Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

vasarą nešiosiu linines kelnes baltas ir smėlines, taip pat lininį sijoną
o viršus - pagal nuotaiką ir dienotvarkę
dar turiu lengvą megztą suknelę
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 05 18, 14:37)
vasarą nešiosiu linines kelnes baltas ir smėlines, taip pat lininį sijoną
o viršus - pagal nuotaiką ir dienotvarkę
dar turiu lengvą megztą suknelę


oi, pamiršau lininiu sijonu pasigirti doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai darba susiradau ir dar banke, o rubu neturiu tinkamu, nei finansu jiems siuo metu isigyti, ka reiks daryt ...nzn..
du metus namie sedejau ir visi mano rubai tai dzindsai, kelniu ner, svarkelis vienas smelinis seno modelio dengentis rura, o kitas zalsvas naujo modelio, bliuskute tai dar rasciau, o sijonai... na juodas trumpassu keliom klostem prieki zomsinis ir dzinsinis juodas iki keliu....... na paasirinkimo, dabar tai bus man... doh.gif
Atsakyti
Man buvo irgi panasiai kai pradejau dirbt biggrin.gif Pradzioj nusipirkau marskinukus ir kelnes, tai kol radau kazka naujo ir grazaus nusipirkt, tai 3 savaites kaip su uniforma vaiksciojau biggrin.gif Nors ir dabar ne kazin kiek turiu tu darbiniu rubu.. Bet su laiku prisikaups biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Įkeliu ir aš keletą nuotraukėlių ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cica:): 21 gegužės 2006 - 13:30
user posted image
user posted image
user posted image

Šitose nuotraukose-Danijos princesė,radau kelias nuotraukas ir nesusilaikiau neįkėlusi jų čia ax.gif Galima pasiskolint keletą idėjų tongue.gif
Papildyta:
wub.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cica:): 21 gegužės 2006 - 14:14
QUOTE(Cica:) @ 2006 05 21, 14:16)
Šitose nuotraukose-Danijos princesė,radau kelias nuotraukas ir nesusilaikiau neįkėlusi jų čia ax.gif Galima pasiskolint keletą idėjų tongue.gif
user posted image
Papildyta:

labai panašų piką kostiumėlį pirkau Kotone, visai nebrangiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Truputį prasilenkiant su klasika:
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Dizainerių kostiumėliai
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Gal žinot kur Kaune gražių(nebobiškų) kostiumėlių būtų galima įsigyti? aciuks.gif
Atsakyti
Audi 77, neisizeisk, bet ar tai ne 90 metu nuotraukos....
Atsakyti
Aš manau, kad paskutinėmis mados tendencijomis dalijamasi kitoje temoje. O čia pastebėjau būrelį, dejuojantį dėl įgrįsusių klasikinių kostiumėlių, kurie bobiški arba a la Gariūnai. Sutinku, kad nuotraukos tikrai ne šiandieninės ir net ne vakarykštės. Ir nesiūlau gi rengtis lygiai taip kaip jose. Bet juk netradicinė reljefo linija, neįprasta apykaklė, užsegimo forma, spalva, audinys, kita detalė ar kitaip parinktos proporcijos ir padaro tą klasikinį kostiumėlį kitokiu. Daugiau fantazijos rolleyes.gif Į nepatinkančius modelius žiūrėkit tik kaip į idėją.
Galų gale dėl skonio nesiginčijama. O ir ne visų figūros leidžia pūstais sijonais vaikščioti.
Atsakyti