Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

As esu kepus Daividijos pyraga pries kelis metus, bet nebepamenu doh.gif Tik tiek, kad jis nesulauke nei dvieju menesiu, nei dvieju savaiciu, siom dienom planuoju kepti ir niekam neduoti iki svenciu smile.gif
Dabar vel klausiu - ar i ji nesideda medus? Gvazdikeliai, cinamonas ir kiti kvapai? Dziovintu vaisiu nereikia pamirkyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 27 spalio 2009 - 10:27
QUOTE(saide @ 2009 10 27, 09:13)
nerealus pyragas , tik siems metams dar neiskepiau iseisiu i dekreta ir nuo kitos savaites kepsiu kaledinius gardumynus  smile.gif
Papildyta:

aciu labai uz nuorodele bet as norejau meduoliuko iskarpos nu kaip kad zmogeliukas kad buvo idetas, gal kas turite blush2.gif 
o suiaip tai reikes piesti....


Tai zmogeliuko iskarpa dvi zinutes auksciau tavo idejusi buvau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 25, 15:31)
As tai pasirupinau is anksto su formelem meduoliams biggrin.gif nes pernai viskas buvo ispirkta pries kaledas. Arevitoj man nupirko smile.gif aisku, jei siemet teks man kept meduolius  unsure.gif
Papildyta:
Jei vistik dar turesiu jegu, ir "nesprogusi" busiu, tai noreciau iskepti sia egle biggrin.gif tik klausimas  blink.gif nu cia tai jau suprantu gigante egle turi gautis, tai daryciau is puses normos. Bet kociot tikrai 1-1,5 cm storiu?  g.gif dar issipus vistiek..  g.gif ir net po 5 kept?  Ir pries kiek laiko galima si skanesta padaryti?

is sitos normos gaunasi laaabai didele,as pernai kepiau is puses ir tai gavosi didele doh.gif
Kociot reikia storokai,nes trapi tesla,ploniau suluzines.As iskarpas sumazinau,ir kepiau gal po 4 kiekvienos g.gif pasidaryk iskarpas,tada pasidaryk po kelias zvaigzdes,jei liks teslos dar padarysi po zvaigzde kiekvieno dydzio.
Sita egle menesi tai drasiai gali stovet,bet pas mus neisstovetu,nes "kandys" lotuliukas.gif surastu ir suvalgytu.
QUOTE(Shalimar @ 2009 10 27, 08:24)
As esu kepus Daividijos pyraga pries kelis metus, bet nebepamenu doh.gif Tik tiek, kad jis nesulauke nei dvieju menesiu, nei dvieju savaiciu, siom dienom planuoju kepti ir niekam neduoti iki svenciu smile.gif
Dabar vel klausiu - ar i ji nesideda medus? Gvazdikeliai, cinamonas ir kiti kvapai? Dziovintu vaisiu nereikia pamirkyti? g.gif

Koki pyraga kepusi?
ups,radau apie koki pyraga kalbat,ten ne mano receptas blush2.gif negaliu nieko pasakyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 27 spalio 2009 - 11:03
QUOTE(daividija @ 2009 10 27, 11:01)
is sitos normos gaunasi laaabai didele,as pernai kepiau is puses ir tai gavosi didele doh.gif
Kociot reikia storokai,nes trapi tesla,ploniau suluzines.As iskarpas sumazinau,ir kepiau gal po 4 kiekvienos g.gif pasidaryk iskarpas,tada pasidaryk po kelias zvaigzdes,jei liks teslos dar padarysi po zvaigzde kiekvieno dydzio.
Sita egle menesi tai drasiai gali stovet,bet pas mus neisstovetu,nes "kandys" lotuliukas.gif surastu ir suvalgytu.

Koki pyraga kepusi?
ups,radau apie koki pyraga kalbat,ten ne mano receptas blush2.gif negaliu nieko pasakyt.


Tai gruodzio pirmom dienom kepsiu. Iskarpos jau padarytos. Taip ir pagalvojau, kad iskart kepsiu po kokias 3 zvaigzdes, o paksui dasikepsiu, jei liks teslos. Aciu smile.gif Jau noriu as jos paragaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 27, 12:55)
Tai zmogeliuko iskarpa dvi zinutes auksciau tavo idejusi buvau  blink.gif

Tai zmogeliuko as radau tik tokio tipo noreciau eglutes jei kas turite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saide @ 2009 10 27, 12:34)
Tai zmogeliuko as radau tik tokio tipo noreciau eglutes jei kas turite blush2.gif


Aaa doh.gif na neturiu tokio.. bet nesunku nusipiesti manau. Perlenk lapa per puse, ir issipiesk puse eglutes, iskirpk, atlenk, ir bus eglute lygiais sonais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 27, 15:12)
Aaa  doh.gif na neturiu tokio.. bet nesunku nusipiesti manau. Perlenk lapa per puse, ir issipiesk puse eglutes, iskirpk, atlenk, ir bus eglute lygiais sonais smile.gif

Tai jau taip ir teks nes kazkaip nelabai randu ir internete bandziau kazkaip nesigavo nusipiesiu ir bus ramu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2009 10 26, 16:21)
http://www.supermama...?...5913&st=324

Iš čia galima pasidaryti formą žmogeliuko  thumbup.gif
Bet labai norėčiau įsigyti formelę to žmogeliuko, jei kas kur pamatytute pirkti, praneškit  mirksiukas.gif

tokia formele maciau siandien pirkti Arevitoje. veliau galesiu nufotkinti ir foto ideti 4u.gif
Papildyta:
va kokia naujiena atsirado arevitoje ir dar daug visokiu garziu dalykeliu kaledoms, na formeliu visokiu sokolado liejimui
http://www.arevitosi...s...oup=3&id=28
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 27 spalio 2009 - 16:17
QUOTE(Shalimar @ 2009 10 27, 10:24)
As esu kepus Daividijos pyraga pries kelis metus, bet nebepamenu doh.gif Tik tiek, kad jis nesulauke nei dvieju menesiu, nei dvieju savaiciu, siom dienom planuoju kepti ir niekam neduoti iki svenciu smile.gif
Dabar vel klausiu - ar i ji nesideda medus? Gvazdikeliai, cinamonas ir kiti kvapai? Dziovintu vaisiu nereikia pamirkyti? g.gif

As dali cukraus pakeiciau medumi, tamsesnis pyragas gaunasi, o medaus aromatas man visai patinka. Prieskoniu irgi dejau nemazai. Pikantiskai gaunasi ax.gif
Atsakyti
Niu va nuskenavau. va kokiu groziu yra:
user posted image
*Aušrė* ar tokiu formeliu ieskojai? 4u.gif
Papildyta:
Man tamsuolei vakar Cipciukas parode arevitos kataloga-knygute, tai siandien buvau parduotuvej pirkau formeles ir pasiemiau ta knygele, tai ir varvinu dabar seile ir to ir ano noriu ax.gif
Atsakyti
Mielos mergaites kurios jau kepe meduoliukus gal galit pasakyti kokiu receptu naudotis kad pasidaryciau tokias dovaneles,

user posted image

siandien prisidariau formeliu (gal greiciau sablonu) visokiu, pirkti man gaila pinigu doh.gif
Atsakyti
Jei tiks, va čia yra eglutė

Eglutės šablonas

Ir dar viena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatelem: 27 spalio 2009 - 18:42