Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Sveikos 4u.gif
QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 16, 09:27)
manau kad nebutina siuti
galma issikirpti staciakampi arba rutuli is organzos
apdeginti kastus
i viduri sudeti meduolius ar siaip kokia dovanele
ir uzristi su bantuku
cia as labai ne aiskiai parasiau. Cia taip pat kaip kad su skaidriu popieriu pakuotumet

http://images.google...IDtDhsAbjktH6Cw
cia kazkas panasaus 4u.gif

Uj, kokia gera ideja bigsmile.gif Ir kaip nesusiprotejau doh.gif Juk jokio vargo ir kiekvienai dovanelei reikiama dydi is kart ir be problemu padarai thumbup.gif

QUOTE(Rudeneja @ 2009 11 16, 11:45)
Prismoj tikrai yra, kaip tik šią temą paskaičius "patikrinau"  mirksiukas.gif Įvairių dydžių ir rūšių, būtent kalėdinių. Ten maždaug kur indai visi, tortų formos ir pan, tame gale kur arčiau kasų.

Ot tai doh.gif va kaip buna, kai su zirzianciu vyru bandai ko nors ieskoti. Nieko, reikes dar kart uzsukti. Nors siaip as turiu formeliu is praeitu metu, bet dar butu gerai zmogeliuka ir eglute bent jau gauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 16, 13:14)
o tai yra dar skirtumas, maža ar didelis meduolis  g.gif  man mažesni dar skaniau,kepiau pernai mažiukus ir labai gerai buvo, aišku gal tik prie papuošimų ilgiau laiko užtrunka, bet ale  rolleyes.gif

Aš irgi žiukus dariau, nors su puošomu pasiknist teko doh.gif bet man kažkaip gražiau žiūrisi wub.gif nors šiemet ir formelių jau didesnių turiu, bus visokie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2009 11 16, 13:20)
bent Maximoje dauguma supakuoti

o kodėl neperkat tokių dalykų specializuotuose skyriuose... pvz kaune tai bazej vienoj pardėj man net galva apsisuko nuo visokiausių džiovintų vaisių pasiūlos wacko.gif

QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 16, 14:00)
jei i balta glaju ipilti truputi buroku sulciu, nesusigadintu glajuas? butu naturalus dazai ax.gif

nesugadins rolleyes.gif vaikystėj taip ir darydavom su mama wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 16, 15:05)
o kodėl neperkat tokių dalykų specializuotuose skyriuose... pvz kaune tai bazej vienoj pardėj man net galva apsisuko nuo visokiausių džiovintų vaisių pasiūlos wacko.gif

Nes nezinau tokio Vilniuj biggrin.gif Kai reikia tik karta per metus, uztekdavo maximkos asortimento ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 11 16, 13:40)
o kaip padaromas spalvotas glaistas?  blush2.gif

/2558/4074374617_7419431d57.jpg[/img]

as daziau su maistiniais dazais.radau tik skystos konsistensijos,tai spalvos neryskios gavosi,miltuku niekur nerandu,su jais butu geriau.
ps gyvenu ne lietuvoj.

dezute as pirkau kansialerinej parduotuvej. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 16, 15:05)
o kodėl neperkat tokių dalykų specializuotuose skyriuose... pvz kaune tai bazej vienoj pardėj man net galva apsisuko nuo visokiausių džiovintų vaisių pasiūlos wacko.gif
nesugadins  rolleyes.gif  vaikystėj taip ir darydavom su mama  wub.gif

nes nėra Vilniuje tokio dalyko kaip bazės ax.gif

QUOTE(Kettim @ 2009 11 16, 16:07)
as daziau su maistiniais dazais.radau tik skystos konsistensijos,tai spalvos neryskios gavosi,miltuku niekur nerandu,su jais butu geriau.
ps gyvenu ne lietuvoj.

dezute as pirkau kansialerinej parduotuvej. ax.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2009 11 16, 17:05]
o kodėl neperkat tokių dalykų specializuotuose skyriuose... pvz kaune tai bazej vienoj pardėj man net galva apsisuko nuo visokiausių džiovintų vaisių pasiūlos wacko.gif
o kokiam sandely bazej? ax.gif
Atsakyti
sveikos, siek tiek sirguliuoju, todel mam mane noredama pralinksmint nupirko formeliu, jos klaedines, todel emiau galvoti kokius sausainius cai galima butu iskept, pamanau, gal jus zinot kukiu geru imbieriniu sausainiu receptu?

P.S. o gal kuri zinot anyziniu sausainiu?
Atsakyti
O gal kas pateiks Kauno parduotuviu apzvalga? bigsmile.gif Kur geriausios formeles? kur prieskoniai ir t.t. bigsmile.gif 000054.gif mastau.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,
kepu meduolinius sausainukus. kaiptik tesla saldytuve valandziukei padeta. norejau paklaust kokios konsistencijos ta tesla turi buti? Ji pas mane gavosi tokia, kad galiu ja maisyti su saukstu. sunkokai masosi, bet maisosi, ar taip ir turi buti, sakau gal ji bus kietesne kai bandysiu kocioti ant miltu.

labai reikia skubaus atsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 16, 17:34)
o kokiam sandely bazej? ax.gif

na bent jau kur aš perku tai dabar jie persikėlė į tą patį naujausią turgų. ten už mėsos turgaus kur naujas yra rolleyes.gif atskira parduotuvėlė ten prie kepyklėlės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2009 11 16, 21:18)
Sveikos kepejeles,
kepu meduolinius sausainukus. kaiptik tesla saldytuve valandziukei padeta. norejau paklaust kokios konsistencijos ta tesla turi buti? Ji pas mane gavosi tokia, kad galiu ja maisyti su saukstu. sunkokai masosi, bet maisosi, ar taip ir turi buti, sakau gal ji bus kietesne kai bandysiu kocioti ant miltu.

labai reikia skubaus atsakymo  blush2.gif



Siaip ji saldytuve tikrai turetu sukieteti, todel ir reikia palaikyti saldytuve. Pernai man visos rankos budavo tesla aplipusios, sesuo nuimdavo, ir idedavo i saldytuva biggrin.gif , o isemus budavo viskas ciki mirksiukas.gif

Pagal koki recepta darai?
Atsakyti