Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

QUOTE(Balta balta @ 2010 02 02, 16:41)
Priklauso nuo šalies ir kiek griežtai tai apibrėžiama. Skandinavijoje smart casual įeina ir suknelės, ir golfai, marškinėliai su užrašais (ypač mėgstama po dalykiniu rimtu švarku), o jau džinsai tai tinka visur ir visada. Netgi bankuose daug žmonių dėvi džinsus ir tada marškinius plius švarką. Man toks klasikos ir vėjavaikiškumo derinys labai patinka thumbup.gif
Banke su džinsais??? blink.gif blink.gif blink.gif Jūs juokaujate?
Pati dirbu banke, aptarnaujantis personalas: juodos kelnės ar sijonas, (tik) balti marškiniai. Kiti žmonės, vyrai su kostiumais, moterys su kelnių ar sijono kostiumėliais. Nė vieno neteko matyti su džinsais!!! O dirbu jau senokai.
QUOTE(Jazira @ 2010 02 02, 17:24)
nelabai įsivaizduoju tokį vaizdelį Londono banke  g.gif
drinks_cheers.gif Kažkaip tokio vaizdelio ir aš nelabai įsivaizduoju. Man džinsai ir dalykinis stilius visiškai nesuderinama.
Atsakyti
as esu Londono banke maciusi aptarnaujanti personala su dzinsais smile.gif tik jau nebepamenu koks ten bankas.. ir visai tvarkingai atrodė
Atsakyti
QUOTE(B.Blythe @ 2010 02 05, 14:59)
as esu Londono banke maciusi aptarnaujanti personala su dzinsais smile.gif tik jau nebepamenu koks ten bankas..  ir visai tvarkingai atrodė


Investicinuose bankuose tikrai tabu (kalbu apie City bankus, na ten aplink tą įspūdingą Lloyd's pastatą kurie yra), o ir gatviniuose, net tokiuose liberaliuose kaip HSBC, Natwest neteko matyt tokių dyvų smile.gif gal kam nors iš kasininkų laiku uniformos iš valyklos nepristatė biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 17 vasario 2010 - 01:27
Sveikos merginos ! 4u.gif Gal kas nors iš jūsų galėtų patarti, kur nusipirkti dailų moterišką kostiumėlį (būtinai švarkas ir sijonėlis) ? kiek parduotuvių esu apvaikščiojusi, tai nieko tinkamo neradau... Arba kainos kosminės, arba modelis labai jau "bobiškas" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2010 03 17, 18:24)
Sveikos merginos !  4u.gif  Gal kas nors iš jūsų galėtų patarti, kur nusipirkti dailų moterišką kostiumėlį (būtinai švarkas ir sijonėlis) ? kiek parduotuvių esu apvaikščiojusi, tai nieko tinkamo neradau... Arba kainos kosminės, arba modelis labai jau "bobiškas"  g.gif



Bandyk atskirai pirkti- sijoneli ir svarkeli, pastaruju daug yra Montone.
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 kovo 2010 - 01:01
http://www.montonfas...oque-rose-1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 kovo 2010 - 01:02
QUOTE(drugqueen @ 2010 03 28, 11:29)
ta suknele ir man patiko smile.gif is kokio psl.ji? nes darbe nepamainoma butu wink.gif

cia Monton man atrodo...
Atsakyti
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2010 03 30, 06:01)
Lietuvai kolkas nepasiekiama ... unsure.gif  4u.gif


verysad.gif paskui stebimės, ko tos "business women" Lietuvoj taip nedalykiškai atrodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leidaa: 30 kovo 2010 - 20:09
bet tas zalias komplektukas toks pavasariskas..smile.gif gaila, kad nera dar pas mus tokiu. Belieka tik pacioms kazka susigalvoti smile.gif
Atsakyti
user posted image
SIS TOKS IDOMESNIS
Atsakyti