Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 26, 19:39)
Aij, kokia gausis tokia.. bet pas mus 7 kg nesuvalgys nieks...  unsure.gif

aš nerandu tos gigantės recepto verysad.gif šioj temoj. einu į senas temas.. angel_sadangel.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 27, 13:05)
Tai gruodzio pirmom dienom kepsiu. Iskarpos jau padarytos. Taip ir pagalvojau, kad iskart kepsiu po kokias 3 zvaigzdes, o paksui dasikepsiu, jei liks teslos. Aciu smile.gif Jau noriu as jos paragaut biggrin.gif

nea, paksui nekepk laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 29, 17:07)
aš nerandu tos gigantės recepto  verysad.gif  šioj temoj. einu į senas temas..  angel_sadangel.gif


Eglės receptas va čia viena mergaitė rodė nuotraukas tos eglės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 29, 15:50)
Kokia Tu laiminga moteris  wub.gif . Mano vyrui geriausi saldėsiai yra dešra  unsure.gif
drinks_cheers.gif  dėl vyro pastabumo. Tačiau ar kepiniui bus gerai tokioj temperatūroj tokį ilgą laiką  unsure.gif

Mano vyrui irgi geriausi pyragai mesa ir zuvis doh.gif lotuliukas.gif
Saldytuve jam vieta tikrai ne geriausia, bet geriau negu skruzdem atiduoti, cia as kaip iseiti pasiuliau bigsmile.gif
Geriausiai jis laikosi sausoje vietoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 10 28, 22:38)
Geresnis variantas, butu, jog , meduolius iškeptumėt, tada laikytumėt ir prieš kalėdas glazūruotumėt, nes mažesnė rizika viliuoti skruzdėlytes, nors glajui nieko neatsitiktu  rolleyes.gif

aciukas. 4u.gif
dar toks klausimelis,jei glazuruociau pries menesi,neisbluktu glajaus spalva iki Kaledu?
as zadu pirkt kartonine dovanu dazute ir joje laikyt meduoliukus. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2009 10 29, 18:43)
aciukas. 4u.gif 
dar toks klausimelis,jei glazuruociau pries menesi,neisbluktu glajaus spalva iki Kaledu?
as zadu pirkt kartonine dovanu dazute ir joje laikyt meduoliukus. ax.gif

Del islukimo, nezinau, bet manau, kad tikrai nieko neatsitiks, daugelis kepejeliu juk lipdo cukrinės gelytes ir poto ilgai laiko, pokol prireikia papuošti tortua. Spalva neisblunka, beto glajaus sudetis cukrus ir vanduo, panaši kaip cukrinės gėlių masės ar pastiliazo mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 10 29, 18:54)
Del islukimo, nezinau, bet manau, kad tikrai nieko neatsitiks, daugelis kepejeliu juk lipdo cukrinės gelytes  ir poto ilgai laiko, pokol prireikia papuošti tortua. Spalva neisblunka, beto glajaus sudetis cukrus ir vanduo, panaši kaip cukrinės gėlių masės ar pastiliazo  mirksiukas.gif  cool.gif

4u.gif aciukas

Atsakyti
Kaip skanu cia viskas pas jus smile.gif
Atsakyti
[quote=Burtininke,2009 10 29, 17:35]
Išbandžiau meduolius pagal Cipciuką smile.gif Dariau iš pusės normos, nes tai buvo tik bandymas smile.gif Sodos neturėjau, tai dėjau kepimo miltelius, o vietoj dirbtinio medaus - naturalų smile.gif Kepė apie 8 min, bet guminiai man jie nesigavo schmoll.gif Gal kepimo miletliai kalti g.gif Ir cukraus nedeginau, tiesiog tingėjau biggrin.gif Dėjau :cinamoną, kardamoną ir maltą imbierą. Jau kad namai pakvimo wub.gif Meduoliukai tikrai skanūs, kad ir neguminiai ax.gif Kelis sandariai įvyniojau į kepimo popierių, pažiūrėsiu koks skonis ir kokybė bus po 2 savaičių biggrin.gif Iš pusės normos gavos 1,5 skardos.
Ir dar pastebėjimas, kad labai greitai pagaminami thumbup.gif
user posted image
Kol spaudžiau formels, mažoji skalbimo miltelius vonioj pabėrė doh.gif Galvoju, kad įtartinai tylu unsure.gif

o man gavosi labai skanus ir guminiai ir dar jie gavosi tamsesni nei matau nuotarukytei, ai bendrai rasai kad nedeginai cukraus uztat jie tokie sviesus.
Atsakyti

QUOTE(Burtininke @ 2009 10 29, 17:35)
Išbandžiau meduolius pagal Cipciuką smile.gif Dariau iš pusės normos, nes tai buvo tik bandymas smile.gif Sodos neturėjau, tai dėjau kepimo miltelius, o vietoj dirbtinio medaus - naturalų smile.gif Kepė apie 8 min, bet guminiai man jie nesigavo schmoll.gif Gal kepimo miletliai kalti  g.gif Ir cukraus nedeginau, tiesiog tingėjau  biggrin.gif Dėjau :cinamoną, kardamoną ir maltą imbierą. Jau kad namai pakvimo  wub.gif Meduoliukai tikrai skanūs, kad ir neguminiai  ax.gif Kelis sandariai įvyniojau į kepimo popierių, pažiūrėsiu koks skonis ir kokybė bus po 2 savaičių  biggrin.gif Iš pusės normos gavos 1,5 skardos.
Ir dar pastebėjimas, kad labai greitai pagaminami  thumbup.gif
user posted image
Kol spaudžiau formels, mažoji skalbimo miltelius vonioj pabėrė  doh.gif Galvoju, kad įtartinai tylu  unsure.gif

o man gavosi labai skanus ir guminiai ir dar jie gavosi tamsesni nei matau nuotarukytei, ai bendrai rasai kad nedeginai cukraus uztat jie tokie sviesus.


As irgi cukraus nedeginau, ir gavosi tamsus..

Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2009 10 29, 16:07)
nea, paksui nekepk laugh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 30 spalio 2009 - 17:05
Mergaites, del kaledinio Daividijos pyrago, tai nors jis ir iskepamas pries 1-2 menesius, taciau reikalauja pakankamai demesio. Bent karta i savaitele ikiskite nosytes ir paziurekite kaip jis atrodo, sulaistykite mirksiukas.gif laikymo vieta turetu buti gerai vedinama, taciau ir ne per sausa mirksiukas.gif siemet jau 3 karta kepsiu si grazuoli thumbup.gif panasu, kad visa gimine jau tikisi per Kaledas paragauti mano kepta pyraga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilly: 30 spalio 2009 - 22:17
QUOTE(Chilly @ 2009 10 30, 22:15)
Mergaites, del kaledinio Daividijos pyrago, tai nors jis ir iskepamas pries 1-2 menesius, taciau reikalauja pakankamai demesio. Bent karta i savaitele ikiskite nosytes ir paziurekite kaip jis atrodo, sulaistykite  mirksiukas.gif laikymo vieta turetu buti gerai vedinama, taciau ir ne per sausa  mirksiukas.gif  siemet jau 3 karta kepsiu si grazuoli  thumbup.gif  panasu, kad visa gimine jau tikisi per Kaledas paragauti mano kepta pyraga  blush2.gif

Kuo laistyti?
Recepte apie tai nerašoma g.gif
Atsakyti
Bijojau perkept tuos meduolius doh.gif Gal per trumpai kepiau, kad tokie šviesūs g.gif
Na, reiks dar kartą bandyt ax.gif
Atsakyti