Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(leibel @ 2012 09 28, 14:31)
Laba diena, na jau idėjų idėjų rolleyes.gif šaunuols mamytės thumbup.gif
gal pagelbėsit man, maniškis traukinių fanatikas, norėčiau padaryti traukinio dekoracijas ant sienų, gal kas užmatėt kur kokius trafaretus internete, būčiau begalo dėkinga už info, nes niekaip nerndu  unsure.gif

Traukinukai
http://www.google.lt...b...366&bih=648
Atsakyti
QUOTE(indreta @ 2012 09 29, 15:33)


oi kaip ačiū thumbup.gif aš ir per google ieškojau, bet kitaip įvedžiau tai ne ką ir radau doh.gif einu darbuotis, laikas tirpsta mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip pritvirtinti teletabio popierinę figurėlę prie šiaudelio?
Atsakyti
Mes vasarą dukrytės gimtadienį šventėme, tai vaišės buvo labai kuklios ir vaikiškos (meduoliai, zefyrai, žele, guminukai).

Mano mintis buvo tiesiog viską pateikti, kad būtų smagu. Boružėlių tema buvo.

Žele padariau užkauptuose hipp tyrelių inteliuose. Kompotą supyliau į butelius. Prikarpiau boružių, kuriomis puošiau indelius, girliandą. Daugiausiai kainavo tortas blush2.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 02 spalio 2012 - 11:49
QUOTE(*mamusikas* @ 2012 10 01, 13:12)
kaip pritvirtinti teletabio popierinę figurėlę prie šiaudelio?


yra pirkti dvipusiu lipniu juostu. viena puse priklijuosite prie teletabio biggrin.gif kita prie siaudelio - labai gerai laiko thumbup.gif

QUOTE(lairam @ 2012 10 02, 09:47)
Boružėlių tema buvo.


labai viskas grazu wub.gif as irgi planuoju dukrytes antraji gimtadieni boruzeliu tema wub.gif
dar i pievele galejote prismigstyti boruzeliu ant pagaliuku uzklijuotu wub.gif maciau kai googlinausi thumbup.gif aila, musu svente pavasri, namuose i laminata nesusmeigsi lotuliukas.gif planuoju geliu vazonuose apgyvendinti jas biggrin.gif nu bet dar mes turime tam laiko mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 02 spalio 2012 - 14:07
Iškepiau savo mažiui user posted image
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 10 02, 12:47)
Mes vasarą dukrytės gimtadienį šventėme, tai vaišės buvo labai kuklios ir vaikiškos (meduoliai, zefyrai, žele, guminukai).

Mano mintis buvo tiesiog viską pateikti, kad būtų smagu. Boružėlių tema buvo.

Žele padariau užkauptuose hipp tyrelių inteliuose. Kompotą supyliau į butelius. Prikarpiau boružių, kuriomis puošiau indelius, girliandą. Daugiausiai kainavo tortas   blush2.gif wub.gif
...

Labai gražu.

QUOTE(loret30 @ 2012 10 02, 18:35)
Iškepiau savo mažiui [url=http://www.part.lt/perziura

wow wub.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2012 10 02, 19:35)
Iškepiau savo mažiui


Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Loret30, wau..nuostabus brum brum tortas su Makvynu piešakyje wink.gif
Atsakyti
Jau paruosta sis bei tas ir musu gimtadieniui. Po savaitgalio butinai psirodysime jei spesiu nufotografuoti. biggrin.gif
Ačiū mamytems uz nuostabias idejas 4u.gif
Atsakyti
Ačiukas už pagyras mūsų tortukui...bet mažiui jis nelabai paliko įspūdžio,nes matė visą darbo eigą...sakiau daugiau tokios klaidos nedarysiu -puošiant savo vaikams tortus-neleisiu matyti...

Šiandien dičkei puošiu,tai bandysiu išsiūsti pas draugę kad pabūtų,arba puošiu kai nueis miegoti...nori mano 13-metė Simpsonų...o man jie nepatinka,tai va neapsisprendžiu-ieškau idėjų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loret30: 04 spalio 2012 - 10:03
QUOTE(loret30 @ 2012 10 02, 18:35)



Super torčiukas. Aš gaminu gan skaniai, tačiau mano maistas yra maistas. Iš jo meno padaryti nemoku smile.gif . Žaviuosi kulinarėm, kurių maistas yra gėris ne tik skrandžiui, bet ir akims 4u.gif
Atsakyti