Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

QUOTE(norge @ 2005 02 02, 15:24)
Nu kad ne... Tiesiog linas- laisvalaikio drabužių audinys. Kokiam vakarėlyje visi draugiškai būtume pagyrę tą aprangą (gal), bet nekuriom darbinėm progom tokie aprėdai neatitinka protokolo.


na ne visai laisvalaikio, jei tai kostiumas klasikinio silueto, tik jei jau tokia proga, kad turi buti protokolo laikomasi, tada jokiu budu...sutinku. bet jei paprasta diena..
Atsakyti
Nusipirkau "Romo artelėj" biggrin.gif
Atsakyti
beje, o kur ji yra? idomu butu ir ten paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraB @ 2005 02 03, 17:32)
beje, o kur ji yra? idomu butu ir ten paziureti smile.gif


Jogailos gatvėj, šalia buvusio "Vaikų pasaulio" - ten kur įterpė tokius naujus pastatus tarp Vilniaus ir Jogailos gatvių (nu kur yra kiauras praėjimas tarp abiejų gatvių) smile.gif Nežinau, ar supratai, bet tikslaus namo numerio tai aš nežinau schmoll.gif
Atsakyti
neblogu kostiumeliu maciau europoj marlie woman (nezinau ar taip parasiau). Ten daug ko grazaus, tik kainos aisku...
Atsakyti
studente, o kiek mokejai? kokokios spalvos? man irgi reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 02 05, 11:57)
studente, o kiek mokejai? kokokios spalvos? man irgi reikia ax.gif


Apie 320 Lt smile.gif Bet kadangi nukainota, tai su dydžiais nelabai... Spalva tokia sunkiai nusakoma - lyg samaninė, lyg ruda ax.gif
Atsakyti
Dalykinis kostiumėlis - koks jis?
Bet kurio žmogaus sėkmė priklauso nuo daugybės dalykų, tarp jų – ir nuo to, ar jis sugeba madingai ir skoningai rengtis. Talentingas vyriškis gali ir ne itin rūpintis savo išoriniu įvaizdžiu, tačiau moters karjera labai priklauso nuo to, kaip ji apsirengus. Žinoma, madingas ir brangus kostiumas toli gražu negarantuoja, kad kilsite karjeros laiptais greitai ir lengvai, tačiau jei moteris neturi skonio jausmo, jai belieka tikėtis, kad vadovybė arba bus tokia kantri, kad kreips dėmesį tik į darbo rezultatus, arba taip pat neturės skonio.

Recepto visiems gyvenimo atvejams, žinoma, nėra. Vulgarokai atrodanti mergina kaip tik gali kristi į akį darbdaviui, nors taip rengtis nerekomenduotų jokie gero tono vadovėliai. Tačiau ne pro šalį žinoti, kad egzistuoja penki pagrindiniai dalykinio kostiumėlio tipai.

Pirmasis - klasikinis, imituojantis vyriško kostiumo dizainą ir spalvas. Švarkelis gali būti su atlapais ir be. Pirmuoju atveju jis labiau tinka kontoroje, kur daugumą kolektyvo sudaro kostiumuoti vyrai. Jei dar nežinote, koks tiksliai firmos, pokalbiui su kurios atstovais jūs ruošiatės, stilius, geriau vilkitės tamsiai mėlyną ar tamsiai pilką kostiumėlį be atlapų.

Antrojo tipo kostiumai išsiskiria ryškiomis spalvomis – raudona, purpurine, avietine, violetine ar margu piešiniu, dideliais langeliais.

Trečiasis tipas – stilingi, profesionalaus dizaino drabužiai. Įvairūs atspalviai ir pasiuvimas sudaro įvaizdį, pabrėžiantį švelnumą, moteriškumą. Šio stiliaus švarkai paprastai dėvimi be palaidinių.

Ketvirtajam tipui priklauso subtilūs pastelinių tonų kostiumėliai (gelsvos, dramblio kaulo spalvos), kurių prabangumą pabrėžia nedidukai aksominiai atlapai, originalūs iškirptės ar rankovių apvadai. Tokius kostiumėlius dėvėti patariama tik šiltuoju metų laiku.

Penktąjį tipą renkasi pačios aukščiausios kategorijos verslininkės. Medžiagos spalvos – tamsi slyvos, giliai bordinė, o nepriekaištinga elegancija ir pasiuvimo patogumas leidžia jaustis laisvai bet kokiuose susitikimuose. Aišku, važiuoti į išvyką, tarkim, inspektuoti miškų kirtaviečių ar melžimo fermų, su tokiu apdaru nepatartina, - tik prajuokinsite aplinkinius.

Šis dalykinio kostiumėlio skirstymas į tipus – gana sąlyginis ir neatspindi visos jų įvairovės. Gerai būtų turėti savo rūbų spintoje visas paminėtas rūšis, tačiau ne kiekvienai moteriai tokia prabanga įkandama, ir ne kiekvienai netgi būtina. Tačiau jei ketinates verslo imtis rimtai ir ilgam, tikrai vertėtų turėti du tris modelius, galinčius vykusiai papildyti vienas kitą.

na, jei pagal taisykles, tai paimta is www.anonsas.lt
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauraB: 15 vasario 2005 - 13:36
Sveikos

Turiu dilema. Kovo gale issiuncia i apmokymus Ispanijoje. Tai pirmoji mano kelione ir galva neisnesa kaip reiketu apsirengti, kad neatrodyciau kaip balta varna.
Uzsienieciai Lietuvoje spalvoti kaip papugos, apsirenge tuo kas ranka pakliuvo (bet jau man su tokiais teko susidurti).
Ar reikia buti labai oficialiai, ar laisvesni stiliu rinktis?

beja, pati pirma vakara vakarelis. Ka jo metu rentis?

Pakonsultuokit mane prasau.
Atsakyti
Vazineju i komandiruotes ir labai priklauso nuo to, koks renginys - konferencija, seminaras, darbo grupe, pazintine-mokomoji ir t.t. Begale variantu. Dar ziurima pagal darbo pobudi, firma ir t.t. dalykus.
Man dazniausiai tenka su klasikiniu kostiumeliu buti.
O siaip su klasikine apranga+idomesne detale neprasausi (!bet klasikine tavo atveju turiu mintyje ne kostiumcika), gali buti kelnes tiesios modernesnes, marskiniai, liemene ir t.t. Siulau visas saldainines spalvas palikti akcentams, o rinktis santuresnes. Nors aisku jei mokymai tarkim kirpeju ar stilistu, tai visai kitaip butu.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 02 28, 13:05)
Vazineju i komandiruotes ir labai priklauso nuo to, koks renginys - konferencija, seminaras, darbo grupe, pazintine-mokomoji ir t.t. Begale variantu. Dar ziurima pagal darbo pobudi, firma ir t.t. dalykus.
Man dazniausiai tenka su klasikiniu kostiumeliu buti.
O siaip su klasikine apranga+idomesne detale neprasausi (!bet klasikine tavo atveju turiu mintyje ne kostiumcika), gali buti kelnes tiesios modernesnes, marskiniai, liemene ir t.t.  Siulau visas saldainines spalvas palikti akcentams, o rinktis santuresnes. Nors aisku jei mokymai tarkim kirpeju ar stilistu, tai visai kitaip butu.



Po teisybei tai ir nezinau kaip tiksliai ji vadinasi ir kokio pobudzio. Kaip as vaziuoju, tai ji man bus mokomoji smile.gif
Oi kaip dekoju uz konsultacija, tikrai pravartu su zmogumi ismananciu tai pasitarti.

O kaip rengtis vakare? Tikrai nenumanau kokio stiliaus ar iskilmingumo tas vakarelis, nemanau kad kazkas labai smile.gif
Atsakyti
Pritariu, kad priklauso nuo renginio tipo.
Tenka pabuoti komandiruotese, taciau kad ir koksai renginys renkuosi klasika- kostiumeli, ji turiu ne viena, ir ruda su sijonuku ir valta su kelnem ir juoda su kelnem ir sijonu.
Mano drauge taip pat dabar isvaziuoja i komandiruote ir sestadieni nusipirko romo arteleje kostiumeli.
Manau, kad gali pasiimti ir kelnes su megztuku, taciau gal geriau jau laisviau vakare po visko apsiregti.
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti