Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(minimaus @ 2009 11 17, 08:57)
Reikia keptuveje padeginti cukru su siek tiek vandenuko,  mirksiukas.gif  Ir skoni super tas degintas cukrus priduoda ir spalvyte  thumbup.gif
Sedziu sau geriu kavyte su meduoliais  rolleyes.gif  vakar kepiau pagal cypciuko recepta  thumbup.gif


O iki kokios konsistencijos deginti cukriuką? Kol visai išsilydys?
Ir kada jį sudėti?

kepiau ir aš meduoliukus. Skonis meduolinis, bet va, kad geltoni jie gavosi, visai nemeduoliški.
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2009 11 17, 01:01)
Na va, mano meduoliniai sausainukai jau iskepti. Jei nepaisyti vienos skardos sudegusiu, tai viskas pavyko sauniai. O seimyna jau pagyru, kad prisake  clap.gif  yahoo.gif O dabar mano pastebejimai:




Uogyte777- nepatarciau didinti prieskoniu kieki, tiesiog dezutei gulint, sausainiu kvapas gerokai isryskes blush2.gif, O palaikius iki kaledu, jie suminkstes ir bus kaip pirktiniai meduoliai minksti, tam jie ir laikomi uzdaryti dezutese mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
Ar gerai bus iškeptus meduolius sudėti į kartoninę dėžę, tarp sluoksnių klojant kepimo pipierių? Ar jo išvis nereik? g.gif
Suminkštės jie man? Kietų nenoriu lotuliukas.gif Pernai namukas stovėjo lentynoj niekur neuždarytas ir kietas nebuvo, gal nuo tešlos recepto priklauso? unsure.gif
Atsakyti
O man meduolius supakuot puikiai tinka kepimo rankoves popierius thumbup.gif

Niekaip negaliu atsiminti, ar pernai dejau paprasta cukru, ar ta rudaji g.gif bet man atrodo, kad paprasta, ir meduoliai buvo tamsus. Nes man ir medaus laksteliai tamsus gaunasi, o kepimo technologija praktiskai tokia pat, kaip medaus torto laksteliu.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 17, 14:06)
O man meduolius supakuot puikiai tinka kepimo rankoves popierius  thumbup.gif

Niekaip negaliu atsiminti, ar pernai dejau paprasta cukru, ar ta rudaji  g.gif bet man atrodo, kad paprasta, ir meduoliai buvo tamsus. Nes man ir medaus laksteliai tamsus gaunasi, o kepimo technologija praktiskai tokia pat, kaip medaus torto laksteliu.



i meduolius dejosi paprastas degintas cukrus,as bent kepiau pagal cypsiuko meduoliu recepta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 11 17, 15:14)
i meduolius dejosi paprastas degintas cukrus,as bent kepiau pagal cypsiuko meduoliu recepta mirksiukas.gif


As zinau, kad ten dedasi degintas cukrus, bet as nieko nedeginau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 11 17, 13:08)
http://www.supermama...?...78104&st=24
čia reiktų paieškoti, puslapis pirmyn, puslapis atgal..

tik aš jau soti ta mase  bigsmile.gif , tai raityčiau ant keksiukų plaktos grietinėlės ar sviestinio bei šokoladinio kremo dzibukus.. irpabarstyčiau savo pačios darytom gėlytėm ar snaigėm, arba žvaigždutėm  rolleyes.gif



Nu ir pasistengei, ir is kur tiek kantrybes, tiek mazu geltciu prisadryti, juk kiekviena reikia isciupineti, na po viduriuka ideti, keik laiko darei jas?
Atsakyti
QUOTE(baltai balta @ 2009 11 17, 15:27)
O iki kokios konsistencijos deginti cukriuką? Kol visai išsilydys?
Ir kada jį sudėti?

kepiau ir aš meduoliukus. Skonis meduolinis, bet va, kad geltoni jie gavosi, visai nemeduoliški.

Taip kol visiskai issilydis ir taps tamsus "sirupelis" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 17, 17:35)
Nu ir pasistengei, ir is kur tiek kantrybes, tiek mazu geltciu prisadryti, juk kiekviena reikia isciupineti, na po viduriuka ideti, keik laiko darei jas?

oo, ačiū už gerą žodį.
į šias gėlės, keleto spalvų, sudėtas vienas butelaitis Oetker blizgių žirniukų, dirbau tikrai porą naktų, nes dienom vaikai viską čiupina...

che che.. o čia sudėti tie smulkūs Oetker žirniukai.. tik jie dar atrinkti, kad būtų tik geltoni. Labai ramina prieš lapkritinį liūdesį.. rekomenduoju

user posted image


Atsakyti
Naitai nerealu, net truksta zodziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 11 17, 15:57)
che che.. o čia sudėti tie smulkūs Oetker žirniukai.. tik jie dar atrinkti, kad būtų tik geltoni. Labai ramina prieš lapkritinį liūdesį.. rekomenduoju

Jezau, kaip grazu doh.gif biggrin.gif Auksines rankos tavo ax.gif

As, panenkos, esu depresijoj: aplekiau pagrindines didziasias pardas Vilniuj ir niekur nera spalvoto cukraus glaistui doh.gif Anksciau budavo sukrauta visose, tik imk.
Aina ta krize i miska, blyn. Nesikeikiant cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2009 11 17, 17:09)
Jezau, kaip grazu doh.gif  biggrin.gif Auksines rankos tavo ax.gif

As, panenkos, esu depresijoj: aplekiau pagrindines didziasias pardas Vilniuj ir niekur nera spalvoto cukraus glaistui doh.gif Anksciau budavo sukrauta visose, tik imk.
Aina ta krize i miska, blyn. Nesikeikiant cool.gif


Druskininkuose tai siandien maciau sokoladiniu cukraus milteliu buvo pirkti.
Atsakyti