Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

Aš irgi rengiuos pakankamai laisvai. Aišku, kad turiu tokių drabužių su kuriais į darbą neateičiau, tai sportinė apranga, klubinė. Bet turiu maikučių, su kuriom galiu eiti ir į darbą ir į klubą. Aišku, kad daug kas priklauso nuo įmonės veiklos, kolektyvo. Jei dirbi banke tai savaime suprantama, kad neateisi su suknute vasarine, įsivaizduoju jei aš daba ateičiau su aukšakulniais, su kostiumėlių - tai pasakytu kokia čia proga?, arba panašaus kažką biggrin.gif
Atsakyti
Hm, man yra dienu, kai reikia grieztai pagal protokola but apsirengusi, o kitom galiu laisviau, bet vis tiek sakysim laisvas darbo stiliaus apsirengimas, kelnes, sijonas, palaidine, marskiniai, bet peciai dengti, pedkelnes. Vasara dar gerai, kad praktiskai darbo oficialaus nera,tai galime vasariskai rengtis.
Atsakyti
Manau apranga priklauso nuo daugelio dalyku - darbo pobudzio, firmos veiklos, tavo pacios pozicijos, kiek daznai pas jus darbo vietoje lankosi klientai, galu gale kokio stovio tos jusu darbo patalpos.
Pas mus laisvas aprangos stilius, galima eiti kad ir su dzinsais, beje gana daznai taip ir darom ax.gif Svarbu kad butu svarus drabuziai, tvarkingi, ne treningai kokie. Nors ir darbas ofisinis, nera kokis tais fabrikas ar pan. Bet musu ofise klientu buna itin retai, o jei buna tai yra susitikimu kambariai, kurie yra patalpu pradzioje, ir klientai paprastai darbokabinetuose nesilanko. Aisku, jei nusimato susitikimas su klientais - tiek musu tiek ju patalpose, reikia jau oficialios aprangos - gali buti kostiumeliai, gali buti kiek laisviau - priklauso kokio lygio susitikimas.
Bet kokios tais sukneles su iskirpte zemiau bambos tai tikrai nesumastyciau rengtis eidama i darba, nors turbut niekas nepasakytu del to nei puses zodzio ax.gif

Is kitos puses, galiu papasakoti realia situacija. Pries kelis metus dirbome patalpose be kondicionieriaus. O vasara buvo karsta - kuri laika lauke laikesi pastovi temperatura virs 30, patalpose dar karsciau net ir padarius skersveji. Idomu kaip tokioj patalpoj issedetumet su kostiumeliu ar pedkelnem? -darbas beje sedimas, neprilakstysi prasivedinti kas 10 minuciu.
Atsakyti
QUOTE(Dzordza @ 2005 07 21, 22:32)
Manau apranga priklauso nuo daugelio dalyku - darbo pobudzio, firmos veiklos, tavo pacios pozicijos, kiek daznai pas jus darbo vietoje lankosi klientai, galu gale kokio stovio tos jusu darbo patalpos.
Pas mus laisvas aprangos stilius, galima eiti kad ir su dzinsais, beje gana daznai taip ir darom  ax.gif Svarbu kad butu svarus drabuziai, tvarkingi, ne treningai kokie. Nors ir darbas ofisinis, nera kokis tais fabrikas ar pan. Bet musu ofise klientu buna itin retai, o jei buna tai yra susitikimu kambariai, kurie yra patalpu pradzioje, ir klientai paprastai darbokabinetuose nesilanko. Aisku, jei nusimato susitikimas su klientais - tiek musu tiek ju patalpose, reikia jau oficialios aprangos - gali buti kostiumeliai, gali buti kiek laisviau - priklauso kokio lygio susitikimas.
Bet kokios tais sukneles su iskirpte zemiau bambos tai tikrai nesumastyciau rengtis eidama i darba, nors turbut niekas nepasakytu del to nei puses zodzio  ax.gif

Is kitos puses, galiu papasakoti realia situacija. Pries kelis metus dirbome patalpose be kondicionieriaus. O vasara buvo karsta - kuri laika lauke laikesi pastovi temperatura virs 30, patalpose dar karsciau net ir padarius skersveji. Idomu kaip tokioj patalpoj issedetumet su kostiumeliu ar pedkelnem? -darbas beje sedimas, neprilakstysi prasivedinti kas 10 minuciu.

Tai tada reikia su maudymuku sėdėti. Kam dar ta palaidinė iki bambos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 07 16, 22:36)
Klubiniai drabužiai skirti klubui, laisvalaikio - laisvalaikiui...  biggrin.gif Bet kokiu atveju, net ir jei darbe toleruojama laisvesne apranga, mergelė apsitempus maikutę ant petnešėlių, super miniaką ir vakarinius blizgančius aukštakulnius neatrodo pofesionale ( nebent stoviniuotų kur palei stotį... )  rolleyes.gif Yra žinoma ir kūrybinių darbų, kur net ir pageidaujama kuo "laisviau" rengtis, bet ta laisvė būna ne iškirptės gilume bet stiliuje. Va pas mus "puslaisvė" apranga. "Puslaisvė" tame kad nėra reikalavimo dėvėti kostiumėlius, bet žinau kad džinsais darbdavio nenudžiuginčiau. Na ir sukiesi su "padoria" apranga  rolleyes.gif

pas mane darbe yra neipareigojanti apranga ir kartais apsivelku maikute su petneselem bet aisku tada jau tenka mautis dzinsus kad neatrodyciau vulgariai smile.gif
Atsakyti
na gerai, o kaip turetu rengtis naktinio klobo administratore?
Atsakyti
nu kokia nesąmonę čia padarė. neįdėjo pradinio teksto: 'jei buvo tokia tema, vadinasi ją pražiopsojau. papasakokit man, nuo gyvenimo atsilikusiai apie dalykinių rūbų madas. kreipiuosi į tas, kurias darbas įpareigoja išlaikyti griežtą stilių. kokia jūsų oficiali ir dalykinė apranga? dažniausiai gi tie kostiumėliai tokie nuobodūs.
Atsakyti
dirbu toki darba kur apranga turi buti klasikinio stiliaus. sakai kad kostiumeliai atsibode, bet juk visokiu ju yra, patarciau rinktis idomesnius modelius, ne tokius kur bazej pilna ir visi kaip sukirpti atrodo. dar galima paderinti rubelius, pvz dabar madingi sijonai tokie gale truputi papusti, ju buna ir paprastesniu, kuriuos drasiai galima derinti prie svarkelio ar kitokio virshaus. dar gali pamegint pazaisti su aksesuarais, pvz madingos visokios sages, kurios pagyvina bendra stiliu. manau svarbu pasitelkti fantazija. net ir klasikinis stilius gali atrodyti nenuobodus, o su siokia tokia ugnele smile.gif tai tiek mano patarimu
Atsakyti
Manau galima vietoj svarkelio ir liemene juoda prie marskinuku priderinti, ar koki megstuka pusilgem rankovytem. Taip pat man labai patinka suknutes-sarafanai po kuriomis gali kaitalioti bliuzeles ax.gif Segės ir šalikėliai taip pat praskaidrina darbo diena mirksiukas.gif
Atsakyti
As stengiuosi pasisiuti idomesnius kostiumelius, is idomesniu audiniu smile.gif su idomiu padekoravimu (dabar madingi neriniai, kutai, kaspineliai, geles, suvarstymai ir tt. ).

labai megstu bukle ir ivairius rastuotus rytietiskais augaliniais motyvais audinius (svarkeliams), prie kuriu derinu lygias kelnes, sijonukus.
tas pats svarkelio modelis pasiutas is skirtingo audinio, skirtingai padekoruotas atrodys skirtingai.

na o megstamiausias amplua mano buvo anksciau (kazkaip seniai buvau taip apsiredziusi) - vyrisko stiliaus kostiumas su marskiniais ir kaklaraisciu - niekas neprikis, kad nedalykiska tongue.gif, bet kaip seksualu biggrin.gif

madingiausi audiniai si sezona- velvetas, bukle, aksomas, tvidas, o dekoruojama neriniais.

siandien pvz.: apsivilkau beveik vyriska kostiuma, bet po juo pasivilkau palaidinuke is neriniu su kaspinuku tongue.gif



Atsakyti
Kažkada kaip mokiausi etiko, man įstrigo, kad dalykinio kostiumelio negali buti rudos spalvos. Nu man tas juodai įstrigo. Bet dabar kur bepažiūrėsi vyrauja ruda ir radau klasikinį kostiumelį, bet nu negi rimtai negaliu jo dėtis pagal etiketą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramberis @ 2005 10 21, 14:49)
Kažkada kaip mokiausi etiko, man įstrigo, kad dalykinio kostiumelio negali buti rudos spalvos. Nu man tas juodai įstrigo. Bet dabar kur bepažiūrėsi vyrauja ruda ir radau klasikinį kostiumelį, bet nu negi rimtai negaliu jo dėtis pagal etiketą?  g.gif


1. Ta etiketo pamokėlė buvo dėstoma "pagal amerikoniškus standartus";
2. Dabar į rudą spalvą žiūrima liberaliau;
3. Kiek pamenu apie rudą spalvą, anot psichologų, tai "minkštumo", neryžtingumo, nuolankumo simbolika. Tačiau nemanau, jog tūlas darbdavys ar verslo partneris tai žino.


Na bankuose tai vyrauja pilkos, melsvos, mėlynos spalvos, bet čia ir galvos sukti nėr ko-uniforma privaloma, o ir gauni (siuviesi) tai ką siūlo. Mes ne Vokietijoje ar Japonijoje (tarnautojų uniformos), tad atsipalaiduokime (protingai atsipalaiduokime). O jei jau tenka su tokiais verslo partneriais susidurti, tai susitikimui galima pasirinkt ir "nuobodų bei teisingą" kostiumą-juk ne kožną dieną taip mirksiukas.gif
Atsakyti