Įkraunama...
Įkraunama...

Peršalimo ligos. Gydytojo konsultacija

QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 05, 15:33)
sveiki, turim dvi mergytes, 4 metu ir 9men, abi pastoviai serga, suserga viena, po savaites dveju jau kita serga, ir taip uzburtas ratas, didzioji per menesi i darzeli eina gal savaite, visa kita laika serga, nuejus pas gydytojus gaunam vis tuos pacius vaistus nuo kosulio (brontex, stodal, ventolin pakaitom naudojam), nes kosulys ir sloga niekada nepraeina, i nosi jau nieko nebelasinam tik juros vandeni, paskutiniu metu jau ir  temperatura auksta kilti pradejo, ko aksciau niekada nebudavo, gal mums reiketu kokiu papildomu tyrimu?  nes viskas tesiasi nuo sausio men, vaikai visai nusiple, o ir mums labai sunku.prasides tuoj vasara kokiais budais galetumeme jas stiprinti? zadu duoti zuvu taukus, vitamina c,dar esu girdejusi apie homeopatinius zirnelius, ar visa tai tinka, gal kazka jus dar pasiulysit?
pati dabar lasinuosi i nosi alijosiaus sultis skiestas, gal ir vaikams galima? ir naudoju toki sirupeli citrina, medus, alijosiaus sultys, ar vaikams tai galiu duoti, ar mazajai peranksti (9men)?

Laba diena.Aiškų,vasara gyvensite lauke,bet dar patarčiau vaikams pravesti imunostimuliacijos kursą vienų iš šiu vaistų :Bronchomunal-P3,5mg,Ribomunyl,arba Esberitox-N.Vyresne mergaite galima paskiepyti Pneumowax-23.Į nosį alijošiaus vaikams negalima,o sirupas yra kartus,galite bandyti duoti 4mt.mergaitei,bet mažajai -NE.Nežinau,koks Jūsų būtas,bet patarčiau pakvarcoti (dezinfekuoti)patalpas,nes atrodo ir Jus sergate.Homeopatiniai žirneliai vaikams netinka.Dar padarykite reakcija Mantu dėl galimos tuberkuliozes.
Atsakyti
Laba diena,
mano dickis (3 metu) taip pat labai daznai serga. I darzeli kelios dienos paeina, ir vel kelios savaites namie. Aisku apsikrecia ir mazasis. Sakykit, o kada geriausia pravesti ta imunostimuliacijos kursą? Pries rudeni? Ar dabar? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loora: 06 gegužės 2010 - 09:48
QUOTE(luli @ 2010 05 04, 13:34)
Aciu uz atsakyma 4u.gif .
Dar noriu pasitikslint ar teisingai supratau:imu 1furacilino tablete,dalinu i 8dalis,i dali praskiedziusu virintu 100ml vandens,gauta skiedini ,su svirkstu atmatuoju 10ml,ir sumaisau su 1 ampule adrenalino g.gif .(As cia taip ukiskai parasiau).Ar teisingai supratau g.gif .Aciu.

Laba diena.10 ml skiesto Furacilino+TIK 15 LAŠŲ Adrenalino iš ampules,tik 15 lašų.Į nosį po 2 laš.x3 kartus per diena.
Papildyta:
QUOTE(Loora @ 2010 05 06, 10:47)
Laba diena,
mano dickis (3 metu) taip pat labai daznai serga. I darzeli kelios dienos paeina, ir vel kelios savaites namie. Aisku apsikrecia ir mazasis. Sakykit, o kada geriausia pravesti ta imunostimuliacijos kursą? Pries rudeni? Ar dabar? Aciu  4u.gif

Sveiki.Te kursai trunka 5-6 men.,priklausomai nuo pasirinkto vaisto,norint mažiau sirgti rudenį-žiemą reikia pradėti vasara.
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 05 05, 12:33)
gerb.gyditoja
noreciau as jusu paklausti tokio dalyko,mano vaikui 1metai,1menesiukas,vaikutis pradejo sloguoti ir kositi,as manau ,kad nuo slogytes ,nes atroda,kad kai nosyte uzgulusi tai jis kosija,bet kas svarbiausia,kad neturi temperaturos ir dar jis man paliko labai ligoniukas,vis serga ir serga buvo neseniai pasveikes ,bet ziuriu vel sloga ir kosulys..nezinau kaip vaikuciui padeti visapusiskai pasveikti?as gyvenu ne lietuvoje ,o cia buvome pas gyditojus tai jie mums kisa paracetamoli ,o ne kitus vaistus..
ir dar noreciau paklausti mano vaikutis kartais tustinasi su maisto gabaliukais,ar tai rimta? ir dar kiek kartu tokiam vaikuciui valyti dantukus? nes buna kartais kvapiukas is burnytes..aciu uz atsakymus
Papildyta:

ir dar ar reikia duoti kazkokiu papildomu vitaminu vaikuciui? valgo jis daug ka ,tai apetitu kazkaip nesiskundziam..

Sveiki.Na,dėl slogos ir nedidelio kosulio nereikia nerimauti,tai pastovus vaikų "draugai",nestipriai sergant vystosi imunitetas.Patarčiau nevartoti bet kada Paracetemolį,tik prie aukštos temperatūros,nes veikia kepenis ir slopina imunine sistema.Dirbu daug metų,bet dar nemačiau vaikų,kurie nesirgtu kvėpavimo sistemos ligomis,daugiau ar mažiau,bet serga visi.Manau kvapas iš burnos ir nesuvirškinto maisto likučiai išmatose---problema dėl nepakankamo virškinimo,gal duodate maisto neatsižvelgus į amžių?Vaikams nuo 1mt.iki 3mt.turi būti atskirai gaminamas maistas,be prieskonių,tik druska,be konservuotų produktų,be kečiupų,be marinuotų ir riebių patiekalų,be grybų,ir pakankamai susmulkintas.Dantukai valomi 2kartus per diena,vitaminų nemėgstu,reikia gerai sureguliuoti maitinimą,kartais virškinimui pagerinti duoti Kreon,arba kitų fermentų.
Atsakyti
QUOTE(Gydytoja pediatrė @ 2010 05 06, 09:41)
Laba diena.Aiškų,vasara gyvensite lauke,bet dar patarčiau vaikams pravesti imunostimuliacijos kursą vienų iš šiu vaistų :Bronchomunal-P3,5mg,Ribomunyl,arba Esberitox-N.Vyresne mergaite galima paskiepyti Pneumowax-23.Į nosį alijošiaus vaikams negalima,o sirupas yra kartus,galite bandyti duoti 4mt.mergaitei,bet mažajai -NE.Nežinau,koks Jūsų būtas,bet patarčiau pakvarcoti (dezinfekuoti)patalpas,nes atrodo ir Jus sergate.Homeopatiniai žirneliai vaikams netinka.Dar padarykite reakcija Mantu dėl galimos tuberkuliozes.

mantu jau darytas, neigiamas, o sitam kursui cia patys turime nusipirkti ar pas gydytoja eiti kad israsytu?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 06, 15:02)
mantu jau darytas, neigiamas, o sitam kursui cia patys turime nusipirkti ar pas gydytoja eiti kad israsytu?

Sveiki.Galite nusipirkti patys,tik gerai perskaitykite instrukcija,nors tai nėra labai sudėtingą ,tik Esberitox-N parduodamas vokiečių vaistinėje Vilniuje.
Atsakyti
Esbiritoxo be deklaracijos ir recepto nieks neparduoda, nes jis nėra registruotas Lietuvoje.
Atsakyti
Sveiki. Mano vaikui sian pakilo temp.Jauciasi, kad labai persales, nes budingai kosti. Ar galima jam duot Coldrex'o. Jam 1.8metai
Atsakyti
sveiki,mano sūnui antra savaitė tęsiasi sloga o kosulys toks stiprus ypač naktimis negali net miegoti be sustojimo iki žiaukčiojimo,dieną kosėja mažiau tik tas nosies bėgimas....ir kojas kaitiname ir trinu rezorbanu ir gariname ir kalnai vaistų(stodalis,aktifedas,acc)toks jausmas kad niekas nepadeda visiškai o tik dar blogėja.du vakarus buvo 37,5,buvome kas gydytoją tai pasiklausė plaučiukus sakė nesigirdi nieko...taip kad kaip ir esame be pagalbos...kuo gydyti?ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 05 08, 20:38)
Sveiki. Mano vaikui sian pakilo temp.Jauciasi, kad labai persales, nes budingai kosti. Ar galima jam duot Coldrex'o. Jam 1.8metai

Sveiki.Patarčiau geriau duoti Ibufena,arba skysta Paracetamoli(vaistinėje skirtingais pavadinimais)---tik jei temperatūra virš 38,o šiaip geriau liepžiedžių-aviečių-čiobrelių arbatos ir kuo daugiau.
Papildyta:
QUOTE(Lotynė @ 2010 05 08, 19:46)
Esbiritoxo be deklaracijos ir recepto nieks neparduoda, nes jis nėra registruotas Lietuvoje.

Receptą gali parašyti šeimos gydytojas,o vaistine užsako ir atveža iš Vokietijos.
Papildyta:
QUOTE(ottile @ 2010 05 09, 08:23)
sveiki,mano sūnui antra savaitė tęsiasi sloga o kosulys toks stiprus ypač naktimis negali net miegoti be sustojimo iki žiaukčiojimo,dieną kosėja mažiau tik tas nosies bėgimas....ir kojas kaitiname ir trinu rezorbanu ir gariname ir kalnai vaistų(stodalis,aktifedas,acc)toks jausmas kad niekas nepadeda visiškai o tik dar blogėja.du vakarus buvo 37,5,buvome kas gydytoją tai pasiklausė plaučiukus sakė nesigirdi nieko...taip kad kaip ir esame be pagalbos...kuo gydyti?ką daryti?

Sveiki.Manau,Jums reikia padaryti plaučių nuotrauka,kartais nieko nesigirdi,o pakitimai plaučiuose yra.Ir kraujo tyrimą.Antra savaite---pakankamai ilgas laikas.Nuo kosulio galima duoti Prospaną arba Ventolina sirupą,padeda geriau nei Jūsų išvardinti vaistai.
Atsakyti
QUOTE(ottile @ 2010 05 09, 08:23)
sveiki,mano sūnui antra savaitė tęsiasi sloga o kosulys toks stiprus ypač naktimis negali net miegoti be sustojimo iki žiaukčiojimo,dieną kosėja mažiau tik tas nosies bėgimas....ir kojas kaitiname ir trinu rezorbanu ir gariname ir kalnai vaistų(stodalis,aktifedas,acc)toks jausmas kad niekas nepadeda visiškai o tik dar blogėja.du vakarus buvo 37,5,buvome kas gydytoją tai pasiklausė plaučiukus sakė nesigirdi nieko...taip kad kaip ir esame be pagalbos...kuo gydyti?ką daryti?

padarykit kraujo tyrima del mikoplazmu,90% cia jos sedi pas vaika,apie ka sako naktinis uzsikosijimas iki ziaukciojimo. tyrimas atliekamas geromedoj is pirstelio,nebrangus. plauciukuose ir neisgirsi nieko ir bendras kraujas nieko nerodys.
Atsakyti
Laba diena gerbiama gydytoja.Noreciau Jusu pasiteirauti.Mano sunui diagnozuotas 3-4 laipsnio adenoiditas.Siaip dideliu nusiskundimu neturime.Jam yra 2.4 men.Nakti kvepuoja graziai pro nosyte, niekada neknarkia.Tik daznai serga sloga, ir ta sloga ilgai uzsitesia.Santariskiu Loriste rekomenduoja operuotis, bet yra juk didele tikimybe kad jie ataugs ir iki mokyklos reiks operuotis dar karta. Vaikas del alergijos istirtas, niekam nera alergiskas.Nuo rugsejo menesio zadu pradeti vesti i dazreli.Labai bijau tu istisiniu slogu,bet opruotis irgi nesinori skubeti.Gal galite ka nors patarti? O gal yra kazkokiu homeopatijos budu apmazinti adenoidus, arba profilkatiniu priemoniu stengtis isvengti slogos ir sustiprinti imuniteta? Is anksto labai dekoju uz atsakyma.Su pagarba Justina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustinaD: 15 gegužės 2010 - 19:03