.