Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dalykinė apranga karjeristėms
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
lengvute
Kaip yra mada rūbams, taip organizacijoje yra mada stiliui ir spalvai. Kiekvienoje organizacijoje yra priimtas savas aprangos stilius.
Dar skiriasi apranga tam tikrų specialybių darbuotojams  wink.gif
Ne kartą kalbėjau su mamom, kurios namie ilgiau auginusios vaikus rimtai galvodamos apie naujo darbo paieškas nuogąstaudavo, kad bus "atsilikusios" nuo mados, nebežinos tuometinių aprangos reikalavimų...
Štai radau keletą pagrindinių aprangos taisyklių:
·        Pirmenybę teikite jums tinkančiam stiliui ir spalvai, o ne aukštajai madai
·        Būkite tradiciška, o ne avangardinė
 ·      Renkitės taip brangiai, kaip tik galite sau leisti
·        Tamsesnės spalvos turi didesnę įtaką nei šviesios
·        Eikite į darbą tik  tvarkingai susišukavusios, nuolat atnaujinkite kirpimą
        Nusipirkite gerus batus ir kruopščiai juos kasdien valykite
·       Kuo mažiau papuošalų.
·        Renkitės atitinkamai organizacijos tipui.
·        Derinkite spalvas, stenkitės susikurti savo stilių (būti stilinga)
.        Nemūvėkite margų, raštuotų pėdkelnių
.        Nesirenkite įžūliai, agresyviai, per daug seksualiai (super mini sijonėliai, palaidinė nuo pusės pečių)....
Gal kas rasit dar daugiua taisyklių darbo aprangai, parašykite  wink.gif
Kaip pas jus priimta darbe rengtis?
Pas mus, didelėj įmopnėj, daugumoj dominuoja dalykinis stilius, bet būna, kad irgi visokio avangardo ar nesuderinamumo prisižiūrim  ohmy.gif.Kai dirbau mažesnėje įstaigoje, tai ten buvo įprasta vos ne su megztinias vaikščioti, o čia-tik kostiumėliai  :smile.gif
mordashka
Ech, darbine aplinka... kaip mane nervuoja tie pficialus kostiumeliai - jauciuosi bent 10 metu senesne  :( Todel kartais nutrukstu nuo grandines ir ateinu i darba su dzinsais. Nu, aisku su tvarkingais marskinukais prie ju laugh.gif  ir koleges visos pavydi.
Galbut as neteisi, taciau ofisuose, kur nedirbama tiesiogiai su klientais, apranga turi buti laisva.
Jeigu mane rubas varzo, man su juo nejauku,tai kodel as turiu kankintis. Juk diskomfortas darbui nasumo neprideda.
Aga
Man tai kaip tik labai patinka kostiumeliai su sijonukais-o ir mano darbas to reikalauja.Bet dazniau kelnes vilkiu,nes naktim saltoka daros kai dirbi,ir kai priguli-su sijonu nepatogu.O siaip tai pirkciau ir pirkciau simtus kostiumeliu ;D
Noa
Aga, paskaiciau - susimasciau, o koks cia darbas, kad prigulimas i pareigas ieina? ;D ;D ;D
Aga
Aga, paskaiciau - susimasciau, o koks cia darbas, kad prigulimas i pareigas ieina? ;D ;D ;D

naktim dirbu viesbutyje administratore,tai kartais siek tiek prigulu jei darbo nera,kad kojas istiesti.
Jamaika
Pas mus darbe nera jokiu taisykliu kaip kas turi rengtis. Taigi i darba einu apsirengus taip, kaip vaikstau kasdien: su dzinsais, kelnem, megstiniu ir t.t. Vasara moterys laisviausiai vaiksto su bridzais, isispiriamom basutem, maikutem ant petneseliu ir t.t. Zodziu visiska laisve. Kaip pagalvoju, tikrai negaleciau dirbti ten, kur turi rengtis tau nepriimtinais rubais. As turiu jaustis laisvai.
Noa
Aga, aaaaaaaa....
mat kaip biggrin.gif
O as pagalvojau tongue.gif

Siaip pazistamas psichologas rekomenduoja darancioms karjera moterims - ir vyrams - aprangoj naudoti melynas-melsvas-pilkas spalvas, nes jos tinkamiausios manipuliuoti, su jomis zmogus atrodo geresnis. O rudu kaip tik nerekomenduoja. Net pavyzdi pateike - sako, stai amerikieciu filmuose mafijozai daznai buna rudais kostiumais... Blogieciai, tipo.
Nors ta linkme galvojant, zydrieji turetu buti visapusiskai teigiami ???
;D
Gudra
Dėl spalvų tai yra ir kita nuomonė..
Pilkos melsvos spalvos daro žmogų tokį hmmm.. beveidį. Tai jei taikai į eilinio darbuotojo vietą gal ir tinka.

O va jei taikai i vadovo?
Į dizainerio? ir t.t.

Spalva, apranga ir aksesuarai atspindi ne tik žmogaus skonį, būdą, bet ir siejasi su darbo specifika  8)

Pvz kai dirbau elektrinėje išsireikalavau spec rūbus - kombinezoną.
Na kuri iš jūsų liptų su dalykiniu kostiumėliu arba su sijonuku ant stogo antenos apžiūrėti arba lįstų po stalu patikrinti kokio laido?? Vat ir persirengdavau kai tokie  darbai  pasitaikydavo  ;D

Dabartiniame darbe irgi rengiuosi priklausomai nuo situacijos. Ir džinsais, ir kostiumėliu, ir suknute apsirengiu.
Elvita
kadangi dirbu su medicina susijusi darba, tai darbe turiu vilketi balta chalata. Visa laime, kad dabar atsirado firma siuvanti kostiumelius medicinos darbuotojams. Tai ir as suskubau toki pasisiuti: svarkeli ir kelnias. Dabar jauciuosi daug geriau, nei vilkedama chalata.
mamulia
Visa laime,kad as savo darbe galiu rengtis kaip tik noriu,nors ir su slepetem sedeti. i darba einu kaip bet kur kitur,svarbiausia,kad rubai svarus butu  [smiley=7.gif]
lengvute
šiuo metu madingi verslo drabužiai ir aksesuarai  wink.gif
http://www.monton.lt/newsletter/200303LT/index.html
shadow
cha! Kadangi dirbu klube, atitinkama ir apranga - super mini juodas sijonukas, geltona maikute ir kedukai smile.gif Jauciuosi super!
Macarena
QUOTE (musyte @ 2003 06 20, 18:27)

Galbut as neteisi, taciau ofisuose, kur nedirbama tiesiogiai su klientais, apranga turi buti laisva.

Pritariu. As i darba nueinu ir su kostiumeliu, ir dzinsais, visaip..visad rengiuosi pagal nuotaika.....
Kalinka
pas mus nepageidaujami dzinsai, bet kartais buna kad kas ateina ir taip...tvarkingas dalykinis stilius. Be to pas mus visi supranta kaip reikia rengtis istaigoje ir akiu paganyti nera i ka wink.gif blogaja prasme...
Mur
doh.gif doh.gif doh.gif

Rytoj einu i pokalbi del darbo.

Ka apsirengti, ir siaip gal kokiu patarimu turit g.gif
Keiti
as nedirbu tokioje apilnkoje, kad reiktu kostiumeli vilketi, bet labai sauniai atrodo istaiga, kurioje moterys butent taip pasirengusios, geras ivaizdis - tokia istaiga net labiau pasitikiu (savaime taip gaunasi) smile.gif
Kite
Koks darbo pobūdis?
Jei vadybininkė, sekretorė, buhalterė ar pan., patarčiau dalykinį kostiumėlį.
Viskas priklauso nuo situacijos.
Aušrinė
QUOTE (Mur @ 2004 05 27, 08:57)
doh.gif doh.gif doh.gif

Rytoj einu i pokalbi del darbo.

Ka apsirengti, ir siaip gal kokiu patarimu turit g.gif

Šiaip kiek žinau pagal etiketą į pokalbį dėl darbo moteris turi eiti su klasikiniu sijonuku.
gama
jei pareigos aukštos, tai ir kostiumėlis turi būt atitinkamos kokybės, o nuėjus su džinsais bus juokinga. o jei nori įsidarbint kokia kūrybine darbuotoja, tai apranga žymiai laisvesnė. bet niekada neprašausi su klasikiniu, į akis nekrintančiu kostiumėliu. man tai labiausia patinka švarkelis su kelnėm. bet jei tai sektorės darbo vieta, galima ir kojas parodyt, tik ne per daug mini. aš tai mėgstu, kad tokiu atveju matytusi pirmiausia žmogus, jo sugebėjimai, o ne koks įspūdingas rūbas. išsipuošt per daug niekada nereikia. (čia iš diskusijų su darbdaviais).
svarbiausia pasitikėt savim, šypsotis ir natūraliai elgtis. Sėkmės!
Aušrinė
QUOTE (gama @ 2004 05 27, 09:12)
svarbiausia pasitikėt savim, šypsotis ir natūraliai elgtis. Sėkmės!

Va būtent - natūraliai elgtis. Gal ne į temą, bet rinkdamasi auklę aš labiausiai į tai kreipiau dėmesį.
Venecija
Dabartiniame mano darbe apranga tik kostiumelis. Jokiu isimciu nebuna. O kartais taip noris nueti su paprastom kelnem ir megztuku, juk vistiek tvarkingai atrodo rolleyes.gif , bet negalima.
Amžina studentė
Tai va merginos, man mirtinai reikia kostiumėlio darbui smile.gif

Peržiūrėjau temas, bet apie dalykinio stiliaus drabužius neradau schmoll.gif

Vakar išvaikščiojau "Akropolį" skersai išilgai ir nieko gero neradau ax.gif Gal galit ką patarti - kokie dabar madingi, kokie geriau nešiojasi, kur geriau pirkti, kur kokios nuolaidos g.gif
Ieva-Pieva
as rinkciaus rubus is Zara ar Etam Europoj thumbup.gif grazus rubai, jaunatviski, ir kaina ne kosmine ax.gif manau, kad dalykiniai rubai priklauso nuo uzimamu pareigu- vienur reikia labai oficialiu, kitur galima biski pazaisti ax.gif
Atlante
Pritariu- pati turiu Zaros kostiumeli, kartu ir klasikinis ir kazkas naujo, kisenes idomesnes. O siaip gali derinti, juk jei patiko svarkas vienoje parduotuveje, gal rasi deranti prie jo sijona ar kelnes kitoje?.
Dar patiko vienas kostiumelis mexx'e, bet nespejau jo nupirkti sad.gif
Sekmes smile.gif
Na o jei jau tikrai nieko nerasi patariu nueiti pas siuveja wink.gif
O modeliuku yra ir internete.
Kera
Neseniai padariau atradimus ,,Rūbų rate" Kaune. Labai gražūs, jaunatviški kostiumėlių modeliai, turintys ,,šarmo". Ir kaina ne astronominė.
Ugniaplaukė

Piekautaites patarimai,

Sios dizaineres skoniu tikrai pasitikeciua, turi elegancijos jausma...

Kokios naujovės ir detalės numatomos dalykiniams kostiumėliams, kokios spalvos ir audiniai bus madingi ateinantį sezoną bei kaip rengtis stambesnėms moterims, skaitytojams pataria dizainerė Ramunė Piekautaitė.

"Šią vasarą triumfuoja šiandienos moteriškumas – dinamika ir poezija, stilistikos laisvė. Mūsų laukia šviesi ir marga vasara,"- sako Ramunė.

Klausimas. Kokios naujovės ir detalės numatomos dalykiniams kostiumėliams pavasarį – vasarą?

Atsakymas. Šį sezoną labai svarbus švarkas – jis labai mažas, aukštą liemens liniją akcentuoja po krūtine didelės sagos, rankovės - trijų ketvirčių. Būtina sagė ar net kelios, derinamos viena prie kitos. Švarkas dėvimas su romantiškomis palaidinėmis, suknelėmis, sijonais. Suknelių ilgis ir plotis turi paryškinti privalumus, o trūkumus -paslėpti. Kelnės klasikinės, tiesios, su kantu, plačios, krentančios, su uždėtinėmis detalėmis, klostėmis.

Klausimas. Kokie audiniai bus madingi šią vasarą?

Atsakymas. Šią vasarą bus madingi specialiai apdoroti, krentantys audiniai – liocelis –tencelis, linas, džinsas, kuriuos galima be vargo skalbti, įvairiausios sudėties marginti audiniai. Aš savo kolekcijose naudoju ranka ištapytus bei šilkografijos būdu margintus audinius. Tuomet visi gaminiai būna skirtingi. Aplikacijoms naudoju skirtingų faktūrų audinius – medvilnė derinama su šilku, atlasu, nėriniais. Labai romantiškai atrodo margi šilko deriniai su linu, džinsu, tenceliu.

Spalvos šį sezoną ryškėja. Rausva, žalsva, violetinė, geltona, žydra derinamos su smėlio, balta.

Ugniaplaukė
kai isivaizduoju, tai turetu buti labai jau grazu, pvz. tas jos trumpas svarkelis su plazdanciu silkiniu sijonuku....achhhh.....
Ugniaplaukė
kostiumelis

kostiumeliai

va cia yra visai zaviu kostiumeliu darbui... ax.gif ax.gif
Summer
Mano ir darbas, ir natūra šaukiasi dalykinio stiliaus biggrin.gif Beveik visada perku CHR/Evermen parduotuvėje (yra CUP, atsidarė ir Akropolyje, bet ten labai daug žmonių, tai nemėgstu schmoll.gif ). Kainos ypač nesikandžioja, čia pat gali pasirinkti ir derančius priedus (palaidinukes, megztinukus, aksesuarus). Man ši parduotuvė dar labai patinka, nes priešingai nei daug kur kitur, yra ir mano - 32 - dydžio drabužių. Vieną neblogą kostiumėlį esu pirkusi "Romo artelėj". Mano kolegė perkasi "Bliss". Tik man ten jie truputėlį per margi ir per daug visokiausių raukinukų (nors mano kolegei kaip tik jie ir patinka, ir tinka biggrin.gif )
Nenoriu sumenkinti ar įžeisti tų, kurios perkasi Zaroj ar Vero Moda blush2.gif , bet man ten ne drabužiai, o apdarai, kurie po vieno skalbimo virsta skudurais blink.gif Anei medžiagos kokybės, anei ką ax.gif
Tik šiųmetinės batų "mados" tai mane iš proto baigia išvaryti. Blyn, jei niekas nesikeis, teks vaikščioti basai cry.gif
norge
QUOTE(LauraB @ 2005 02 02, 10:42)
kai isivaizduoju, tai turetu buti labai jau grazu, pvz. tas jos trumpas svarkelis su plazdanciu silkiniu sijonuku....achhhh.....
*

Aha, ypač pasėdėjus valandą prie kompo, pasimalus ofise, po to nuėjus į susitikimą kokį svarbų... blink.gif Vieną mano draugę šefas išmetė namo persirengti su Žilėnienės berods lininiu kostiumėliu, nes po poros valandų ji atrodė kaip ištraukta iš ... doh.gif
Elena4
QUOTE(Summer @ 2005 02 02, 12:37)
Mano ir darbas, ir natūra šaukiasi dalykinio stiliaus biggrin.gif Beveik visada perku CHR/Evermen parduotuvėje (yra CUP, atsidarė ir Akropolyje, bet ten labai daug žmonių, tai nemėgstu schmoll.gif ). Kainos ypač nesikandžioja, čia pat gali pasirinkti ir derančius priedus (palaidinukes, megztinukus, aksesuarus). Man ši parduotuvė dar labai patinka, nes priešingai nei daug kur kitur, yra ir mano - 32 - dydžio drabužių. Vieną neblogą kostiumėlį esu pirkusi "Romo artelėj". Mano kolegė perkasi "Bliss". Tik man ten jie truputėlį per margi ir per daug visokiausių raukinukų (nors mano kolegei kaip tik jie ir patinka, ir tinka biggrin.gif )
Nenoriu sumenkinti ar įžeisti tų, kurios perkasi Zaroj ar Vero Moda blush2.gif , bet man ten ne drabužiai, o apdarai, kurie po vieno skalbimo virsta skudurais blink.gif Anei medžiagos kokybės, anei ką ax.gif
Tik šiųmetinės batų "mados" tai mane iš proto baigia išvaryti. Blyn, jei niekas nesikeis, teks vaikščioti basai  cry.gif
*

Summer, jau maciau pavasario batu kolekcijas - zinai visai nieko, nes ir as visada darbe tik su dalykiniai rubais blush2.gif
Elena4
Taip, ziurint koks darbas, kokie kolegos ir pan.
Pas mus privalus dalykinis stilius, jokiu dzinsu, dryzuotu megztiniu ir raudonu svarku tongue.gif . As paskutiniu metu siuvuosi rubus, nes negaliu pakest sintetiniu rubu cry.gif . Man nor puse medziagos sudeties turi sudaryt naturalus pluostas.
Pirkau Romo arteles vilnoni kostiuma - brangu, bet ..ax.gif
Spalvingos drapanos ne man mirksiukas.gif , o be to darbe zmogus turi atrodyti tvarkingai ir neissaukianciai.
Zvirblis
QUOTE(Summer @ 2005 02 02, 12:37)
Vieną neblogą kostiumėlį esu pirkusi "Romo artelėj".
Tik šiųmetinės batų "mados" tai mane iš proto baigia išvaryti. Blyn, jei niekas nesikeis, teks vaikščioti basai  cry.gif
*

Aha, man irgi prie sirdies "Romo artele". thumbup.gif Dailus kostiumeliai ir man kazkaip labai kvepuoja kokybe.

O ta siumetine batu mada tai kokia? Buki galai? Man tai - super fantastika! thumbup.gif Gaila, kad butent bukieji yra kazkodel dvigubai brangesni uz kitus. Tipo schmoll.gif naujove. sad.gif
Ugniaplaukė
QUOTE(norge @ 2005 02 02, 12:37)
Aha, ypač pasėdėjus valandą prie kompo, pasimalus ofise, po to nuėjus į susitikimą kokį svarbų...  blink.gif Vieną mano draugę šefas išmetė namo persirengti su Žilėnienės berods lininiu kostiumėliu, nes po poros valandų ji atrodė kaip ištraukta iš ...  doh.gif
*

tai cia kvailas sefas pasitaike, neismanelis doh.gif doh.gif doh.gif

na, lietuviams tai viskas turi buti islyginta...

uzsienyje linas ir brangus ir madingas ir niekas nekreipia demesio i tai, kad jis lamdosi..

girdejau istorija, kaip lietuviu firma siuvo uzsienieciams drabuziu partija is lino, nuveze, vietoj islygino, sukabino, o uzsienieciai uz galvos susieme: juk cia linas blink.gif blink.gif blink.gif, jis turi buti susilamdes megalol.gif megalol.gif

As pati tik siunuosi kostiumelius, nesu dar nei vieno pirkusi, o ir nerasciua, kai mano ismatavimai 86-60-90, be sansu.....visur skestu...

be to, parduotuveje man patinkantys kostiumeliai kainuoja nuo 700-800, o siutis iseina apie 500, tad logiska, jog tikrai parduotuvese nepirksiu, tuo labiau, kad net ir Bliss (ten geriausi ir graziausi, mano nuomone) tesu maciusi kokius du tris man patikusius... g.gif verysad.gif ir tai skendau...
norge
QUOTE(LauraB @ 2005 02 02, 14:07)
tai cia kvailas sefas pasitaike, neismanelis  doh.gif  doh.gif  doh.gif

*

Nu kad ne... Tiesiog linas- laisvalaikio drabužių audinys. Kokiam vakarėlyje visi draugiškai būtume pagyrę tą aprangą (gal), bet nekuriom darbinėm progom tokie aprėdai neatitinka protokolo.
Amžina studentė
"Romo artelę" buvau visai užmiršus... doh.gif Kažkada ten esu šį bei tą pirkus smile.gif reiks pasižiūrėt smile.gif
Ugniaplaukė
QUOTE(norge @ 2005 02 02, 15:24)
Nu kad ne... Tiesiog linas- laisvalaikio drabužių audinys. Kokiam vakarėlyje visi draugiškai būtume pagyrę tą aprangą (gal), bet nekuriom darbinėm progom tokie aprėdai neatitinka protokolo.
*

na ne visai laisvalaikio, jei tai kostiumas klasikinio silueto, tik jei jau tokia proga, kad turi buti protokolo laikomasi, tada jokiu budu...sutinku. bet jei paprasta diena..
Amžina studentė
Nusipirkau "Romo artelėj" biggrin.gif
Ugniaplaukė
beje, o kur ji yra? idomu butu ir ten paziureti smile.gif
Amžina studentė
QUOTE(LauraB @ 2005 02 03, 17:32)
beje, o kur ji yra? idomu butu ir ten paziureti smile.gif
*

Jogailos gatvėj, šalia buvusio "Vaikų pasaulio" - ten kur įterpė tokius naujus pastatus tarp Vilniaus ir Jogailos gatvių (nu kur yra kiauras praėjimas tarp abiejų gatvių) smile.gif Nežinau, ar supratai, bet tikslaus namo numerio tai aš nežinau schmoll.gif
zelionuska
neblogu kostiumeliu maciau europoj marlie woman (nezinau ar taip parasiau). Ten daug ko grazaus, tik kainos aisku...
Gerbera
studente, o kiek mokejai? kokokios spalvos? man irgi reikia ax.gif
Amžina studentė
QUOTE(Gerbera @ 2005 02 05, 11:57)
studente, o kiek mokejai? kokokios spalvos? man irgi reikia ax.gif
*

Apie 320 Lt smile.gif Bet kadangi nukainota, tai su dydžiais nelabai... Spalva tokia sunkiai nusakoma - lyg samaninė, lyg ruda ax.gif
Ugniaplaukė
Dalykinis kostiumėlis - koks jis?
Bet kurio žmogaus sėkmė priklauso nuo daugybės dalykų, tarp jų – ir nuo to, ar jis sugeba madingai ir skoningai rengtis. Talentingas vyriškis gali ir ne itin rūpintis savo išoriniu įvaizdžiu, tačiau moters karjera labai priklauso nuo to, kaip ji apsirengus. Žinoma, madingas ir brangus kostiumas toli gražu negarantuoja, kad kilsite karjeros laiptais greitai ir lengvai, tačiau jei moteris neturi skonio jausmo, jai belieka tikėtis, kad vadovybė arba bus tokia kantri, kad kreips dėmesį tik į darbo rezultatus, arba taip pat neturės skonio.

Recepto visiems gyvenimo atvejams, žinoma, nėra. Vulgarokai atrodanti mergina kaip tik gali kristi į akį darbdaviui, nors taip rengtis nerekomenduotų jokie gero tono vadovėliai. Tačiau ne pro šalį žinoti, kad egzistuoja penki pagrindiniai dalykinio kostiumėlio tipai.

Pirmasis - klasikinis, imituojantis vyriško kostiumo dizainą ir spalvas. Švarkelis gali būti su atlapais ir be. Pirmuoju atveju jis labiau tinka kontoroje, kur daugumą kolektyvo sudaro kostiumuoti vyrai. Jei dar nežinote, koks tiksliai firmos, pokalbiui su kurios atstovais jūs ruošiatės, stilius, geriau vilkitės tamsiai mėlyną ar tamsiai pilką kostiumėlį be atlapų.

Antrojo tipo kostiumai išsiskiria ryškiomis spalvomis – raudona, purpurine, avietine, violetine ar margu piešiniu, dideliais langeliais.

Trečiasis tipas – stilingi, profesionalaus dizaino drabužiai. Įvairūs atspalviai ir pasiuvimas sudaro įvaizdį, pabrėžiantį švelnumą, moteriškumą. Šio stiliaus švarkai paprastai dėvimi be palaidinių.

Ketvirtajam tipui priklauso subtilūs pastelinių tonų kostiumėliai (gelsvos, dramblio kaulo spalvos), kurių prabangumą pabrėžia nedidukai aksominiai atlapai, originalūs iškirptės ar rankovių apvadai. Tokius kostiumėlius dėvėti patariama tik šiltuoju metų laiku.

Penktąjį tipą renkasi pačios aukščiausios kategorijos verslininkės. Medžiagos spalvos – tamsi slyvos, giliai bordinė, o nepriekaištinga elegancija ir pasiuvimo patogumas leidžia jaustis laisvai bet kokiuose susitikimuose. Aišku, važiuoti į išvyką, tarkim, inspektuoti miškų kirtaviečių ar melžimo fermų, su tokiu apdaru nepatartina, - tik prajuokinsite aplinkinius.

Šis dalykinio kostiumėlio skirstymas į tipus – gana sąlyginis ir neatspindi visos jų įvairovės. Gerai būtų turėti savo rūbų spintoje visas paminėtas rūšis, tačiau ne kiekvienai moteriai tokia prabanga įkandama, ir ne kiekvienai netgi būtina. Tačiau jei ketinates verslo imtis rimtai ir ilgam, tikrai vertėtų turėti du tris modelius, galinčius vykusiai papildyti vienas kitą.

na, jei pagal taisykles, tai paimta is www.anonsas.lt
smile.gif
Ginija
Sveikos

Turiu dilema. Kovo gale issiuncia i apmokymus Ispanijoje. Tai pirmoji mano kelione ir galva neisnesa kaip reiketu apsirengti, kad neatrodyciau kaip balta varna.
Uzsienieciai Lietuvoje spalvoti kaip papugos, apsirenge tuo kas ranka pakliuvo (bet jau man su tokiais teko susidurti).
Ar reikia buti labai oficialiai, ar laisvesni stiliu rinktis?

beja, pati pirma vakara vakarelis. Ka jo metu rentis?

Pakonsultuokit mane prasau.
Brazile
Vazineju i komandiruotes ir labai priklauso nuo to, koks renginys - konferencija, seminaras, darbo grupe, pazintine-mokomoji ir t.t. Begale variantu. Dar ziurima pagal darbo pobudi, firma ir t.t. dalykus.
Man dazniausiai tenka su klasikiniu kostiumeliu buti.
O siaip su klasikine apranga+idomesne detale neprasausi (!bet klasikine tavo atveju turiu mintyje ne kostiumcika), gali buti kelnes tiesios modernesnes, marskiniai, liemene ir t.t. Siulau visas saldainines spalvas palikti akcentams, o rinktis santuresnes. Nors aisku jei mokymai tarkim kirpeju ar stilistu, tai visai kitaip butu.
Ginija
QUOTE(Brazile @ 2005 02 28, 13:05)
Vazineju i komandiruotes ir labai priklauso nuo to, koks renginys - konferencija, seminaras, darbo grupe, pazintine-mokomoji ir t.t. Begale variantu. Dar ziurima pagal darbo pobudi, firma ir t.t. dalykus.
Man dazniausiai tenka su klasikiniu kostiumeliu buti.
O siaip su klasikine apranga+idomesne detale neprasausi (!bet klasikine tavo atveju turiu mintyje ne kostiumcika), gali buti kelnes tiesios modernesnes, marskiniai, liemene ir t.t.  Siulau visas saldainines spalvas palikti akcentams, o rinktis santuresnes. Nors aisku jei mokymai tarkim kirpeju ar stilistu, tai visai kitaip butu.
*

Po teisybei tai ir nezinau kaip tiksliai ji vadinasi ir kokio pobudzio. Kaip as vaziuoju, tai ji man bus mokomoji smile.gif
Oi kaip dekoju uz konsultacija, tikrai pravartu su zmogumi ismananciu tai pasitarti.

O kaip rengtis vakare? Tikrai nenumanau kokio stiliaus ar iskilmingumo tas vakarelis, nemanau kad kazkas labai smile.gif
Atlante
Pritariu, kad priklauso nuo renginio tipo.
Tenka pabuoti komandiruotese, taciau kad ir koksai renginys renkuosi klasika- kostiumeli, ji turiu ne viena, ir ruda su sijonuku ir valta su kelnem ir juoda su kelnem ir sijonu.
Mano drauge taip pat dabar isvaziuoja i komandiruote ir sestadieni nusipirko romo arteleje kostiumeli.
Manau, kad gali pasiimti ir kelnes su megztuku, taciau gal geriau jau laisviau vakare po visko apsiregti.
Sekmes mirksiukas.gif
Ugniaplaukė
QUOTE(Viksva @ 2005 02 28, 12:06)
Merginos, tingiu skaityti visus puslapius  ax.gif
Gal galite pasakyti kur jus tokią gerą vietą radot?
*

na o vakareliui tai gali pasirinkti kokia suknute ar sijonuka su palaidine puosnesne.
LOCKETS
Sveikutės!
Ne už kalnų mums diplominio gynimas ir neįsivaizduoju, kaip apsirengus reikia eiti į gynimą doh.gif
Gal galite ką patarti? Norėčiau kokio gražaus kostiumėlio, kad vėliau tiktų pvz ir darbui ax.gif
Kur Kaune galima įsigyti geros kokybės ir ne super brangių kostiumėlių?
Būsiu dėkinga už bet kokią informaciją 4u.gif
Domina kainos iki kokių 400lt blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.