Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Štai, nufotkinau taip buitiškai, jei ką, prašykit, pagerinsiu, ar perrašysiu receptukus. beje, čia tik kepiniai ir saldumynai, o kiek dar visokiu silkių, žuvų...mmmm. greičiau tos kalėdos ax.gif
http://picasaweb.goo...CI-Jpoin6tnAEQ#
Atsakyti
QUOTE(sielio @ 2009 11 23, 13:29)
Aciu.Bandysiu kepti nes labai noriu vaikus nudziuginti meduoliukais. mirksiukas.gif


Sveikute, nieko nereikia vartyti, kepk ramiai sau iseina fantastiski, tik atkreip demesi i kepimo laika, pvz, as ikaitintoje orkaiteje juos kepiau neilgiau nei 8 min. Pas mane dujine orkaite taip pat kepa tik is apacios, yra galimybe ir elektrini virsu ijungti, taciau meduoliukams tikrai nereikia. Beje as kepiau pagal Nerytes recepteli, kepiau pirma karta, taciau rezultatu esu labai patenkinta. 4u.gif . Sekmes kepant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 11 23, 14:05)
. Pas mane dujine orkaite taip pat kepa tik is apacios, yra galimybe ir elektrini virsu ijungti, taciau meduoliukams tikrai nereikia. Beje as kepiau pagal Nerytes recepteli, kepiau pirma karta, taciau rezultatu esu labai patenkinta.  4u.gif . Sekmes kepant  mirksiukas.gif

Dabar jau tikrai visos abejones dingo bigsmile.gif Begu teslos minkyti.Dziaugiuosi atradusi sia saune temele ir mamytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2009 11 16, 21:09)
As pirkau IKI, kainavo 17 lt, radau skyriuje kur visi puodai ir kiti virtuves irankiai.
Cia taip jos atrodo:

user posted image

O cia pakuote:

user posted image



As irgi sitas siandiena nusipirkau, tik su nuolaida, o jau laiminga tai ne tas zodis ! hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as gal cia nelabai i tema ax.gif , bet gal kam teko matyti tokiu popieriniu sudedamu (arba ne) pyragu kepimo formu pirkti? Labai reikia, bet niekur nerandu. Vasara, kazkur maciau pirkti, bet nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 11 23, 15:57)
Štai, nufotkinau taip buitiškai, jei ką, prašykit, pagerinsiu, ar perrašysiu receptukus. beje, čia tik kepiniai ir saldumynai, o kiek dar visokiu silkių, žuvų...mmmm. greičiau tos kalėdos ax.gif
http://picasaweb.goo...CI-Jpoin6tnAEQ#


Fantastinis numeriukas, reikia nusipirkti, kitaip tau teks labai daug perrašyti megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 11 23, 12:11)
supakavau i deze, pries Kaledas reiks lipdyt  tongue.gif

beje, paragavau Kaledinio pyrago, kuris jau visa menesi stovi spinteleje, na skonis  wub.gif sudreko ir paskanejo labai labai!!!

o kodėl tik pries kalėdas? ax.gif jį reikia statyti advento pradžioj ax.gif

nono.gif:

man tai su namuku galvos skausmas.. pernai mano akiai padariau tobulą... ir nebezinau kaip cia save persokt doh.gif nu bet reiks kazką galvot rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites,radau labai fainu kalediniu sausainiuku kaledines eglutes.
Su kietais ledinukais,man tai labai grazu,galima nameliui padaryti vitrazinius langus.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 04 14, 21:41)


Ieskau tokiu formeliu ar panasiu, arba buna didesnes, kvadratines
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 11 23, 15:17)
,galima nameliui padaryti vitrazinius langus.

bigsmile.gif aciu uz ideja bigsmile.gif tai bus mano siumetinio kaledinio namuko "vinis" bigsmile.gif tik dar gal galima pavertejaut kaip juos padaryt?? youtube buvau radus...tai kaip suprantu gabaliukus tiesiog sumest ir bekepant issilydo jie???
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 23, 15:29)
bigsmile.gif  aciu uz ideja  bigsmile.gif  tai bus mano siumetinio kaledinio namuko "vinis"  bigsmile.gif  tik dar gal galima pavertejaut kaip juos padaryt?? youtube buvau radus...tai kaip suprantu gabaliukus tiesiog sumest ir bekepant issilydo jie???



paziurek cia: http://forellesrecep...usainiu-puokste
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 11 23, 15:57)


super numeriukas thumbup.gif leksiu ir as ji nusipirkti biggrin.gif

Vitraziniai langeliai super wub.gif jau noriu savo kleckiukui iskepti nameli ir ivairiu meduoliuku smile.gif
Atsakyti