Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(sidrulka @ 2012 07 13, 08:31)
pagaliau įkelsiu ir aš keletą foto , kad ir mėnesiu pavėluotai, bet kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekada biggrin.gif

tik gaila, kad mūsų tėvelis nelabai pastabus ir kai ko nenufotografavo - , vaisių drugelio, svečių - moterų  forminių keksiukų - vabaliukų puošybos....



Labai grazhus gimtadienio drugeliu stalas smile.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazus ir vasariskas gimtadienio stalas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
dėkoju 4u.gif ax.gif bet kad čia viskas paprastai ir kukliai ax.gif
jau kurpiu naujas idėjas vyresnėlės dukrytės kalėdiniam gimtadieniui- bus tema,,,gyvūnėliai", kaip tik į prakartėlės temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rokeda @ 2012 07 06, 00:26)
Labai sauniu ideju prisiskaiciau. Gal kas uzmate, ar esat dare PAUKSCIU tema.
Buciau labai dekinga



As esu dariusi angry birds tema. Buvau idejus kelias nuotraukytes- jei idomu, praverskit tema mirksiukas.gif
Papildyta:
Merginos, o gal turit kokiu patiekaslu ideju gimtadienio temai- Strawberry Shortcake. Atributikos uzsipirkom, dabar reikia galvot, kaip maista pagamint g.gif Butu braskiu- nebutu galvos skausmo schmoll.gif Is ko jas dabar man pasidaryti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DoVuKe @ 2012 07 13, 18:12)
Butu braskiu- nebutu galvos skausmo  schmoll.gif  Is ko jas dabar man pasidaryti?  biggrin.gif

padarykite senoviniu keptu braskiu su glaistu (nebutinai jas daryti is krakmolo, bulves kaip senoveje, galima kaip kitos kepa is meduolines teslos, tik nuglaisto paskui kaip braskyte essen.gif)

http://www.supermama...?...803802&st=0

Papildyta:
doh.gif blush2.gif jus jau apie tai pati pagalvojote, nes ziuriu idetoje temoje apie grybukus,ir t.t. jus jau diskutuojate apie tas braskes biggrin.gif
dar galima kokia braskine zele padaryti g.gif arba jei turite saldytu braskiu is ju ka nors sumastyti - zele, su varske, jogurtu sluoksniuoti g.gif

Papildyta:
uzmaciau fb wub.gif gal kam irgi tiks i Kitty tema bigsmile.gif wub.gif
user posted image

cia yra pauksciukas i PAUKSCIU gimtradienio tema mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Sidrulka, gražiai viskas ok, bet mane juokas suėmė- o tas daiktas su geltonu kakliuku labiausiai į temą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 07 15, 18:37)
Sidrulka, gražiai viskas ok, bet mane juokas suėmė- o tas daiktas su geltonu kakliuku labiausiai į temą   lotuliukas.gif



na, ...kadangi kartu buvo švenčiamas ir mamos gimtadienis, tai kaip ir.... blush2.gif o šompanas- tai likęs nuo Dovilės krikštynų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 15 liepos 2012 - 19:18
QUOTE(sidrulka @ 2012 07 15, 21:17)
na, ...kadangi kartu buvo švenčiamas ir mamos gimtadienis, tai  kaip ir....  blush2.gif o šompanas- tai likęs nuo Dovilės krikštynų ax.gif


Aaa, tai jūs čia dvigubą šventę šventėt bigsmile.gif

O man dar įdomu, paskutinėj foto kur tokie žele keksiukai kokie ar kas? g.gif bigsmile.gif Taip įdomiai atrodo
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 07 15, 20:56)
Aaa, tai jūs čia dvigubą šventę šventėt  bigsmile.gif

O man dar įdomu, paskutinėj foto kur tokie žele keksiukai kokie ar kas?  g.gif  bigsmile.gif Taip įdomiai atrodo



na, ten bandžiau daryti sluoksniuotą spalvotą žele ir paskui spaudėm drugelius su formele, bet... pasirodo per karštą želę pyliau ir visi mano sluoksniai susimaišė doh.gif gyveni ir mokaisi biggrin.gif 4u.gif kitą kartą sakiua bnadysiu daryti žele gabaliukus grietinėlėje
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 07 16, 00:38)
na, ten bandžiau daryti sluoksniuotą spalvotą žele ir paskui spaudėm drugelius su formele, bet... pasirodo per karštą želę pyliau ir visi mano sluoksniai susimaišė doh.gif  gyveni ir mokaisi biggrin.gif  4u.gif  kitą kartą sakiua bnadysiu daryti žele gabaliukus grietinėlėje


Bet įdomiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2012 06 22, 23:09)
Aciu  blush2.gif  Ideju galvoj zymiai daugiua buvo, bet va laiko pritruko, nes gimtadieni planavom svest svetur ir netiketai planai pasikeite  cool.gif

O va darzoves pacios pirmos nuo stalo dingo  biggrin.gif

bepigu jums ten UK ruosti gimtadienius, kai ir pasiula visokioms dekoracijoms didele...O ka jau kalbet apie Lt???? Nebent as jau tokia buka ir nesugebu susiieskot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2012 07 18, 15:31)
bepigu jums ten UK ruosti gimtadienius, kai ir pasiula visokioms dekoracijoms didele...O ka jau kalbet apie Lt???? Nebent as jau tokia buka ir nesugebu susiieskot doh.gif


Yra yra. Ir ieskot perdaugiausiai nereikia. Prekybos centruose , kur yra balionu parduotuves pvz. Party line tikrai rasite ivairiu.
Aisku pasirinkimas ne toks didelis,kaip U.K. ...

Ir internetu ziuriu jie prekiauja:
http://www.e-baliona...artiniai-indai/
Atsakyti