Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(Will @ 2009 11 18, 17:05)
Ačiū  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o iš kur gauti tą metaliuką?  g.gif

Aš galvoju meduolius Kalėdoms kepti gruodžio pradžioje, o dekoruosiu gal paskutinę savaitę, kažkaip baisu baltymą tiek ilgai laikyti  g.gif

Jeigu puoši vieną kartą per metus, tikrai nereikia to metalinio antgaliuko.

Susisuki tūtelę, prakerpi vos vos, ir įpili porą šaukštų aisingo, ne daugiau. Labai nespaudžiant, gi galima dekoruoti savo kepinius.

Tik skylutė turi būti labai mažutė prakirpta. Pabandykit, su praktika ateis suvokimas kas prie ko... Per didelę prakirpsit, susisuksit kitą maišelį, o aisingą nugramdysit nuo sugadintos tūtelės ir vėl viskas iš naujo. 4u.gif
Atsakyti
Ryt varysiu ir as formeliu i IKI, bet kazin ar rasiu g.gif , viskas jau bus ispirkta, masiskai perkat ir man nepaliksit.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 11 18, 19:37)
Jeigu puoši vieną kartą per metus, tikrai nereikia to metalinio antgaliuko.

Susisuki tūtelę, prakerpi vos vos, ir įpili porą šaukštų aisingo, ne daugiau. Labai nespaudžiant, gi galima dekoruoti savo kepinius.

Tik skylutė turi būti labai mažutė prakirpta. Pabandykit, su praktika ateis suvokimas kas prie ko... Per didelę prakirpsit, susisuksit kitą maišelį, o aisingą nugramdysit nuo sugadintos tūtelės ir vėl viskas iš naujo.  4u.gif

vat aš taip ir galvoju daryti, jei patiks, tai ir įrangos reikės įsigyti lotuliukas.gif
Pamačiau pirmoje nuorodoje ir visai patiko, reikės pasižaisti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2009 11 16, 19:11)
sveikos, siek tiek sirguliuoju, todel mam mane noredama pralinksmint nupirko formeliu, jos klaedines, todel emiau galvoti kokius sausainius cai galima butu iskept, pamanau, gal jus zinot kukiu geru imbieriniu sausainiu receptu?

P.S. o gal kuri zinot anyziniu sausainiu?

nea zinau tik aviziniu ax.gif
Atsakyti
[attachmentid=188412]
Mano meduolių ir meduolinių namukų receptas thumbup.gif
Kočioju tešlą storiau, kepu apie 7-8 min., gaunasi labai kvapnūs minkšti meduoliai. Pernai kepiau namuką, tai super - minkštas ir labai kvapnus. Šiemet iškepiau dvi skardas meduolių, jau neliko bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,kadangi man arčiausiai akropolio maxima Kaune,tai ten vakar ir nuskridau.Formelių yra,pakabintos ant vinies prie indų,dviejų rušių,yra ir žmogeliukas,kam labai reikia.Medaus pirkau dirbtinio,ale pasirinkimo beveik nė,ar čia žmogai kepa meduolius ar gydosi nežinia,cukraus rudo nusipirkau yra,buvo ir šokoladinių miltelių,o braškinių ne,bet kaina yra ir nušluota lentyna tuščia stovi reiškiasi būna tik momentą paqgauti reikia.Pabarstukų visokių irgi yra tik kažkodėl jie ne prieprieskonių sudėti ,o prie sausainių,tai ir kelių rušių nusipirkau.Ai dar nusipirkau tokio tipo kremo užrašams ar paišymui tai pasiliksiu kalėdoms papeckioti. dar nuėjau į eurokos nusipirkau tų maišelių celofaninių,aišku jie su širdutėm ir žvaigždutėm,ale raudonos kalėdinės spalvos,tai sudėti sausainukams tiks.Na tai tiek visko yra tik pirk ir daryk.
Šiandie kepsiu cypciuko meduolius.
Ai dar Kaunietėms, vakar akropolio antrame aukšte prie knigyno buvo latvių mugė,gal dar ir šiandie yra,tai ir kalėdinių kepinių ir medaus ir duonos ir žuvies visokios.Pati pirkau duonos,kaip naminė skanumėlis pasaka.
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 11 19, 08:55)

Mano meduolių ir meduolinių namukų receptas  thumbup.gif



o apie kokį sirupą kalbama recepte ? g.gif
Atsakyti
ir as turiu nusipirkusi tu maiseliu is eurokos, labai faini jie man, ir dar ta juostele pirkau is kurios pasidaro kaspinelis. Labai pigiai viskas gaunasi. Veliau foto idesiu 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as siandien formeliu meduoliams IKI parduotuveje. 15 psl.
http://www.iki.lt/lt...os/iki_pasaulis
Jyske pirkau, jau naksciau lyg minejau g.gif , tokiu degtuku kalediniu prisegti prie dovaneles man jie labai grazus, buvo visokiu ir su kaledu zvaigzde ir su angeliu kitokiu, ir su eglute. O as nusipirkau tokius 12 vnt kainavo 2.99
user posted image
O cia tie maiseliai is eurokos mazesni 5 ct. o didesni 7 ct.
user posted image
Ir juosteles is kuriu patraukus uz siulelio pasidaro toks kaspinelis, kaina 10 ct.
user posted image
user posted image
tai va tiek ziniu. Visokio gerio turiu prisipirkus, dabar beliko tik priekepti visokiu kalediniu skanumynu ir supakuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 19 lapkričio 2009 - 11:49
QUOTE(Smulkmena @ 2009 11 19, 08:55)
Mano meduolių ir meduolinių namukų receptas  thumbup.gif

sodą negesintą dėt? Ir kaip su atšaldymu, dėt į dėžutę ar ne?
Atsakyti
mergaitės o kokius prieskonius dedat?cinamoną,gvazdikėlius ką dar?
Atsakyti
Imbiera, kardamona, galima ir pipiru mirksiukas.gif
Atsakyti