Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia ir niekur nedirbanti

Laba diena, norejau paklausti, kaip supratau darbo birza neisleidzia i dekreta, tai kam priduoti dekreto popierius? nes juk dirbti maziausiai metus negalesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 12 02, 15:26)
Laba diena, norejau paklausti, kaip supratau darbo birza neisleidzia i dekreta, tai kam priduoti dekreto popierius? nes juk dirbti maziausiai metus negalesi g.gif



Klausk biržoje konkrečiai, bet kažkas yra tokio, kad birža pratęsia mokėjimą pinigėlių, tik nzn kiek ir kaip.
Atsakyti
Na pasisakymu begalo daug ir jei atvirai visai niekas nebeaisku. Pasirodo kiekvienai aiskina skirtingai. As siuo metu stoviu DB. Vienam darbe (pradirbau 1,5metu) buvo etatu mazinimas, iskart gavau kita, ten padirba kelis men. bet algos nemokejo ir pabegau. Dabar jau menesis kaip stoviu birzoj ir pries kelias dienas suzinojau kad laukiuosi. Tai kaip suprantu jei iki isejimo i dekreta dienos nesusirandu visai jokio darbo tai visiskai jokiu pinigu augindama vaikuti negauciau, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2009 12 03, 20:48)
kaip suprantu jei iki isejimo i dekreta dienos nesusirandu visai jokio darbo tai visiskai jokiu pinigu augindama vaikuti negauciau, ar ne?

visiškai teisingai
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 12 03, 23:32)
visiškai teisingai


Vajej, nu aisku, zodziu butinai reikia susirasti koki oficialu darbiuka iki dekreto dienos. unsure.gif
Atsakyti
laba, norejau paklausti..situacija mano tokia kad siuo metu laukiuosi, stovejau db birzoj, gavau pasalpa, atsirado galimybe isidarbinti kalediniam sezonui, t.y.mazdaug 2 savaitem.jei si darboviete po to isleistu i dekreta ar man priklausytu dekretiniai pinigeliai ir motinystes atostogu pinigai?siaip darbo stazas nepertraukiamai buvo keletas metu tik nuo vasaros bedarbe..aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nigma @ 2009 12 11, 19:22)
atsirado galimybe isidarbinti kalediniam sezonui, t.y.mazdaug 2 savaitem.jei si darboviete po to isleistu i dekreta ar man priklausytu dekretiniai pinigeliai ir motinystes atostogu pinigai?

jei dekreto pradžia nusimato per tas dvi savaites - tada taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 12 13, 19:36)
jei dekreto pradžia nusimato per tas dvi savaites - tada taip smile.gif

thumbup.gif aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos mamytės, žodžiu esu nėščia, esu tuo įsitikinusi, dariausi nėštumo testus ir t.t. Nežinau dabar net ką daryti, kur visų pirma eiti, kur kreiptis, nuo ko pradėti, ar priklausytų man kokia pašalpėlė, ar galiu tikėtis nemokamų gydytojų paslaugų nėštumo metu? Man 22, nesu niekur dirbusi, neturiu net sodros pažymėjimo ir t.t. Tai mano pimas vaikas. Kur man kreiptis, kur eiti ir ką sakyti? padėkit kas galit.
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2010 05 17, 08:18)
Sveikos visos mamytės, žodžiu esu nėščia, esu tuo įsitikinusi, dariausi nėštumo testus ir t.t. Nežinau dabar net ką daryti, kur visų pirma eiti, kur kreiptis, nuo ko pradėti, ar priklausytų man kokia pašalpėlė, ar galiu tikėtis nemokamų gydytojų paslaugų nėštumo metu? Man 22, nesu niekur dirbusi, neturiu net sodros pažymėjimo ir t.t. Tai mano pimas vaikas. Kur man kreiptis, kur eiti ir ką sakyti? padėkit kas galit.

Pirmiausia - sveikinimai 4u.gif Gražaus laukimo 4u.gif

Ką veiki gyvenime? studijuoji kažką, ar DB stovi? be šitų atsakymų, sunku pasakyti, kas ir kam priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyyšnia @ 2010 05 17, 09:09)
Pirmiausia - sveikinimai  4u.gif  Gražaus laukimo 4u.gif

Ką veiki gyvenime? studijuoji kažką, ar DB stovi? be šitų atsakymų, sunku pasakyti, kas ir kam priklauso  smile.gif


Ačiū labai 4u.gif Ne, niekur nestudijuoju ir darbo biržoj nestoviu, bet kaip suprantu, tai visų pirma ten eiti ir reiktų, nes as net soc draudimo neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2010 05 17, 09:16)
Ačiū labai  4u.gif  Ne, niekur nestudijuoju ir darbo biržoj nestoviu, bet kaip suprantu, tai visų pirma ten eiti ir reiktų, nes as net soc draudimo neturiu  unsure.gif

Tokiu atveju, pirmiausia užsiregistruok DB, tapsi apdrausta. Tada keliausi pas gydytoją.
na ką sakyti, pati manau žinai.

Pašalpą, galėtum gauti, bet manau pirmiausia turėsi atstovėti DB 6 mėnesius.
Pasiskaitinėt šiame skyrelyje temą "mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos". turėtum rasti, kokių dokumentų reikės, kur kreiptis.
Suėjus 28 sav. paprašysi gydytojos pažymos apie nėštumą ir gausi 250lt(atrodo).
Gimus vaikučiui 1400(irgi nesigilinau dabar, bet atrodo tiek.)
Augant vaikučiui 97lt iki 2 m. vėliau 52lt, jei pajamos vienam šeimos nariui neviršys 525lt
Atsakyti