Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

matot, mano problema tame, kad reikia ne siaip darbui, bet labai oficialiam darbo pokalbiui tos aprangos...vien del cv ir dokumentu siuntimo kokie reikalavimai buvo: speciali dokumentu papke (tokia kaip odine), speciali foto iki puses, butinai si svarku ir pan. cia visada einant i pokalbi (net del praktikos) didelej firmoj buna ilga istorija, kruva reikalavimu...isivaizduojat, buna net taip, kad jei vyras ir foto, ir pokalbyje buna su tuo paciu kaklaraisciu, ji iskart atmeta kaip kandidata...taigi nemanau, kad bus gerai kelnes ir kitos spalvos svarkas ar pan....siaip pirkciau koki melyna kostiuma ir viskas..bet bijau juokingai atrodyti: ir del to, kad tai visai ne mano stilius, ir del to, kad siaip labai jauna is veido atrodau, visi duoda 20 m max, o lietuvoj net alaus be dokumento neparduoda blush2.gif bijau atrodyti kaip vaikas, is mamos kostiuma paemes:)
vejo mergaite, papasakok vistiek, kaip buvai apsirengus - labai idomu!
aciu visom uz patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2006 11 13, 14:44)
matot, mano problema tame, kad reikia ne siaip darbui, bet labai oficialiam darbo pokalbiui tos aprangos...vien del cv ir dokumentu siuntimo kokie reikalavimai buvo: speciali dokumentu papke (tokia kaip odine), speciali foto iki puses, butinai si svarku ir pan. cia visada einant i pokalbi (net del praktikos) didelej firmoj buna ilga istorija, kruva reikalavimu...isivaizduojat, buna net taip, kad jei vyras ir foto, ir pokalbyje buna su tuo paciu kaklaraisciu, ji iskart atmeta kaip kandidata...taigi nemanau, kad bus gerai kelnes ir kitos spalvos svarkas ar pan....siaip pirkciau koki melyna kostiuma ir viskas..bet bijau juokingai atrodyti: ir del to, kad tai visai ne mano stilius, ir del to, kad siaip labai jauna is veido atrodau, visi duoda 20 m max, o lietuvoj net alaus be dokumento neparduoda blush2.gif bijau atrodyti kaip vaikas, is mamos kostiuma paemes:)
vejo mergaite, papasakok vistiek, kaip buvai apsirengus - labai idomu!
aciu visom uz patarimus drinks_cheers.gif


nu man asmeniškai mėlyna labai nepatinka ir kostiumėlis... nebent šviesiai mėlynas būtų, bet nemanau, kad tiks. o kodėl nenorėtum būti klasikinė ir įsigyti juodą ir dar su mažučiais baltais dryželiais? priderinsi kokius baltus marškinėlius, kad ir su paraukimais, kokį dar šlipsiuką arba sagę arba šalikėlį ir prašom. plaukučiai tvarkingai sušukuoti. manyčiau puikiai atrodytum mirksiukas.gif nebūtinai juoda tai senamadiška. tik reikia pateikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 11 13, 14:37)
priderinsi kokius baltus marškinėlius, kad ir su paraukimais, kokį dar šlipsiuką arba sagę arba šalikėlį ir prašom.


va, gera ideja del marskinuku su paraukimais:) tikiuosi, uzsidejus idomesnius marskinukus nenukrypsiu nuo grieztu protokolo reikalavimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2006 11 13, 17:12)
va, gera ideja del marskinuku su paraukimais:) tikiuosi, uzsidejus idomesnius marskinukus nenukrypsiu nuo grieztu protokolo reikalavimu biggrin.gif


čia jau nuo darbdavio priklausys. šiaip gali pasidomėti kaip toje firmoje rengiasi moterys. pažvelgti į įmonę iš vidaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Bestseller, oho kaip ruosiesi pokalbiui blink.gif Nu jau cia vien pastangas ivertint reiktu tongue.gif Bet siaip aprasei, kad net vyrus su tais paciais kaklaraisciais "prameta", tai gal tu nerizikuok geriau su tais parauktais marskinukais. Man si sezona visai "groja" juodi kostiumeliai, ai, ir siaip man paprasciau rengtis kostiumeliais i darba, nes tada nereik mastyt, ka rengtis tongue.gif Su drauge mes kostiumelius nusiperkam laabai greit, o jau rubus laisvaikiui tai renkames doh.gif Va siandien kaip tik Mango matavausi toki kostiumeli juoda su nezymiais dryzeliais, svarkas su dirziuku, fainai (ir jaunatviskai) atrodo, bet, deja, mano dydzio jau neturejo, o gaila, buciau prigriebusi.
Dar neblogu kostiumeliu kazkada esu pirkusi is Aprangos galerijos Naf naf ir Morgan, bet tie jau ner tokie super duper dalykiski, bet atrodo gerai thumbup.gif Deja, dabar jau nieko gero nemaciau verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, man irgi prie sirdies kostiumeliai, tik norisi surasti kokybisku, o ju nera daug. Mane pakerta sintetika, kuri yra mango, aprangoj.. Kadangi esu Kauniete, neblogu kostiumeliu randu Karmelavoj, siuvykloj, kuri siuva i uzsienio uzsakymams.. bet kad kainos irgi dideles, galvoju- gal zinote gera nebrangia siuveja Kaune??? turiu viena, kuri tik taiso drabuzius, bet siutis pas ja tikrai nepavyktu- ne pagrindinis darbas jos.
Atsakyti
sveikutes, gal galite padeti !!! Gavau kvietima i viena rengini, kuris vyks Taikomosios dailes muziejuje, renginio pradzia 19 h. Apranga sventine, muziejine. Ka apsivilkus nenusizengsiu etiketui? Gal yra nusimananciu? Busiu labai dekinga uz skubia konsultacija. smile.gif
Atsakyti
ijka as tai mano dalykinis kostiumelis turetu tikti pagal toki uzrasyma ant kvietimo:) bet toks patarimas: pasiskambink is kur gavai kvietima ir isklausk tiksliai:) juk per telefona niekas nemato kas tu: )tai bus paprasciau ir aiskiau:)
as tai esu karta daruis, kai aprangos reikalavimas buvo kazkoks prancuziskas pavadinimas blush2.gif tai ir issiaiskinau, kad suknele turi but butinai iki zemes blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
va straipsniukas delfyje butent apie tai 'ka deveti darbe'
http://www.delfi.lt/...php?id=11699705
Atsakyti
ajai, kaip aš gerai rengiuos bigsmile.gif turiu žieminį tvido kostiumėlį, sijonas klostuotas rolleyes.gif
Atsakyti
susipainiojau, koks dabar kostiumėlio užsegimas madingiausias: aukštas ar žemas, ant vienos sagos? g.gif
Atsakyti