Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(naitas @ 2009 11 03, 00:49)
Kažkaip įsivaizdavau jį apvalų..

Aš tai niekaip nesutalpinau jo į apvalų, net minties tokios nebuvo. schmoll.gif Be to, čia tik iš pusės normos keptas.

QUOTE(zuliaska @ 2009 11 03, 12:50)
mastau ir apie meduolius, bet kazkaip nemegstu as tu gvazdikeliu skonio, tai net nzn ar verta kepti...

o tu nedėk gvazdikėlių, aš tai dėjau tik kardamoną, cinamoną, muskato riešutą ir imbierą, gvazdikėlių irgi nedėjau.
Atsakyti
Noriu ir as jusu isgirtojo kaledinio pyrago,bet kazkaip prisibijau blush2.gif ,nesu gera kepeja tai jieskau kas paprasciau,nors jau praktika su meduoliais atlikau,tai visai smagiai jie man gaminosi ir buvo visai nesunku(ir kaip nekeista visi jau suvalgyti) biggrin.gif ,o sis pyragas tai ir nepigiai iseina,o jei dar neissilaikys,kaip kitom buvo.O kaip jus ir kur ji laikote tuos 2men
Atsakyti
Jau kaledinis tai tikrai nesudetingai padaromas. Laiko uzima tik dziovintu vaisiu smulkinimas, bet siemet karpiau zirklemis, tai zymiai greiciau. Kad kaina didoka, tai cia faktas, bet, manau, kad cia irgi galima rinktis vaisius pagal savo kisene ir skoni. 4u.gif Cia mano pernykstis, siemetinis toks pats unsure.gif
[attachmentid=187467]
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 11 03, 12:50)
As ir kepu kaledini pyraga. nu as ir kai sumaisiau mase mastau kas cia gausis smile.gif) bet cia kur nuotrauka ikelta tai man skaniai atrodo smile.gif)
nu ziuresiu kas bus nes dar pusantros valandos kepti liko.

mastau ir apie meduolius, bet kazkaip nemegstu as tu gvazdikeliu skonio, tai net nzn ar verta kepti...


Viespate doh.gif juk prieskonius det reikia pagal savo skoni doh.gif
Atsakyti
Dėl glajaus puošimui:
baltas aišku: cukraus pudra, citrinos sultys...
O kaip su šokoladiniu? Kaip jį pasidaryt kad stingtų and meduolių ir namuko dailiai? Gal kokį receptėlį pametėtumėt kaip darote?
Ačiū!
Atsakyti
Tas pats, baltymas su cukraus pudra, gali deti rugsties jei nori ir gale dedi kakava, jei per tirsta, dedi dar truputi baltymo ir suki.
Arba galima dazu, jei nori tik kad rudas butu 4u.gif
Kakava perku prieskoniu parduotuves, man tokia skanesne wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urgit@: 04 lapkričio 2009 - 10:02
QUOTE(urgit@ @ 2009 11 04, 12:01)
Tas pats, baltymas su cukraus pudra, gali deti rugsties jei nori ir gale dedi kakava,


Ot protas swoon.gif hihihi.gif taigi tikrai kakava! tongue.gif Aš kažkaip apie šokoladą užsiciklinau, galvojau, kaip jis sustings, bet kakava išgaravo!

Kokių dar turite idėjų, kaip daliai meduolius supakuoti dovanai? Man tie celofanai jau pabodę, galvoju, kur rast tokių maišelių įsigyt, kaip kepyklėlėse-rudų popierinių, specialiai kepiniams...Apriščiau kokiu šiaudu ir skanaus! bigsmile.gif Galvoju dar, gal iš sviestinio popieriaus kokias tūbeles susukti... Kaip jūs pakuosite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 11 04, 12:12)
Kokių dar turite idėjų, kaip daliai meduolius supakuoti dovanai? Man tie celofanai jau pabodę, galvoju, kur rast tokių maišelių įsigyt, kaip kepyklėlėse-rudų popierinių, specialiai kepiniams...Apriščiau kokiu šiaudu ir skanaus!  bigsmile.gif Galvoju dar, gal iš sviestinio popieriaus kokias tūbeles susukti... Kaip jūs pakuosite?  g.gif

Jo del pakavimo tai tikrai idomu butu zinot kur galima isigyt maiseliuku kokiu graziu man tie popieriniai labai drazus o dar tokie kur buna prieki idetas skaidrus langelis kazi ar ju yra kur nusipirkti ar reik eit i maksima prisivokti lotuliukas.gif lotuliukas.gif kur pre bandeliu buna padeta arbadai sveriamai.
Atsakyti
labutis. 4u.gif klausiau glaju temoj,bet taip ir nesulaukiau atsakymo. ax.gif
noreciau jusu paklausti,kokie cia glajai naudojami? blush2.gif
tikras grozis. wub.gif
http://www.youtube.c...ZlrfELlepI&NR=1
http://www.youtube.c...feature=channel
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2009 11 04, 14:02)
labutis. 4u.gif klausiau glaju temoj,bet taip ir nesulaukiau atsakymo. ax.gif
noreciau jusu paklausti,kokie cia glajai naudojami? blush2.gif
tikras grozis. wub.gif
http://www.youtube.c...ZlrfELlepI&NR=1
http://www.youtube.c...feature=channel

isingas-kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele..
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 11 04, 18:41)
isingas-kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele..

o kas tas isingas? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 04 lapkričio 2009 - 18:41
Sveikos,

Susiradau šių metų temelę ir dar savo nuotraukėlę pirmam puslapy radau smile.gif Malonu gi ax.gif
Parodysiu kelias pernykščių meduoliukų nuotraukas (tik nekreipkit dėmesio, kad skardoj ir nesupakuoti)

user posted image

user posted image

Šiemet užsipirkau naujų formelių ir jau greitai naujas Kalėdinis fabrikėlis atsidarys biggrin.gif
Atsakyti