Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

vargstu ir aš su tais rūbais doh.gif
internetu negaliu užsisakonėti..nes figūra labai nedėkinga...
o perėjus mūsų parduotuves, darosi graudu ir dėl pasirinkimo ir dėl kainų doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Na gal kam bus idomu paskaityti My Webpage
Atsakyti
Aš irgi vargstu su dalykine apranga... Nešioju XS dydį, sudėtinga rasti tokių dydžių kostiumėlių. Praktiškai visus reikia pertaisyti. Na, švarkai tai dar nieko- dažniausiai geras XSas būna, o vat kelnės kabo per visur doh.gif Esu įsigijusi vieną zaroje neblogą kostiumėlį, keletą drabužėlių iš užsienio parsiuntė... Net nežinau kur ieškoti unsure.gif
Atsakyti
Si rudeni ieskaujau sau kostiumelio ir radau ji tik Pretty one (www.prettyone.pl), parduotuve randasi oze.
Manyciau kol kas tai yra vienintele vieta kur galim isigyti kokybiska ir salyginai nebrangu kostiumeli. Dauguma kostiumeliu pasiuti is kokybisku audiniu. Ieskojau ne tik grazaus kostiumelio, norejau kad audinio sudety butu vilnos. Pretty one nuspirkau kostiumeli (svarkelis ir sijonas) uz 580 Lt, jis plonas, sudetis: 78 proc. vilnos, kita dalis - berots sintetika.

Ieskant kostiumelio buvau aplankiusi beveik visusu Vilniaus prekybos centrus, tačiau rasti kostiumeli, kuriame butu siek teik vilnos ir jis butu plonas pavyko rasti Mexx (tačiau jeigu buciau pirkusi svarka ir kelnias bučiau sumokejusi apie 800 Lt, svarko kaina~ 500 Lt, kelniu berots iki 300 Lt) ir women city, tačiau man netiko modeliai. Dar buvau apsilankiusi ir Spartos parduotuvėje, tačiau neradau mano dydzio (38) buvo tik didesni. Dar kelios vietos, kuriose radau nestoro audinio, bet su vilna, kostiumeliu: pc Europa yra tokia parduotuvė Rožė ir Flagmano antrame aukšte nedidelė lietuviškų gaminių parduotuvytė, bet jose, kaip ir Spartoje neradau savo dydžio. Sakyčiau lietuviškų gaminių audinio/kainos santykis yra visai neblogas ir ieskant dydesniu dydžių, ten tikrai galima ką nors rasti.
Atsakyti
O dievuliau.. kazkaip nlb pirkdavau sau dalykinius rubus.. o dabar del darbo reikia kazko tokio.. smile.gif tai ziurinejuos visokius derinukus.. tik nlb noriu draugaut su sijonu biggrin.gif doh.gif bet kelnes, marskinukai, svarkas.. ar kostiumelis man labai wub.gif graziu deriniu ideta cia thumbup.gif
Atsakyti
O ar galima dėvėti tik merškinukus ir kelnes, be švarko?
Ir dar jeigu tie marškinukai tamsiai mėlyni?
Atsakyti
QUOTE(lakmė @ 2010 11 24, 23:53)
O ar galima dėvėti tik merškinukus ir kelnes, be švarko?
Ir dar jeigu tie marškinukai tamsiai mėlyni?


manau, kad tikrai galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marceborzoi @ 2010 08 17, 13:23)
Aš irgi vargstu su dalykine apranga... Nešioju XS dydį, sudėtinga rasti tokių dydžių kostiumėlių. Praktiškai visus reikia pertaisyti. Na, švarkai tai dar nieko- dažniausiai geras XSas būna, o vat kelnės kabo per visur doh.gif Esu įsigijusi vieną zaroje neblogą kostiumėlį, keletą drabužėlių iš užsienio parsiuntė... Net nežinau kur ieškoti unsure.gif

man ta pati problema, bet pernai ir siemet neblogu dalykiniu kostiumeliu atsirado United colors of benneton. Svarkeliai xs guli idealiai, sijonukus nesu pasiaurinti. bet kokybe labai gera ir modeliukai jaunatviski, spalvos grazios bigsmile.gif
Atsakyti
prisijungsiu pire jusu 4u.gif na man nereikia nesioti dalykines aprangos 4u.gif bet seip man dalykiniai kostiumeliai ir panasiai labai sexy blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Noriu pasiteirauti, ar tiktų panašius batelius nešioti su pėdkelnėm, ar tik basa koja g.gif
http://www.fhiky.com...k-wedding-shoes
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 06 24, 21:13)
Noriu pasiteirauti, ar tiktų panašius batelius nešioti su pėdkelnėm, ar tik basa koja g.gif
http://www.fhiky.com...k-wedding-shoes


OJ kokie fainuciai baciukai, su basa koja ir graziu pedikiuru atrodytu graziau, bet ne bus bedos jei apsimausit laaabai plonos pedkelnes kuno spalvos tik be tokiu rysku pirsteliu, nezinau kaip papadakoti, zodziu kad atrodytu kaip be pedkelniu ....
Atsakyti
Senokai primiršta tema..

Gal žinote blogų, kuriuose būtų galima rasti dalykinės aprangos pavyzdžių?
Atsakyti