Įkraunama...
Įkraunama...

Peršalimo ligos. Gydytojo konsultacija

labas rytas.

Mano vyresnioji 4 metų) gydosi mikoplazmos bakterijos sukeltą kosulį... mažutė ( 10 mėnesių) pradėjo kosėti, sakykit, ar skubėt man kreiptis į gydytoją, ar didelė tikimybė, kad ji užsikrėtė nuo vyresniosios?
Atsakyti
QUOTE(tabiss @ 2010 06 02, 22:44)
labai dekoju uz atsakyma.patarkit, kada geriausiai daryti skiepa(pneumowax-23) .?kiekviena poliklinika ji turi?gyvenom vilniuje....dar karta dekoju

Sveiki.Skiepytis galima bet kada,poliklinikos ji turi,bet tik mokamai.
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2010 06 03, 08:42)
labas rytas.

Mano vyresnioji 4 metų) gydosi mikoplazmos bakterijos sukeltą kosulį... mažutė ( 10 mėnesių) pradėjo kosėti, sakykit, ar skubėt man kreiptis į gydytoją, ar didelė tikimybė, kad ji užsikrėtė nuo vyresniosios?

Sveiki.Daugiausiai ta liga serga vyresni vaikai,tačiau nėra taisyklių be išimties.Patarčiau duoti vaistų nuo kosulio 5-6 dienas ir sekti,jei nebus efekto,pasitarkite su gydytoja.
Atsakyti
Labas rytas, mazylei tuoj bus 1 metukai. Pries menesi gulejome ligonineje, ausu uzdegimas buvo. gryzome namo, dar sloga laikesi, buvo ir kosulys, nors isleidziant namo gyd klause, sake plauciai svarus. Dbr jau slogos nera, na kartais pasigirsta toks nosyje parpimas, taciau kvepuoja laisvai. Bet va kosulys vis dar yra. Diena jo kaip ir nera. o nakti jis net prikelia mazyle, kosti ne slapiai, kazkoks gerklinis, bet ne laringitinis, tarsi springtu, paskui praeina, ir vel uzmiega. diena taip nebuna. Gal kokiu vaistu duoti nuo kosulio, kaip hedelix??? labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2010 06 08, 09:42)
Labas rytas, mazylei tuoj bus 1 metukai. Pries menesi gulejome ligonineje, ausu uzdegimas buvo. gryzome namo, dar sloga laikesi, buvo ir kosulys, nors isleidziant namo gyd klause, sake plauciai svarus. Dbr jau slogos nera, na kartais pasigirsta toks nosyje parpimas, taciau kvepuoja laisvai. Bet va kosulys vis dar yra. Diena jo kaip ir nera. o nakti jis net prikelia mazyle, kosti ne slapiai, kazkoks gerklinis, bet ne laringitinis, tarsi springtu, paskui praeina, ir vel uzmiega. diena taip nebuna. Gal kokiu vaistu duoti nuo kosulio, kaip hedelix??? labai dekinga  4u.gif

Sveiki.Manau,kad dar yra taip vadinama vidine sloga,gulint sekretas teka į gerklę ir sukelia kosulį,prieš miegą gerai praplaukite nosį jūros vandenių,po 5-7min.įlašinkite ką turite į nosį,paguldykite vaikutį kiek galima aukščiau.
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, leliukui 4 menesiukai, jam israse gerti Sumamed forte antibiotikus. Parasyta, kad vartoti ne maziau kaip valanda pries valgi arba dvi po valgio. Ar butina taip? Nes mano maziukas valgo mazdaug kas dvi valandas, tai man niekaip taip nesigauna blush2.gif Aciu.
Atsakyti
Laba diena,

norėjau pasiklausti, sūnui 3,5 metai, vieną savaitę trejetą dienų pakosėjo ryte (kosulys drėgnokas), paskui praėjo. kitą savaitę kosulys rytais vėl kankino, kol išsikosti, buvo permatoma tiršta sloga, per savaitę lyg ir praėjo, bet vieną naktį prasikankinom beveik visą su kosuliu iki vėmimo, apsilankėm pas gyd, tai nieko nėra, tik sakė gali būti tonzilitas. dabar vėl po miego pakosti, slogos nebėra, gerklytės sako neskauda.
šiaip vaikas jaučiasi puikiai, dieną kartais apskritai jokių požymių , kad kas negerai.

ar tai tiesiog virusas , bakterija, ar gali būti alergijos išraiška?
vaikas alergiškas žiedadulkėms, šiaip kiekvieną pavasarį balandžio mėn. būdavo sloga ir bėrimai, o šį sezoną išbėrė jau vasario mėn., bet labai trumpai ir paskui nebepasireiškė. problemų gal pora mėnesių su neaiškiu kosuliu rytais turėjom ir praėjusį rudenį, tiesą sakant jau buvau susiejusi su persikraustymu į naują jo kambarį (nes sutapo kosulio pradžia), bet per žiemą nebuvo jokių požymių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puke111 @ 2010 06 09, 17:02)
Sveiki, norejau paklausti, leliukui 4 menesiukai, jam israse gerti Sumamed forte antibiotikus. Parasyta, kad vartoti ne maziau kaip valanda pries valgi arba dvi po valgio.  Ar butina taip? Nes mano maziukas valgo mazdaug kas dvi valandas, tai man niekaip taip nesigauna blush2.gif  Aciu.

Sveiki.Taip,tai būtina,maistas trukdo vaisto rezorbciją,bus menkesnis efektas.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 06 10, 09:56)
Laba diena,

norėjau pasiklausti, sūnui 3,5 metai, vieną savaitę trejetą dienų pakosėjo ryte (kosulys drėgnokas), paskui praėjo. kitą savaitę kosulys rytais vėl kankino, kol išsikosti, buvo permatoma tiršta sloga, per savaitę lyg ir praėjo, bet vieną naktį prasikankinom beveik visą su kosuliu iki vėmimo, apsilankėm pas gyd, tai nieko nėra, tik sakė gali būti tonzilitas. dabar vėl po miego pakosti, slogos nebėra, gerklytės sako neskauda.
šiaip vaikas jaučiasi puikiai, dieną kartais apskritai jokių požymių , kad kas negerai. 

ar tai tiesiog virusas , bakterija, ar gali būti alergijos išraiška?
vaikas alergiškas žiedadulkėms, šiaip kiekvieną pavasarį balandžio mėn. būdavo sloga ir bėrimai, o šį sezoną išbėrė jau vasario mėn., bet labai trumpai ir paskui nebepasireiškė. problemų gal pora mėnesių su neaiškiu kosuliu rytais turėjom ir praėjusį rudenį, tiesą sakant jau buvau susiejusi su persikraustymu į naują jo kambarį (nes sutapo kosulio pradžia), bet per žiemą nebuvo jokių požymių...  g.gif

Sveiki.Negaliu atmesti alergines slogos išraiškos,bet daugiau linkusi galvoti apie besikartojančia virusine infekcija.Ar vaikas neturi adenoidų?ar kvėpuoja pro burną,ar kartais knarkia,ar dažnos slogos,ar konsultuotas LOR?Nes paburkę adenoidai labai erzina ryklę ir sukelia kosulį iki vėmimo.
Atsakyti
QUOTE(Gydytoja pediatrė @ 2010 06 10, 11:26)
Sveiki.Negaliu atmesti alergines slogos išraiškos,bet daugiau linkusi galvoti apie besikartojančia virusine infekcija.Ar vaikas neturi adenoidų?ar kvėpuoja pro burną,ar kartais knarkia,ar dažnos slogos,ar konsultuotas LOR?Nes paburkę adenoidai labai erzina ryklę ir sukelia kosulį iki vėmimo.


ačiū už atsakymą 4u.gif
tikrinomės pas LOR rudenį, tai viskas buvo tvarkoje ir dabar paburkimo požymių nėra, kvėpuoja per nosį, laisvai, net kai sloga buvo jam nesikemša nosis, netrukdo kvėpuot. knarkimo irgi nepastebėjau.
Atsakyti
Labas vakaras, ar pries itrinant dektine reikia ja skiesti ar ne... aciu labai uz atsakyma 4u.gif bei noreciau suzinoti jusu nuomone ! kai gerklyte rauona kas labiau tinka heksalyze ar propodezas ? Aciu. Vaikiukas 5 metukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 11 birželio 2010 - 00:36
laba diena gydytojs.msno mergasite vel sergas.ji 1.2 amziaus.gerem vitaminus multi nelabai padejo.sakau gal pabandyt Aconitum firmos Gelezis +vit.C prolong skirta vaikams.ar ne per jauna ji.Aciu uz atsakym,a
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2010 06 11, 01:28)
Labas vakaras, ar pries itrinant dektine reikia ja skiesti ar ne... aciu labai uz atsakyma  4u.gif bei noreciau suzinoti jusu nuomone ! kai gerklyte rauona kas labiau tinka heksalyze ar propodezas ?  Aciu. Vaikiukas 5 metukai.

Sveiki.Degtines skiesti nereikia.Geresnį efektą duoda Hexalyze.
Papildyta:
QUOTE(jujuste @ 2010 06 11, 17:17)
laba diena gydytojs.msno mergasite vel sergas.ji 1.2 amziaus.gerem vitaminus multi nelabai padejo.sakau gal pabandyt Aconitum firmos Gelezis +vit.C prolong skirta vaikams.ar ne per jauna ji.Aciu uz atsakym,a

Sveiki.Man visiškai neaiškų ,kokia liga serga Jūsų mergaite.Jei tai mažakraujyste,tai geležes preparatai reikalui esant duodami net naujagimėms,o Jūsų mergaite žymiai vyresnę.
Atsakyti